Primeira Liga ♂ · zo 14 feb 2027 · 18:00
Benfica – Maritimo
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Benfica : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Benfica : op 23/10/2026 na te kijken
- Selectie van Maritimo : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Maritimo : op 24/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Benfica DVVVV van oudste naar meest recente
| 20/09/2026 | uit | Porto Primeira Liga ♂ | 1 – 3 | D |
| 11/10/2026 | thuis | Vitória SC Primeira Liga ♂ | 2 – 0 | V |
| 11/10/2026 | thuis | Guimaraes Primeira Liga ♂ | 2 – 0 | V |
| 26/10/2026 | uit | Santa Clara Primeira Liga ♂ | 2 – 1 | V |
| 02/11/2026 | thuis | Alverca Primeira Liga ♂ | 1 – 0 | V |
Maritimo NDDDD van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | uit | Gil Vicente Primeira Liga ♂ | 1 – 1 | N |
| 10/10/2026 | thuis | Porto Primeira Liga ♂ | 1 – 2 | D |
| 23/10/2026 | uit | Vitória SC Primeira Liga ♂ | 0 – 5 | D |
| 23/10/2026 | uit | Guimaraes Primeira Liga ♂ | 0 – 5 | D |
| 01/11/2026 | thuis | Santa Clara Primeira Liga ♂ | 0 – 2 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Benfica 20 wedstrijden met een doelpunt 10 wedstrijden ongeslagen thuis 5 overwinningen op rij thuis 4 overwinningen op rij
komt van een 1-0-zege tegen Alverca · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 4 tegen)
Maritimo 9 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder doelpunt 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Santa Clara · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 15 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Benfica
Aanval · 3,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 3,80 uit) · 18,7 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,80 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 16 geel, 1 rood
Discipline · 11,9 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,60 rood per wedstrijd (fiches de match, 15 wedstrijd(en))
Doelman · A. Trubin rotatie · 10 redding(en), 77% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 8,2
Trainer · Marco Silva sinds 01/07/2026 · 6 club(s) getraind sinds 2015
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Vorm (API-Football): DWWWWWLW
Maritimo
Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 10,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,80 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 0 rood
Discipline · 14,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))
Doelman · Alfonso Pastor · 21 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,83 tegen per 90 min · cijfer 5,6
Trainer · Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×2)
Vorm (API-Football): WWDLLLDL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Benfica
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Banjaqui (Spierblessure), D. Ferreira (Inactive), E. Barrenechea (Blessure), J. Duran (Inactive), J. Kaminski (Spierblessure), L. Barreiro (Inactive)
Maritimo
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 11,1 voor Benfica, 13,3 voor Maritimo · Verwachte gele kaarten: 4,2 · Verwacht buitenspel: 4,7
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
V. PavlidisVangelis Pavlidis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Benfica | 1,30 | 0,48 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A. BahAlexander Hartmann Bah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Benfica | 1,10 | 0,48 | 29 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Maritimo | 1,67 | 0,38 | 28 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Maritimo | 2,07 | 0,25 | 26 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S. DahlSamuel Elias Dahl
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Benfica | 1,48 | 0,32 | 25 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: V. PavlidisVangelis Pavlidis W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Benfica 7 1 0 2 — 2 7,2 2026-27 Greece 5 1 2 — — 0 — 2025-26 Benfica 4 1 1 3 — 2 6,8 2024-25 Benfica 25 12 (1 strafsch.) 8 20 — 2 7,1 2024-25 AZ Alkmaar — 0 0 — — — — 2023-24 AZ Alkmaar 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Benfica 7 2 (1 strafsch.) 0 1 — 1 7,2 2025-26 Fenerbahce 10 3 2 12 — 2 6,9 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Benfica 6 1 1 — — 0 7,9 2026-27 Poland 2 0 1 3 — 0 7,5 2025-26 FC Koln 37 9 3 16 — 4 7,2 2025-26 Wolfsburg 4 2 0 1 — 0 7,3 2024-25 Wolfsburg 22 0 2 10 — 2 6,8 2023-24 Wolfsburg 17 0 2 3 — 0 6,5 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 8 1 (1 strafsch.) 0 11 — 1 6,7 2026-27 CS Marítimo 7 1 (1 strafsch.) 0 9 — 1 6,8 2025-26 CS Marítimo 11 5 2 13 — 0 7,0 2025-26 Maritimo 11 5 2 13 — 0 7,0 2024-25 Mirandes 15 1 1 5 — 1 6,6 2024-25 Nacional 10 0 1 8 — 2 6,7 2024-25 Vitória SC 0 0 1 8 — 0 6,7 2023-24 Vitória SC 17 0 0 6 — 0 6,5
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Benfica
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 J. DuránJhon Jader Durán Palacio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 14 % | 2 | 0 | 1,22 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 V. PavlidisVangelis Pavlidis
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 0 | 2,73 | 54 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 A. BahAlexander Hartmann Bah
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 0 | 1,13 | 61 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11 D. LukebakioDodi Lukebakio Ngandoli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,57 | 38 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13 J. KamińskiJakub Piotr Kamiński
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 1 | 1,13 | 38 % |
Maritimo
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,14 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,13 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,13 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,13 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,13 | 77 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Benfica — 4-3-3
Trainer : Marco Silva sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Ukraine | 7 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2026-27 | Benfica | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Benfica | 33 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Benfica | 28 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Clément Nicolas Laurent Lenglet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Ath Madrid | 19 | 0 | 1 | 22 | — | 6 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 23 | 2 | 1 | 29 | — | 9 | 7,1 |
| 2024-25 | Aston Villa | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Barcelona | 0 | 0 | 1 | 29 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Barcelona | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Tottenham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Samuel Elias Dahl| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,4 |
| 2026-27 | Sweden | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Benfica | 33 | 1 | 1 | 24 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Benfica | 11 | 0 | 4 | 6 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alexander Hartmann Bah| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 6 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 7,3 |
