AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Championship ♂ · za 27 feb 2027 · 19:00

Millwall – Preston

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Millwall DNDVD van oudste naar meest recente

13/10/2026thuisSwansea Championship ♂0 – 1D
17/10/2026thuisLincoln Championship ♂2 – 2N
24/10/2026uitPortsmouth Championship ♂1 – 2D
31/10/2026thuisDerby Championship ♂4 – 1V
03/11/2026uitBirmingham Championship ♂0 – 3D

Preston DDNDD van oudste naar meest recente

13/10/2026uitBirmingham Championship ♂0 – 4D
17/10/2026uitWrexham Championship ♂1 – 4D
24/10/2026thuisWest Brom Championship ♂1 – 1N
31/10/2026uitStoke Championship ♂0 – 2D
03/11/2026thuisSheffield United Championship ♂2 – 3D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Millwall geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-3-nederlaag tegen Birmingham · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 9 tegen)

Preston 10 wedstrijden zonder overwinning 8 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 nederlagen op rij uit 2 nederlagen op rij
komt van een 2-3-nederlaag tegen Sheffield United · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 14 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Millwall

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 1,40 uit) · 13,7 schoten per wedstrijd, 27% op doel · niet gescoord in 18% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 36% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 21 geel, 1 rood

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 3,2 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,10 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · M. Crocombe rotatie · 1 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · A. Neil sinds 01/12/2024 · 6 club(s) getraind sinds 2013
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×3, 3-1-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WLLWLDDWLD

Preston

Aanval · 0,80 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 0,80 uit) · 12,9 schoten per wedstrijd, 24% op doel · niet gescoord in 36% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 2,20 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 26 geel, 1 rood

Discipline · 11,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · D. Iversen rotatie · 1 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 0,94 tegen per 90 min · cijfer 6,3

Trainer · P. Heckingbottom sinds 01/08/2024 · 5 club(s) getraind sinds 2015
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 5-3-2 ×2)

Vorm (API-Football): LLLWLLDLLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Millwall

  • Blessure C. De Norre · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure F. Marschall · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Coburn · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Jensen · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. Luongo · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. Servais · Inactive miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure T. Arconte · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Ivanovic (Hamstring)

Preston

  • Blessure A. McCann · Hamstring miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure H. Clarke · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Gibbs · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Gibson · Inactive miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Lindsay · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure T. Carroll · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: S. Mills (Rode kaart), C. Wiley (Blessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,6 voor Millwall, 12,2 voor Preston · Verwachte gele kaarten: 3,7 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
S. MillsStanley Mills
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston70115—26,5
2026-27Preston North End FC6019—16,6
2023-24Everton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Preston2,160,3029 %
D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Millwall1,870,3328 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: L. DykesLyndon John Dykes

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 strafsch.)151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Z. LovelaceZakariya Lovelace
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2013—06,2
2025-26Millwall100——06,3
2024-25Rangers101——07,3
2024-25Millwall000——0—
2023-24Rangers2002—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Y. IssoufouYanis Ali Issoufou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montpellier4102—06,7
2026-27Millwall1001—06,0
2025-26Montpellier3112—16,9
2024-25Montpellier8001—06,7
2023-24Montpellier1001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. KennyJohnny Kenny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Millwall

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
5 J. CooperJake Matthew Cooper
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,3333 %
49 D. Mazou-SackoDerek Mazou-Sacko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %000,0057 %
9 M. IvanovićMihailo Ivanović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Serbia200——06,3
2025-26Millwall100——05,6
2024-25Millwall4112 (1 strafsch.)039—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %00—60 %
25 L. CundleLuke James Cundle
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2101—07,4
2025-26Millwall200——06,8
2024-25Millwall161029—26,5
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Wolves000——0—
2023-24Plymouth243512—36,9
2023-24Stoke162512—26,9
2023-24Stoke City162512—26,9
2023-24Wolves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,5427 %
13 L. DykesLyndon John Dykes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 strafsch.)151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0027 %

Preston

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
38 J. KennyJohnny Kenny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,6138 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Millwall — 4-3-3

