AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie B ♂ · zo 27 dec 2026 · 15:00

Cremonese – Ascoli

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cremonese NDDVV van oudste naar meest recente

10/10/2026uitArezzo Serie B ♂0 – 0N
17/10/2026uitPisa Serie B ♂1 – 3D
24/10/2026thuisJuve Stabia Serie B ♂0 – 1D
27/10/2026uitMantova Serie B ♂2 – 0V
31/10/2026thuisBenevento Serie B ♂2 – 0V

Ascoli NNVVN van oudste naar meest recente

10/10/2026uitSudtirol Serie B ♂0 – 0N
17/10/2026thuisEmpoli Serie B ♂1 – 1N
24/10/2026uitCatanzaro Serie B ♂6 – 1V
27/10/2026thuisSampdoria Serie B ♂2 – 0V
01/11/2026uitArezzo Serie B ♂0 – 0N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cremonese 2 overwinningen op rij 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 2-0-zege tegen Benevento · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 4 tegen)

Ascoli 6 wedstrijden ongeslagen 6 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden ongeslagen uit 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 0-0-gelijkspel tegen Arezzo · 2 W, 3 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 2 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cremonese

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 0,80 uit) · 14,2 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,50 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 13 geel, 1 rood

Discipline · 14,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · F. Agazzi rotatie · 2 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Fabio Pecchia sinds 01/09/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-5-2 ×1, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): LLWDDDL

Ascoli

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 0,70 uit) · 12,4 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 0,70 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,70 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 15 geel, 0 rood

Discipline · 15,5 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · S. Vitale rotatie · 5 redding(en), 56% van de schoten op doel gestopt · 4,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · Francesco Tomei sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-5-2 ×3)

Vorm (API-Football): WDWLWDD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cremonese

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Ascoli

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,1 voor Cremonese, 11,8 voor Ascoli · Verwachte gele kaarten: 3,4 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. NastiMarco Nasti

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), A. LickūnasAdrian Lickūnas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lithuania3001—06,5
2026-27Cremonese2002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), F. BonazzoliFederico Bonazzoli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese1001—06,3
2025-26Cremonese1001—06,5
2024-25Cremonese335120—26,9
2024-25Salernitana—00————
2023-24Verona243110—36,8
2023-24Salernitana—0110——6,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. CuradoMarcos Curado
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274002—16,4
2024-251300——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cremonese

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Ascoli

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
99 M. BrunoriMatteo Luigi Brunori
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ascoli51 (1 strafsch.)01—06,9
2025-26Sampdoria183 (1 strafsch.)326—26,7
2025-26Palermo200——06,8
2024-25Palermo349 (3 strafsch.)236—86,9
2023-24Palermo4017 (6 strafsch.)549—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,4432 %
7 A. SilipoAndrea Silipo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,2
2024-253020——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,0032 %
9 M. CuradoMarcos Curado
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274002—16,4
2024-251300——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0041 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cremonese — 4-3-3

Trainer : Fabio Pecchia sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Andrea Fulignati Cremonese · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Empoli · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Cremonese · 2024-25: 42 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Catanzaro · 2023-24: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Cremonese · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 1 A. FulignatiFederico Baschirotto Cremonese · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Lecce · 2024-25: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Lecce · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,7 6 F. BaschirottoAlessandro Vogliacco Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 PAOK · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Genoa · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Parma · 2024-25: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Genoa · 2024-25: 12 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Genoa · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 38 A. VogliaccoSebastiano Luperto Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Cremonese · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Cagliari · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Cagliari · 2024-25: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Empoli · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Empoli · 2023-24: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Cagliari · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Napoli · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 S. LupertoTommaso Barbieri Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2024-25: 35 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, cijfer 7,0 Juventus · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Pisa · 2023-24: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Juventus · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 T. BarbieriSimone Pontisso Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Catanzaro · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Catanzaro · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 6 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Catanzaro · 2023-24: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 20 S. PontissoJari Vandeputte Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Cremonese · 2024-25: 39 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 11 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Catanzaro · 2023-24: 39 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 13 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,3 Cremonese · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 13 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 27 J. VandeputteTommaso Berti Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Italy · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cesena · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Cesena · 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Cesena · 2023-24: 38 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 14 T. BertiAdrian Lickūnas Lithuania · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 17 A. LickūnasMarco Nasti Cremonese · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Empoli · 2025-26: 26 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Cremonese · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cremonese · 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Milan · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bari · 2023-24: 37 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 58 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, 1 rood, cijfer 6,8 19 M. NastiFederico Bonazzoli Cremonese · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Cremonese · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Cremonese · 2024-25: 33 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Salernitana · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Verona · 2023-24: 24 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Salernitana · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 90 F. Bonazzoli
Andrea Fulignati
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese100——08,2
2025-26Empoli100——08,0
2024-25Cremonese4200——07,0
2023-24Catanzaro40002—17,1
2023-24Cremonese—002——7,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Baschirotto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese4001—16,9
2025-26Cremonese1002—07,0
2024-25Lecce382031—36,9
2023-24Lecce370130—3 16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alessandro Vogliacco
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese200——06,8
2025-26PAOK4101—16,7
2025-26Genoa—00————
2024-25Parma192012—36,7
2024-25Genoa122012—36,7
2023-24Genoa200113—46,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastiano Luperto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2001—06,9
2025-26Cremonese15019—16,7
2025-26Cagliari301——07,9
2024-25Cagliari381323—46,8
2024-25Empoli—00————
2023-24Empoli381125—46,9
2023-24Cagliari301——07,9
2023-24Napoli—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tommaso Barbieri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2003—16,4
2025-26Cremonese100——0—
2024-25Cremonese353440—117,0
2024-25Juventus—00————
2023-24Pisa313240—76,9
2023-24Juventus—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Simone Pontisso
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2001—07,3
2025-26Catanzaro100——06,9
2024-25Catanzaro282616—67,1
2023-24Catanzaro272021—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jari Vandeputte
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2003—17,0
2025-26Cremonese100——06,6
2024-25Cremonese3951132—57,2
2023-24Catanzaro399 (1 strafsch.)1340—77,3
2023-24Cremonese—0 (1 strafsch.)1340——7,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tommaso Berti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese211——07,6
2026-27Italy000——0—
2025-26Cesena100——07,3
2024-25Cesena30228—16,8
2023-24Cesena3860——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrian Lickūnas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lithuania3001—06,5
2026-27Cremonese2002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Nasti
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese2011—06,7
2025-26Empoli264044—46,6
2025-26Cremonese—00————
2024-25Cremonese282130—10 16,6
2024-25Milan000——0—
2023-24Bari377258—11 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Bonazzoli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cremonese1001—06,3
2025-26Cremonese1001—06,5
2024-25Cremonese335120—26,9
2024-25Salernitana—00————
2023-24Verona243110—36,8
2023-24Salernitana—0110——6,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Ascoli — 4-3-3

