AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

2. Bundesliga ♂ · zo 22 nov 2026 · 13:30

Cottbus – Hertha

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

35 %1 — Cottbus
26 %Gelijk
40 %2 — Hertha

Verwachte score 2 – 1 (9 %) · verwachte doelpunten 1,74 – 1,62

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: geen gelijkspel · betrouwbaarheid laag
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Hertha er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 24/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Cottbus NDNND van oudste naar meest recente

20/09/2026thuisSt Pauli 2. Bundesliga ♂1 – 1N
10/10/2026uitDarmstadt 2. Bundesliga ♂1 – 3D
16/10/2026thuisNurnberg 2. Bundesliga ♂1 – 1N
24/10/2026uitHeidenheim 2. Bundesliga ♂1 – 1N
30/10/2026thuisBochum 2. Bundesliga ♂1 – 2D

Hertha VVNVV van oudste naar meest recente

19/09/2026uitDresden 2. Bundesliga ♂2 – 1V
11/10/2026thuisGreuther Furth 2. Bundesliga ♂2 – 1V
16/10/2026uitHolstein Kiel 2. Bundesliga ♂0 – 0N
24/10/2026thuisBielefeld 2. Bundesliga ♂1 – 0V
31/10/2026uitKaiserslautern 2. Bundesliga ♂3 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Cottbus 8 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden zonder overwinning 4 wedstrijden zonder overwinning thuis
komt van een 1-2-nederlaag tegen Bochum · 0 W, 3 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 8 tegen)

Hertha 10 wedstrijden ongeslagen 6 wedstrijden ongeslagen uit 5 overwinningen op rij thuis 3 wedstrijden zonder tegendoelpunt 2 overwinningen op rij
komt van een 3-0-zege tegen Kaiserslautern · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 2 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Cottbus

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 2,00 uit) · 15,0 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 2,10 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 2,50 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 19 geel, 0 rood

Discipline · 11,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · M. Lotka rotatie · 5 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,6

Trainer · C. Wollitz sinds 01/07/2021 · 4 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WLLDWDLD

Hertha

Aanval · 2,40 doelpunt(en) per wedstrijd (2,70 thuis, 2,20 uit) · 18,2 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,00 uit) · 25% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 21 geel, 2 rood

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · M. Gersbeck rotatie · 1 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 0,75 tegen per 90 min · cijfer 8,2

Trainer · S. Leitl sinds 01/02/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2014
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WWWWWWWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Cottbus

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Hertha

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,9 voor Cottbus, 12,8 voor Hertha · Verwachte gele kaarten: 4,2 · Verwacht buitenspel: 3,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
K. SessaKevin Simone Sessa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1005—17,2
2025-26Hertha1001—06,3
2024-25Hertha220114—16,7
2023-24Heidenheim303016—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hertha1,740,3027 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Dmytro BohdanovDmytro Bohdanov

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus100——06,5
2026-27Energie Cottbus100——06,5
2025-26Union Berlin1011—06,3
2024-25Dresden4001—06,7
2024-25Dynamo Dresden4001—06,7
2023-24Dynamo Dresden100——0—
2023-24Dresden100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. GrønningSebastian Grønning Andersen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1002—05,7
2025-26Hertha2101—07,1
2024-25Hertha1003—06,9
2023-24Castellon600——2—
2023-24OFI—00————
2023-24OFI Crete—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Cottbus

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
32 L. BittencourtLeonardo Jesus Loureiro Bittencourt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus80311—17,0
2026-27Energie Cottbus60210—17,1
2025-26Werder Bremen1001—16,3
2024-25Werder Bremen272115—36,8
2023-24Werder Bremen291234—96,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %030,0083 %
6 A. ReschkeA. Reschke

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
18 E. EngelhardtErik Engelhardt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus1001—06,5
2026-27Energie Cottbus1001—06,5
2025-26Cottbus3816251—57,4
2025-26Energie Cottbus3816251—57,4
2024-25Cottbus182130—36,8
2024-25Energie Cottbus182130—36,8
2024-25Osnabruck162130—3 16,8
2023-24Osnabruck3210 (1 strafsch.)169—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0024 %
7 C. KinsombiChristian Kinsombi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus1001—06,9
2026-27Energie Cottbus1001—06,9
2025-26Hansa Rostock244112—37,0
2024-25Hansa Rostock207 (1 strafsch.)16—16,9
2023-24Hansa Rostock191018—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0024 %

Hertha

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
22 M. PedersenMads Giersing Valentin Pedersen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha6127—16,6
2026-27Olympiakos1000—03,3
2026-27Torino100——06,9
2026-27Norway100——0—
2025-26Torino3003—06,9
2025-26Augsburg000——0—
2024-25Torino290016—36,5
2024-25Augsburg7005—06,3
2024-25Feyenoord100——06,3
2024-25Randers FC000——0—
2023-24Sassuolo280212—46,6
2023-24Augsburg271134—5 16,8
2023-24Randers FC15015—16,6
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %120,2157 %
26 N. HildebrandtN. Hildebrandt
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26100——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %00—60 %
30 P. SeguinPaul Seguin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1101—08,2
2025-26Hertha3013—17,2
2024-25Hertha1003—16,7
2024-25Schalke 041003—16,7
2023-24Schalke 04303426—87,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %101,0324 %
K. TodorovicK. Todorovic

