AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Bundesliga autrichienne ♂ · za 13 feb 2027 · 17:00

Sturm Graz – SK Rapid

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Sturm Graz DVDVV van oudste naar meest recente

30/08/2026uitSK Rapid Bundesliga autrichienne ♂1 – 3D
13/09/2026thuisLASK Bundesliga autrichienne ♂2 – 1V
20/09/2026uitSalzburg Bundesliga autrichienne ♂0 – 3D
10/10/2026uitAustria Vienna Bundesliga autrichienne ♂2 – 0V
18/10/2026thuisGrazer AK Bundesliga autrichienne ♂6 – 1V

SK Rapid VVVVV van oudste naar meest recente

12/09/2026uitWolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂3 – 0V
18/09/2026thuisWSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂3 – 0V
11/10/2026uitLASK Bundesliga autrichienne ♂2 – 0V
16/10/2026thuisHartberg Bundesliga autrichienne ♂3 – 1V
24/10/2026thuisA. Lustenau Bundesliga autrichienne ♂5 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Sturm Graz 10 wedstrijden ongeslagen thuis 2 overwinningen op rij
komt van een 6-1-zege tegen Grazer AK · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 8 tegen)

SK Rapid 12 wedstrijden met een doelpunt 7 overwinningen op rij thuis 5 overwinningen op rij
komt van een 5-1-zege tegen A. Lustenau · 5 W, 0 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (16 gescoord, 2 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Sturm Graz

Aanval · 1,80 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,20 uit) · 15,7 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut, 1 gemist · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 1,40 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 21 geel, 2 rood

Discipline · 11,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,5 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · D. Khudyakov rotatie · 8 redding(en), 73% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · F. Ingolitsch sinds 01/08/2025 · 4 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×3, 3-4-2-1 ×2)

Vorm (API-Football): DWWDLWLWW

SK Rapid

Aanval · 2,90 doelpunt(en) per wedstrijd (3,60 thuis, 2,00 uit) · 15,5 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (0,40 thuis, 1,50 uit) · 56% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 0 rood

Discipline · 7,9 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · N. Hedl rotatie · 10 redding(en), 56% van de schoten op doel gestopt · 1,25 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Johannes Thorup sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): WWWWLWWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Sturm Graz

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Khudyakov (Inactive), E. Soglo (Spierblessure), F. Rozga (Spierblessure), G. Mamageishvili (Blessure), L. Grgic (Knie), N. Geyrhofer (Off the roster), N. Weiper (Blessure), O. Kiteishvili (Kuit), S. Jatta (Schouder), S. Wlodarczyk (Off the roster)

SK Rapid

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,3 voor Sturm Graz, 11,2 voor SK Rapid · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 5,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
B. BollaBendegúz Bence Bolla
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid51 (1 strafsch.)311—37,1
2026-27Rapid Vienna51 (1 strafsch.)311—37,1
2025-26Rapid Vienna110——18,0
2025-26SK Rapid110——18,0
2024-25SK Rapid322229—77,1
2024-25Rapid Vienna322229—77,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC335 (1 strafsch.)424—27,0
2023-24Wolves—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

SK Rapid1,610,3828 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Nikolaus WurmbrandNikolaus Wurmbrand

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6213—07,0
2026-27Rapid Vienna6213—07,0
2025-26Rapid Vienna324113—36,9
2025-26SK Rapid324113—36,9
2024-25Rapid Vienna17106—16,5
2024-25SK Rapid17106—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), E. KaraErcan Kara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rapid Vienna4417—07,6
2026-27SK Rapid4417—07,6
2025-26Rapid Vienna310——0—
2025-26SK Rapid310——0—
2024-25SK Rapid172120—36,8
2024-25Rapid Vienna172120—36,8
2024-25Corum000——0—
2024-25Samsunspor020——0—
2023-24Samsunspor010——0—
2023-24Pendikspor—00————
2023-24Corum—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), S. JattaSeedy Jatta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2762 (1 strafsch.)04—06,7
2025-268004—06,3
2024-25215222—4 16,8
2023-24172017—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz5105—06,5
2025-26Sturm Graz4103—06,5
2025-26Excelsior000——0—
2024-25Salernitana180117—26,6
2024-25Sturm Graz000——0—
2023-24Sturm Graz295110—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Sturm Graz

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
20 S. JattaSeedy Jatta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2762 (1 strafsch.)04—06,7
2025-268004—06,3
2024-25215222—4 16,8
2023-24172017—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

