AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Championship ♂ · zo 21 feb 2027 · 14:00

West Ham – Millwall

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

West Ham VVDDN van oudste naar meest recente

14/10/2026uitLincoln Championship ♂6 – 0V
17/10/2026uitSwansea Championship ♂1 – 0V
24/10/2026thuisSouthampton Championship ♂2 – 3D
31/10/2026thuisWest Brom Championship ♂1 – 3D
04/11/2026uitCardiff Championship ♂3 – 3N

Millwall DNDVD van oudste naar meest recente

13/10/2026thuisSwansea Championship ♂0 – 1D
17/10/2026thuisLincoln Championship ♂2 – 2N
24/10/2026uitPortsmouth Championship ♂1 – 2D
31/10/2026thuisDerby Championship ♂4 – 1V
03/11/2026uitBirmingham Championship ♂0 – 3D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

West Ham 20 wedstrijden met een doelpunt 10 wedstrijden ongeslagen uit 3 wedstrijden zonder overwinning 3 wedstrijden zonder overwinning thuis
komt van een 3-3-gelijkspel tegen Cardiff · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (13 gescoord, 9 tegen)

Millwall geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-3-nederlaag tegen Birmingham · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 9 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

West Ham

Aanval · 2,70 doelpunt(en) per wedstrijd (3,00 thuis, 2,50 uit) · 17,3 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 2 gemist · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,20 uit) · 36% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 23 geel, 1 rood

Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 12 wedstrijd(en))

Doelman · F. Herrick rotatie · 6 redding(en), 86% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 6,0

Trainer · Nuno Espírito Santo sinds 01/07/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2016
Systeem: 4-4-2 · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-4-1-1 ×4, 4-2-3-1 ×2)

Vorm (API-Football): LDWWWWDDWW

Millwall

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 1,40 uit) · 13,7 schoten per wedstrijd, 27% op doel · niet gescoord in 18% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 36% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 21 geel, 1 rood

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 3,2 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,10 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · M. Crocombe rotatie · 1 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · A. Neil sinds 01/12/2024 · 6 club(s) getraind sinds 2013
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×3, 3-1-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WLLWLDDWLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

West Ham

  • Blessure K. Lamadrid · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Millwall

  • Blessure C. De Norre · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure F. Marschall · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Coburn · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Jensen · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. Luongo · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. Servais · Inactive miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure T. Arconte · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Ivanovic (Hamstring)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,0 voor West Ham, 11,6 voor Millwall · Verwachte gele kaarten: 3,2 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Millwall1,870,3328 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: J. AjalaJoshua Ajala

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273201—07,4
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), PabloPablo Felipe Pereira de Jesus
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham2111—07,3
2025-26West Ham140123—06,5
2025-26Gil Vicente1310 (2 strafsch.)124—47,3
2024-25Gil Vicente205018—27,0
2024-25Famalicao00018—07,0
2023-24Famalicao8005—3 16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), E. AustböEdvin Austbö
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277222—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), L. DykesLyndon John Dykes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 strafsch.)151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

West Ham

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 V. CastellanosValentín Mariano José Castellanos Giménez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham3304—07,3
2025-26Lazio3513 (1 strafsch.)043—116,8
2025-26West Ham41010—16,7
2024-25Lazio3110 (2 strafsch.)338—9 17,2
2023-24Lazio354334—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %301,8621 %
35 E. AustböEdvin Austbö
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277222—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %220,8421 %
66 J. AjalaJoshua Ajala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273201—07,4
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %201,6227 %
20 J. BowenJarrod Bowen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham3210—07,8
2026-27England200——07,0
2025-26West Ham210——07,0
2024-25West Ham3413 (1 strafsch.)820—17,2
2023-24West Ham3416628—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %211,0721 %
19 PabloPablo Felipe Pereira de Jesus
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham2111—07,3
2025-26West Ham140123—06,5
2025-26Gil Vicente1310 (2 strafsch.)124—47,3
2024-25Gil Vicente205018—27,0
2024-25Famalicao00018—07,0
2023-24Famalicao8005—3 16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %110,5527 %

