AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Super League Grèce ♂ · zo 25 okt 2026 · 19:00

OFI – PAOK

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

25 %1 — OFI
24 %Gelijk
51 %2 — PAOK

Verwachte score 1 – 2 (9 %) · verwachte doelpunten 1,36 – 1,85

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: uitoverwinning · betrouwbaarheid goed
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou PAOK er ongeveer 5 winnen en de andere 5 niet.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 25/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

OFI VVNDD van oudste naar meest recente

06/09/2026thuisKifisia Super League Grèce ♂2 – 0V
12/09/2026uitOlympiakos Super League Grèce ♂1 – 0V
20/09/2026thuisAsteras Tripolis Super League Grèce ♂2 – 2N
10/10/2026uitAEK Super League Grèce ♂0 – 3D
18/10/2026uitKalamata Super League Grèce ♂3 – 4D

PAOK VDVDV van oudste naar meest recente

20/09/2026uitPanetolikos Super League Grèce ♂3 – 1V
12/10/2026thuisKalamata Super League Grèce ♂1 – 3D
18/10/2026thuisIraklis Super League Grèce ♂2 – 1V
25/10/2026uitOFI Crete Super League Grèce ♂1 – 2D
01/11/2026thuisAsteras Tripolis Super League Grèce ♂2 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

OFI 3 wedstrijden zonder overwinning 3 wedstrijden ongeslagen thuis 2 nederlagen op rij
komt van een 3-4-nederlaag tegen Kalamata · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 9 tegen)

PAOK 14 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 2-1-zege tegen Asteras Tripolis · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

OFI

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,30 uit) · 9,4 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (0,70 thuis, 2,30 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 13 geel, 1 rood

Discipline · 11,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 7 wedstrijd(en))

Doelman · N. Christogeorgos rotatie · 12 redding(en), 86% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · M. Rastavac sinds 01/10/2024 · 6 club(s) getraind sinds 2010
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-3 ×1)

Vorm (API-Football): WLWWDLL

PAOK

Aanval · 2,10 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 2,00 uit) · 11,6 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,70 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 11 geel, 2 rood

Discipline · 13,9 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,70 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · D. Monastirlis rotatie · 4 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,77 tegen per 90 min · cijfer 5,8

Trainer · A. Lisci sinds 01/07/2026 · 5 club(s) getraind sinds 2020
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Vorm (API-Football): WWLWWLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

OFI

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Chatzigiovanis (Off the roster), A. Leya Iseka (Lies), C. Sielis (Spierblessure), N. Christogeorgos (Inactive), N. Marinakis (Lies)

PAOK

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter : Christos Vergetis 5 wedstrijd(en) dit seizoen

30,3 gefloten overtredingen per wedstrijd · 3,5 buitenspel · 3,60 geel en 0,20 rood per wedstrijd (statistieken over 4 wedstrijd(en))

OFI: 11,7 overtreding(en) per wedstrijd · PAOK: 13,9.

Deze scheidsrechter fluit meer overtredingen (30,3 per wedstrijd) dan de twee teams gewoonlijk maken (25,6): een hakkerige wedstrijd in het vooruitzicht, vooral voor PAOK, het team met de meeste overtredingen.

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,3 voor OFI, 11,3 voor PAOK · Verwachte gele kaarten: 3,0 · Verwacht buitenspel: 4,2

Scheidsrechter: −1 % gefloten overtredingen en −17 % kaarten ten opzichte van het gemiddelde van de competitie (5 wedstrijd(en) dit seizoen).

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Aitor CantalapiedraAitor Cantalapiedra Fernández

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6004—1 16,4
2026-27OFI4101—16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos13314—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), C. NdiayePape Cherif Ndiaye
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK200——06,7
2026-27FC Lugano000——0—
2025-26Samsunspor237135—36,7
2025-26FC Lugano—00————
2024-25FC Lugano000——0—
2023-24Ad. Demirspor102 (1 strafsch.)110—26,9
2023-24FC Lugano—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), K. KodroKenan Kodro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6302—07,0
2026-27OFI2014—06,6
2026-27Ferencvarosi TC2000—06,5
2026-27Ferencváros TC100——0—
2025-26Zaragoza110——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. LeyaAaron Leya Iseka
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete2002—06,5
2026-27OFI2002—06,5
2025-26OFI Crete161113—26,6
2025-26OFI161113—26,6
2024-25OFI2005—1 16,5
2024-25OFI Crete2005—1 16,5
2023-24OFI134 (1 strafsch.)13—26,8
2023-24OFI Crete134 (1 strafsch.)13—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

OFI

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Aitor CantalapiedraAitor Cantalapiedra Fernández
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6004—1 16,4
2026-27OFI4101—16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos13314—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,9851 %
19 K. KodroKenan Kodro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6302—07,0
2026-27OFI2014—06,6
2026-27Ferencvarosi TC2000—06,5
2026-27Ferencváros TC100——0—
2025-26Zaragoza110——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %010,0039 %
5 K. KostoulasKonstantinos Kostoulas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete110——0—
2026-27OFI110——0—
2025-26OFI19118—26,6
2025-26OFI Crete19118—26,6
2024-25Rio Ave3002—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %10—14 %
14 T. AndroutsosThanasis Androutsos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6103—06,6
2026-27OFI4001—16,1
2026-27Greece4001—07,0
2025-26OFI Crete283228—57,1
2025-26OFI283228—57,1
2024-25OFI80013—36,7
2024-25OFI Crete80013—36,7
2024-25Olympiakos10013—06,7
2024-25Osnabruck000——0—
2023-24Osnabruck13003—36,7
2023-24Olympiakos000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0064 %

