AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Championship ♂ · za 23 jan 2027 · 11:00

Charlton – Middlesbrough

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Charlton NDDDD van oudste naar meest recente

13/10/2026uitBurnley Championship ♂2 – 2N
17/10/2026uitWatford Championship ♂0 – 2D
24/10/2026thuisNorwich Championship ♂1 – 3D
31/10/2026uitMiddlesbrough Championship ♂0 – 3D
03/11/2026thuisBolton Championship ♂0 – 1D

Middlesbrough VNVVD van oudste naar meest recente

13/10/2026uitStoke Championship ♂3 – 2V
17/10/2026thuisCardiff Championship ♂2 – 2N
23/10/2026uitBolton Championship ♂5 – 1V
31/10/2026thuisCharlton Championship ♂3 – 0V
04/11/2026uitWrexham Championship ♂0 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Charlton 11 wedstrijden zonder overwinning 6 wedstrijden zonder overwinning uit 5 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 nederlagen op rij 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-1-nederlaag tegen Bolton · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 11 tegen)

Middlesbrough 9 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Wrexham · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (13 gescoord, 7 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Charlton

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 1,00 uit) · 10,5 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 36% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (0,40 thuis, 2,20 uit) · 27% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 21 geel, 1 rood

Discipline · 12,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · W. Mannion rotatie · 1 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 0,95 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · N. Jones sinds 01/02/2024 · 5 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-4-2-1 ×2)

Vorm (API-Football): WWDLDDLDDL

Middlesbrough

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,60 uit) · 19,1 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,40 uit) · 18% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 12 geel, 0 rood

Discipline · 9,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 1,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · S. Brynn rotatie · 8 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · R. Edwards sinds 01/08/2025 · 10 club(s) getraind sinds 2016
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-4-2-1 ×3, 4-2-2-2 ×1)

Vorm (API-Football): LWDWWDDWWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Charlton

  • Blessure C. Sichenje · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure R. Apter · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Godden (Spierblessure), N. Chalobah (Spierblessure)

Middlesbrough

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Jones (Kuit), D. Strelec (Blessure), R. Pukstas (Blessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,3 voor Charlton, 12,1 voor Middlesbrough · Verwachte gele kaarten: 3,7 · Verwacht buitenspel: 4,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
M. Peart-HarrisMyles Spencer Peart-Harris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middlesbrough1,290,4127 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: W. LankshearWilliam Lankshear

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. AlliMillenic Alli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC200——06,4
2026-27Charlton200——06,4
2026-27Rep. Of Ireland101——07,3
2025-26Portsmouth211223—16,6
2025-26Luton4205—17,2
2024-25Luton164012—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Micah MbickMicah Mbick
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC100——06,2
2026-27Charlton100——06,2
2025-26Charlton Athletic FC—00————
2025-26Charlton—00————
2024-25Charlton8002—06,5
2024-25Charlton Athletic FC8002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. GoddenMatthew James Godden
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC1101—07,2
2026-27Charlton1101—07,2
2025-26Charlton Athletic FC11208—16,7
2025-26Charlton11208—16,7
2024-25Charlton Athletic FC4718 (3 strafsch.)138—17,0
2024-25Charlton4718 (3 strafsch.)138—17,0
2024-25Coventry—00————
2023-24Coventry356013—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Charlton

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Middlesbrough

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
7 W. LankshearWilliam Lankshear
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %201,4921 %
16 J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,5726 %
22 K. JosephKyle Joseph
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,9521 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Charlton — 4-3-3

Trainer : N. Jones sinds 01/02/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

