AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Primeira Liga ♂ · zo 13 dec 2026 · 17:00

Maritimo – Rio Ave

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Maritimo NDDDD van oudste naar meest recente

19/09/2026uitGil Vicente Primeira Liga ♂1 – 1N
10/10/2026thuisPorto Primeira Liga ♂1 – 2D
23/10/2026uitVitória SC Primeira Liga ♂0 – 5D
23/10/2026uitGuimaraes Primeira Liga ♂0 – 5D
01/11/2026thuisSanta Clara Primeira Liga ♂0 – 2D

Rio Ave NDVDD van oudste naar meest recente

14/09/2026thuisEstrela Primeira Liga ♂3 – 3N
19/09/2026uitAlverca Primeira Liga ♂0 – 1D
11/10/2026thuisNacional Primeira Liga ♂3 – 2V
25/10/2026thuisFamalicao Primeira Liga ♂0 – 4D
01/11/2026uitAcademico Viseu Primeira Liga ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Maritimo 9 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder doelpunt 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Santa Clara · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 15 tegen)

Rio Ave 3 nederlagen op rij uit 2 nederlagen op rij
komt van een 1-2-nederlaag tegen Academico Viseu · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 12 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Maritimo

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 10,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,80 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 0 rood

Discipline · 14,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · Alfonso Pastor · 21 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,83 tegen per 90 min · cijfer 5,6

Trainer · Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×2)

Vorm (API-Football): WWDLLLDL

Rio Ave

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 0,50 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 63% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (2,80 thuis, 1,50 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 2 rood

Discipline · 9,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 1,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · E. van der Gouw · 21 redding(en), 60% van de schoten op doel gestopt · 2,33 tegen per 90 min · cijfer 6,0

Trainer · Sotiris Sylaidopoulos sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): LLWLLDLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Maritimo

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Rio Ave

  • Schorsing João Tomé Baptista · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Rio Ave – Nacional) waarschijnlijke schorsing 11/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 13,3 voor Maritimo, 9,5 voor Rio Ave · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,4

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maritimo1,670,3828 %
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maritimo2,070,2526 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81 (1 strafsch.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 strafsch.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. DiouriMohamed Bouzaidi Diouri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 strafsch.)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 strafsch.)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), B. LimbombeBryan Michael Limbombe Ekango
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave83 (2 strafsch.)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 strafsch.)014—17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Maritimo

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81 (1 strafsch.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 strafsch.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,1477 %
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1377 %
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1377 %
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1377 %
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1377 %

Rio Ave

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 J. BlesaJalen Aleix Miller Blesa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave83 (2 strafsch.)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 strafsch.)014—17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %310,3977 %
7 Diogo BezerraDiogo Bezerra de Oliveira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %130,1477 %
23 F. PetrassoFrancisco Petrasso
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1469 %
9 Tamble MonteiroTamble Ulisses Folgado Monteiro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 strafsch.)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,2146 %
30 R. GalčíkRoland Galčík
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278106—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,2846 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Maritimo — 4-3-3

