AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga 2 ♂ · zo 15 nov 2026 · 18:30

Eibar – Cadiz

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

60 %1 — Eibar
24 %Gelijk
17 %2 — Cadiz

Verwachte score 1 – 0 (14 %) · verwachte doelpunten 1,74 – 0,75

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid goed
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Eibar er ongeveer 6 winnen en de andere 4 niet.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 24/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Eibar VDNDN van oudste naar meest recente

03/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisMallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026uitCordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026thuisAlmeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Cadiz VDDVD van oudste naar meest recente

03/10/2026thuisLeganes LaLiga 2 ♂4 – 0V
11/10/2026thuisSp Gijon LaLiga 2 ♂0 – 1D
18/10/2026uitGranada LaLiga 2 ♂0 – 2D
25/10/2026thuisCeuta LaLiga 2 ♂3 – 1V
02/11/2026uitMallorca LaLiga 2 ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Eibar 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Almeria · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

Cadiz 9 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Mallorca · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Eibar

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 2,20 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,00 uit) · 40% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 19 geel, 2 rood

Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Jon Mikel · 44 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 1,10 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Vorm (API-Football): LWWWWWWWLD

Cadiz

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 10,6 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 40% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,00 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 31 geel, 0 rood

Discipline · 12,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 3,30 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Jokin Ezkieta rotatie · 28 redding(en), 76% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 5,9

Trainer · Albert Celades sinds 01/09/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 4-3-3 ×1, 3-1-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): DDDLLLDWLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Eibar

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Cadiz

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,1 voor Eibar, 11,6 voor Cadiz · Verwachte gele kaarten: 4,1 · Verwacht buitenspel: 3,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Javi MartónJavier Martón Ansó

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), V. KopotunVladyslav Kopotun
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz92111—16,7
2024-25Alcorcon28130——5—
2023-24Sabadell3450——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Eibar

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar94 (1 strafsch.)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 strafsch.)126—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %210,2672 %

Cadiz

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
16 Antonio CorderoAntonio José Cordero Campillo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz103113—17,0
2025-26Cadiz213014—26,7
2025-26Westerlo700——06,5
2024-25Malaga396 (3 strafsch.)620—17,0
2023-24Malaga1710——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %310,4072 %
21 V. KopotunVladyslav Kopotun
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz92111—16,7
2024-25Alcorcon28130——5—
2023-24Sabadell3450——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %210,4043 %
4 Javi CastroJavier Castro Urdín
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz10108—37,0
2025-26Santander400——06,3
2024-25Santander373017—47,1
2023-24Alcorcon401027—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1086 %
24 Ibon SánchezIbon Ignacio Sánchez Océn
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz9116—16,5
2025-26Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %110,1665 %
19 Urko IzetaUrko Iruretagoiena Lertxundi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz91 (1 strafsch.)03—06,5
2025-26Ath Bilbao4314 (2 strafsch.)321—36,9
2024-25Mirandes4314 (2 strafsch.)321—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,1950 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Eibar — 4-2-3-1

Trainer : Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2025-26: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Amorebieta · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 13 J. MikelSergio Cubero Ezcurra Eibar · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Eibar · 2025-26: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Ferrol · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ferrol · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 S. CuberoJair Amador Silos Eibar · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Zaragoza · 2024-25: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Zaragoza · 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 15 J. AmadorImanol García de Albéniz Crecente Eibar · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Andorra · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ath Bilbao · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 3 I. García de AlbénizAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 2 rood, cijfer 7,1 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2023-24: 43 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 23 A. ArbillaAnder Madariaga Susaeta 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Eibar · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Barcelona · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 A. GarridoJon Magunazelaia Argoitia Eibar · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Cordoba · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Sociedad · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Sociedad B · 2023-24: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Real Sociedad II · 2023-24: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel Sociedad · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 11 J. MagunazelaiaPeru Nolaskoain Esnal Eibar · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Eibar · 2025-26: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 36 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2023-24: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Ath Bilbao · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 5 P. NolaskoainJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 10 J. GuruzetaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2024-25: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. Martón
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Cubero Ezcurra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar5011—16,8
2025-26Eibar351235—46,9
2024-25Eibar270231—16,9
2024-25Ferrol—00————
2023-24Ferrol330140—56,9
2023-24Eibar—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jair Amador Silos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar4001—0 16,7
2025-26Eibar210019—56,8
2024-25Zaragoza232220—56,8
2023-24Zaragoza341130—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Imanol García de Albéniz Crecente
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar000——0—
2025-26Andorra241117—46,7
2024-25Ath Bilbao—00————
2023-24Ath Bilbao9005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ander Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Garrido Cañizares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Magunazelaia Argoitia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar82110—0 16,7
2025-26Eibar3003—06,3
2024-25Cordoba200015—4 16,3
2024-25Sociedad2001—07,2
2023-24Sociedad B1530——4—
2023-24Real Sociedad II1530——4—
2023-24Sociedad5002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Peru Nolaskoain Esnal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar2002—06,8
2025-26Eibar283229—67,1
2024-25Eibar362049—86,9
2023-24Eibar182126—37,0
2023-24Ath Bilbao200——06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Cadiz — 4-2-3-1

