Jupiler Pro League ♂ · Ligame permanente · Storia di u club
Beveren
Chì ghjè ?
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
VDDND 5 ultime partite, da a più anziana à a più recente
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Tutte e cumpetizioni 17 partite senza vittoria fora 4 partite senza vittoria
esce da una scunfitta 1-2 contr'à St. Gilloise · 1 V, 1 P, 3 S in l'ultime 5 partite (8 gol fatti, 10 incassati)
Evuluzione di a classificaChì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Chì ghjè ?
12u dopu à 10 ghjurnata(e) · megliu rangu 8u, peghju 12u · Paragunà cù un'altra squadra →
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Beveren
Attaccu · 1,00 reta(e) per partita (1,80 in casa, 0,30 fora) · 11,0 tiri per partita, 33 % in u quadru · senza marcà in 38 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 1,80 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 2,80 fora) · 38 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 46-60a minuta · 15 gialla(e), 1 rossa(e)
Disciplina · 9,0 fallu(i) per partita · 2,1 fora di ghjocu per partita · 2,10 gialla(e) è 0,50 rossa(e) per partita (fiches de match, 9 partita(e))
Guardianu · J. Schenk · 27 parata(e), 68 % di i tiri in u quadru parati · 1,77 incassata(e) per 90 min · nota 7,2
Allenatore · Tim Bakens dapoi 01/08/2026 · 1 club allenatu(i) dapoi 2026
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-1-4-1 ×1)
Forma (API-Football) : LWLLWWLL
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Beveren
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Preußen Münster | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 |
| 2024-25 | Preußen Münster | 33 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Preußen Münster | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Christophe Janssens| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | 28 | 0 | 2 | 26 | — | 10 | 7,3 |
| 2024-25 | 9 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | 20 | 0 | 3 | 22 | — | 6 1 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Bruno Godeau| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Beveren | 28 | 1 | 0 | 11 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | St Truiden | 30 | 0 | 0 | 20 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | St Truiden | 37 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Laurent Jans| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Luxembourg | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Beveren | 31 | 0 | 1 | 17 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Beveren | 31 | 1 | 5 | 23 | — | 4 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Viktor Luc Boone| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Beveren | 25 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Beveren | 24 | 0 | 0 | 21 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | St. Gilloise | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | St. Gilloise | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Sieben Dewaele| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | 30 | 0 | 0 | 35 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | 27 | 0 | 3 | 54 | — | 10 | 6,9 |
| 2023-24 | 22 | 1 | 1 | 47 | — | 6 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Christian Brüls| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 3 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Beveren | 29 | 5 | 11 | 13 | — | 2 | 7,7 |
| 2024-25 | Beveren | 15 | 1 | 1 | 11 | — | 3 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Waregem | 0 | 0 | 1 | 11 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | Zulte Waregem | 0 | 0 | 1 | 11 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Zulte Waregem | 27 | 1 | 1 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Waregem | 27 | 1 | 1 | 15 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Beveren | 25 | 0 | 1 | 15 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | St Truiden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Cheick Oumar Conde| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Beveren | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | BW Linz | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Venezia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | FC Zurich | 14 | 0 | 1 | 9 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Venezia | 9 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | FC Zurich | 33 | 1 | 3 | 55 | — | 8 1 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jearl Erwin Margaritha| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 2 | 1 | 8 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | 31 | 5 | 11 | 9 | — | 1 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Moïse Elohim Victoire Kaboré| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Lennart Mertens| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | 29 | 13 (2 rig.) | 3 | 33 | — | 6 | 7,0 |
| 2024-25 | 10 | 2 | 0 | 14 | — | 2 1 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Muvimenti di ghjucatoriChì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Chì ghjè ?