Millwall

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
5 J. CooperJake Matthew Cooper
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,3333 %
49 D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %000,0057 %
9 M. IvanovićMihailo Ivanović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Serbia200——06,3
2025-26Millwall100——05,6
2024-25Millwall4112 (1 strafsch.)039—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %00—60 %
25 L. CundleLuke James Cundle
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2101—07,4
2025-26Millwall200——06,8
2024-25Millwall161029—26,5
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Wolves000——0—
2023-24Plymouth243512—36,9
2023-24Stoke City162512—26,9
2023-24Stoke162512—26,9
2023-24Wolves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,5427 %
13 L. DykesLyndon John Dykes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 strafsch.)151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0027 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

West Ham — 4-3-3

Trainer : Nuno Espírito Santo sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Finaly Herrick 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 49 F. HerrickMaximilian William Kilman West Ham · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 West Ham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 West Ham · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Wolves · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolves · 2023-24: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 3 M. KilmanKonstantinos Mavropanos Greece · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 West Ham · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 West Ham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 West Ham · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 West Ham · 2023-24: 19 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Stuttgart · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 K. MavropanosKyle Leonardus Walker-Peters West Ham · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 West Ham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Southampton · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Southampton · 2023-24: 46 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 2 K. Walker-PetersOliver Scarles 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 O. ScarlesLewis Orford 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 61 L. OrfordMohamadou Kanté West Ham · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 West Ham · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Paris FC · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 West Ham · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Paris FC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 M. KantéDivine Tayon Mahogany Mukasa West Ham · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Leicester · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 14 D. MukasaJoshua Ajala 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 66 J. AjalaPablo Felipe Pereira de Jesus West Ham · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 West Ham · 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Gil Vicente · 2025-26: 13 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Gil Vicente · 2024-25: 20 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Famalicao · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Famalicao · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,3 19 PabloEdvin Austbö 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 35 E. Austbö
Finaly Herrick
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272000—06,0
2025-26—00————
2024-25—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maximilian William Kilman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham3001—07,2
2025-26West Ham100——06,7
2024-25West Ham380123—57,0
2024-25Wolves—00————
2023-24Wolves382038—77,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Konstantinos Mavropanos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Greece4001—07,7
2026-27West Ham2012—06,9
2025-26West Ham100——06,3
2024-25West Ham330017—56,8
2023-24West Ham191015—26,8
2023-24Stuttgart000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kyle Leonardus Walker-Peters
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham2001—06,6
2025-26West Ham1011—07,2
2024-25Southampton330228—56,8
2023-24Southampton462335—47,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Scarles
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—06,4
2025-26100——0—
2024-2515005—16,7
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lewis Orford
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273022—07,1
2025-26100——0—
2024-25500——06,8
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamadou Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham3013—06,3
2025-26West Ham3004—06,9
2024-25Paris FC6002—06,4
2024-25West Ham—00————
2023-24Paris FC000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Divine Tayon Mahogany Mukasa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham2001—06,8
2025-26Leicester1001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joshua Ajala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273201—07,4
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Felipe Pereira de Jesus
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27West Ham2111—07,3
2025-26West Ham140123—06,5
2025-26Gil Vicente1310 (2 strafsch.)124—47,3
2024-25Gil Vicente205018—27,0
2024-25Famalicao00018—07,0
2023-24Famalicao8005—3 16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Edvin Austbö
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277222—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Millwall — 4-3-3

