AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga 2 ♂ · zo 14 feb 2027 · 17:00

Las Palmas – Eibar

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Las Palmas NDDVV van oudste naar meest recente

04/10/2026thuisValladolid LaLiga 2 ♂2 – 2N
11/10/2026uitMallorca LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisCastellon LaLiga 2 ♂0 – 3D
24/10/2026thuisSociedad B LaLiga 2 ♂1 – 0V
02/11/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂3 – 2V

Eibar VDNDN van oudste naar meest recente

03/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisMallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026uitCordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026thuisAlmeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Las Palmas 2 overwinningen op rij
komt van een 3-2-zege tegen Oviedo · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 10 tegen)

Eibar 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Almeria · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Las Palmas

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,60 uit) · 10,3 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 20% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (1,60 thuis, 2,20 uit) · 30% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 29 geel, 2 rood

Discipline · 11,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · José Caro · 30 redding(en), 61% van de schoten op doel gestopt · 1,90 tegen per 90 min · cijfer 6,7

Trainer · Ruben de la Barrera sinds 01/07/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-2-3-1 ×3, 4-5-1 ×1)

Vorm (API-Football): WWLDWLLDLL

Eibar

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 2,20 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,00 uit) · 40% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 19 geel, 2 rood

Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Jon Mikel · 44 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 1,10 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Vorm (API-Football): LWWWWWWWLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Las Palmas

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Eibar

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,8 voor Las Palmas, 10,2 voor Eibar · Verwachte gele kaarten: 4,0 · Verwacht buitenspel: 5,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Elías RomeroElías Romero Martinez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278125—26,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Las Palmas1,390,3627 %
G. BonfantiGiovanni Bonfanti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Las Palmas1,580,3127 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 strafsch.)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), Javi MartónJavier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), PejiñoFrancisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Elías RomeroElías Romero Martinez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278125—26,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Las Palmas

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 T. MiyashiroTaisei Miyashiro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %220,2286 %
25 Valentín PezzolesiValentín Alejandro Pezzolesi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %200,2086 %
10 JeséJesé Rodríguez Ruiz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 strafsch.)319—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %210,3565 %
24 Iván JaimeIván Jaime Pajuelo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas8228—36,8
2025-26Porto—00————
2024-25Porto9224—17,0
2024-25Valencia9008—06,7
2023-24Famalicao23107—06,9
2023-24Porto21107—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %220,3257 %
7 Jefté BetancorJefté Betancor Sánchez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 strafsch.)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,1757 %

Eibar

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar94 (1 strafsch.)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 strafsch.)126—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %210,2672 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Las Palmas — 4-3-3

Trainer : Ruben de la Barrera sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

José Antonio Caro Díaz Las Palmas · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Las Palmas · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Cadiz · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Burgos · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Burgos · 2023-24: 41 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 13 J. CaroValentín Alejandro Pezzolesi 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 4,2 25 V. PezzolesiJuan Manuel Herzog González 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2023-24: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 15 J. HerzogJosé Alejandro Suárez Suárez 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,7 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 4 Á. SuárezGiovanni Bonfanti Las Palmas · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Spezia · 2025-26: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Pisa · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Atalanta · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pisa · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Atalanta · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 G. BonfantiTaisei Miyashiro 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 11 T. MiyashiroKirian Rodríguez Concepción 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 2025-26: 29 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2024-25: 21 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 37 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 20 K. RodríguezEnzo Lilian Marin Loiodice 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 12 E. LoiodiceJesé Rodríguez Ruiz 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2025-26: 26 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 10 JeséJefté Betancor Sánchez Las Palmas · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2025-26: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 Panserraikos · 2024-25: 20 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,2 Panserraikos · 2023-24: 13 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 7 J. BetancorElías Romero Martinez 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 E. Romero
José Antonio Caro Díaz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas1000——06,7
2025-26Las Palmas200——16,9
2024-25Cadiz500——16,8
2024-25Burgos—00————
2023-24Burgos4100——57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valentín Alejandro Pezzolesi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27102016—26,9
2025-265004—16,4
2024-25100——04,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Manuel Herzog González
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278009—26,7
2025-2619006—06,7
2024-2519006—16,8
2023-244201—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Alejandro Suárez Suárez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—36,7
2025-26240013—36,8
2024-25300027—126,7
2023-24322026—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giovanni Bonfanti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas90014—36,6
2025-26Spezia121214—3 16,6
2025-26Pisa100——07,6
2025-26Atalanta000——0—
2024-25Pisa300130—47,0
2024-25Atalanta000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Taisei Miyashiro
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710228—06,9
2025-26194216—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kirian Rodríguez Concepción
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710005—26,9
2025-2629436—16,9
2024-2521039—27,0
2023-24376223—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enzo Lilian Marin Loiodice
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100011—26,6
2025-26320333—36,8
2024-25170010—36,5
2023-24340132—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jesé Rodríguez Ruiz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278218—1 16,8
2025-26267 (1 strafsch.)319—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jefté Betancor Sánchez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Las Palmas10114—06,5
2025-26Albacete5301—17,9
2024-25Panserraikos2012 (3 strafsch.)111—77,2
2023-24Panserraikos13402—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elías Romero Martinez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278125—26,6
2025-26000——0—
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Eibar — 4-3-3