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

2 %00—60 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Cottbus — 4-2-3-1

Trainer : C. Wollitz sinds 01/07/2021 · vastgelegd op 23/10/2026

Marcel Laurenz Lotka Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dortmund · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dortmund · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 M. LotkaKing Samuel Manu Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Cottbus · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Energie Cottbus · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hansa Rostock · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Fortuna Dusseldorf · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fortuna Dusseldorf · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2 K. ManuLuca Erlein Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Hoffenheim · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hoffenheim · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 L. ErleinLeon Guwara Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Cottbus · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Energie Cottbus · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 25 L. GuwaraFousseny Doumbia Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Ein Frankfurt · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 23 F. DoumbiaLucas Fernando Copado Schrobenhauser Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Paderborn · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Cottbus · 2024-25: 22 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Energie Cottbus · 2024-25: 22 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 LASK · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel LASK · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 9 L. CopadoLukas Michelbrink Lithuania · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Cottbus · 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Energie Cottbus · 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Hertha · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 L. MichelbrinkTolcay Ciğerci Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Cottbus · 2025-26: 37 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 7 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,7 Energie Cottbus · 2025-26: 37 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 7 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,7 Cottbus · 2024-25: 24 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Energie Cottbus · 2024-25: 24 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 2 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Sivasspor · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 10 T. CiğerciLeonardo Jesus Loureiro Bittencourt Cottbus · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Energie Cottbus · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Werder Bremen · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Werder Bremen · 2024-25: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Werder Bremen · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,8 32 L. BittencourtAxel Borgmann Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Cottbus · 2025-26: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Energie Cottbus · 2025-26: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Cottbus · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Energie Cottbus · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Cottbus · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Energie Cottbus · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 A. BorgmannDmytro Bohdanov Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Energie Cottbus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Union Berlin · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dresden · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Dynamo Dresden · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Dynamo Dresden · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dresden · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 D. Bohdanov
Marcel Laurenz Lotka
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus100——06,6
2026-27Energie Cottbus100——06,6
2025-26Fortuna Dusseldorf000——0—
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

King Samuel Manu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Energie Cottbus1002—16,6
2026-27Cottbus1002—16,6
2025-26Cottbus281016—57,0
2025-26Energie Cottbus281016—57,0
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Hansa Rostock7005—2 16,4
2024-25Fortuna Dusseldorf000——0—
2023-24Fortuna Dusseldorf5004—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luca Erlein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus100——07,0
2026-27Energie Cottbus100——07,0
2025-26Hoffenheim000——0—
2024-25Hoffenheim000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leon Guwara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus1000—06,4
2025-26Cottbus15027—06,9
2025-26Energie Cottbus15027—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fousseny Doumbia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus100——06,7
2026-27Energie Cottbus100——06,7
2025-26Ein Frankfurt000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Fernando Copado Schrobenhauser
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus1002—06,3
2026-27Energie Cottbus1002—06,3
2025-26Paderborn1002—06,2
2024-25Cottbus225318—07,1
2024-25Energie Cottbus225318—07,1
2024-25LASK000——0—
2023-24LASK1100——06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lukas Michelbrink
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Lithuania310——07,5
2026-27Cottbus100——07,0
2026-27Energie Cottbus100——07,0
2025-26Cottbus300213—46,9
2025-26Energie Cottbus300213—46,9
2024-25Hertha000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tolcay Ciğerci
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus100——06,3
2026-27Energie Cottbus100——06,3
2025-26Cottbus3710 (5 strafsch.)731—57,7
2025-26Energie Cottbus3710 (5 strafsch.)731—57,7
2024-25Cottbus249 (3 strafsch.)235—17,5
2024-25Energie Cottbus249 (3 strafsch.)235—17,5
2024-25Sivasspor12016—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leonardo Jesus Loureiro Bittencourt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus80311—17,0
2026-27Energie Cottbus60210—17,1
2025-26Werder Bremen1001—16,3
2024-25Werder Bremen272115—36,8
2023-24Werder Bremen291234—96,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Axel Borgmann
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Energie Cottbus1001—06,2
2026-27Cottbus1001—06,2
2025-26Cottbus363212—57,1
2025-26Energie Cottbus363212—57,1
2024-25Cottbus201014—16,6
2024-25Energie Cottbus201014—16,6
2023-24Cottbus900——0—
2023-24Energie Cottbus900——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dmytro Bohdanov
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Cottbus100——06,5
2026-27Energie Cottbus100——06,5
2025-26Union Berlin1011—06,3
2024-25Dresden4001—06,7
2024-25Dynamo Dresden4001—06,7
2023-24Dynamo Dresden100——0—
2023-24Dresden100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Hertha — 4-2-3-1

