AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Primeira Liga ♂ · vr 27 nov 2026 · 21:15

Maritimo – Nacional

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

36 %1 — Maritimo
27 %Gelijk
37 %2 — Nacional

Verwachte score 0 – 1 (10 %) · verwachte doelpunten 1,21 – 1,51

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: geen gelijkspel · betrouwbaarheid laag
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Nacional er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 07/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Maritimo NDDDD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitGil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026thuisPorto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026uitVitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026uitGuimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026thuisSanta Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Nacional DDDVD van oudste naar meest recente

12/09/2026thuisAlverca Primeira Liga ♂1 – 3D
19/09/2026thuisFamalicao Primeira Liga ♂0 – 4D
11/10/2026uitRio Ave Primeira Liga ♂2 – 3D
25/10/2026thuisSp Braga Primeira Liga ♂1 – 0V
01/11/2026uitArouca Primeira Liga ♂0 – 1D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Maritimo 9 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder doelpunt 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Santa Clara · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 15 tegen)

Nacional 8 wedstrijden zonder overwinning uit 6 nederlagen op rij uit
komt van een 0-1-nederlaag tegen Arouca · 1 W, 0 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 11 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Maritimo

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 10,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,80 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 0 rood

Discipline · 14,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · Alfonso Pastor · 21 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,83 tegen per 90 min · cijfer 5,6

Trainer · Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×2)

Vorm (API-Football): WWDLLLDL

Nacional

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,00 uit) · 12,2 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 2,30 tegen per wedstrijd (2,50 thuis, 2,00 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 11 geel, 1 rood

Discipline · 12,9 overtreding(en) per wedstrijd · 0,9 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 15 wedstrijd(en))

Doelman · Renato Bellucci · 29 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,88 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Alexandre Santos sinds 01/09/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 3-4-3 ×1)

Vorm (API-Football): DWLLLLLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Maritimo

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Nacional

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 13,9 voor Maritimo, 10,3 voor Nacional · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 4,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maritimo1,670,3828 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maritimo2,070,2526 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81 (1 strafsch.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 strafsch.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Pablo RuanPablo Ruan Messias Cardozo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277109—06,9
2025-26230010—4 16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. JensenMarkus Gustav Jensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional6003—15,8
2026-27Sonderjyske2101—07,6
2026-27FC Midtjylland2104—07,8
2026-27Brentford000——0—
2025-26Sonderjyske294 (3 strafsch.)019—37,1
2025-26Vejle10006—06,5
2025-26Brentford311——07,5
2025-26Odense100——06,2
2024-25Lyngby281318—57,1
2024-25Sonderjyske281318—57,1
2024-25Brentford24027—26,8
2024-25Odense2414——1—
2023-24Brentford323328—56,9
2023-24Lyngby232320—47,0
2023-24Odense21007—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. GavrielStavros Gavriel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional8002—06,5
2026-27Cyprus100——0—
2025-26Waregem22117—06,7
2025-26Zulte Waregem22117—06,7
2024-25Waregem267614—27,2
2024-25Zulte Waregem267614—27,2
2023-24Zulte Waregem200——0—
2023-24Waregem200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Maritimo

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81 (1 strafsch.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 strafsch.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1377 %

Nacional

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
99 Pablo RuanPablo Ruan Messias Cardozo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277109—06,9
2025-26230010—4 16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1857 %
8 Miguel BaezaMiguel Baeza Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional8102—06,8
2025-26Nacional141013—16,5
2024-25Celta—00————
2024-25Mirandes—00————
2024-25Nacional000——0—
2023-24Mirandes000——0—
2023-24Celta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1665 %
38 Zé VitorJosé Vitor Lima Cardoso
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278108—16,7
2025-26304159—10 27,0
2024-25312038—12 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1372 %
52 Wesley GasolinaWesley David de Oliveira Andrade
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277103—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1857 %
34 Léo SantosLeonardo Rodrigues dos Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275116—07,2
2025-26313238—126,8
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,2250 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Maritimo — 4-2-3-1

Trainer : Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Francisco Barbosa Vieites Maritimo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 CS Marítimo · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Leicester · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Betis · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Betis · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 F. VieitesPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Maritimo · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 CS Marítimo · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Radomiak Radom · 2024-25: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,2 Santa Clara · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Santa Clara · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 CS Marítimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Maritimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Maritimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,3 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,3 Maritimo · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Maritimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Maritimo · 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood CS Marítimo · 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood 2 I. JuliãoGábor Sándor Szalai Maritimo · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Lausanne · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lausanne · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 22 G. SzalaiRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Maritimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 CS Marítimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Chaves · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Chaves · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 CS Marítimo · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Maritimo · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Valencia · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Valencia · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 CS Marítimo · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Maritimo · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Maritimo · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Maritimo · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel CS Marítimo · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 R. AndradeMaxime Dominguez Maritimo · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 CS Marítimo · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Cracovia · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Cracovia Krakow · 2025-26: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Gil Vicente · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Gil Vicente · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 M. DominguezVladan Danilović Maritimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,9 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Maritimo · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 CS Marítimo · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Maritimo · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Nacional · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nacional · 2023-24: 31 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel 18 V. DanilovićAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Maritimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Mirandes · 2024-25: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Nacional · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Vitória SC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Vitória SC · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 17 A. Butzke
Francisco Barbosa Vieites
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo2000—07,2
2026-27CS Marítimo1000—06,7
2025-26Leicester000——0—
2024-25Betis400——06,9
2023-24Betis000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Romain Rodrigues Correia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Igor de Carvalho Julião
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gábor Sándor Szalai
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo4102—06,7
2026-27CS Marítimo3002—06,4
2024-25Lausanne000——0—
2023-24Lausanne140017—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raphael Gregório Guzzo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26Maritimo111113—37,0
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martín Tejón Fauli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maxime Dominguez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo5016—16,6
2026-27CS Marítimo4004—16,5
2025-26Cracovia12009—06,6
2025-26Cracovia Krakow12009—06,6
2024-25Gil Vicente400——07,2
2023-24Gil Vicente000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vladan Danilović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo7009—15,9
2026-27CS Marítimo7009—16,8
2025-26CS Marítimo131 (1 strafsch.)016—06,9
2025-26Maritimo131 (1 strafsch.)016—06,9
2024-25CS Marítimo5008—07,0
2024-25Maritimo5008—07,0
2024-25Nacional000——0—
2023-24Nacional3160——9—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrián Butzke Benavides
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81 (1 strafsch.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 strafsch.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Nacional — 4-3-3