Trainer : A. Neil sinds 01/12/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Maxime Teremoana Crocombe 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 15 M. CrocombeJake Matthew Cooper 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,9 2024-25: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2023-24: 44 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 57 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,0 5 J. CooperCaleb Joaquin Taylor Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Southampton · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 West Brom · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Southampton · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 West Brom · 2024-25: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Burnley · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Burnley · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 Bolton · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bolton Wanderers FC · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Stoke City · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 C. TaylorElkan William Tio Baggott Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Ipswich · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Ipswich · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ipswich · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 E. BaggottJordi Martin Emmanuel Osei-Tutu Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Bolton · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bolton Wanderers FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bolton Wanderers FC · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Bolton · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Bochum · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bochum · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 J. Osei-TutuDerek Mazou-Sacko Millwall · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Rodez · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Rodez · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Nancy · 2023-24: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Troyes · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 49 D. Mazou-SackoCamiel Neghli Millwall · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sparta Rotterdam · 2024-25: 20 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Millwall · 2024-25: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sparta Rotterdam · 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 10 C. NeghliJenson Metcalfe Millwall · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Everton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Everton · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 J. MetcalfeLyndon John Dykes Scotland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Charlton · 2025-26: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Charlton Athletic FC · 2025-26: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Birmingham · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Birmingham City FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Birmingham City FC · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Birmingham · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 QPR · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 QPR · 2023-24: 41 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 13 L. DykesZakariya Lovelace Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Rangers · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Millwall · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rangers · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 29 Z. LovelaceYanis Ali Issoufou Montpellier · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Millwall · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Montpellier · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Montpellier · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Montpellier · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 35 Y. Issoufou
Maxime Teremoana Crocombe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,9
2025-26300——07,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jake Matthew Cooper
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Caleb Joaquin Taylor
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2000—07,2
2026-27Derby100——06,9
2026-27Derby County FC100——06,9
2025-26Southampton200——07,1
2025-26Millwall1003—07,5
2025-26West Brom1001—06,6
2024-25Southampton8002—16,7
2024-25West Brom1101—16,7
2024-25Burnley—00————
2023-24Burnley281120—86,7
2023-24Bolton7001—06,9
2023-24Bolton Wanderers FC7001—06,9
2023-24West Brom3002—06,2
2023-24Stoke City000——0—
2023-24Stoke000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elkan William Tio Baggott
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2001—07,1
2025-26Ipswich200——06,5
2024-25Ipswich000——0—
2023-24Ipswich000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2001—06,7
2025-26Bolton1102—06,2
2025-26Bolton Wanderers FC1102—06,2
2024-25Bolton Wanderers FC331218—76,9
2024-25Bolton331218—76,9
2024-25Bochum000——0—
2023-24Bochum000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Derek Mazou-Sacko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Camiel Neghli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall3002—06,2
2025-26Millwall1001—06,9
2024-25Sparta Rotterdam205212—26,9
2024-25Millwall510——06,9
2023-24Sparta Rotterdam27505—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jenson Metcalfe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall3006—16,9
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lyndon John Dykes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 strafsch.)151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Zakariya Lovelace
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2013—06,2
2025-26Millwall100——06,3
2024-25Rangers101——07,3
2024-25Millwall000——0—
2023-24Rangers2002—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yanis Ali Issoufou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montpellier4102—06,7
2026-27Millwall1001—06,0
2025-26Montpellier3112—16,9
2024-25Montpellier8001—06,7
2023-24Montpellier1001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) West Ham
4gelijk
1overwinning(en) Millwall
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): West Ham 7 doelpunt(en), Millwall 9 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 5,0 geel en 1,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Paul Tierney

Doelpuntenmakers in deze duels : C. Neghli Millwall, 1 · C. Taylor Millwall, 1 · K. Mavropanos West Ham, 1 · M. Kante West Ham, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
19/09/2026Millwall – West Ham Championship ♂2 – 2gelijk
04/02/2012West Ham – Millwall Championship ♂2 – 1West Ham
17/09/2011Millwall – West Ham Championship ♂0 – 0gelijk
16/04/2005West Ham – Millwall Championship ♂1 – 1gelijk
21/03/2004Millwall – West Ham Championship ♂4 – 1Millwall
28/09/2003West Ham – Millwall Championship ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek West Ham – Millwall →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13