AntosofaU ballò analizatu da u canapè

National 3 - Group C · France · Ligame permanente · Storia di u club

Guingamp II

51partite (2 stagione/e in basa)
47 %vittorie
1,53gol marcate / partita
—Elo ClubElo
Chì ghjè ?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DDVDD 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Tutte e cumpetizioni 3 scunfitte di fila in casa 2 scunfitte di fila
esce da una scunfitta 2-3 contr'à Ergué-Gaberic · 1 V, 0 P, 4 S in l'ultime 5 partite (9 gol fatti, 8 incassati)

Paragunà cù un'altra squadra →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Guingamp II

Attaccu · 1,53 reta(e) per partita

Difesa · 1,10 incassata(e) per partita

Guardianu · G. Messobo

Allenatore · micca infurmatu

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Guingamp II

Nisunu assente cunnisciutu à u 14/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

A. Masson A. MassonA. Demouchy Guingamp · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 12 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 Guingamp · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guingamp · 2024-25 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 Metz · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Metz · 2023-24 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 20 A. DemouchyA. Ndour Ararat-Armenia · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 FC Ararat-Armenia · 2026-27 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 0,0 Waregem · 2024-25 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Zulte Waregem · 2024-25 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Guingamp · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Zulte Waregem · 2023-24 : 24 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Waregem · 2023-24 : 24 partite, 4 gol(i), 1 passata(e), 17 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,8 Guingamp · 2023-24 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 10 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 Sochaux · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 12 A. NdourC. Zekou C. ZekouD. Gomis Guingamp · 2026-27 : 7 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 Sochaux · 2026-27 : 7 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Guingamp · 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 8,2 Cercle Brugge · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,3 Guingamp · 2024-25 : 20 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,1 Sochaux · 2024-25 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Cercle Brugge · 2024-25 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Guingamp · 2023-24 : 29 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 35 fallu(i), — fora di ghjocu, 6 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 7,0 Sochaux · 2023-24 : 21 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e) 7 D. GomisA. Bouchoukh A. BouchoukhA. Delphis Guingamp · 2024-25 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Sochaux · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) A. DelphisA. Sagna 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,9 2024-25 : 24 partite, 3 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 2023-24 : 38 partite, 5 gol(i), 5 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,8 11 A. SagnaJ. Djegou J. DjegouJ. Mendes Rodez · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 24 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,7 Samsunspor · 2026-27 : 8 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 11 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,6 Rodez · 2025-26 : 30 partite, 0 gol(i), 2 passata(e), 57 fallu(i), — fora di ghjocu, 8 ghjalla(e), nota 6,8 Samsunspor · 2025-26 : 27 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 20 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,6 Alverca · 2025-26 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) FC Basel 1893 · 2024-25 : 29 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 7 ghjalla(e), nota 7,0 Guingamp · 2024-25 : 14 partite, 2 gol(i), 1 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 Sp Braga · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 SC Braga · 2024-25 : 4 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 7 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,5 Sp Braga · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) SC Braga · 2023-24 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Laval · 2023-24 : — partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) 29 J. MendesN. Florival N. Florival
A. Masson

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Albin Demouchy
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp81012—36,9
2025-26Guingamp000——0—
2024-25Guingamp7004—06,9
2024-25Metz—00————
2023-24Metz000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alioune Badou Ndour
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Ararat-Armenia0000—00,0
2026-27FC Ararat-Armenia0000—00,0
2024-25Waregem3002—06,5
2024-25Zulte Waregem3002—06,5
2024-25Guingamp000——0—
2023-24Zulte Waregem244117—26,8
2023-24Waregem244117—26,8
2023-24Guingamp90110—16,8
2023-24Sochaux—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

C. Zekou

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Donatien Gomis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Guingamp7214—3 16,7
2026-27Sochaux7003—06,7
2025-26Guingamp1001—08,2
2025-26Cercle Brugge000——06,3
2024-25Guingamp201016—1 17,1
2024-25Sochaux100——0—
2024-25Cercle Brugge000——0—
2023-24Guingamp292135—6 17,0
2023-24Sochaux2100——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