Trainer : Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2025-26: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Amorebieta · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 13 J. MikelAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 2 rood, cijfer 7,1 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2023-24: 43 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 23 A. ArbillaJuan Bernat Velasco Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Getafe · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Villarreal · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Paris SG · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Paris SG · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benfica · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 J. BernatUnai Elgezabal Udondo Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Levante · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 Levante · 2024-25: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Burgos · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 Burgos · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 4 U. ElgezabalÁlvaro Rodríguez Pérez Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Albacete · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 22 Á. RodríguezAnder Madariaga Susaeta 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Eibar · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Barcelona · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 A. GarridoJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 10 J. GuruzetaJon Bautista Orgilles 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 4 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 34 wedstrijden, 17 doelpunt(en), 2 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 9 J. BautistaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2024-25: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. MartónFrancisco Jesús Crespo García Eibar · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Las Palmas · 2025-26: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Elche · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Las Palmas · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Las Palmas · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 17 Pejiño
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Bernat Velasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9005—16,7
2025-26Eibar500——06,7
2024-25Getafe140111—06,5
2024-25Villarreal1001——06,7
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG000——0—
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Unai Elgezabal Udondo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9009—37,0
2025-26Levante1112—17,9
2024-25Levante390023—97,1
2024-25Burgos—00————
2023-24Levante361031—116,9
2023-24Burgos351031—116,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ander Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Garrido Cañizares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Bautista Orgilles
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101112—16,8
2025-26300——16,5
2024-253711453—5 17,1
2023-243417253—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Las Palmas
2gelijk
2overwinning(en) Eibar
3,3doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Las Palmas 10 doelpunt(en), Eibar 10 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 5,3 geel en 0,3 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: S. Lax, G. Cid, Alejandro Ojaos Valera

Doelpuntenmakers in deze duels : Javier Marton Eibar, 3 · A. Garcia Las Palmas, 1 · A. Madariaga Eibar, 1 · Alvaro Rodriguez Eibar, 1 · Ander Madariaga Susaeta Eibar, 1 · E. Clemente Las Palmas, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
27/09/2026Eibar – Las Palmas LaLiga 2 ♂3 – 2Eibar
29/03/2026Eibar – Las Palmas LaLiga 2 ♂3 – 1Eibar
19/10/2025Las Palmas – Eibar LaLiga 2 ♂3 – 1Las Palmas
08/05/2023Eibar – Las Palmas LaLiga 2 ♂0 – 1Las Palmas
06/11/2022Las Palmas – Eibar LaLiga 2 ♂1 – 1gelijk
15/04/2022Eibar – Las Palmas LaLiga 2 ♂2 – 2gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Las Palmas – Eibar →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Italie · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13