William John Mannion Charlton Athletic FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Charlton · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Charlton · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Charlton Athletic FC · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Charlton · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Charlton · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Charlton Athletic FC · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 25 W. MannionTyler Bindon Charlton Athletic FC · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Charlton · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,4 Nott'm Forest · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 44 T. BindonKayne Ramsay Charlton · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Charlton Athletic FC · 2025-26: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,7 Charlton · 2025-26: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,7 Charlton Athletic FC · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Charlton · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Charlton · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Charlton Athletic FC · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2 K. RamsayBilly Dawson Koumetio Charlton Athletic FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Charlton · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Dundee · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dundee · 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Dunkerque · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Blackburn · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Austria Vienna · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Blackburn Rovers FC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 B. Dawson KoumetioLloyd Richard Jones Charlton Athletic FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Charlton · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Charlton Athletic FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Charlton · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Charlton Athletic FC · 2024-25: 39 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,4 Charlton · 2024-25: 39 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,4 Charlton · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,0 Charlton Athletic FC · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,0 5 L. JonesOliver William Skipp Charlton · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Charlton Athletic FC · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Leicester · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Leicester · 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,5 Tottenham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Tottenham · 2023-24: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 34 O. SkippDanny John McNamara Charlton Athletic FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Charlton · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Millwall · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Millwall · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,7 20 D. McNamaraIvan Mesík Charlton Athletic FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Charlton · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,1 Slovakia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Heracles · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Heracles · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Pescara · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel 18 I. MesíkMillenic Alli Charlton Athletic FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Charlton · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Rep. Of Ireland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Portsmouth · 2025-26: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Luton · 2025-26: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Luton · 2024-25: 16 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 19 M. AlliMicah Mbick Charlton Athletic FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Charlton · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Charlton · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Charlton · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Charlton Athletic FC · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 33 M. MbickMatthew James Godden Charlton Athletic FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Charlton · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Charlton Athletic FC · 2025-26: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Charlton · 2025-26: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Charlton Athletic FC · 2024-25: 47 wedstrijden, 18 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Charlton · 2024-25: 47 wedstrijden, 18 doelpunt(en), 1 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Coventry · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Coventry · 2023-24: 35 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 24 M. Godden
William John Mannion
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC100——07,2
2026-27Charlton100——07,2
2025-26Charlton Athletic FC100——07,2
2025-26Charlton100——07,2
2024-25Charlton Athletic FC31002—06,9
2024-25Charlton31002—06,9
2023-24Charlton—00———7,0
2023-24Charlton Athletic FC—00———7,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tyler Bindon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC5017—16,5
2026-27Charlton5017—15,4
2024-25Nott'm Forest100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kayne Ramsay
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton3102—06,9
2025-26Charlton Athletic FC370143—76,7
2025-26Charlton370143—76,7
2024-25Charlton Athletic FC351133—47,2
2024-25Charlton351133—47,2
2023-24Charlton7004—26,7
2023-24Charlton Athletic FC7004—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Billy Dawson Koumetio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC2001—06,9
2026-27Charlton2001—06,9
2025-26Dundee210——0—
2024-25Dundee250011—36,8
2023-24Dunkerque80016—36,6
2023-24Blackburn000——0—
2023-24Austria Vienna000——0—
2023-24Blackburn Rovers FC000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lloyd Richard Jones
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC2101—07,1
2026-27Charlton2101—07,1
2025-26Charlton Athletic FC100——05,2
2025-26Charlton100——05,2
2024-25Charlton Athletic FC393028—87,4
2024-25Charlton393028—87,4
2023-24Charlton322024—107,0
2023-24Charlton Athletic FC322024—107,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver William Skipp
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton7009—26,7
2026-27Charlton Athletic FC4003—16,8
2025-26Leicester100——06,9
2024-25Leicester240021—86,5
2024-25Tottenham00021—06,5
2023-24Tottenham21008—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Danny John McNamara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC2001—06,2
2026-27Charlton2001—06,2
2025-26Millwall100——06,2
2024-25Millwall13006—16,6
2023-24Millwall330028—76,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ivan Mesík
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC2003—06,1
2026-27Charlton2003—06,1
2026-27Slovakia2012—06,9
2025-26Heracles3014—06,9
2024-25Heracles331039—97,0
2023-24Pescara3300——8—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Millenic Alli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC200——06,4
2026-27Charlton200——06,4
2026-27Rep. Of Ireland101——07,3
2025-26Portsmouth211223—16,6
2025-26Luton4205—17,2
2024-25Luton164012—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Micah Mbick
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC100——06,2
2026-27Charlton100——06,2
2025-26Charlton Athletic FC—00————
2025-26Charlton—00————
2024-25Charlton8002—06,5
2024-25Charlton Athletic FC8002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matthew James Godden
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton Athletic FC1101—07,2
2026-27Charlton1101—07,2
2025-26Charlton Athletic FC11208—16,7
2025-26Charlton11208—16,7
2024-25Charlton Athletic FC4718 (3 strafsch.)138—17,0
2024-25Charlton4718 (3 strafsch.)138—17,0
2024-25Coventry—00————
2023-24Coventry356013—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Middlesbrough — 4-3-3