A. Bouchoukh

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Adrien Delphis
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2024-25Guingamp—00————
2023-24Sochaux—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Amadou Sagna
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2025-26Guingamp100——06,9
2024-25Guingamp24308—06,7
2023-24Guingamp385527—36,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

J. Djegou

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Jordan Mendes Correia
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Rodez90124—26,7
2026-27Samsunspor81111—06,6
2025-26Rodez300257—86,8
2025-26Samsunspor270120—4 16,6
2025-26Alverca—00————
2024-25FC Basel 1893291123—77,0
2024-25Guingamp14215—06,8
2024-25Sp Braga4007—06,5
2024-25SC Braga4007—06,5
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—
2023-24Laval—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

N. Florival

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (posti cunnisciuti, senza tempu di ghjocu). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.

Muvimenti di ghjucatori
Chì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Muvimenti micca ancu rilevati : ghjunghjenu cù e racolte, qualchì squadra per passata.

Prossime partite

Nisuna partita prugrammata.

Ultime partite

DataPartitaRisultatu
09/05/2026Guingamp II – Ergué-Gaberic2 – 3
25/04/2026Guingamp II – Laval II1 – 2
18/04/2026Pontivy GSI – Guingamp II0 – 5
11/04/2026Guingamp II – Brest II0 – 1
28/03/2026Saint-Pierre Milizac – Guingamp II2 – 1
21/03/2026Guingamp II – Vitré2 – 1
14/03/2026Cesson – Guingamp II2 – 2
07/03/2026Guingamp II – Drapeau Fougères1 – 2
28/02/2026Guingamp II – Vannes2 – 1
21/02/2026Alençon – Guingamp II0 – 0
07/02/2026Lannion – Guingamp II1 – 3
31/01/2026Guingamp II – Vire1 – 3
17/01/2026Ergué-Gaberic – Guingamp II0 – 0
10/01/2026Laval II – Guingamp II1 – 0
13/12/2025Guingamp II – Pontivy GSI0 – 1

Prestazioni di i ghjucatori
Chì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

GhjucatorePostuÀ u club dapoi
A. BouchoukhCentrucampistu—
A. DelphisCentrucampistu—
A. DemouchyDifensore—
A. MassonGuardianu—
A. NdourDifensore—
A. SagnaCentrucampistu—
B. ChérifCentrucampistu—
C. ZekouDifensore—
D. GomisDifensore—
D. OuregaDifensore—
E. AucanCentrucampistu—
E. GassamaCentrucampistu—
G. MessoboGuardianu—
H. DupontDifensore—
H. PierreDifensore—
I. DiakitéCentrucampistu—
I. KalloucheCentrucampistu—
I. PlaneixDifensore—
I. RouaudGuardianu—
J. DjegouAttaccante—
J. MendesAttaccante—
J. NgouabiDifensore—
L. KitengeCentrucampistu—
L. MaronnierDifensore—
L. PhiriCentrucampistu—
L. RakotozafyDifensore—
L. VallierDifensore—
M. AzenkedCentrucampistu—
N. Ebane CaroCentrucampistu—
N. FlorivalAttaccante—
N. FondjaDifensore—
N. Le GoffDifensore—
N. MarecGuardianu—
P. Fleurus SénégalGuardianu—
P. LemonnierDifensore—
R. TouzgharCentrucampistu—
S. GuendouzAttaccante—
Samuel Noireau DauriatAttaccante—
T. AhileCentrucampistu—
T. BartoucheGuardianu—
T. GodameAttaccante—
T. MalikiAttaccante—
T. MatondoCentrucampistu—
T. SakoDifensore—
Valentin Salatiel DecarpentrieAttaccante—
W. LazarreCentrucampistu—
Y. N'Joya N'GapoutAttaccante—

Posti venuti da Wikidata, senza tempu di ghjocu nè prestazioni : ste colonne ghjunghjenu cù API-Football.

Effettivu à u 14/10/2026 · API-Football · 25 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione

Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13