AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga 2 ♂ · zo 28 feb 2027 · 17:00

Valladolid – Eibar

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Valladolid NVDDV van oudste naar meest recente

04/10/2026uitLas Palmas LaLiga 2 ♂2 – 2N
12/10/2026thuisAlbacete LaLiga 2 ♂5 – 0V
18/10/2026thuisEldense LaLiga 2 ♂2 – 3D
23/10/2026uitGranada LaLiga 2 ♂1 – 2D
02/11/2026thuisLeganes LaLiga 2 ♂4 – 3V

Eibar VDNDN van oudste naar meest recente

03/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisMallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026uitCordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026thuisAlmeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Valladolid 10 wedstrijden zonder overwinning uit 7 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 4-3-zege tegen Leganes · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 10 tegen)

Eibar 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Almeria · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Valladolid

Aanval · 1,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,20 thuis, 0,80 uit) · 11,5 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 30% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,40 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 31 geel, 3 rood

Discipline · 14,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 3,20 geel en 0,60 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Álvaro Aceves · 23 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 1,40 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · G. Almada sinds 01/08/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-1-3-2 ×4, 4-3-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLDWLDWDWL

Eibar

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 2,20 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,00 uit) · 40% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 19 geel, 2 rood

Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Jon Mikel · 44 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 1,10 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Vorm (API-Football): LWWWWWWWLD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Valladolid

  • Schorsing David Torres · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Granada – Valladolid) waarschijnlijke schorsing 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Eibar

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,7 voor Valladolid, 10,2 voor Eibar · Verwachte gele kaarten: 4,1 · Verwacht buitenspel: 5,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Iván AlejoIván Alejo Peralta
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid90025—36,9
2025-26Valladolid360171—127,0
2024-25Valladolid50015—37,3
2024-25Cadiz200——0—
2023-24Cadiz300249—176,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valladolid2,260,2730 %
Juanmi LatasaJuan Miguel Latasa Fernández Layos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid103017—36,7
2025-26Valladolid387 (2 strafsch.)164—86,7
2024-25Valladolid283040—6 16,7
2024-25Getafe—00————
2024-25Real Madrid00040—06,7
2023-24Getafe322066—66,8
2023-24Real Madrid—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Valladolid1,910,3129 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Javi MartónJavier Martón Ansó

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), PejiñoFrancisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Iván AlejoIván Alejo Peralta
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid90025—36,9
2025-26Valladolid360171—127,0
2024-25Valladolid50015—37,3
2024-25Cadiz200——0—
2023-24Cadiz300249—176,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Jon BautistaJon Bautista Orgilles
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101112—16,8
2025-26300——16,5
2024-253711453—5 17,1
2023-243417253—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Valladolid

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 Juanmi LatasaJuan Miguel Latasa Fernández Layos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid103017—36,7
2025-26Valladolid387 (2 strafsch.)164—86,7
2024-25Valladolid283040—6 16,7
2024-25Getafe—00————
2024-25Real Madrid00040—06,7
2023-24Getafe322066—66,8
2023-24Real Madrid—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %300,4665 %
19 Adrian ArnuncioAdrián Arnuncio Baquerín
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276413—07,5
2025-268003—06,3
2024-25500——06,5
2023-242001—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %410,9650 %
21 J. PonceauJulien Ponceau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid10249—27,2
2025-26Valladolid371341—86,9
2024-25Lorient303539—37,1
2023-24Lorient323230—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %240,2386 %
7 Luis ChacónLuis Rodríguez Chacón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid7105—16,9
2025-26Cultural Leonesa200——06,6
2024-25Cultural Leonesa32100——5—
2024-25La Coruna100——0—
2023-24Ferrol—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1465 %
30 Víctor FernándezVíctor Fernández Durán
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid101413—2 17,0
2025-26Levante—00————
2024-25Levante3900——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %140,1565 %

Eibar

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar94 (1 strafsch.)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 strafsch.)126—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %210,2672 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Valladolid — 4-3-3