Trainer : Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Alfonso Pastor Vacas Maritimo · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 CS Marítimo · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 CS Marítimo · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Maritimo · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rio Ave · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sevilla · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 A. PastorPaulo Henrique Rodrigues Cabral Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Maritimo · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 CS Marítimo · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Radomiak Radom · 2024-25: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,2 Santa Clara · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Santa Clara · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood 23 P. HenriqueRomain Rodrigues Correia Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 CS Marítimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Maritimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Maritimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 44 R. CorreiaIgor de Carvalho Julião Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,3 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,3 Maritimo · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Maritimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Maritimo · 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood CS Marítimo · 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood 2 I. JuliãoRafael Tavares Gomes Fernandes Maritimo · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,6 CS Marítimo · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Lille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rangers · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lille · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Arouca · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 R. FernandesRaphael Gregório Guzzo Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Maritimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Chaves · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Chaves · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 14 R. GuzzoMartín Tejón Fauli Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 CS Marítimo · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Maritimo · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Valencia · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Valencia · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 M. TejónRodrigo Marcos Rodrigues Andrade Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 CS Marítimo · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Maritimo · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Maritimo · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Maritimo · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel CS Marítimo · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 R. AndradeAdrián Butzke Benavides Maritimo · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Maritimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Mirandes · 2024-25: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Nacional · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Vitória SC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Vitória SC · 2023-24: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 17 A. ButzkeMohamed Bouzaidi Diouri Maritimo · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 CS Marítimo · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 CS Marítimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Maritimo · 2025-26: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Eldense · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Cordoba · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cordoba · 2023-24: 36 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 11 M. DiouriBryan Michael Limbombe Ekango CS Marítimo · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,1 Maritimo · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,1 Heracles · 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Heracles · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Heracles · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,5 35 B. Limbombe
Alfonso Pastor Vacas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo6001—05,6
2026-27CS Marítimo6001—05,6
2025-26CS Marítimo100——0—
2025-26Maritimo100——0—
2025-26Levante—00————
2025-26Rio Ave000——0—
2024-25Levante000——0—
2023-24Levante000——0—
2023-24Sevilla—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paulo Henrique Rodrigues Cabral
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8108—06,4
2026-27CS Marítimo7108—06,5
2025-26Maritimo121020—47,2
2025-26CS Marítimo121020—47,2
2024-25Radomiak Radom193130—77,2
2024-25Santa Clara000——0—
2023-24Santa Clara3120——4 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Romain Rodrigues Correia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo8105—06,8
2026-27CS Marítimo7104—06,9
2025-26CS Marítimo11009—56,8
2025-26Maritimo11009—56,8
2024-25CS Marítimo400——06,8
2024-25Maritimo400——06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Igor de Carvalho Julião
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80016—46,3
2026-27CS Marítimo70012—36,3
2025-26Maritimo100011—1 16,7
2025-26CS Marítimo100011—1 16,7
2024-25CS Marítimo4006—26,7
2024-25Maritimo4006—26,7
2023-24Maritimo2320——6 1—
2023-24CS Marítimo2320——6 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rafael Tavares Gomes Fernandes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo6004—05,6
2026-27CS Marítimo6004—06,6
2024-25Lille000——0—
2024-25Rangers000——0—
2023-24Lille000——0—
2023-24Arouca000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raphael Gregório Guzzo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81013—36,7
2026-27CS Marítimo71012—36,7
2025-26CS Marítimo111113—37,0
2025-26Maritimo111113—37,0
2024-25Chaves—00————
2023-24Chaves172017—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martín Tejón Fauli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81110—07,0
2026-27CS Marítimo7118—07,0
2025-26CS Marítimo131231—1 16,8
2025-26Maritimo131231—1 16,8
2024-25Valencia4001—06,5
2023-24Valencia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo80018—26,5
2026-27CS Marítimo70017—26,5
2025-26CS Marítimo4001—06,8
2025-26Maritimo4001—06,8
2024-25CS Marítimo1002—16,3
2024-25Maritimo1002—16,3
2023-24Maritimo000——0—
2023-24CS Marítimo000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrián Butzke Benavides
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo81 (1 strafsch.)011—16,7
2026-27CS Marítimo71 (1 strafsch.)09—16,8
2025-26CS Marítimo115213—07,0
2025-26Maritimo115213—07,0
2024-25Mirandes15115—16,6
2024-25Nacional10018—26,7
2024-25Vitória SC0018—06,7
2023-24Vitória SC17006—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Bouzaidi Diouri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Maritimo4106—06,7
2026-27CS Marítimo3105—06,8
2025-26CS Marítimo112 (2 strafsch.)214—36,8
2025-26Maritimo112 (2 strafsch.)214—36,8
2024-25Eldense121011—16,7
2024-25Cordoba—00————
2023-24Cordoba3660——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bryan Michael Limbombe Ekango
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27CS Marítimo4003—05,1
2026-27Maritimo4003—05,1
2025-26Heracles221320—16,6
2024-25Heracles000——0—
2023-24Heracles312025—2 16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Rio Ave — 4-3-3

