AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Super League Grèce ♂ · za 17 okt 2026 · 12:30

Atromitos – AEK

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

13 %1 — Atromitos
24 %Gelijk
63 %2 — AEK

Verwachte score 0 – 1 (14 %) · verwachte doelpunten 0,81 – 1,74

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: uitoverwinning · betrouwbaarheid gemiddeld (verlaagd van „goed”: spannend laatste onderling duel)
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou AEK er ongeveer 6 winnen en de andere 4 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)13 · 24 · 63
Ons model (competitie en Elo)16 · 23 · 61

✓ Beide meningen komen overeen: de voorspelling houdt stand met twee verschillende methodes.

⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Atromitos 2 – 2 AEK op 15/03/2026, gelijkspel.

Bron: cotes du marché · berekend op 17/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Atromitos NDDDV van oudste naar meest recente

12/09/2026uitIraklis Super League Grèce ♂1 – 1N
19/09/2026thuisKifisia Super League Grèce ♂1 – 2D
10/10/2026uitAsteras Tripolis Super League Grèce ♂1 – 2D
25/10/2026uitAris Super League Grèce ♂1 – 3D
02/11/2026thuisVolos NFC Super League Grèce ♂3 – 0V

AEK VVVVD van oudste naar meest recente

20/09/2026uitVolos NFC Super League Grèce ♂2 – 1V
10/10/2026thuisOFI Super League Grèce ♂3 – 0V
10/10/2026thuisOFI Crete Super League Grèce ♂3 – 0V
24/10/2026thuisPanetolikos Super League Grèce ♂5 – 0V
01/11/2026uitPanathinaikos Super League Grèce ♂0 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Atromitos 7 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 3-0-zege tegen Volos NFC · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 8 tegen)

AEK 11 wedstrijden ongeslagen thuis 5 overwinningen op rij thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Panathinaikos · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (13 gescoord, 3 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Atromitos

Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd · 11,7 schoten per wedstrijd, 36% op doel

Verdediging · 1,35 tegen per wedstrijd

Discipline · 14,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · Christos Theodorakis

Trainer · Dušan Kerkez sinds 15/11/2025
Systeem: équilibre entre attaque et défense

AEK

Aanval · 2,70 doelpunt(en) per wedstrijd (4,00 thuis, 1,30 uit) · 16,3 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 0,50 tegen per wedstrijd (0,00 thuis, 1,00 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 16,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,7 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · A. Brignoli rotatie · 7 redding(en), 78% van de schoten op doel gestopt · 0,67 tegen per 90 min · cijfer 7,7

Trainer · M. Nikolić sinds 01/07/2025 · 9 club(s) getraind sinds 2008
Systeem: 4-4-2 · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): WDWDWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Atromitos

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

AEK

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,1 voor Atromitos, 13,5 voor AEK · Verwachte gele kaarten: 3,7 · Verwacht buitenspel: 4,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
L. RotaLazaros Rota
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK5009—37,0
2026-27Greece4003—16,8
2025-26AEK290638—87,0
2024-25AEK16049—47,2
2023-24AEK222113—77,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

AEK1,450,3927 %
P. MantalosPetros Mantalos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275016—15,5
2025-26233 (1 strafsch.)440—47,3
2024-25252 (1 strafsch.)220—87,1
2023-24281 (1 strafsch.)326—5 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

AEK1,930,3127 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Anthony Le TallecAnthony Le Tallec

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

(0,6 per wedstrijd), Dimítrios PapadópoulosDimítrios Papadópoulos

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

(0,6 per wedstrijd), Jacques AlbertoJacques Alberto

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

(0,6 per wedstrijd), A. KoitaAboubakary Yeli Koita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK5108—16,9
2025-26AEK305140—67,0
2024-25AEK192217—37,2
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden192217—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Atromitos

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
Anthony Le TallecAnthony Le Tallec

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
Dimítrios PapadópoulosDimítrios Papadópoulos

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
Jacques AlbertoJacques Alberto

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
Lionel EssonoLionel Essono

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %

AEK

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
19 B. VargaBarnabás Varga
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274404—07,8
2025-26175216—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %401,3243 %
18 R. MarinRăzvan Gabriel Marin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK6146—07,5
2026-27Romania21 (1 strafsch.)03—07,3
2025-26AEK303 (2 strafsch.)750—57,1
2024-25Cagliari333 (2 strafsch.)225—46,8
2023-24Empoli300328—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %140,1872 %
2 H. MoukoudiHarold-Desty Moukoudi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276107—07,2
2025-26242031—5 16,9
2024-25142010—4 17,2
2023-2410118—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1772 %
90 ZiniAmbrosini António Cabaça Salvador
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK6202—07,0
2025-26AEK183010—16,8
2024-25Levadiakos2914 (1 strafsch.)126—77,1
2024-25AEK00 (1 strafsch.)126—07,1
2023-24AEK11002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,8324 %
11 A. KoitaAboubakary Yeli Koita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK5108—16,9
2025-26AEK305140—67,0
2024-25AEK192217—37,2
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden192217—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,3443 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Atromitos — 4-3-3