Trainer : G. Almada sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Álvaro Aceves Catalina Valladolid · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Valladolid · 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Eldense · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Valladolid · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Eldense · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Valladolid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 1 Á. AcevesIván Garriel Muñoz Valladolid · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Valladolid · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Celta B · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Valladolid · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Valladolid · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Celta B · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 I. GarrielRamón Martínez Gil Valladolid · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Valladolid · 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,5 Sevilla · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Sevilla · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 5 R. MartínezPablo Tomeo Félez Valladolid · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Valladolid · 2025-26: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,7 Mirandes · 2024-25: 40 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Mirandes · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,6 15 P. TomeoCarlos Clerc Martínez Valladolid · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Valladolid · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Elche · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Elche · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,1 18 ClercJulien Ponceau Valladolid · 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Valladolid · 2025-26: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Lorient · 2024-25: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Lorient · 2023-24: 32 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 21 J. PonceauVíctor Fernández Durán Valladolid · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Levante · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2024-25: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 V. FernándezStanko Jurić Valladolid · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Valladolid · 2025-26: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 66 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Levadiakos · 2025-26: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Valladolid · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,5 Valladolid · 2023-24: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Parma · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 S. JurićIván Alejo Peralta Valladolid · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Valladolid · 2025-26: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 71 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 7,0 Valladolid · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 Cadiz · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cadiz · 2023-24: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 17 geel, cijfer 6,6 14 I. AlejoJuan Miguel Latasa Fernández Layos Valladolid · 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Valladolid · 2025-26: 38 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 64 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 Valladolid · 2024-25: 28 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Getafe · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Real Madrid · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Getafe · 2023-24: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 66 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Real Madrid · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 J. LatasaLuis Rodríguez Chacón Valladolid · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Cultural Leonesa · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Cultural Leonesa · 2024-25: 32 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel La Coruna · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ferrol · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 L. Chacón
Álvaro Aceves Catalina
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid1000——16,8
2025-26Valladolid1100——17,0
2024-25Eldense200——06,7
2024-25Valladolid000——0—
2023-24Eldense1400——06,9
2023-24Valladolid000——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Garriel Muñoz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid8014—26,9
2025-26Valladolid150011—26,7
2024-25Celta B2900——2—
2024-25Valladolid—00————
2023-24Valladolid1001—06,2
2023-24Celta B—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ramón Martínez Gil
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid4002—16,7
2025-26Valladolid160014—56,5
2025-26Sevilla100——1—
2024-25Sevilla18101—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Tomeo Félez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid6003—16,7
2025-26Valladolid361131—96,7
2024-25Mirandes404032—56,9
2023-24Mirandes291020—76,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Clerc Martínez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid5004—16,8
2025-26Valladolid150112—3 16,7
2024-25Elche1001—07,7
2023-24Elche340233—5 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Julien Ponceau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid10249—27,2
2025-26Valladolid371341—86,9
2024-25Lorient303539—37,1
2023-24Lorient323230—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Víctor Fernández Durán
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid101413—2 17,0
2025-26Levante—00————
2024-25Levante3900——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stanko Jurić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid6005—06,9
2025-26Valladolid351166—11 16,9
2025-26Levadiakos51 (1 strafsch.)01—06,7
2024-25Valladolid260038—66,5
2023-24Valladolid382553—57,0
2023-24Parma000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Alejo Peralta
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid90025—36,9
2025-26Valladolid360171—127,0
2024-25Valladolid50015—37,3
2024-25Cadiz200——0—
2023-24Cadiz300249—176,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Miguel Latasa Fernández Layos
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid103017—36,7
2025-26Valladolid387 (2 strafsch.)164—86,7
2024-25Valladolid283040—6 16,7
2024-25Getafe—00————
2024-25Real Madrid00040—06,7
2023-24Getafe322066—66,8
2023-24Real Madrid—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luis Rodríguez Chacón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valladolid7105—16,9
2025-26Cultural Leonesa200——06,6
2024-25Cultural Leonesa32100——5—
2024-25La Coruna100——0—
2023-24Ferrol—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Eibar — 4-3-3

Trainer : Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2025-26: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Amorebieta · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 13 J. MikelAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 2 rood, cijfer 7,1 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2023-24: 43 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 23 A. ArbillaJuan Bernat Velasco Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Getafe · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Villarreal · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Paris SG · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Paris SG · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benfica · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 J. BernatUnai Elgezabal Udondo Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Levante · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 Levante · 2024-25: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Burgos · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 Burgos · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 4 U. ElgezabalÁlvaro Rodríguez Pérez Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Albacete · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 22 Á. RodríguezAnder Madariaga Susaeta 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Eibar · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Barcelona · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 A. GarridoJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 10 J. GuruzetaJon Bautista Orgilles 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 4 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 34 wedstrijden, 17 doelpunt(en), 2 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 9 J. BautistaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2024-25: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. MartónFrancisco Jesús Crespo García Eibar · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Las Palmas · 2025-26: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Elche · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Las Palmas · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Las Palmas · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 17 Pejiño
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Bernat Velasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9005—16,7
2025-26Eibar500——06,7
2024-25Getafe140111—06,5
2024-25Villarreal1001——06,7
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG000——0—
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Unai Elgezabal Udondo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9009—37,0
2025-26Levante1112—17,9
2024-25Levante390023—97,1
2024-25Burgos—00————
2023-24Levante361031—116,9
2023-24Burgos351031—116,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ander Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Garrido Cañizares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Bautista Orgilles
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101112—16,8
2025-26300——16,5
2024-253711453—5 17,1
2023-243417253—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Valladolid
1gelijk
3overwinning(en) Eibar
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Valladolid 6 doelpunt(en), Eibar 10 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 6,0 geel en 0,3 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: G. Escamilla, A. de Ena Wolf, Carlos Muniz Munoz

Doelpuntenmakers in deze duels : A. Madariaga Eibar, 1 · A. Rodriguez Eibar, 1 · Isra Sala Valladolid, 1 · J. Bautista Eibar, 1 · J. Corpas Eibar, 1 · Jon Bautista Eibar, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
23/08/2026Eibar – Valladolid LaLiga 2 ♂1 – 0Eibar
13/04/2026Valladolid – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 0gelijk
19/12/2025Eibar – Valladolid LaLiga 2 ♂3 – 0Eibar
24/03/2024Valladolid – Eibar LaLiga 2 ♂3 – 1Valladolid
27/10/2023Eibar – Valladolid LaLiga 2 ♂5 – 1Eibar
08/05/2022Eibar – Valladolid LaLiga 2 ♂0 – 2Valladolid

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Valladolid – Eibar →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Pays-Bas · rechten van het seizoen: Ziggo Sport zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
La RéunionbeIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13