PAOK

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
14 A. ŽivkovićAndrija Živković
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK411——0 1—
2026-27Serbia100——1—
2025-26PAOK255435—3 17,2
2024-25PAOK164316—47,3
2023-24PAOK268 (1 strafsch.)621—77,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %11—40 %
22 T. AliTaha Abdi Ali
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK4111—07,1
2026-27Sweden200——06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,4641 %
16 O. UgresićOgnjen Ugrešić
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275112—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,4532 %
39 D. BerdosD. Berdos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %00—60 %
37 B. DungaB. Dunga
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %00—60 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

OFI — 3-4-3

Trainer : M. Rastavac sinds 01/10/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Klidman Lilo OFI Crete · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 2,6 OFI · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 OFI · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 OFI Crete · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Panathinaikos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Panathinaikos · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 K. LiloLorenzo Maria Dickmann OFI Crete · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 OFI · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Bari · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Brescia · 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,9 Bari · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Brescia · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 24 L. DickmannKrešimir Krizmanić OFI Crete · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 OFI · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 OFI Crete · 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 OFI · 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 2 K. KrizmanićAchilleas Poungouras OFI Crete · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel OFI · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel OFI Crete · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel OFI · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sivasspor · 2024-25: 0 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sivasspor · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 15 A. PoungourasThanasis Androutsos OFI Crete · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 OFI · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 Greece · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 OFI Crete · 2025-26: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 OFI · 2025-26: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 OFI · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 OFI Crete · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Olympiakos · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Osnabruck · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Osnabruck · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Olympiakos · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 T. AndroutsosAndreas Bouchalakis OFI Crete · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,1 OFI · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Panetolikos · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hertha · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Hertha · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Olympiakos · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 41 A. BouchalakisThiago Thomas Nuss OFI Crete · 2026-27: 6 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 OFI · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 OFI · 2025-26: 25 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 5 assist(s), 58 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,7 OFI Crete · 2025-26: 25 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 5 assist(s), 58 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,7 OFI Crete · 2024-25: 26 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 2 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,8 OFI · 2024-25: 26 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 2 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,8 18 T. NussNicolaos Athanasiou OFI Crete · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel OFI · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rio Ave · 2025-26: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 OFI · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 OFI Crete · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Olympiakos · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 3 N. AthanasiouAitor Cantalapiedra Fernández OFI Crete · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,4 OFI · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Panathinaikos · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Panathinaikos · 2023-24: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 10 A. CantalapiedraKenan Kodro OFI Crete · 2026-27: 6 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 OFI · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Ferencvarosi TC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Ferencváros TC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Zaragoza · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 K. KodroAaron Leya Iseka OFI Crete · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 OFI · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 OFI Crete · 2025-26: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 OFI · 2025-26: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 OFI · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,5 OFI Crete · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,5 OFI · 2023-24: 13 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 OFI Crete · 2023-24: 13 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 9 A. Leya
Klidman Lilo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete1000—02,6
2026-27OFI0000—00,0
2025-26OFI900——16,9
2025-26OFI Crete900——16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lorenzo Maria Dickmann
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete7016—06,3
2026-27OFI4001—16,2
2025-26Bari100——06,6
2024-25Brescia360226—106,9
2024-25Bari300226—86,9
2023-24Brescia371329—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Krešimir Krizmanić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6016—06,6
2026-27OFI3001—16,1
2025-26OFI Crete280030—36,6
2025-26OFI280030—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Achilleas Poungouras
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete100——0—
2026-27OFI100——0—
2025-26OFI Crete200——0—
2025-26OFI200——0—
2024-25Sivasspor010——0—
2023-24Sivasspor180012—46,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thanasis Androutsos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6103—06,6
2026-27OFI4001—16,1
2026-27Greece4001—07,0
2025-26OFI Crete283228—57,1
2025-26OFI283228—57,1
2024-25OFI80013—36,7
2024-25OFI Crete80013—36,7
2024-25Olympiakos10013—06,7
2024-25Osnabruck000——0—
2023-24Osnabruck13003—36,7
2023-24Olympiakos000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andreas Bouchalakis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete61111—26,1
2026-27OFI4001—06,6
2025-26Panetolikos400——0—
2024-25Hertha9001—06,6
2023-24Hertha251125—46,7
2023-24Olympiakos000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thiago Thomas Nuss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete63 (1 strafsch.)111—17,0
2026-27OFI4002—06,3
2025-26OFI257 (1 strafsch.)558—126,7
2025-26OFI Crete257 (1 strafsch.)558—126,7
2024-25OFI Crete268243—10 16,8
2024-25OFI268243—10 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nicolaos Athanasiou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete100——0—
2026-27OFI100——0—
2025-26Rio Ave170113—16,9
2025-26OFI130319—26,8
2025-26OFI Crete130319—26,8
2025-26Olympiakos5015—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aitor Cantalapiedra Fernández
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6004—1 16,4
2026-27OFI4101—16,9
2024-25Panathinaikos000——0—
2023-24Panathinaikos13314—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kenan Kodro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete6302—07,0
2026-27OFI2014—06,6
2026-27Ferencvarosi TC2000—06,5
2026-27Ferencváros TC100——0—
2025-26Zaragoza110——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aaron Leya Iseka
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27OFI Crete2002—06,5
2026-27OFI2002—06,5
2025-26OFI Crete161113—26,6
2025-26OFI161113—26,6
2024-25OFI2005—1 16,5
2024-25OFI Crete2005—1 16,5
2023-24OFI134 (1 strafsch.)13—26,8
2023-24OFI Crete134 (1 strafsch.)13—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