Trainer : S. Leitl sinds 01/02/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Marius Gersbeck Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Hertha · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hertha · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Hertha · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Karlsruhe · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 35 M. GersbeckMads Giersing Valentin Pedersen Hertha · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Olympiakos · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Torino · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Norway · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Torino · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Augsburg · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Torino · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 Augsburg · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Feyenoord · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Randers FC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sassuolo · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Augsburg · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Randers FC · 2023-24: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Feyenoord · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 M. PedersenDeyovaisio Evan Zeefuik 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2025-26: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,8 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,1 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 42 D. ZeefuikLinus Jasper Gechter 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,0 2023-24: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 44 L. GechterNiklas Kolbe Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Hertha · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ulm · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Hertha · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 27 N. KolbeJosip Brekalo Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Hertha · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Oviedo · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Fiorentina · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2023-24: 11 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 7 J. BrekaloKevin Simone Sessa Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Hertha · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Hertha · 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Heidenheim · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 8 K. SessaPaul Seguin Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Hertha · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Hertha · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Schalke 04 · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Schalke 04 · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 30 P. SeguinJón Dagur Þorsteinsson Brann · 2026-27: 12 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 SK Brann · 2026-27: 12 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Iceland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Hertha · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Hertha · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 23 J. ÞorsteinssonOluwaseun Adewumi Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Cercle Brugge · 2025-26: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Dundee · 2024-25: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 19 O. AdewumiSebastian Grønning Andersen Hertha · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,7 Hertha · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Hertha · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Castellon · 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel OFI · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel OFI Crete · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 S. Grønning
Marius Gersbeck
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha100——08,2
2025-26Hertha000——0—
2024-25Hertha5001—06,8
2023-24Hertha400——06,9
2023-24Karlsruhe000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mads Giersing Valentin Pedersen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha6127—16,6
2026-27Olympiakos1000—03,3
2026-27Torino100——06,9
2026-27Norway100——0—
2025-26Torino3003—06,9
2025-26Augsburg000——0—
2024-25Torino290016—36,5
2024-25Augsburg7005—06,3
2024-25Feyenoord100——06,3
2024-25Randers FC000——0—
2023-24Sassuolo280212—46,6
2023-24Augsburg271134—5 16,8
2023-24Randers FC15015—16,6
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Deyovaisio Evan Zeefuik
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—07,3
2025-26230031—96,8
2024-25311234—107,1
2023-24180024—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Linus Jasper Gechter
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—17,3
2025-264004—07,0
2024-25211223—3 17,0
2023-2416106—26,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Niklas Kolbe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1001—07,2
2025-26Hertha3003—16,7
2024-25Ulm1001—06,3
2024-25Hertha—0019——7,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Josip Brekalo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1003—07,9
2025-26Hertha100——07,5
2025-26Oviedo11 (1 strafsch.)01—07,2
2024-25Fiorentina000——0—
2023-24Fiorentina111013—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kevin Simone Sessa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1005—17,2
2025-26Hertha1001—06,3
2024-25Hertha220114—16,7
2023-24Heidenheim303016—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paul Seguin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1101—08,2
2025-26Hertha3013—17,2
2024-25Hertha1003—16,7
2024-25Schalke 041003—16,7
2023-24Schalke 04303426—87,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jón Dagur Þorsteinsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann122110—37,1
2026-27SK Brann122110—37,2
2026-27Iceland2000—05,2
2026-27Hertha100——06,7
2025-26Hertha31 (1 strafsch.)01—06,9
2024-25Hertha310113—36,6
2024-25Oud-Heverlee Leuven410——07,0
2023-24Oud-Heverlee Leuven410——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oluwaseun Adewumi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha100——16,6
2025-26Cercle Brugge325016—26,6
2024-25Dundee314515—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastian Grønning Andersen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Hertha1002—05,7
2025-26Hertha2101—07,1
2024-25Hertha1003—06,9
2023-24Castellon600——2—
2023-24OFI—00————
2023-24OFI Crete—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Cottbus
2gelijk
2overwinning(en) Hertha
2,5doelpunten per wedstrijd

4 onderlinge wedstrijd(en): Cottbus 4 doelpunt(en), Hertha 6 · beide scoren in 75% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
19/05/2013Hertha – Cottbus 2. Bundesliga ♂1 – 1gelijk
03/12/2012Cottbus – Hertha 2. Bundesliga ♂1 – 2Hertha
21/02/2011Hertha – Cottbus 2. Bundesliga ♂2 – 2gelijk
24/09/2010Cottbus – Hertha 2. Bundesliga ♂0 – 1Hertha

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Cottbus – Hertha →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13