AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Scottish Premiership ♂ · za 13 feb 2027 · 16:00

Dundee – St Johnstone

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Dundee VVNDV van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisMotherwell Scottish Premiership ♂2 – 1V
10/10/2026uitFalkirk Scottish Premiership ♂2 – 1V
17/10/2026thuisRangers Scottish Premiership ♂2 – 2N
24/10/2026uitSt Mirren Scottish Premiership ♂1 – 2D
28/10/2026thuisKilmarnock Scottish Premiership ♂3 – 1V

St Johnstone VNDNN van oudste naar meest recente

11/10/2026uitAberdeen Scottish Premiership ♂1 – 0V
17/10/2026thuisDundee United Scottish Premiership ♂1 – 1N
24/10/2026uitRangers Scottish Premiership ♂0 – 4D
28/10/2026thuisMotherwell Scottish Premiership ♂2 – 2N
31/10/2026uitKilmarnock Scottish Premiership ♂2 – 2N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Dundee 10 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 3-1-zege tegen Kilmarnock · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 7 tegen)

St Johnstone 4 wedstrijden zonder overwinning 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden ongeslagen thuis 2 gelijke spelen op rij
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Kilmarnock · 1 W, 3 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 9 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Dundee

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,30 uit) · 11,6 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,00 uit) · 22% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 12 geel, 1 rood

Discipline · 10,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,0 buitenspel per wedstrijd · 1,30 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · O. Goodman · 38 redding(en), 84% van de schoten op doel gestopt · 0,77 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · Steven Pressley sinds 01/06/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×3)

Vorm (API-Football): LWWLDLWWD

St Johnstone

Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 0,80 uit) · 10,9 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 22% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut, 1 gemist · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,20 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,00 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 14 geel, 1 rood

Discipline · 11,2 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · T. Steward · 38 redding(en), 79% van de schoten op doel gestopt · 1,11 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · Simo Valakari sinds 01/10/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-4-2 ×2, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): WLLDWLDWD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Dundee

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

St Johnstone

  • Schorsing Kai Fotheringham · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Rangers – St Johnstone) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter : R. Hardie 8 wedstrijd(en) dit seizoen

30,0 gefloten overtredingen per wedstrijd · 3,0 buitenspel · 4,71 geel en 0,14 rood per wedstrijd · 1 strafschop(pen) gegeven (statistieken over 1 wedstrijd(en))

Dundee: 10,9 overtreding(en) per wedstrijd · St Johnstone: 11,2.

Gemiddelden over slechts 1 wedstrijd(en): te weinig om deze scheidsrechter te beoordelen.

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,6 voor Dundee, 11,1 voor St Johnstone · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,8

Scheidsrechter: +5 % gefloten overtredingen en +20 % kaarten ten opzichte van het gemiddelde van de competitie (8 wedstrijd(en) dit seizoen).

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
E. HamiltonEthan Billy Hamilton
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee90117—36,8
2025-26Dundee331048—96,8
2025-26Lincoln100——07,3
2025-26Lincoln City FC100——07,3
2024-25Lincoln City FC380134—36,7
2024-25Lincoln380134—36,7
2023-24Lincoln303152—86,9
2023-24Lincoln City FC303152—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dundee1,640,2826 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: J. WestleyJoseph Anthony Westley

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee73 (1 strafsch.)06—16,7
2025-26Dundee234219—26,6
2024-25Burnley000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), C. ReillyCharlie Reilly
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276102—05,8
2025-2621127—26,6
2024-25100——0—
2023-24700——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), J. FowlerJ. Fowler
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2796 (2 strafsch.)15—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), R. PatonRuari Paton
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278105—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Dundee

