AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Conference League ♂ · do 26 nov 2026 · 18:45

Brann – Aarhus

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Brann VNVVV van oudste naar meest recente

11/08/2026uitApollon Limassol Conference League ♂4 – 2V
20/08/2026uitPAOK Conference League ♂1 – 1N
27/08/2026thuisPAOK Conference League ♂3 – 2V
15/10/2026thuisLincoln Red Imps FC Conference League ♂2 – 1V
22/10/2026uitFK Kauno Žalgiris Conference League ♂4 – 1V

Aarhus DN van oudste naar meest recente

15/10/2026uitGent Conference League ♂0 – 1D
22/10/2026thuisKF Egnatia Conference League ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Brann 5 wedstrijden ongeslagen 5 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen uit 3 overwinningen op rij
komt van een 4-1-zege tegen FK Kauno Žalgiris · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 7 tegen)

Aarhus geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 1-1-gelijkspel tegen KF Egnatia · 0 W, 1 G, 1 V in de laatste 2 wedstrijden (1 gescoord, 2 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Brann

Aanval · 2,38 doelpunt(en) per wedstrijd · 14,0 schoten per wedstrijd, 76% op doel

Verdediging · 1,38 tegen per wedstrijd

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,0 buitenspel per wedstrijd · 2,20 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 6 wedstrijd(en))

Doelman · M. Dyngeland · 6 redding(en), 86% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 8,5

Trainer · F. Alexandersson sinds 01/01/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: attaque prolifique derrière une défense solide

Aarhus

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,20 uit) · 6,0 schoten per wedstrijd, 25% op doel · niet gescoord in 18% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 61-75e minuut

Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,80 uit) · 9% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 15 geel, 0 rood

Discipline · 11,5 overtreding(en) per wedstrijd · 0,0 buitenspel per wedstrijd · 1,50 geel en 1,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 2 wedstrijd(en))

Doelman · M. Hedenstad Christiansen rotatie · 3 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 8,5

Trainer · Jakob Poulsen sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 61e et la 75e minute (ook 3-4-3 ×1)

Vorm (API-Football): DLDLLDLDWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Brann

  • Blessure K. Kjartansson · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure N. Boakye · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure S. Opsahl · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure S. Tronstad · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure U. Mathisen · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: J. Sorensen (Opeenstapeling van gele kaarten), K. M. Ingason (Rode kaart)

Aarhus

  • Schorsing E. Kahl · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Aarhus – KF Egnatia) waarschijnlijke schorsing 22/10/2026
  • Blessure G. Links · Tik miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure K. Yakob · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Anderson · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Camara · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure N. Poulsen · Achillespees miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure T. Kristjansson · Hand of pols miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,6 voor Brann, 12,2 voor Aarhus · Verwachte gele kaarten: 4,4 · Verwacht buitenspel: 3,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
N. CastroNiklas Fernando Nygård Castro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Brann92 (1 strafsch.)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 strafsch.)226—47,1
2023-24Elche385 (1 strafsch.)531—47,2
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brann1,020,9543 %
F. KnudsenFredrik Pallesen Knudsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7005—37,3
2026-27SK Brann6002—37,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brann1,500,5533 %
J. SoltvedtJoachim Soltvedt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7013—26,4
2026-27SK Brann6012—26,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brann1,210,4126 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: N. CastroNiklas Fernando Nygård Castro

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Brann92 (1 strafsch.)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 strafsch.)226—47,1
2023-24Elche385 (1 strafsch.)531—47,2
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), N. Jensen WassbergNiklas Jensen Wassberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7003—06,8
2026-27SK Brann6001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), N. HolmNoah Emmanuel Jean Holm
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann6001—06,2
2026-27SK Brann420——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. SerraJanni-Luca Serra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aarhus000——0—
2025-26Aarhus20307—06,6
2024-25Nurnberg8005—26,1
2024-25Aarhus000——0—
2023-24Aarhus192111—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Brann

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 N. CastroNiklas Fernando Nygård Castro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Brann92 (1 strafsch.)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 strafsch.)226—47,1
2023-24Elche385 (1 strafsch.)531—47,2
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %202,2079 %
16 K. EriksenKristian Eriksen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann6101—17,3
2026-27SK Brann5101—17,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,9257 %
25 N. Jensen WassbergNiklas Jensen Wassberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7003—06,8
2026-27SK Brann6001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0068 %
18 J. SørensenJakob Lungi Sørensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann6001—07,1
2026-27SK Brann5001—06,9
2024-25Norwich290014—16,8
2023-24Norwich14117—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0079 %
19 E. GuðmundssonEggert Aron Guðmundsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7002—07,1
2026-27SK Brann6001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0068 %

Aarhus

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
28 J. BogereJ. Bogere
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—16,2
2025-263001—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %000,0057 %
27 S. TchamcheStefen Erwan Tchamche
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271004—06,9
2025-26800——06,6
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %000,0057 %
18 C. McCowattCallum William McCowatt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Silkeborg5229—37,2
2026-27Aarhus1004—06,7
2025-26Silkeborg3211526—47,2
2024-25Silkeborg256324—17,1
2023-24Silkeborg325122—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %000,0057 %
7 M. SolbakkenMarkus Solbakken
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aarhus1001—16,9
2025-26Aarhus12209—16,7
2024-25Pisa7006—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %000,0057 %
10 Kristian Fredrik Malt ArnstadKristian Fredrik Malt Arnstad
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,9
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0057 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Brann — 4-3-3