| 2026-27 | Denmark | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 29 | 1 | 4 | 33 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Benfica | 29 | 1 | 4 | 33 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Olympiakos | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tomás Lemos Araújo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 6 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2026-27 | Portugal | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Benfica | 23 | 1 | 2 | 9 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Benfica | 28 | 1 | 2 | 25 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Benfica | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Heorhii Sudakov| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Ukraine | 4 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 22 | 4 | 1 | 14 | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Enzo Barrenechea| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 26 | 1 | 0 | 35 | — | 7 | 7,1 |
| 2025-26 | Aston Villa | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Valencia | 30 | 1 | 2 | 25 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Frosinone | 36 | 0 | 1 | 32 | — | 10 | 6,8 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 1 | 32 | — | — | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gianluca Prestianni Gross| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 2 | 0 | — | 1 | 7,6 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 2 1 | 6,3 |
| 2024-25 | 36 | 2 | 0 | 16 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Vangelis Pavlidis| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 7,2 |
| 2026-27 | Greece | 5 | 1 | 2 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 1 | 1 | 3 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Benfica | 25 | 12 (1 strafsch.) | 8 | 20 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jhon Jader Durán Palacio| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 7 | 2 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 10 | 3 | 2 | 12 | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jakub Piotr Kamiński| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Benfica | 6 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | FC Koln | 37 | 9 | 3 | 16 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | Wolfsburg | 4 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Wolfsburg | 22 | 0 | 2 | 10 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolfsburg | 17 | 0 | 2 | 3 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Maritimo — 4-3-3
Trainer : Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Maritimo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Rio Ave | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sevilla | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Paulo Henrique Rodrigues Cabral| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Maritimo | 12 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 12 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Radomiak Radom | 19 | 3 | 1 | 30 | — | 7 | 7,2 |
| 2024-25 | Santa Clara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Santa Clara | 31 | 2 | 0 | — | — | 4 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Romain Rodrigues Correia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Igor de Carvalho Julião| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 0 | 0 | 16 | — | 4 | 6,3 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,3 |
| 2025-26 | Maritimo | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Maritimo | 23 | 2 | 0 | — | — | 6 1 | — |
| 2023-24 | CS Marítimo | 23 | 2 | 0 | — | — | 6 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rafael Tavares Gomes Fernandes| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 5,6 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arouca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Raphael Gregório Guzzo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 12 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Chaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Chaves | 17 | 2 | 0 | 17 | — | 5 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martín Tejón Fauli| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 1 | 10 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 13 | 1 | 2 | 31 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 13 | 1 | 2 | 31 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Valencia | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Maritimo | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2023-24 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | CS Marítimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrián Butzke Benavides| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 11 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 5 | 2 | 13 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 5 | 2 | 13 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Mirandes | 15 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Nacional | 10 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Vitória SC | 0 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Vitória SC | 17 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mohamed Bouzaidi Diouri| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 4 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 3 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 2 (2 strafsch.) | 2 | 14 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 2 (2 strafsch.) | 2 | 14 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Eldense | 12 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Cordoba | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cordoba | 36 | 6 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bryan Michael Limbombe Ekango| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,1 |
| 2026-27 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,1 |
| 2025-26 | Heracles | 22 | 1 | 3 | 20 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Heracles | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Heracles | 31 | 2 | 0 | 25 | — | 2 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Benfica 20 doelpunt(en), Maritimo 1 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 5,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Sergio Guelho
Doelpuntenmakers in deze duels : L. Barreiro Benfica, 2 · G. Prestianni Benfica, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 05/09/2026 | Maritimo – Benfica Primeira Liga ♂ | 0 – 3 | Benfica |
| 12/03/2023 | Maritimo – Benfica Primeira Liga ♂ | 0 – 3 | Benfica |
| 18/09/2022 | Benfica – Maritimo Primeira Liga ♂ | 5 – 0 | Benfica |
| 30/04/2022 | Maritimo – Benfica Primeira Liga ♂ | 0 – 1 | Benfica |
| 19/12/2021 | Benfica – Maritimo Primeira Liga ♂ | 7 – 1 | Benfica |
| 05/04/2021 | Benfica – Maritimo Primeira Liga ♂ | 1 – 0 | Benfica |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Benfica – Maritimo →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.