Trainer : Francesco Tomei sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Samuele Vitale 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 1 S. VitaleAbdoul Razack Guiébré Ascoli · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,3 Modena · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bari · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Ascoli · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Modena · 2023-24: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 19 A. GuiébréNicholas Rizzo Ascoli · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Juventus · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 33 N. RizzoAndrea Oliveri Ascoli · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Pescara · 2025-26: 15 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Bari · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Atalanta · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Catanzaro · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Frosinone · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 14 A. OliveriManuel Nicoletti 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 3 M. NicolettiAndrea Silipo 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 7 A. SilipoSergiu Perciun Moldova · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Ascoli · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Torino · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Torino · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 11 S. PerciunSimone D'Uffizi 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 15 S. D'UffiziMarcos Curado 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 9 M. CuradoMatteo Luigi Brunori Ascoli · 2026-27: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Sampdoria · 2025-26: 18 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Palermo · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Palermo · 2024-25: 34 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Palermo · 2023-24: 40 wedstrijden, 17 doelpunt(en), 5 assist(s), 49 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 99 M. BrunoriGabriele Gori Ascoli · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Avellino · 2024-25: 23 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Sudtirol · 2024-25: 11 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Avellino · 2023-24: 41 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel Fiorentina · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 35 G. Gori
Samuele Vitale
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27200——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Abdoul Razack Guiébré
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ascoli200——05,3
2024-25Modena—00————
2023-24Bari13003—16,6
2023-24Ascoli13003—16,6
2023-24Modena10003—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nicholas Rizzo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ascoli1004—06,3
2025-26Juventus000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrea Oliveri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ascoli200——06,7
2025-26Pescara153014—36,8
2024-25Bari260221—36,9
2024-25Atalanta—00————
2023-24Catanzaro291112—2 16,7
2023-24Frosinone—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Manuel Nicoletti
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—03,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrea Silipo
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27210——07,2
2024-253020——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sergiu Perciun
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Moldova3118—07,6
2026-27Ascoli2002—06,2
2025-26Torino000——0—
2024-25Torino8003—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Simone D'Uffizi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27201——06,3
2024-252620——6—
2023-24230015—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marcos Curado
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274002—16,4
2024-251300——4—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matteo Luigi Brunori
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ascoli51 (1 strafsch.)01—06,9
2025-26Sampdoria183 (1 strafsch.)326—26,7
2025-26Palermo200——06,8
2024-25Palermo349 (3 strafsch.)236—86,9
2023-24Palermo4017 (6 strafsch.)549—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gabriele Gori
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ascoli200——06,7
2024-25Avellino2350——3—
2024-25Sudtirol112 (2 strafsch.)05—26,6
2023-24Avellino41110——5—
2023-24Fiorentina—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Cremonese
4gelijk
1overwinning(en) Ascoli
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Cremonese 9 doelpunt(en), Ascoli 7 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · scheidsrechters: M. Marchetti, M. Volpi

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
16/02/2024Ascoli – Cremonese Serie B ♂0 – 0gelijk
23/09/2023Cremonese – Ascoli Serie B ♂2 – 2gelijk
30/04/2022Cremonese – Ascoli Serie B ♂0 – 1Ascoli
18/12/2021Ascoli – Cremonese Serie B ♂1 – 4Cremonese
19/03/2021Ascoli – Cremonese Serie B ♂0 – 0gelijk
12/12/2020Cremonese – Ascoli Serie B ♂3 – 3gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Cremonese – Ascoli →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13