PAOK — 4-2-3-1

Trainer : A. Lisci sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Dimitrios Monastirlis 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 41 D. MonastirlisDiego Henrique Costa Barbosa PAOK · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Wolves · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 D. CostaJonjoe Kenny Preston · 2026-27: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Preston North End FC · 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rep. Of Ireland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Celtic · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bolton · 2025-26: 14 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Bolton Wanderers FC · 2025-26: 14 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 PAOK · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Celtic · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hertha · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 8 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 Celtic · 2024-25: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Hertha · 2023-24: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Celtic · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 J. KennyDimitrios Christos Giannoulis PAOK · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Greece · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Augsburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Augsburg · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Norwich · 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 13 D. GiannoulisGiannis Michailidis Greece · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 PAOK · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel PAOK · 2025-26: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 PAOK · 2024-25: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 PAOK · 2023-24: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 5 G. MichailidisKristijan Jakić PAOK · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Augsburg · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 Croatia · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Augsburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Augsburg · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Augsburg · 2023-24: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Ein Frankfurt · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 18 K. JakićOgnjen Ugrešić 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 16 O. UgresićChristos Zafeiris Greece · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 PAOK · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,9 PAOK · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 20 C. ZafeirisTaison Barcellos Freda 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2023-24: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 8 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,6 11 TaisonAndrija Živković PAOK · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood Serbia · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel PAOK · 2025-26: 25 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,2 PAOK · 2024-25: 16 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 PAOK · 2023-24: 26 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 6 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,4 14 A. ŽivkovićPape Cherif Ndiaye PAOK · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 FC Lugano · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Samsunspor · 2025-26: 23 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 FC Lugano · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Lugano · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ad. Demirspor · 2023-24: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 FC Lugano · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 C. Ndiaye
Dimitrios Monastirlis
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272000—05,8
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diego Henrique Costa Barbosa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK3002—06,7
2023-24Wolves—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Johnny Kenny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dimitrios Christos Giannoulis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK200——16,9
2026-27Greece100——0—
2025-26Augsburg2001—07,2
2024-25Augsburg311417—87,0
2023-24Norwich350433—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giannis Michailidis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Greece3000—06,4
2026-27PAOK100——1—
2025-26PAOK142210—37,2
2024-25PAOK142210—37,2
2023-24PAOK12108—37,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kristijan Jakić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK4015—16,8
2026-27Augsburg110——17,6
2026-27Croatia000——0—
2025-26Augsburg2002—16,6
2024-25Augsburg310123—26,9
2023-24Augsburg142118—46,9
2023-24Ein Frankfurt40118—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ognjen Ugrešić
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275112—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christos Zafeiris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Greece4005—26,5
2026-27PAOK2001—27,9
2025-26PAOK2002—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Taison Barcellos Freda
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——06,9
2025-2611121—26,9
2024-2516126—07,0
2023-24295817—67,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrija Živković
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK411——0 1—
2026-27Serbia100——1—
2025-26PAOK255435—3 17,2
2024-25PAOK164316—47,3
2023-24PAOK268 (1 strafsch.)621—77,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pape Cherif Ndiaye
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27PAOK200——06,7
2026-27FC Lugano000——0—
2025-26Samsunspor237135—36,7
2025-26FC Lugano—00————
2024-25FC Lugano000——0—
2023-24Ad. Demirspor102 (1 strafsch.)110—26,9
2023-24FC Lugano—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (18/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) OFI
2gelijk
3overwinning(en) PAOK
3,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): OFI 6 doelpunt(en), PAOK 15 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
04/02/2015OFI – PAOK Super League Grèce ♂3 – 1OFI
28/09/2014PAOK – OFI Super League Grèce ♂4 – 0PAOK
05/02/2014PAOK – OFI Super League Grèce ♂5 – 0PAOK
29/09/2013OFI – PAOK Super League Grèce ♂1 – 1gelijk
09/02/2013PAOK – OFI Super League Grèce ♂3 – 1PAOK
06/10/2012OFI – PAOK Super League Grèce ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek OFI – PAOK →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13