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
19 J. WestleyJoseph Anthony Westley
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee73 (1 strafsch.)06—16,7
2025-26Dundee234219—26,6
2024-25Burnley000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %300,5069 %
5 O. BevanOwen Lucas Bevan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee92012—17,1
2023-24Hibernian—00————
2023-24Bournemouth000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %200,2285 %
21 B. FinkBradley Thomas Fink
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee73010—06,8
2024-25FC Basel 189316116—16,8
2024-25Grasshoppers—00————
2023-24Grasshoppers312224—2 16,6
2023-24FC Basel 189300224—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %300,6354 %
27 J. BevanJoseph Bevan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279118—06,5
2025-265002—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %110,1569 %
7 D. WrightDrey Jermaine Wright
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee9114—16,7
2025-26Dundee400——0—
2024-25Dundee32109—26,8
2024-25St Johnstone31109—26,8
2023-24St Johnstone9003—16,8
2023-24Dundee9003—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %110,1277 %

St Johnstone

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 J. FowlerJ. Fowler
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2796 (2 strafsch.)15—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

27 %610,9072 %
99 R. PatonRuari Paton
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278105—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,2050 %
3 C. DiabateCheick Tiemoko Diabate
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278106—27,0
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1372 %
2 E. AlićEnes Alić
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2761010—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,2057 %
42 R. McAlearReece McAlear
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Johnstone90019—26,6
2025-26St Johnstone—00————
2024-25Livingston—00————
2023-24Livingston—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0079 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Dundee — 4-3-3

Trainer : Steven Pressley sinds 01/06/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Owen Olamidayo Goodman Dundee · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Huddersfield · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Crystal Palace · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Crystal Palace · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 O. GoodmanOwen Lucas Bevan Dundee · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Hibernian · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bournemouth · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 O. BevanRyan Astley 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 4 R. AstleyDrey Jermaine Wright Dundee · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dundee · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dundee · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 St Johnstone · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 St Johnstone · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Dundee · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 7 D. WrightIdris Adewale Olarewaju Odutayo Dundee · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,1 Fulham · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 I. OdutayoEthan Billy Hamilton Dundee · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Dundee · 2025-26: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,8 Lincoln · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Lincoln City FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Lincoln City FC · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Lincoln · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Lincoln · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Lincoln City FC · 2023-24: 30 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 48 E. HamiltonJoseph Bevan 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 27 J. BevanAlan James Forrest 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 14 A. ForrestJoseph Anthony Westley Dundee · 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dundee · 2025-26: 23 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Burnley · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 19 J. WestleyBradley Thomas Fink Dundee · 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 FC Basel 1893 · 2024-25: 16 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Grasshoppers · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Grasshoppers · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,6 FC Basel 1893 · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 21 B. FinkCharlie Reilly 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 2025-26: 21 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 18 C. Reilly
Owen Olamidayo Goodman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee9000—17,1
2025-26Huddersfield000——0—
2024-25Crystal Palace—00————
2023-24Crystal Palace000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Owen Lucas Bevan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee92012—17,1
2023-24Hibernian—00————
2023-24Bournemouth000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Astley
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279014—07,3
2025-26310——0—
2024-25360313—26,8
2023-2419001—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Drey Jermaine Wright
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee9114—16,7
2025-26Dundee400——0—
2024-25Dundee32109—26,8
2024-25St Johnstone31109—26,8
2023-24St Johnstone9003—16,8
2023-24Dundee9003—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Idris Adewale Olarewaju Odutayo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee6004—05,1
2023-24Fulham—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ethan Billy Hamilton
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee90117—36,8
2025-26Dundee331048—96,8
2025-26Lincoln100——07,3
2025-26Lincoln City FC100——07,3
2024-25Lincoln City FC380134—36,7
2024-25Lincoln380134—36,7
2023-24Lincoln303152—86,9
2023-24Lincoln City FC303152—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joseph Bevan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279118—06,5
2025-265002—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alan James Forrest
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279016—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joseph Anthony Westley
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee73 (1 strafsch.)06—16,7
2025-26Dundee234219—26,6
2024-25Burnley000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bradley Thomas Fink
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dundee73010—06,8
2024-25FC Basel 189316116—16,8
2024-25Grasshoppers—00————
2023-24Grasshoppers312224—2 16,6
2023-24FC Basel 189300224—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Charlie Reilly
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-276102—05,8
2025-2621127—26,6
2024-25100——0—
2023-24700——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