19 %200,5153 %
17 S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz5105—06,5
2025-26Sturm Graz4103—06,5
2025-26Excelsior000——0—
2024-25Salernitana180117—26,6
2024-25Sturm Graz000——0—
2023-24Sturm Graz295110—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %100,3743 %
44 N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz4204—16,7
2025-26Mainz100——06,7
2024-25Mainz293219—26,7
2023-24Mainz500——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %201,0824 %

SK Rapid

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 E. KaraErcan Kara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rapid Vienna4417—07,6
2026-27SK Rapid4417—07,6
2025-26Rapid Vienna310——0—
2025-26SK Rapid310——0—
2024-25SK Rapid172120—36,8
2024-25Rapid Vienna172120—36,8
2024-25Corum000——0—
2024-25Samsunspor020——0—
2023-24Samsunspor010——0—
2023-24Pendikspor—00————
2023-24Corum—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

21 %410,9449 %
55 N. CvetkovićNenad Cvetković
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6204—07,2
2026-27Rapid Vienna6204—07,2
2025-26Rapid Vienna302022—57,2
2025-26SK Rapid302022—57,2
2024-25SK Rapid262017—5 17,2
2024-25Rapid Vienna262017—5 17,2
2023-24SK Rapid7006—07,0
2023-24Rapid Vienna7006—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %200,3166 %
6 S. Raux-YaoSerge-Philippe Raux-Yao
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6202—07,2
2026-27Rapid Vienna6202—07,2
2025-26Rapid Vienna310014—27,0
2025-26SK Rapid310014—27,0
2024-25SK Rapid311014—17,0
2024-25Rapid Vienna311014—17,0
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez390229—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %200,3757 %
15 Nikolaus WurmbrandNikolaus Wurmbrand
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6213—07,0
2026-27Rapid Vienna6213—07,0
2025-26Rapid Vienna324113—36,9
2025-26SK Rapid324113—36,9
2024-25Rapid Vienna17106—16,5
2024-25SK Rapid17106—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %210,5841 %
10 P. DahlPetter Nosakhare Dahl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rapid Vienna6216—16,7
2026-27SK Rapid6216—16,7
2025-26Rapid Vienna233516—36,8
2025-26SK Rapid233516—36,8
2024-25Mechelen22115—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %210,5941 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Sturm Graz — 4-3-3

Trainer : F. Ingolitsch sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Daniil Khudyakov 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 53 D. KhudyakovEmran Soglo Sturm Graz · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Waregem · 2025-26: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Zulte Waregem · 2025-26: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Sturm Graz · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sturm Graz · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Marseille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Marseille · 2023-24: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 18 E. SogloJoshua Quarshie Sturm Graz · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Southampton · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Southampton · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 Greuther Furth · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Hoffenheim · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 J. QuarshieArjan Malic Sturm Graz · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Bosnia & Herzegovina · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Sturm Graz · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Sturm Graz · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Ried · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 23 A. MalicPaul-Friedrich Koller Sturm Graz · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Altach · 2025-26: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Sturm Graz · 2025-26: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Altach · 2024-25: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Altach · 2023-24: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Grazer AK · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 P. KollerJürgen Heil Sturm Graz · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 Hartberg · 2025-26: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Hartberg · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Hartberg · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, 1 rood, cijfer 6,7 28 J. HeilValmir Matoshi FC Thun · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sturm Graz · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Kosovo · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 FC Thun · 2025-26: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 FC Thun · 2024-25: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 FC Thun · 2023-24: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 78 V. MatoshiJacob Peter Hödl 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 43 J. Peter HödlSeedy Jatta 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 21 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 20 S. JattaSzymon Włodarczyk Sturm Graz · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sturm Graz · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Excelsior · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Salernitana · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Sturm Graz · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sturm Graz · 2023-24: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 17 S. WłodarczykBelmin Beganović Sturm Graz · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Sturm Graz · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Sturm Graz · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Ried · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ried · 2023-24: 18 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 26 B. Beganović
Daniil Khudyakov
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272000—07,1
2025-26200——07,4
2024-253200——16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Emran Soglo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz5012—17,1
2025-26Waregem180316—26,9
2025-26Zulte Waregem180316—26,9
2025-26Sturm Graz—00————
2024-25Sturm Graz3001—06,8
2024-25Marseille000——0—
2023-24Marseille3112—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joshua Quarshie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz2001—06,3
2026-27Southampton000——0—
2025-26Southampton2013—17,4
2024-25Greuther Furth13002—06,7
2024-25Fortuna Dusseldorf5002—06,7
2023-24Fortuna Dusseldorf8007—36,6
2023-24Hoffenheim000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Arjan Malic
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz2003—06,3
2026-27Bosnia & Herzegovina2006—16,7
2025-26Sturm Graz100——07,2
2024-25Sturm Graz19008—16,6
2023-24Ried2910——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paul-Friedrich Koller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz2001—06,0
2025-26Altach171013—36,9
2025-26Sturm Graz141010—0 17,1
2024-25Altach313022—6 16,9
2023-24Altach313034—46,9
2023-24Grazer AK000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jürgen Heil
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz2000—05,8
2025-26Hartberg272235—56,9
2024-25Hartberg321033—56,9
2023-24Hartberg322252—11 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valmir Matoshi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Thun200——06,5
2026-27Sturm Graz2002—05,9
2026-27Kosovo2003—16,3
2025-26FC Thun5103—26,7
2024-25FC Thun5103—26,7
2023-24FC Thun5103—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jacob Peter Hödl
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272003—06,0
2025-267006—06,7
2024-257001—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Seedy Jatta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2762 (1 strafsch.)04—06,7
2025-268004—06,3
2024-25215222—4 16,8
2023-24172017—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Szymon Włodarczyk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz5105—06,5
2025-26Sturm Graz4103—06,5
2025-26Excelsior000——0—
2024-25Salernitana180117—26,6
2024-25Sturm Graz000——0—
2023-24Sturm Graz295110—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Belmin Beganović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sturm Graz2004—16,2
2025-26Sturm Graz5004—06,4
2024-25Sturm Graz4003—2 16,4
2024-25Ried100——0—
2023-24Ried1840——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