Trainer : Sotiris Sylaidopoulos sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Ennio van der Gouw Rio Ave · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Rio Ave · 2025-26: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Waregem · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zulte Waregem · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zulte Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zulte Waregem · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Waregem · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 99 E. van der GouwFrancisco Petrasso 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 1 rood, cijfer 6,6 2024-25: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 23 F. PetrassoAndreas-Richardos Ntoi Rio Ave · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,5 Greece · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Rio Ave · 2025-26: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,7 Rio Ave · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Olympiakos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Olympiakos · 2023-24: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 5 A. NtoiGustavo Teixeira Lopes da Conceição Rio Ave · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Rio Ave · 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Olympiakos · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,9 39 G. ManchaMarios Vrousai Rio Ave · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Rio Ave · 2025-26: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Rio Ave · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Olympiakos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rio Ave · 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Olympiakos · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 M. VrousaiTamás Nikitscher Rio Ave · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 5,9 Rio Ave · 2025-26: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Valladolid · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Valladolid · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 44 T. NikitscherGeorgios Liavas Rio Ave · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Rio Ave · 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Panetolikos · 2024-25: 21 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Panetolikos · 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 54 G. LiavasMiguel Patricio 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 79 M. PatricioJalen Aleix Miller Blesa Rio Ave · 2026-27: 8 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Cesena · 2025-26: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Rio Ave · 2025-26: 13 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 11 J. BlesaDiogo Bezerra de Oliveira 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 D. BezerraTamble Ulisses Folgado Monteiro Rio Ave · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Rio Ave · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Portimonense · 2025-26: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Portimonense · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Portimonense · 2023-24: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 9 T. Monteiro
Ennio van der Gouw
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave6000—06,0
2025-26Rio Ave1000——16,9
2025-26Waregem—00————
2025-26Zulte Waregem—00————
2024-25Waregem000——0—
2024-25Zulte Waregem000——0—
2023-24Zulte Waregem100——07,9
2023-24Waregem100——07,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Petrasso
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278106—26,7
2025-26230020—7 16,6
2024-2571010—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andreas-Richardos Ntoi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave70010—1 16,5
2026-27Greece0000—00,0
2025-26Rio Ave301246—96,7
2024-25Rio Ave160014—27,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Olympiakos161019—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gustavo Teixeira Lopes da Conceição
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave6000—06,4
2025-26Rio Ave14009—46,7
2025-26Olympiakos4005—0 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marios Vrousai
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave8004—06,5
2025-26Rio Ave311235—5 16,9
2024-25Rio Ave311335—57,0
2024-25Olympiakos000——0—
2023-24Rio Ave14107—06,9
2023-24Olympiakos000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tamás Nikitscher
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave70011—25,9
2025-26Rio Ave271133—6 16,7
2025-26Valladolid1002—06,9
2024-25Valladolid130018—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Georgios Liavas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave6003—16,4
2025-26Rio Ave240112—26,6
2024-25Panetolikos212 (2 strafsch.)221—2 17,0
2023-24Panetolikos232318—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Miguel Patricio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jalen Aleix Miller Blesa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave83 (2 strafsch.)11—17,2
2025-26Cesena153116—16,6
2025-26Rio Ave137 (1 strafsch.)014—17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Bezerra de Oliveira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278134—06,5
2025-26100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tamble Ulisses Folgado Monteiro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rio Ave8103—16,7
2025-26Rio Ave130110—26,5
2025-26Portimonense52 (1 strafsch.)08—27,1
2024-25Portimonense4014—16,5
2023-24Portimonense5109—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Maritimo
2gelijk
1overwinning(en) Rio Ave
2,3doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Maritimo 8 doelpunt(en), Rio Ave 6 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
07/05/2023Maritimo – Rio Ave Primeira Liga ♂2 – 2gelijk
23/12/2022Rio Ave – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 1gelijk
21/04/2021Maritimo – Rio Ave Primeira Liga ♂1 – 0Maritimo
28/12/2020Rio Ave – Maritimo Primeira Liga ♂1 – 3Maritimo
05/01/2020Rio Ave – Maritimo Primeira Liga ♂0 – 1Maritimo
28/01/2019Maritimo – Rio Ave Primeira Liga ♂0 – 2Rio Ave

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Maritimo – Rio Ave →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13