Trainer : A. Neil sinds 01/12/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Maxime Teremoana Crocombe 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 15 M. CrocombeJake Matthew Cooper 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,9 2024-25: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2023-24: 44 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 57 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,0 5 J. CooperCaleb Joaquin Taylor Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Southampton · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 West Brom · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Southampton · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 West Brom · 2024-25: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Burnley · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Burnley · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 Bolton · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bolton Wanderers FC · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Stoke · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 C. TaylorElkan William Tio Baggott Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Ipswich · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Ipswich · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ipswich · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 E. BaggottJordi Martin Emmanuel Osei-Tutu Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Bolton · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bolton Wanderers FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bolton Wanderers FC · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Bolton · 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Bochum · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bochum · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 J. Osei-TutuDerek Mazou-Sacko Millwall · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Rodez · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Rodez · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Nancy · 2023-24: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Troyes · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 49 D. Mazou-SackoCamiel Neghli Millwall · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sparta Rotterdam · 2024-25: 20 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Millwall · 2024-25: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sparta Rotterdam · 2023-24: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 10 C. NeghliJenson Metcalfe Millwall · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Everton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Everton · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 J. MetcalfeLyndon John Dykes Scotland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Charlton · 2025-26: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Charlton Athletic FC · 2025-26: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Birmingham · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Birmingham City FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Birmingham City FC · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Birmingham · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 QPR · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 QPR · 2023-24: 41 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 13 L. DykesZakariya Lovelace Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Rangers · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Millwall · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rangers · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 29 Z. LovelaceYanis Ali Issoufou Montpellier · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Millwall · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Montpellier · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Montpellier · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Montpellier · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 35 Y. Issoufou
Maxime Teremoana Crocombe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,9
2025-26300——07,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jake Matthew Cooper
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273101—07,6
2025-261002—08,9
2024-25363137—47,1
2023-24442057—107,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Caleb Joaquin Taylor
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2000—07,2
2026-27Derby100——06,9
2026-27Derby County FC100——06,9
2025-26Southampton200——07,1
2025-26Millwall1003—07,5
2025-26West Brom1001—06,6
2024-25Southampton8002—16,7
2024-25West Brom1101—16,7
2024-25Burnley—00————
2023-24Burnley281120—86,7
2023-24Bolton7001—06,9
2023-24Bolton Wanderers FC7001—06,9
2023-24West Brom3002—06,2
2023-24Stoke000——0—
2023-24Stoke City000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elkan William Tio Baggott
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2001—07,1
2025-26Ipswich200——06,5
2024-25Ipswich000——0—
2023-24Ipswich000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordi Martin Emmanuel Osei-Tutu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2001—06,7
2025-26Bolton1102—06,2
2025-26Bolton Wanderers FC1102—06,2
2024-25Bolton Wanderers FC331218—76,9
2024-25Bolton331218—76,9
2024-25Bochum000——0—
2023-24Bochum000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Derek Mazou-Sacko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall80016—36,8
2025-26Rodez3005—16,5
2025-26Millwall1001—16,9
2024-25Rodez321011—06,6
2023-24Nancy1610——4—
2023-24Troyes10009—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Camiel Neghli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall3002—06,2
2025-26Millwall1001—06,9
2024-25Sparta Rotterdam205212—26,9
2024-25Millwall510——06,9
2023-24Sparta Rotterdam27505—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jenson Metcalfe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall3006—16,9
2024-25Everton000——0—
2023-24Everton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lyndon John Dykes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland2002—06,4
2026-27Millwall2002—06,2
2025-26Charlton203332—36,6
2025-26Charlton Athletic FC203332—36,6
2025-26Birmingham2002—06,6
2025-26Birmingham City FC2002—06,6
2024-25Birmingham City FC251018—26,7
2024-25Birmingham251018—26,7
2024-25QPR0001—06,9
2023-24QPR416 (1 strafsch.)151—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Zakariya Lovelace
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2013—06,2
2025-26Millwall100——06,3
2024-25Rangers101——07,3
2024-25Millwall000——0—
2023-24Rangers2002—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yanis Ali Issoufou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Montpellier4102—06,7
2026-27Millwall1001—06,0
2025-26Montpellier3112—16,9
2024-25Montpellier8001—06,7
2023-24Montpellier1001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Preston — 4-3-3