Trainer : Albert Celades sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

David Gil Mohedano 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2025-26: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 1 D. GilJavier Castro Urdín Cadiz · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Santander · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Santander · 2024-25: 37 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Alcorcon · 2023-24: 40 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 4 J. CastroManuel Fernández Arroyo Cadiz · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Celta · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Celta B · 2024-25: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood Celta B · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 6 M. FernándezSergio Arribas Prieto Almeria · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Cadiz · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Almeria · 2025-26: 45 wedstrijden, 26 doelpunt(en), 7 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,4 Cadiz · 2025-26: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Huesca · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Almeria · 2024-25: 41 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Betis · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Almeria · 2023-24: 34 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 4 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Real Madrid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 S. ArribasBeñat de Jesús Domingo 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2 B. de JesúsAntonio José Cordero Campillo Cadiz · 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Cadiz · 2025-26: 21 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Westerlo · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Malaga · 2024-25: 39 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 6 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Malaga · 2023-24: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 A. CorderoIbon Ignacio Sánchez Océn Cadiz · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Ath Bilbao · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 I. SánchezMarc-Olivier Doué Séné Cadiz · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Castellon · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Castellon · 2025-26: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,8 Eldense · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Eldense · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 5 M. DouéD. A. Zarate Hidalgo 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 28 D. A. Zarate HidalgoAïmen Moueffek Cadiz · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 St Etienne · 2025-26: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 St Etienne · 2024-25: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 St Etienne · 2023-24: 35 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 17 A. MoueffekVladyslav Kopotun Cadiz · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Alcorcon · 2024-25: 28 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel Sabadell · 2023-24: 34 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel 21 V. Kopotun
David Gil Mohedano
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274000—06,3
2025-26800——27,0
2024-2536001—1 17,1
2023-24500——17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Castro Urdín
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz10108—37,0
2025-26Santander400——06,3
2024-25Santander373017—47,1
2023-24Alcorcon401027—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Manuel Fernández Arroyo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz6003—17,0
2025-26Celta200——06,9
2024-25Celta B3010——4 1—
2023-24Celta B3400——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Arribas Calvo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Almeria71 (1 strafsch.)13—07,1
2026-27Cadiz6005—36,8
2025-26Almeria4526 (10 strafsch.)725—47,4
2025-26Cadiz8115—06,9
2025-26Huesca3001—16,2
2024-25Almeria418221—3 17,1
2024-25Betis100——07,7
2023-24Almeria349414—17,0
2023-24Real Madrid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Beñat de Jesús Domingo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272004—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonio José Cordero Campillo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz103113—17,0
2025-26Cadiz213014—26,7
2025-26Westerlo700——06,5
2024-25Malaga396 (3 strafsch.)620—17,0
2023-24Malaga1710——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ibon Ignacio Sánchez Océn
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz9116—16,5
2025-26Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marc-Olivier Doué Séné
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz7005—36,6
2026-27Castellon200——06,8
2025-26Castellon333017—96,8
2024-25Eldense000——0—
2023-24Eldense9006—16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

D. A. Zarate Hidalgo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277004—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aïmen Moueffek
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz3111—07,2
2025-26St Etienne291225—26,5
2024-25St Etienne240120—26,6
2023-24St Etienne354154—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vladyslav Kopotun
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cadiz92111—16,7
2024-25Alcorcon28130——5—
2023-24Sabadell3450——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (18/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4overwinning(en) Eibar
1gelijk
1overwinning(en) Cadiz
1,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Eibar 7 doelpunt(en), Cadiz 3 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 5,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: Salvador Lax ×2, R. Sanchez, Eder Mallo Fernandez

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Ares Eibar, 1 · B. Ocampo Cadiz, 1 · J. Corpas Eibar, 1 · Javier Marton Eibar, 1 · José Corpas Eibar, 1 · Suso Cadiz, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
01/03/2026Eibar – Cadiz LaLiga 2 ♂3 – 1Eibar
13/09/2025Cadiz – Eibar LaLiga 2 ♂1 – 0Cadiz
31/03/2025Cadiz – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 0gelijk
23/10/2024Eibar – Cadiz LaLiga 2 ♂1 – 0Eibar
08/03/2008Eibar – Cadiz LaLiga 2 ♂1 – 0Eibar
07/10/2007Cadiz – Eibar LaLiga 2 ♂1 – 2Eibar

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Eibar – Cadiz →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pays-Bas · rechten van het seizoen: Ziggo Sport zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13