SK Rapid — 4-3-3

Trainer : Johannes Thorup sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Niklas Hedl SK Rapid · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Rapid Vienna · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Rapid Vienna · 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 SK Rapid · 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 SK Rapid · 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Rapid Vienna · 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,0 SK Rapid · 2023-24: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rapid Vienna · 2023-24: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 1 N. HedlNenad Cvetković SK Rapid · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 SK Rapid · 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 SK Rapid · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,2 SK Rapid · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Rapid Vienna · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 55 N. CvetkovićSerge-Philippe Raux-Yao SK Rapid · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 SK Rapid · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 SK Rapid · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rapid Vienna · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Rodez · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rodez · 2023-24: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 6 S. Raux-YaoBendegúz Bence Bolla SK Rapid · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Rapid Vienna · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Rapid Vienna · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,0 SK Rapid · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,0 SK Rapid · 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Rapid Vienna · 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Servette FC · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Servette FC · 2023-24: 33 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Wolves · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 B. BollaJonas Antonius Auer SK Rapid · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rapid Vienna · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Rapid Vienna · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 SK Rapid · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 SK Rapid · 2024-25: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2024-25: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 SK Rapid · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Rapid Vienna · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 23 J. AuerMatthias Seidl SK Rapid · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Rapid Vienna · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Rapid Vienna · 2025-26: 30 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,1 SK Rapid · 2025-26: 30 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,1 SK Rapid · 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 6 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 SK Rapid · 2023-24: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Rapid Vienna · 2023-24: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 BW Linz · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 M. SeidlTonni Adamsen Rapid Vienna · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 SK Rapid · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Silkeborg · 2025-26: 31 wedstrijden, 14 doelpunt(en), 7 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Silkeborg · 2024-25: 32 wedstrijden, 15 doelpunt(en), 4 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Silkeborg · 2023-24: 28 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 7 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 8 T. AdamsenPetter Nosakhare Dahl Rapid Vienna · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 SK Rapid · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Rapid Vienna · 2025-26: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 SK Rapid · 2025-26: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Mechelen · 2024-25: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 10 P. DahlErcan Kara Rapid Vienna · 2026-27: 4 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 SK Rapid · 2026-27: 4 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Rapid Vienna · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel SK Rapid · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel SK Rapid · 2024-25: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Rapid Vienna · 2024-25: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Corum · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Samsunspor · 2024-25: 0 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Samsunspor · 2023-24: 0 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pendikspor · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Corum · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 E. KaraNikolaus Wurmbrand SK Rapid · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Rapid Vienna · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Rapid Vienna · 2025-26: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 SK Rapid · 2025-26: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Rapid Vienna · 2024-25: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 SK Rapid · 2024-25: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 15 N. WurmbrandMarco Tilio SK Rapid · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Rapid Vienna · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Rapid Vienna · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 SK Rapid · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Celtic · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celtic · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 7 M. Tilio
