AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

LaLiga 2 ♂ · zo 28 mrt 2027 · 19:00

Eibar – Andorra

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Eibar VDNDN van oudste naar meest recente

03/10/2026uitAlbacete LaLiga 2 ♂3 – 1V
12/10/2026uitOviedo LaLiga 2 ♂1 – 3D
17/10/2026thuisMallorca LaLiga 2 ♂1 – 1N
24/10/2026uitCordoba LaLiga 2 ♂0 – 2D
31/10/2026thuisAlmeria LaLiga 2 ♂1 – 1N

Andorra VNVDD van oudste naar meest recente

26/09/2026uitGranada LaLiga 2 ♂3 – 2V
03/10/2026uitSabadell LaLiga 2 ♂0 – 0N
11/10/2026thuisCastellon LaLiga 2 ♂1 – 0V
18/10/2026uitGirona LaLiga 2 ♂0 – 2D
26/10/2026thuisBurgos LaLiga 2 ♂2 – 3D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Eibar 5 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Almeria · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

Andorra 2 nederlagen op rij
komt van een 2-3-nederlaag tegen Burgos · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 7 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Eibar

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 2,20 uit) · 11,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 1 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,00 uit) · 40% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 19 geel, 2 rood

Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · Jon Mikel · 44 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 1,10 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · 2 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute

Vorm (API-Football): LWWWWWWWLD

Andorra

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,00 uit) · 15,1 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 40% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,60 thuis, 1,80 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 32 geel, 0 rood

Discipline · 15,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Pau López rotatie · 11 redding(en), 48% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,4

Trainer · Carles Manso sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-2-3-1 ×1, 4-5-1 ×1)

Vorm (API-Football): WLLLLLWDWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Eibar

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Andorra

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 10,2 voor Eibar, 14,7 voor Andorra · Verwachte gele kaarten: 4,4 · Verwacht buitenspel: 4,8

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Marc DomènechMarc Domènech Costa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra101018—57,1
2025-26Andorra382451—46,9
2023-24Sabadell3410——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andorra1,840,4533 %
Diego AlendeDiego Alende López
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790016—56,6
2025-26221022—66,9
2024-253310——1—
2023-2411105—1 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andorra1,580,4331 %
E. AkmanEfe Akman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra100122—47,0
2025-26Andorra221131—36,7
2025-26Galatasaray—00————
2024-25Galatasaray20001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andorra1,980,3531 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Jordi CanoJordi Cano Jiménez

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278425—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), Javi MartónJavier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), PejiñoFrancisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Moró SidibeMoró Sidibe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2781217—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Eibar

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 Jon GuruzetaJon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %320,4372 %
21 Iván GilIván Gil Calero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar94 (1 strafsch.)16—07,1
2025-26Las Palmas262110—26,7
2024-25Eibar11016—36,7
2024-25Las Palmas000——0—
2023-24Andorra416 (1 strafsch.)126—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %410,7550 %
8 Ander MadariagaAnder Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %220,2279 %
7 Malcom AduMalcom Abdulai Ares Djaló
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar92313—57,4
2025-26Eibar3002—06,3
2024-25Zaragoza302136—96,8
2024-25Ath Bilbao100——06,2
2023-24Ath Bilbao12005—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %230,3072 %
22 Álvaro RodríguezÁlvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %210,2672 %

Andorra

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
15 Jordi CanoJordi Cano Jiménez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278425—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

17 %420,6769 %
29 Hugo LópezHugo López Cortés
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra8209—06,8
2025-26Villarreal2011—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %200,3661 %
17 T. CarriqueThomas Carrique
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101110—16,7
2025-26390532—66,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1092 %
10 Marc DomènechMarc Domènech Costa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra101018—57,1
2025-26Andorra382451—46,9
2023-24Sabadell3410——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1277 %
21 Moró SidibeMoró Sidibe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2781217—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %120,1661 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Eibar — 4-3-3

Trainer : Jokin Aranbarri sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Jon Mikel Magunagoitia Blasco Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Eibar · 2025-26: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Eibar · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Amorebieta · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 13 J. MikelAnaitz Arbilla Zabala 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, 2 rood, cijfer 7,1 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 2023-24: 43 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 23 A. ArbillaJuan Bernat Velasco Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Eibar · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Getafe · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Villarreal · 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Paris SG · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Paris SG · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Benfica · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 J. BernatUnai Elgezabal Udondo Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Levante · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,9 Levante · 2024-25: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 Burgos · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Levante · 2023-24: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 Burgos · 2023-24: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 6,9 4 U. ElgezabalÁlvaro Rodríguez Pérez Eibar · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Albacete · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 22 Á. RodríguezAnder Madariaga Susaeta 2026-27: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 8 A. MadariagaAleix Garrido Cañizares Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Eibar · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Barcelona · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Barcelona · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 A. GarridoJon Guruzeta Rodríguez 2026-27: 10 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 2024-25: 33 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 10 J. GuruzetaJon Bautista Orgilles 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2024-25: 37 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 4 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 34 wedstrijden, 17 doelpunt(en), 2 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 9 J. BautistaJavier Martón Ansó Eibar · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Eibar · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Albacete · 2024-25: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Mirandes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mirandes · 2023-24: 20 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Ath Bilbao · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 J. MartónFrancisco Jesús Crespo García Eibar · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Las Palmas · 2025-26: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Elche · 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Las Palmas · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Las Palmas · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 17 Pejiño
Jon Mikel Magunagoitia Blasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar1000——06,9
2025-26Eibar42001—27,1
2024-25Eibar3210——17,1
2023-24Amorebieta1600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anaitz Arbilla Zabala
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710006—37,1
2025-26344131—7 27,1
2024-25260024—97,0
2023-24431134—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Juan Bernat Velasco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9005—16,7
2025-26Eibar500——06,7
2024-25Getafe140111—06,5
2024-25Villarreal1001——06,7
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG000——0—
2023-24Benfica000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Unai Elgezabal Udondo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9009—37,0
2025-26Levante1112—17,9
2024-25Levante390023—97,1
2024-25Burgos—00————
2023-24Levante361031—116,9
2023-24Burgos351031—116,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Álvaro Rodríguez Pérez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar9211—07,0
2025-26Eibar3001—16,2
2024-25Albacete260018—26,5
2023-24Albacete302329—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ander Madariaga Susaeta
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710225—07,2
2025-26200——06,5
2024-25263026—26,7
2023-244011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aleix Garrido Cañizares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar101110—07,3
2025-26Eibar2001—06,9
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Guruzeta Rodríguez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710329—37,2
2025-26320236—36,8
2024-25333322—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jon Bautista Orgilles
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101112—16,8
2025-26300——16,5
2024-253711453—5 17,1
2023-243417253—67,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Martón Ansó
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar10125—16,5
2025-26Eibar3001—06,5
2024-25Albacete13304—16,7
2024-25Ath Bilbao3001—16,2
2024-25Mirandes—00————
2023-24Mirandes20409—56,7
2023-24Ath Bilbao000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Francisco Jesús Crespo García
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Eibar7103—06,8
2025-26Las Palmas272315—36,7
2024-25Elche12104—06,9
2024-25Las Palmas1001—06,7
2023-24Las Palmas17206—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Andorra — 4-3-3

