AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Primeira Liga ♂ · zo 24 jan 2027 · 17:00

Estrela – Alverca

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Estrela NDDDD van oudste naar meest recente

14/09/2026uitRio Ave Primeira Liga ♂3 – 3N
20/09/2026thuisAcademico Viseu Primeira Liga ♂0 – 2D
11/10/2026uitArouca Primeira Liga ♂0 – 1D
24/10/2026thuisCasa Pia Primeira Liga ♂0 – 2D
31/10/2026uitMoreirense Primeira Liga ♂1 – 2D

Alverca VVVDD van oudste naar meest recente

12/09/2026uitNacional Primeira Liga ♂3 – 1V
19/09/2026thuisRio Ave Primeira Liga ♂1 – 0V
12/10/2026uitFamalicao Primeira Liga ♂4 – 1V
24/10/2026thuisArouca Primeira Liga ♂0 – 1D
02/11/2026uitBenfica Primeira Liga ♂0 – 1D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Estrela 5 wedstrijden zonder overwinning 4 nederlagen op rij 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Moreirense · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 10 tegen)

Alverca 2 nederlagen op rij 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-1-nederlaag tegen Benfica · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 4 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Estrela

Aanval · 1,35 doelpunt(en) per wedstrijd · 12,6 schoten per wedstrijd, 30% op doel

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,50 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · A. Alipour

Trainer · Cipriano Madeira sinds 01/07/2024 · 1 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: équilibre entre attaque et défense

Alverca

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,80 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 18 geel, 1 rood

Discipline · 12,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 1,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Mateus Oliveira · 24 redding(en), 89% van de schoten op doel gestopt · 0,38 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Sergio Ferreira sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 3-4-2-1 ×3)

Vorm (API-Football): LDLDLWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Estrela

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Alverca

  • Schorsing André Vidigal · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Alverca – Arouca) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
  • Schorsing Steven Baseya · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Alverca – Arouca) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,1 voor Estrela, 13,0 voor Alverca · Verwachte gele kaarten: 3,9 · Verwacht buitenspel: 4,5

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
D. GuiDavy Jean Carl Kamon Gui
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alverca1,620,3728 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Diogo DabóDiogo Gil dos Santos Dabó

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Diogo GuilhermeDiogo Guilherme de Carvalho Baião
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25920——0 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Diogo Pais OliveiraDiogo José Pais Oliveira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251400——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Estrela

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Alverca

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
22 FigueiredoLucas Figueiredo dos Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %200,2977 %
9 Vivaldo SemedoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Volendam—00————
2024-25Udinese000——0—
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %300,7154 %
10 ChiquinhoFrancisco Jorge Tavares Oliveira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca62 (1 strafsch.)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 strafsch.)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %220,3961 %
19 D. CamaraDawda Camara Sankharé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca4303—16,8
2026-27Girona2004—16,3
2025-26Cadiz344043—46,6
2025-26Girona2002—06,5
2024-25Parma210017—36,6
2024-25Girona000——0—
2023-24Parma152014—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %301,1138 %
25 Ian LuccasIan Luccas Baroni Boetto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276105—16,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,2061 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Estrela — 4-3-3

Trainer : Cipriano Madeira sinds 01/07/2024 · vastgelegd op 25/10/2026

A. Alipour Estrela · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Gil Vicente · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Gil Vicente · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel A. AlipourBernardo Alcácer 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel B. AlcácerCarlos Miguel Braz Cassola 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel C. Miguel Braz CassolaDaniel Catita 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. CatitaDiogo Santos 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel D. SantosCadinho 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel CadinhoChrist Gakou 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel C. GakouDaniel Filipe Mendes Pinto 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. Filipe Mendes PintoDiogo Dabó 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. DabóDiogo Guilherme 2024-25: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood 11 D. GuilhermeDiogo Pais Oliveira 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel D. Pais Oliveira
Alireza Alipour
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Estrela1900——2—
2024-25Gil Vicente000——0—
2023-24Gil Vicente000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bernardo Parreira Correia Medronho Alcá
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-252310——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Miguel Braz Cassola
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Lopes Catita
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25300——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Francisco Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251000——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ricardo Filipe Zagal Ferreira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251210——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christ Gakou
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-252310——9—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Filipe Mendes Pinto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25610——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Gil dos Santos Dabó
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Guilherme de Carvalho Baião
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25920——0 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo José Pais Oliveira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251400——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Alverca — 4-3-3