Trainer : P. Heckingbottom sinds 01/08/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Daniel Lønne Iversen Preston · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Preston North End FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Preston · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Preston North End FC · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leicester · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leicester · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 D. IversenCaleb Ryan Wiley Preston North End FC · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Preston · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Watford · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Chelsea · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Watford · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Strasbourg · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Chelsea · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 C. WileyPol Valentín Sancho Preston North End FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Preston · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Preston · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,6 Preston North End FC · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,6 Preston North End FC · 2024-25: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Preston · 2024-25: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Sp Gijon · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 P. ValentínJordan Ben Storey Preston North End FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Preston · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Preston · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Preston North End FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Preston North End FC · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Preston · 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 Preston · 2023-24: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Preston North End FC · 2023-24: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 14 J. StoreyAndrew Martyn Hughes Preston North End FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Preston · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Preston · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Preston North End FC · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Preston North End FC · 2024-25: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Preston · 2024-25: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Preston · 2023-24: 39 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Preston North End FC · 2023-24: 39 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 16 A. HughesStanley Mills Preston · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Preston North End FC · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Everton · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 S. MillsJordan Andrew Thompson Preston North End FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Preston · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Northern Ireland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Preston · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Preston North End FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Derby · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Derby County FC · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Preston North End FC · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,6 Preston · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,6 Stoke · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,6 Stoke City · 2024-25: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,6 Stoke · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 14 geel, cijfer 6,8 Stoke City · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 14 geel, cijfer 6,8 15 J. ThompsonAndrija Vukčević Preston North End FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Preston · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Montenegro · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Preston · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Preston North End FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Cartagena · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,5 3 A. VukčevićJohnny Kenny Preston · 2026-27: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Preston North End FC · 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Rep. Of Ireland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Celtic · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bolton · 2025-26: 14 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Bolton Wanderers FC · 2025-26: 14 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 PAOK · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Celtic · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hertha · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 8 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 Celtic · 2024-25: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Hertha · 2023-24: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Celtic · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 38 J. KennyDelano Burgzorg Preston North End FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Preston · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Bristol City · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Middlesbrough · 2024-25: 42 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Huddersfield · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Huddersfield · 2023-24: 33 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Mainz · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 37 D. BurgzorgJusef Erabi Preston North End FC · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Preston · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Genk · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 9 J. Erabi
Daniel Lønne Iversen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston100——06,3
2026-27Preston North End FC100——06,3
2025-26Preston000——0—
2025-26Preston North End FC000——0—
2024-25Stoke—00————
2024-25Stoke City—00————
2024-25Leicester000——0—
2023-24Stoke City1800——0—
2023-24Stoke1800——0—
2023-24Leicester000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Caleb Ryan Wiley
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC3101—07,1
2026-27Preston3101—07,2
2025-26Watford5001—06,6
2025-26Chelsea—00————
2024-25Watford10012—06,9
2024-25Strasbourg6012—16,3
2024-25Chelsea—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pol Valentín Sancho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC2002—06,8
2026-27Preston2002—06,8
2025-26Preston3115—27,6
2025-26Preston North End FC3115—27,6
2024-25Preston North End FC421022—46,7
2024-25Preston421022—46,7
2023-24Sp Gijon—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordan Ben Storey
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC200——06,5
2026-27Preston200——06,5
2025-26Preston1001—06,2
2025-26Preston North End FC1001—06,2
2024-25Preston North End FC351128—66,9
2024-25Preston351128—66,9
2023-24Preston410041—56,8
2023-24Preston North End FC410041—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrew Martyn Hughes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC100——07,2
2026-27Preston100——07,2
2025-26Preston4006—16,8
2025-26Preston North End FC4006—16,8
2024-25Preston North End FC410148—86,9
2024-25Preston410148—86,9
2023-24Preston391237—56,8
2023-24Preston North End FC391237—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stanley Mills
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston70115—26,5
2026-27Preston North End FC6019—16,6
2023-24Everton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordan Andrew Thompson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC200——06,8
2026-27Preston200——06,8
2026-27Northern Ireland0000—00,0
2025-26Preston1002—17,3
2025-26Preston North End FC1002—17,3
2025-26Derby000——0—
2025-26Derby County FC000——0—
2024-25Preston North End FC300119—76,6
2024-25Preston300119—76,6
2024-25Stoke230119—86,6
2024-25Stoke City230119—86,6
2023-24Stoke322241—146,8
2023-24Stoke City322241—146,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrija Vukčević
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC2002—16,2
2026-27Preston2002—16,2
2026-27Montenegro2001—06,9
2025-26Preston2003—16,5
2025-26Preston North End FC2003—16,5
2024-25Cartagena330014—66,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Johnny Kenny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston5204—06,8
2026-27Preston North End FC4203—06,9
2026-27PAOK200——07,2
2026-27Rep. Of Ireland100——06,3
2026-27Celtic000——0—
2025-26Bolton146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26Bolton Wanderers FC146 (1 strafsch.)38—37,1
2025-26PAOK11018—26,7
2025-26Celtic3002—06,5
2024-25Hertha321833—67,2
2024-25Celtic8113—16,7
2023-24Hertha293534—77,0
2023-24Celtic—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Delano Burgzorg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC2012—06,7
2026-27Preston2012—06,7
2025-26Bristol City1001—06,5
2025-26Middlesbrough100——07,5
2024-25Middlesbrough425 (1 strafsch.)221—26,8
2024-25Huddersfield—00————
2023-24Huddersfield337 (1 strafsch.)216—46,9
2023-24Mainz—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jusef Erabi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Preston North End FC210——16,8
2026-27Preston210——16,8
2025-26Genk5005—06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Millwall
3gelijk
0overwinning(en) Preston
2,2doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Millwall 9 doelpunt(en), Preston 4 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 17% · 4,2 geel en 0,2 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Benjamin Speedie, B. Toner, Stephen Martin

Doelpuntenmakers in deze duels : Camiel Neghli Millwall, 1 · E. Riis Preston, 1 · G. Honeyman Millwall, 1 · J. Storey Preston, 1 · L. Cundle Millwall, 1 · M. Ivanovic Millwall, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
10/10/2026Preston – Millwall Championship ♂0 – 1Millwall
28/02/2026Preston – Millwall Championship ♂0 – 2Millwall
08/11/2025Millwall – Preston Championship ♂1 – 1gelijk
18/02/2025Preston – Millwall Championship ♂1 – 1gelijk
28/09/2024Millwall – Preston Championship ♂3 – 1Millwall
27/01/2024Millwall – Preston Championship ♂1 – 1gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Millwall – Preston →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13