Arrivi 31
- 02/09/2026 C. KonatéCheick Oumar Konaté
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Clermont 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Clermont 17 0 0 12 — 3 6,7 2025-26 Kifisia 16 0 1 21 — 2 6,7 2024-25 Clermont 33 0 2 29 — 5 6,8 2023-24 Clermont 19 1 1 17 — 4 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Clermont Foot - 02/09/2026 S. KellerStephane Paul Keller
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 1 0 0 2 — 0 6,9 2024-25 Almere City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Almere City 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Al-Ittihad FC - 02/09/2026 V. OlatunjiVictor Oluyemi Olatunji
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 1 0 0 — — 0 6,3 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Real Salt Lake - 01/09/2026 C. KonatéCheick Oumar Konaté
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Clermont 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Clermont 17 0 0 12 — 3 6,7 2025-26 Kifisia 16 0 1 21 — 2 6,7 2024-25 Clermont 33 0 2 29 — 5 6,8 2023-24 Clermont 19 1 1 17 — 4 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Clermont Foot - 31/08/2026 A. VerschuerenArno Verschueren
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 4 0 1 3 — 0 6,8 2025-26 Twente 4 0 0 — — 1 6,4 2024-25 Twente 16 0 0 9 — 3 6,7 2024-25 Sparta Rotterdam 0 0 0 9 — 0 6,7 2023-24 Sparta Rotterdam 0 0 2 46 — 0 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Twente - 30/08/2026 A. VerschuerenArno Verschueren
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 4 0 1 3 — 0 6,8 2025-26 Twente 4 0 0 — — 1 6,4 2024-25 Twente 16 0 0 9 — 3 6,7 2024-25 Sparta Rotterdam 0 0 0 9 — 0 6,7 2023-24 Sparta Rotterdam 0 0 2 46 — 0 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Twente - 20/08/2026 J. RobatschJannik Thomas Robatsch
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 St Pauli 0 0 0 — — 0 — 2024-25 A. Klagenfurt 30 1 0 26 — 6 6,8 2023-24 A. Klagenfurt 19 0 0 7 — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da FC St. Pauli - 11/08/2026 M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 7 1 0 1 — 0 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Hammarby FF - 04/08/2026 J. SchenkJohannes Schenk
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 8 0 0 1 — 0 1 7,2 2025-26 Preußen Münster 1 0 0 — — 0 7,9 2024-25 Preußen Münster 33 0 0 — — 0 7,1 2023-24 Preußen Münster 8 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Preußen Münster - 28/07/2026 C. CondeCheick Oumar Conde
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 8 0 0 7 — 1 6,8 2025-26 BW Linz 5 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Venezia — 0 0 — — — — 2024-25 FC Zurich 14 0 1 9 — 4 6,9 2024-25 Venezia 9 0 0 5 — 2 6,6 2023-24 FC Zurich 33 1 3 55 — 8 1 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Venezia - 25/07/2026 D. ThompsonDominic Lewis Thompson
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 4 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Motherwell 15 0 2 6 — 2 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Kilmarnock - 24/07/2026 D. ThompsonDominic Lewis Thompson
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 4 0 1 — — 0 6,8 2025-26 Kilmarnock 5 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Motherwell 15 0 2 6 — 2 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Kilmarnock - 19/07/2026 L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 13 0 0 4 — 3 6,6 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Standard Liege - 18/07/2026 Milan De SchutterMilan De Schutter
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Trasferimentu da Hoogstraten - 14/07/2026 C. CondeCheick Oumar Conde
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 8 0 0 7 — 1 6,8 2025-26 BW Linz 5 0 0 4 — 1 6,6 2025-26 Venezia — 0 0 — — — — 2024-25 FC Zurich 14 0 1 9 — 4 6,9 2024-25 Venezia 9 0 0 5 — 2 6,6 2023-24 FC Zurich 33 1 3 55 — 8 1 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Venezia - 30/06/2026 D. SayalaD. Sayala
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Liberu da KV Mechelen U19 - 29/06/2026 L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Standard 13 0 0 4 — 3 6,6 2023-24 Genoa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Standard 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Standard Liege - 01/02/2026 J. van de HaarJesse van de Haar
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Beveren 6 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu da Utrecht - 19/01/2026 C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 8 4 (1 rig.) 0 4 — 1 7,1 2025-26 Beveren 13 3 1 6 — 2 7,0 2025-26 Waalwijk 2 2 2 2 — 0 8,3 2024-25 Waalwijk 19 3 1 10 — 3 6,7 2023-24 Waalwijk 31 1 2 19 — 3 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Waalwijk - 04/12/2025 I. Mayokenda-NgadriraI. Mayokenda-Ngadrira
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da SK Beveren - 09/09/2025 D. RigoDante Rigo
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Beveren 24 0 0 5 — 0 6,6 2024-25 Grenoble 24 1 0 12 — 1 6,8 2023-24 Grenoble 37 0 0 31 — 3 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da Grenoble - 08/09/2025 F. SlegersFerre Slegers
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 7 0 1 8 — 1 6,6 2025-26 Beveren 25 5 2 12 — 3 6,8 2023-24 St Truiden 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da MVV - 05/08/2025 J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 7 2 1 8 — 3 7,1 2025-26 31 5 11 9 — 1 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu da Phoenix Rising - 27/07/2025 B. GodeauBruno Godeau
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 8 0 0 2 — 1 6,8 2025-26 Beveren 28 1 0 11 — 3 7,3 2024-25 St Truiden 30 0 0 20 — 4 7,0 2023-24 St Truiden 37 0 0 — — 6 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu da St. Truiden - 23/07/2025 A. OuedraogoA. Ouedraogo