Trainer : Sergio Ferreira sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Matheus Mendes Werneck de Oliveira 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 1 M. OliveiraIsaac James Ogiri Alverca · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Alverca · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 I. JamesYahya Bojang Alverca · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 5,7 Odense · 2025-26: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Odense · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Odense · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 Y. BojangFrancisco Rodrigues Alverca · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Alverca · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Sp Braga · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 SC Braga · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 SC Braga · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sp Braga · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 55 F. ChissumbaSergi Gómez Solà Alverca · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,7 Alverca · 2025-26: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Espanol · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Espanol · 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 21 S. GómezDavy Jean Carl Kamon Gui Alverca · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 5,8 Alverca · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Dijon · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 D. GuiIan Luccas Baroni Boetto 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 25 I. LuccasRayan Lucas Marques de Souza Alverca · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Bournemouth · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Bournemouth · 2025-26: 15 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Sp Lisbon · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 35 RayanLucas Figueiredo dos Santos 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2025-26: 27 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 22 FigueiredoFrancisco Jorge Tavares Oliveira Alverca · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,6 Olympiakos · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Olympiakos · 2025-26: 28 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Alverca · 2025-26: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Mallorca · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Olympiakos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolves · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Stoke · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Olympiakos · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolves · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Famalicao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benfica · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 ChiquinhoVivaldo Leandro Semedo Moura Sousa Alverca · 2026-27: 8 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Watford · 2025-26: 25 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Vizela · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,3 Volendam · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Udinese · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Volendam · 2023-24: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Udinese · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 V. Semedo
Matheus Mendes Werneck de Oliveira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278011—16,8
2025-26100——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Isaac James Ogiri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca8023—06,8
2025-26Alverca—00————
2024-25Lorient100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yahya Bojang
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca7004—35,7
2025-26Odense270132—8 16,7
2024-25Odense8009—4 16,7
2023-24Odense000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Rodrigues
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca7109—16,5
2025-26Alverca190026—36,7
2025-26Sp Braga400——16,8
2025-26SC Braga400——16,8
2024-25SC Braga000——0—
2024-25Sp Braga000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergi Gómez Solà
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca5007—04,7
2025-26Alverca290014—16,6
2024-25Espanol12006—16,7
2023-24Espanol341023—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Davy Jean Carl Kamon Gui
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca70011—35,8
2025-26Alverca281119—36,7
2024-25Dijon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ian Luccas Baroni Boetto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276105—16,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rayan Lucas Marques de Souza
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca7017—06,6
2026-27Bournemouth1100—07,7
2025-26Bournemouth15529—17,0
2025-26Sp Lisbon000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Figueiredo dos Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2782013—17,1
2025-26276228—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Jorge Tavares Oliveira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca62 (1 strafsch.)210—1 17,6
2026-27Olympiakos100——0—
2025-26Olympiakos284517—06,7
2025-26Alverca202 (1 strafsch.)430—67,1
2024-25Mallorca8006—26,5
2024-25Olympiakos000——0—
2024-25Wolves000——0—
2023-24Stoke City3002—06,2
2023-24Stoke3002—06,2
2023-24Olympiakos000——0—
2023-24Wolves000——0—
2023-24Famalicao000——0—
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vivaldo Leandro Semedo Moura Sousa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Alverca8309—16,7
2025-26Watford254120—26,6
2024-25Vizela2003—26,3
2024-25Volendam—00————
2024-25Udinese000——0—
2023-24Volendam131014—16,6
2023-24Udinese000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Estrela
3gelijk
0overwinning(en) Alverca
3,3doelpunten per wedstrijd

3 onderlinge wedstrijd(en): Estrela 5 doelpunt(en), Alverca 5 · beide scoren in 100% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 6,0 geel en 1,0 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Jose Bessa, J. Bessa, R. Baixinho

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Marcus Estrela, 1 · C. Nuozzi Alverca, 1 · F. Garcia Alverca, 1 · Fabio Ronaldo Estrela, 1 · Ian Luccas Alverca, 1 · L. Antonetti Estrela, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
15/08/2026Alverca – Estrela Primeira Liga ♂2 – 2gelijk
31/01/2026Alverca – Estrela Primeira Liga ♂1 – 1gelijk
25/08/2025Estrela – Alverca Primeira Liga ♂2 – 2gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Estrela – Alverca →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13