Trainer : Alexandre Santos sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Renato Bellucci Marin Nacional · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Paris SG · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 R. BellucciJosé Vitor Lima Cardoso 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 30 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 59 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 2 rood, cijfer 7,0 2024-25: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, 1 rood, cijfer 6,9 38 Z. VitorWesley David de Oliveira Andrade 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 52 W. GasolinaLeonardo Rodrigues dos Santos 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,8 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 34 L. SantosWilliams Kokolo Nacional · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 Hannover · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hannover · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Laval · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Laval · 2024-25: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 21 W. KokoloMiguel Baeza Pérez Nacional · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nacional · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Celta · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nacional · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celta · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 M. BaezaMatheus dos Santos Dias 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 6 M. DiasDaniel de Melo Araujo Júnior 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 10 D. JúniorPablo Ruan Messias Cardozo 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,6 99 P. RuanMarkus Gustav Jensen Nacional · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,8 Sonderjyske · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 FC Midtjylland · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Brentford · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sonderjyske · 2025-26: 29 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Vejle · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Brentford · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Odense · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Lyngby · 2024-25: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Sonderjyske · 2024-25: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Brentford · 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Odense · 2024-25: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Brentford · 2023-24: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Lyngby · 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Odense · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 7 M. JensenStavros Gavriel Nacional · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cyprus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Waregem · 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Zulte Waregem · 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Waregem · 2024-25: 26 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 6 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Zulte Waregem · 2024-25: 26 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 6 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Zulte Waregem · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Waregem · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 S. Gavriel
Renato Bellucci Marin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional8000—06,8
2025-26Paris SG100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Vitor Lima Cardoso
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278108—16,7
2025-26304159—10 27,0
2024-25312038—12 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Wesley David de Oliveira Andrade
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277103—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leonardo Rodrigues dos Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275116—07,2
2025-26313238—126,8
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Williams Kokolo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional6017—26,4
2026-27Hannover000——0—
2025-26Hannover13017—16,6
2025-26Laval3012—06,6
2024-25Laval341229—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Miguel Baeza Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional8102—06,8
2025-26Nacional141013—16,5
2024-25Celta—00————
2024-25Mirandes—00————
2024-25Nacional000——0—
2023-24Mirandes000——0—
2023-24Celta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matheus dos Santos Dias
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2770010—26,4
2025-26310148—7 16,8
2024-25260141—76,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel de Melo Araujo Júnior
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277011—16,9
2025-26170115—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Ruan Messias Cardozo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277109—06,9
2025-26230010—4 16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Markus Gustav Jensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional6003—15,8
2026-27Sonderjyske2101—07,6
2026-27FC Midtjylland2104—07,8
2026-27Brentford000——0—
2025-26Sonderjyske294 (3 strafsch.)019—37,1
2025-26Vejle10006—06,5
2025-26Brentford311——07,5
2025-26Odense100——06,2
2024-25Lyngby281318—57,1
2024-25Sonderjyske281318—57,1
2024-25Brentford24027—26,8
2024-25Odense2414——1—
2023-24Brentford323328—56,9
2023-24Lyngby232320—47,0
2023-24Odense21007—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stavros Gavriel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nacional8002—06,5
2026-27Cyprus100——0—
2025-26Waregem22117—06,7
2025-26Zulte Waregem22117—06,7
2024-25Waregem267614—27,2
2024-25Zulte Waregem267614—27,2
2023-24Zulte Waregem200——0—
2023-24Waregem200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Maritimo
2gelijk
2overwinning(en) Nacional
1,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Maritimo 5 doelpunt(en), Nacional 6 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
12/03/2021Nacional – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 2Maritimo
31/10/2020Maritimo – Nacional Primeira Liga ♂0 – 0gelijk
31/03/2019Maritimo – Nacional Primeira Liga ♂3 – 2Maritimo
10/11/2018Nacional – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 0Nacional
20/02/2017Maritimo – Nacional Primeira Liga ♂0 – 0gelijk
16/09/2016Nacional – Maritimo Primeira Liga ♂2 – 0Nacional

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Maritimo – Nacional →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13