Trainer : F. Alexandersson sinds 01/01/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Simen Vidtun Nilsen Brann · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 SK Brann · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 S. NilsenFredrik Pallesen Knudsen Brann · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 SK Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,6 3 F. KnudsenJoachim Soltvedt Brann · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 SK Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,2 17 J. SoltvedtJonas Tviberg Torsvik SK Brann · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,5 Brann · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 15 J. TorsvikThore Baardsen Pedersen Brann · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 SK Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 23 T. PedersenJakob Lungi Sørensen Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 SK Brann · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Norwich · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Norwich · 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 18 J. SørensenEggert Aron Guðmundsson Brann · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 SK Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 19 E. GuðmundssonKristall Máni Ingason SK Brann · 2026-27: 18 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,2 Iceland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Sonderjyske · 2025-26: 14 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Sonderjyske · 2024-25: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Sonderjyske · 2023-24: 28 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 10 K. IngasonNiklas Fernando Nygård Castro SK Brann · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,4 Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 9,2 Elche · 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Elche · 2023-24: 38 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 5 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Genk · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 N. CastroNiklas Jensen Wassberg Brann · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 SK Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 25 N. Jensen WassbergNoah Emmanuel Jean Holm Brann · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 SK Brann · 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 N. Holm
Simen Vidtun Nilsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann100——06,3
2026-27SK Brann000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fredrik Pallesen Knudsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7005—37,3
2026-27SK Brann6002—37,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joachim Soltvedt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7013—26,4
2026-27SK Brann6012—26,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonas Tviberg Torsvik
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Brann5000—05,5
2026-27Brann201——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Thore Baardsen Pedersen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7001—06,8
2026-27SK Brann6001—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jakob Lungi Sørensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann6001—07,1
2026-27SK Brann5001—06,9
2024-25Norwich290014—16,8
2023-24Norwich14117—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eggert Aron Guðmundsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7002—07,1
2026-27SK Brann6001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kristall Máni Ingason
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Brann186223—2 17,0
2026-27Brann600——18,2
2026-27Iceland100——06,6
2025-26Sonderjyske146212—17,0
2024-25Sonderjyske201115—36,7
2023-24Sonderjyske2880——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Niklas Fernando Nygård Castro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27SK Brann92 (1 strafsch.)215—37,4
2026-27Brann6201—59,2
2024-25Elche344 (1 strafsch.)226—47,1
2023-24Elche385 (1 strafsch.)531—47,2
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Niklas Jensen Wassberg
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann7003—06,8
2026-27SK Brann6001—06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Noah Emmanuel Jean Holm
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brann6001—06,2
2026-27SK Brann420——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Aarhus — 3-4-2-1

Trainer : Jakob Poulsen sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Jesper Hansen 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 1 J. HansenColin Rösler Aarhus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Norway · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 25 C. RöslerJacob Florentin Andersen Denmark · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Fulham · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Aarhus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Silkeborg · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Aarhus · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Fulham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Silkeborg · 2024-25: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Fulham · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Aarhus · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Crystal Palace · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Crystal Palace · 2023-24: 38 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 43 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Aarhus · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 26 J. AndersenFrederik Beyer Tingager 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2024-25: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 5 F. TingagerCallum William McCowatt Silkeborg · 2026-27: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Aarhus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Silkeborg · 2025-26: 32 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 5 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Silkeborg · 2024-25: 25 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Silkeborg · 2023-24: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 18 C. McCowattMarkus Solbakken Aarhus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Aarhus · 2025-26: 12 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Pisa · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 7 M. SolbakkenKristian Fredrik Malt Arnstad 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 K. Fredrik Malt ArnstadRasmus Carstensen Aarhus · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aarhus · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 FC Koln · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Lech Poznan · 2024-25: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 FC Koln · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Genk · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 R. CarstensenSebastian Vinther Jørgensen 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2025-26: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 8 S. JørgensenFrederik Emmery Søgaard 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 2025-26: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 39 F. EmmeryJanni-Luca Serra Aarhus · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aarhus · 2025-26: 20 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Nurnberg · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,1 Aarhus · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aarhus · 2023-24: 19 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 13 J. Serra
Jesper Hansen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-263100——17,1
2024-253100——06,9
2023-241300——17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Colin Rösler
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aarhus1001—06,5
2026-27Norway000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joachim Christian Andersen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Denmark4004—06,9
2026-27Fulham2012—07,3
2026-27Aarhus1001—06,5
2025-26Silkeborg13005—16,5
2025-26Aarhus7016—06,6
2025-26Fulham100——07,0
2024-25Silkeborg324121—46,9
2024-25Fulham29002—6 16,3
2024-25Aarhus160111—36,7
2024-25Crystal Palace1002—16,3
2023-24Crystal Palace382343—77,0
2023-24Aarhus190116—56,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Frederik Beyer Tingager
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,5
2025-26291215—2 17,1
2024-25292017—07,2
2023-24302015—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Callum William McCowatt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Silkeborg5229—37,2
2026-27Aarhus1004—06,7
2025-26Silkeborg3211526—47,2
2024-25Silkeborg256324—17,1
2023-24Silkeborg325122—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Markus Solbakken
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aarhus1001—16,9
2025-26Aarhus12209—16,7
2024-25Pisa7006—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kristian Fredrik Malt Arnstad
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,9
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rasmus Carstensen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aarhus000——0—
2025-26Aarhus2002—16,9
2024-25FC Koln15002—16,4
2024-25Lech Poznan131111—06,9
2023-24FC Koln230022—16,7
2023-24Genk000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastian Vinther Jørgensen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-2627127—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Frederik Emmery Søgaard
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,6
2025-2611001—06,5
2024-2511001—06,5
2023-24100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Janni-Luca Serra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Aarhus000——0—
2025-26Aarhus20307—06,6
2024-25Nurnberg8005—26,1
2024-25Aarhus000——0—
2023-24Aarhus192111—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.

Volledige historiek Brann – Aarhus →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Pologne.

Elders in EuropaZender
FranceCanal+ rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13