Trainer : Carles Manso sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Pau López Sabata Andorra · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Betis · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Girona · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Marseille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Marseille · 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 13 P. LópezThomas Carrique 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,7 17 T. CarriqueDiego Alende López 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 2023-24: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,8 23 D. AlendeMarc Bombardó Poyato 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 M. BombardóMartí Vilà García 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2025-26: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 20 M. VilàEfe Akman Andorra · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Andorra · 2025-26: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Galatasaray · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Galatasaray · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 8 E. AkmanMarc Domènech Costa Andorra · 2026-27: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Andorra · 2025-26: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 51 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Sabadell · 2023-24: 34 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 10 M. DomènechSergio Molina Beloqui 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2025-26: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,1 2024-25: 35 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 2023-24: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 14 S. MolinaJordi Cano Jiménez 2026-27: 8 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 15 J. CanoMoró Sidibe 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 21 M. SidibeHugo López Cortés Andorra · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Villarreal · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 29 H. López
Pau López Sabata
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra6001—16,4
2025-26Betis000——0—
2024-25Girona100——06,9
2024-25Marseille000——0—
2023-24Marseille3300——17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thomas Carrique
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27101110—16,7
2025-26390532—66,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diego Alende López
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790016—56,6
2025-26221022—66,9
2024-253310——1—
2023-2411105—1 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marc Bombardó Poyato
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278009—16,7
2025-26190014—26,8
2024-252010——2—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martí Vilà García
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2770011—16,6
2025-26261133—86,8
2024-251200——3—
2023-24140012—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Efe Akman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra100122—47,0
2025-26Andorra221131—36,7
2025-26Galatasaray—00————
2024-25Galatasaray20001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marc Domènech Costa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra101018—57,1
2025-26Andorra382451—46,9
2023-24Sabadell3410——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergio Molina Beloqui
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2710008—26,8
2025-26351529—87,1
2024-253510——1—
2023-24400131—46,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordi Cano Jiménez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278425—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Moró Sidibe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2781217—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hugo López Cortés
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Andorra8209—06,8
2025-26Villarreal2011—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4overwinning(en) Eibar
2gelijk
0overwinning(en) Andorra
1,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Eibar 8 doelpunt(en), Andorra 2 · beide scoren in 17% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 17% · 4,3 geel en 0,3 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: Andrés Fuentes ×2, A. Ojaos, A. de Ena Wolf

Doelpuntenmakers in deze duels : Jon Bautista Eibar, 2 · A. Garrido Eibar, 1 · J. Martinez Eibar, 1 · P. Nolaskoain Eibar, 1 · S. Cubero Eibar, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
30/08/2026Andorra – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 1Eibar
21/03/2026Andorra – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 1Eibar
08/09/2025Eibar – Andorra LaLiga 2 ♂2 – 0Eibar
14/04/2024Andorra – Eibar LaLiga 2 ♂0 – 2Eibar
10/12/2023Eibar – Andorra LaLiga 2 ♂2 – 2gelijk
26/03/2023Eibar – Andorra LaLiga 2 ♂0 – 0gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Eibar – Andorra →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

La Réunion · rechten van het seizoen: beIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Espagne land van de competitieMovistar+ of DAZN rechten van het seizoen
AllemagneDAZN rechten van het seizoen
AutricheDAZN rechten van het seizoen
BelgiqueDAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)TSN Canada of RDS rechten van het seizoen
DanemarkDisney+ rechten van het seizoen
États-Unis (New York)ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen
FranceDAZN of Disney+ rechten van het seizoen
GrèceMAGENTA TV rechten van het seizoen
GuadeloupeESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen
IrlandeDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
ItalieDAZN rechten van het seizoen
LuxembourgDAZN rechten van het seizoen
MarocbeIN Sports rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo Sport rechten van het seizoen
PologneCanal+ rechten van het seizoen
PortugalDAZN rechten van het seizoen
Royaume-UniDisney+ of Premier Sports rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen
SuisseDAZN rechten van het seizoen
TunisiebeIN Sports rechten van het seizoen
TurquieS Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13