St Johnstone — 4-3-3

Trainer : Simo Valakari sinds 01/10/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Toby Steward St Johnstone · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 St Johnstone · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Portsmouth · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Portsmouth · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 T. StewardCheick Tiemoko Diabate 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 C. DiabateLiam Smith St Johnstone · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Aberdeen · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Livingston · 2025-26: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Livingston · 2024-25: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Hearts · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Livingston · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hearts · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Swansea City AFC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 33 L. SmithZach Joseph Mitchell St Johnstone · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Charlton · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hibernian · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Charlton Athletic FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 St Johnstone · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Charlton Athletic FC · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Charlton · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 5 Z. MitchellEnes Alić 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2 E. AlićReece McAlear St Johnstone · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 St Johnstone · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Livingston · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Livingston · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 42 R. McAlearJason Derek Holt St Johnstone · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 St Johnstone · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Livingston · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Livingston · 2023-24: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 8 J. HoltSamuel Stanton 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 11 S. StantonJ. Fowler 2026-27: 9 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 9 J. FowlerRuari Paton 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 99 R. PatonJames Gullan 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 10 J. Gullan
Toby Steward
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Johnstone9001—07,4
2025-26St Johnstone—00————
2024-25Portsmouth000——0—
2023-24Portsmouth000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Cheick Tiemoko Diabate
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278106—27,0
2025-26—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Liam Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Johnstone7007—16,4
2026-27Aberdeen5004—06,6
2025-26Livingston6212—07,3
2024-25Livingston6212—07,3
2024-25Hearts—00————
2024-25Swansea—00————
2023-24Livingston—00————
2023-24Hearts—00————
2023-24Swansea—00————
2023-24Swansea City AFC000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Zach Joseph Mitchell
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Johnstone6002—16,6
2025-26Charlton2001—06,5
2025-26Hibernian201——07,1
2025-26Charlton Athletic FC2001—06,5
2024-25St Johnstone8002—16,9
2024-25Charlton Athletic FC100——06,9
2024-25Charlton100——06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enes Alić
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2761010—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Reece McAlear
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Johnstone90019—26,6
2025-26St Johnstone—00————
2024-25Livingston—00————
2023-24Livingston—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jason Derek Holt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Johnstone9004—16,9
2024-25St Johnstone280039—8 16,7
2024-25Livingston—00————
2023-24Livingston350139—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuel Stanton
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279016—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

J. Fowler
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2796 (2 strafsch.)15—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ruari Paton
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278105—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

James Gullan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277022—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Dundee
2gelijk
1overwinning(en) St Johnstone
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Dundee 10 doelpunt(en), St Johnstone 6 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 3,3 geel en 0,0 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: S. McLean ×4, R. Hardie, I. Snedden

Doelpuntenmakers in deze duels : L. Cameron Dundee, 5 · M. Kirk St Johnstone, 2 · S. Murray Dundee, 2 · A. Bakayoko Dundee, 1 · A. Sidibeh St Johnstone, 1 · C. Reilly Dundee, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
02/09/2026Dundee – St Johnstone Scottish Premiership ♂1 – 1gelijk
18/05/2025St Johnstone – Dundee Scottish Premiership ♂0 – 2Dundee
01/03/2025Dundee – St Johnstone Scottish Premiership ♂1 – 1gelijk
05/01/2025St Johnstone – Dundee Scottish Premiership ♂1 – 3Dundee
26/10/2024Dundee – St Johnstone Scottish Premiership ♂1 – 2St Johnstone
30/03/2024St Johnstone – Dundee Scottish Premiership ♂1 – 2Dundee

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Dundee – St Johnstone →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13