Trainer : Dušan Kerkez sinds 15/11/2025 · vastgelegd op 25/10/2026

Chrístos Mandás C. MandásMattheos Mountes M. MountesAlexandros Kouros A. KourosChristos Mikes C. MikesGiorgos Konstantopoulos G. KonstantopoulosSteven Zuber S. ZuberAnthony Le Tallec A. Le TallecChumbinho ChumbinhoAnthony Le Tallec A. Le TallecDimítrios Papadópoulos D. PapadópoulosJacques Alberto J. Alberto
Chrístos Mandás

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Mattheos Mountes

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Alexandros Kouros

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Christos Mikes

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Giorgos Konstantopoulos

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Steven Zuber

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Anthony Le Tallec

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Chumbinho

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Anthony Le Tallec

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Dimítrios Papadópoulos

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Jacques Alberto

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 2 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (10/10/2026) behouden.

AEK — 4-4-2

Trainer : M. Nikolić sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Alberto Brignoli AEK · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 AEK · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 AEK · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Panathinaikos · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 AEK · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 91 A. BrignoliHarold-Desty Moukoudi 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 24 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 2024-25: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,2 2023-24: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2 H. MoukoudiStavros Pilios AEK · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Albania · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel AEK · 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 AEK · 2024-25: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 AEK · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 3 S. PiliosLazaros Rota AEK · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Greece · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 AEK · 2025-26: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 6 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 AEK · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 AEK · 2023-24: 22 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 12 L. RotaFilipe do Bem Relvas Vitó Oliveira AEK · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel AEK · 2025-26: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Vitória SC · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Portimonense · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Portimonense · 2023-24: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,9 44 F. RelvasMilán Vitális 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 27 M. VitálisPetros Mantalos 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,5 2025-26: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 2024-25: 25 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,0 20 P. MantalosKasper Kaan Özden Kairinen AEK · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Finland · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 6 K. KairinenRăzvan Gabriel Marin AEK · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Romania · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 AEK · 2025-26: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 7 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Cagliari · 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Empoli · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 18 R. MarinAboubakary Yeli Koita AEK · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 AEK · 2025-26: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 AEK · 2024-25: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 St Truiden · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Truiden · 2023-24: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 11 A. KoitaBarnabás Varga 2026-27: 4 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 2025-26: 17 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 19 B. Varga
Alberto Brignoli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK3000—07,7
2025-26AEK200——07,1
2024-25AEK1500——16,4
2023-24Panathinaikos1000——06,8
2023-24AEK—00———6,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Harold-Desty Moukoudi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276107—07,2
2025-26242031—5 16,9
2024-25142010—4 17,2
2023-2410118—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stavros Pilios
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK6017—07,1
2026-27Albania100——0—
2025-26AEK240219—46,8
2024-25AEK151114—47,2
2023-24AEK110211—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lazaros Rota
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK5009—37,0
2026-27Greece4003—16,8
2025-26AEK290638—87,0
2024-25AEK16049—47,2
2023-24AEK222113—77,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Filipe do Bem Relvas Vitó Oliveira
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK100——0—
2025-26AEK261021—6 17,1
2024-25Vitória SC110015—27,1
2024-25Portimonense2001—16,8
2023-24Portimonense332324—5 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Milán Vitális
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275014—27,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Petros Mantalos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275016—15,5
2025-26233 (1 strafsch.)440—47,3
2024-25252 (1 strafsch.)220—87,1
2023-24281 (1 strafsch.)326—5 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kasper Kaan Özden Kairinen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK3004—06,9
2026-27Finland2101—07,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Răzvan Gabriel Marin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK6146—07,5
2026-27Romania21 (1 strafsch.)03—07,3
2025-26AEK303 (2 strafsch.)750—57,1
2024-25Cagliari333 (2 strafsch.)225—46,8
2023-24Empoli300328—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aboubakary Yeli Koita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27AEK5108—16,9
2025-26AEK305140—67,0
2024-25AEK192217—37,2
2024-25St Truiden—00————
2023-24St Truiden192217—37,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Barnabás Varga
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274404—07,8
2025-26175216—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Atromitos
1gelijk
5overwinning(en) AEK
3,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Atromitos 5 doelpunt(en), AEK 16 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 83% · 4,5 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: A. Evangelou ×2, S. Zampalas, K. Tsetsilas

Doelpuntenmakers in deze duels : L. Jovic AEK, 4 · G. Mitoglou Atromitos, 1 · G. Tzovaras Atromitos, 1 · L. García AEK, 1 · N. Eliasson AEK, 1 · O. Pineda AEK, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
15/03/2026Atromitos – AEK Super League Grèce ♂2 – 2gelijk
07/12/2025AEK – Atromitos Super League Grèce ♂4 – 1AEK
15/02/2025AEK – Atromitos Super League Grèce ♂2 – 1AEK
03/11/2024Atromitos – AEK Super League Grèce ♂0 – 1AEK
21/01/2024Atromitos – AEK Super League Grèce ♂0 – 5AEK
28/09/2023AEK – Atromitos Super League Grèce ♂2 – 1AEK

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Atromitos – AEK →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13