Niklas Hedl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid600——06,9
2026-27Rapid Vienna600——06,9
2025-26Rapid Vienna2800——27,0
2025-26SK Rapid2800——27,0
2024-25SK Rapid32001—1 17,0
2024-25Rapid Vienna32001—1 17,0
2023-24SK Rapid3200——17,0
2023-24Rapid Vienna3200——17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nenad Cvetković
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6204—07,2
2026-27Rapid Vienna6204—07,2
2025-26Rapid Vienna302022—57,2
2025-26SK Rapid302022—57,2
2024-25SK Rapid262017—5 17,2
2024-25Rapid Vienna262017—5 17,2
2023-24SK Rapid7006—07,0
2023-24Rapid Vienna7006—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Serge-Philippe Raux-Yao
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6202—07,2
2026-27Rapid Vienna6202—07,2
2025-26Rapid Vienna310014—27,0
2025-26SK Rapid310014—27,0
2024-25SK Rapid311014—17,0
2024-25Rapid Vienna311014—17,0
2024-25Rodez—00————
2023-24Rodez390229—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bendegúz Bence Bolla
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid51 (1 strafsch.)311—37,1
2026-27Rapid Vienna51 (1 strafsch.)311—37,1
2025-26Rapid Vienna110——18,0
2025-26SK Rapid110——18,0
2024-25SK Rapid322229—77,1
2024-25Rapid Vienna322229—77,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC335 (1 strafsch.)424—27,0
2023-24Wolves—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonas Antonius Auer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid4001—06,8
2026-27Rapid Vienna4001—06,8
2025-26Rapid Vienna6002—06,8
2025-26SK Rapid6002—06,8
2024-25SK Rapid272118—47,2
2024-25Rapid Vienna272118—47,2
2023-24SK Rapid27128—57,1
2023-24Rapid Vienna27128—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matthias Seidl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6027—17,1
2026-27Rapid Vienna6027—17,1
2025-26Rapid Vienna304622—3 17,1
2025-26SK Rapid304622—3 17,1
2024-25SK Rapid344 (2 strafsch.)617—07,2
2024-25Rapid Vienna344 (2 strafsch.)617—07,2
2023-24SK Rapid325122—47,2
2023-24Rapid Vienna325122—47,2
2023-24BW Linz000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tonni Adamsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rapid Vienna5015—06,1
2026-27SK Rapid5015—06,1
2025-26Silkeborg3114 (2 strafsch.)711—27,3
2024-25Silkeborg3215 (5 strafsch.)418—27,3
2023-24Silkeborg285713—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Petter Nosakhare Dahl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rapid Vienna6216—16,7
2026-27SK Rapid6216—16,7
2025-26Rapid Vienna233516—36,8
2025-26SK Rapid233516—36,8
2024-25Mechelen22115—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ercan Kara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rapid Vienna4417—07,6
2026-27SK Rapid4417—07,6
2025-26Rapid Vienna310——0—
2025-26SK Rapid310——0—
2024-25SK Rapid172120—36,8
2024-25Rapid Vienna172120—36,8
2024-25Corum000——0—
2024-25Samsunspor020——0—
2023-24Samsunspor010——0—
2023-24Pendikspor—00————
2023-24Corum—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nikolaus Wurmbrand
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid6213—07,0
2026-27Rapid Vienna6213—07,0
2025-26Rapid Vienna324113—36,9
2025-26SK Rapid324113—36,9
2024-25Rapid Vienna17106—16,5
2024-25SK Rapid17106—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Tilio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Rapid5112—06,6
2026-27Rapid Vienna5112—06,6
2025-26Rapid Vienna13104—26,5
2025-26SK Rapid13104—26,5
2024-25Celtic000——0—
2023-24Celtic200——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Sturm Graz
0gelijk
3overwinning(en) SK Rapid
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Sturm Graz 10 doelpunt(en), SK Rapid 8 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 4,3 geel en 0,7 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Stefan Ebner, S. Gishamer, H. Lechner

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Vallci Sturm Graz, 1 · B. Beganovic Sturm Graz, 1 · G. Mamageishvili Sturm Graz, 1 · M. Tilio SK Rapid, 1 · P. Dahl SK Rapid, 1 · S. Hierlander Sturm Graz, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
30/08/2026SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂3 – 1SK Rapid
17/05/2026Sturm Graz – SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂2 – 0Sturm Graz
05/04/2026SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂0 – 2Sturm Graz
02/11/2025SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂2 – 1SK Rapid
10/08/2025Sturm Graz – SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂1 – 2SK Rapid
24/04/2024SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂1 – 3Sturm Graz

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Sturm Graz – SK Rapid →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13