Trainer : R. Edwards sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Solomon Brynn 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 31 S. BrynnLuke David Ayling Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Middlesbrough · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Middlesbrough · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,2 Leeds · 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 12 L. AylingVivaldo Borges dos Santos Neto Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Bristol City · 2025-26: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Middlesbrough · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Clermont · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Middlesbrough · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Clermont · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 30 N. BorgesCallum James Brittain Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Blackburn Rovers FC · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Blackburn · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Blackburn · 2023-24: 44 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 44 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 2 C. BrittainAlfie Jones Middlesbrough · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Iraklis · 2026-27: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Etienne · 2026-27: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Hull · 2024-25: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Hull · 2023-24: 45 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 5 A. JonesLeo Castledine Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Middlesbrough · 2025-26: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Huddersfield · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Chelsea · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 L. CastledineMyles Spencer Peart-Harris Middlesbrough · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Brentford · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 Brentford · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Portsmouth · 2023-24: 12 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Brentford · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 14 M. Peart-HarrisAdilson Malanda 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 29 A. MalandaJeremy Leonel Sarmiento Morante Middlesbrough · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Middlesbrough · 2025-26: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Cremonese · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Burnley · 2024-25: 39 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Radomiak Radom · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Brighton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Ipswich · 2023-24: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 West Brom · 2023-24: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Radomiak Radom · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brighton · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 J. SarmientoWilliam Lankshear Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Tottenham · 2025-26: 6 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 7 W. LankshearKyle Joseph Middlesbrough · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Hull · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Hull · 2024-25: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 22 K. Joseph
Solomon Brynn
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27300——07,1
2025-26000——0—
2024-25600——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luke David Ayling
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3005—06,9
2025-26Middlesbrough1001—07,0
2024-25Middlesbrough260212—57,2
2023-24Middlesbrough19017—87,2
2023-24Leeds14117—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vivaldo Borges dos Santos Neto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3003—16,7
2025-26Bristol City370328—76,9
2025-26Middlesbrough300——06,7
2024-25Clermont000——0—
2024-25Middlesbrough000——0—
2023-24Clermont280121—3 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Callum James Brittain
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3002—06,7
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Blackburn Rovers FC332524—57,2
2024-25Blackburn332524—57,2
2023-24Blackburn441428—47,0
2023-24Blackburn Rovers FC441428—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alfie Jones
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2003—06,5
2026-27Iraklis—00————
2026-27St Etienne—00————
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Hull410024—86,9
2023-24Hull451327—77,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leo Castledine
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3003—06,2
2025-26Middlesbrough11107—06,7
2025-26Huddersfield310——07,0
2024-25Chelsea—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Myles Spencer Peart-Harris
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2003—26,8
2025-26Brentford000——0—
2024-25Swansea City AFC293422—66,7
2024-25Brentford000——0—
2023-24Portsmouth122019—46,9
2023-24Brentford3002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adilson Malanda
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—16,5
2025-261001—06,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jeremy Leonel Sarmiento Morante
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

William Lankshear
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kyle Joseph
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Charlton
0gelijk
4overwinning(en) Middlesbrough
1,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Charlton 4 doelpunt(en), Middlesbrough 7 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 3,5 geel en 0,0 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: A. Herczeg, Oliver Langford

Doelpuntenmakers in deze duels : C. Coady Charlton, 1 · M. Whittaker Middlesbrough, 1 · R. McGree Middlesbrough, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
31/10/2026Middlesbrough – Charlton Championship ♂3 – 0Middlesbrough
11/03/2026Middlesbrough – Charlton Championship ♂0 – 1Charlton
09/12/2025Charlton – Middlesbrough Championship ♂1 – 2Middlesbrough
07/03/2020Charlton – Middlesbrough Championship ♂0 – 1Middlesbrough
07/12/2019Middlesbrough – Charlton Championship ♂1 – 0Middlesbrough
13/03/2016Charlton – Middlesbrough Championship ♂2 – 0Charlton

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Charlton – Middlesbrough →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13