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Prestu da Crystal Palace U21
Partenze 29
- 01/09/2026 D. RigoDante Rigo
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Beveren 24 0 0 5 — 0 6,6 2024-25 Grenoble 24 1 0 12 — 1 6,8 2023-24 Grenoble 37 0 0 31 — 3 6,9 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Rigo Dante - 03/08/2026 J. Van HeckeJannes Van Hecke
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Beveren 30 2 3 29 — 3 6,8 2024-25 Beveren 19 0 2 16 — 1 1 6,6 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 19 0 2 16 — 1 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu NAC Breda - 02/08/2026 J. Van HeckeJannes Van Hecke
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Beveren 30 2 3 29 — 3 6,8 2024-25 Beveren 19 0 2 16 — 1 1 6,6 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 19 0 2 16 — 1 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu NAC Breda - 16/07/2026 B. ReusBeau Reus
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 31 0 0 — — 1 7,0 2024-25 29 0 0 — — 4 7,0 2023-24 24 0 0 1 — 2 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Heart Of Midlothian - 30/06/2026 Hüseyin ErtürkHüseyin Ertürk
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 2 1 0 1 — 1 7,5 2024-25 21 0 0 16 — 2 6,5 2023-24 11 0 0 — — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Patro Eisden - 30/06/2026 D. DassyDylan Dassy
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 8 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 13 1 0 6 — 1 6,5 2023-24 11 0 0 2 — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu K. Lierse S.K. - 29/06/2026 A. OuedraogoA. Ouedraogo
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Prestu versu Crystal Palace U21 - 29/06/2026 A. Van RumstA. Van Rumst
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Liberu versu FC Lebbeke - 29/06/2026 B. ReusBeau Reus
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 31 0 0 — — 1 7,0 2024-25 29 0 0 — — 4 7,0 2023-24 24 0 0 1 — 2 7,0 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Reus Beau - 29/06/2026 D. DassyDylan Dassy
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 8 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 13 1 0 6 — 1 6,5 2023-24 11 0 0 2 — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu K. Lierse S.K. - 29/06/2026 F. AntunesFabien Antunes
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2023-24 Kifisia 5 0 0 3 — 1 6,4 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Antunes Fabien - 29/06/2026 Hüseyin ErtürkHüseyin Ertürk
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 2 1 0 1 — 1 7,5 2024-25 21 0 0 16 — 2 6,5 2023-24 11 0 0 — — 0 6,5 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Patro Eisden - 29/06/2026 J. van de HaarJesse van de Haar
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Beveren 6 0 0 3 — 0 6,5 2024-25 Utrecht — 0 0 — — — — 2023-24 Utrecht 1 0 0 1 — 0 6,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Utrecht - 29/06/2026 J. Van HeckeJannes Van Hecke
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 Beveren 30 2 3 29 — 3 6,8 2024-25 Beveren 19 0 2 16 — 1 1 6,6 2024-25 Mechelen — 0 0 — — — — 2023-24 Mechelen 19 0 2 16 — 1 1 6,6 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Van Hecke Jannes - 29/06/2026 Y. GomisYoni Gomis
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Beveren 7 1 0 4 — 1 7,3 2025-26 Beveren 19 0 0 8 — 0 7,1 2024-25 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Strasbourg 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Strasbourg - 30/12/2025 Y. MichiwakiYutaka Michiwaki
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2025-26 7 0 0 1 — 1 6,2 2024-25 26 3 0 5 — 1 6,7 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Prestu versu Roasso Kumamoto - 06/09/2025 M. ServaisMathis Servais
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Millwall 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mechelen 32 2 4 24 — 5 7,0 2025-26 Beveren 4 1 0 2 — 1 7,1 2024-25 Beveren 30 8 (3 rig.) 8 26 — 2 7,2 2023-24 Beveren 22 1 1 10 — 1 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu KV Mechelen - 04/09/2025 M. ServaisMathis Servais
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Millwall 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Mechelen 32 2 4 24 — 5 7,0 2025-26 Beveren 4 1 0 2 — 1 7,1 2024-25 Beveren 30 8 (3 rig.) 8 26 — 2 7,2 2023-24 Beveren 22 1 1 10 — 1 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu KV Mechelen - 31/07/2025 A. KhatirAhmed Khatir
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 10 1 0 8 — 2 6,9 2023-24 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Al Riyadh - 29/07/2025 A. KhatirAhmed Khatir
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 10 1 0 8 — 2 6,9 2023-24 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Trasferimentu versu Al Riyadh - 18/07/2025 J. FilipovićJakov Filipović
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 27 1 1 24 — 6 7,2 2023-24 23 2 2 24 — 4 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu HNK Gorica - 16/07/2025 J. FilipovićJakov Filipović
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 27 1 1 24 — 6 7,2 2023-24 23 2 2 24 — 4 7,2 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu HNK Gorica - 01/07/2025 A. LimbombeAnthony Limbombe Ekango
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 Beveren 25 4 6 13 — 1 7,1 2023-24 Beveren 23 6 (1 rig.) 7 22 — 6 7,2 2023-24 Almere City 3 0 0 — — 0 6,8 P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Dinamo Tirana - 01/07/2025 Aydin CapaAydin Capa
Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Liberu versu Zelzate - 01/07/2025 F. DickeFinn Jesper Dicke
Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2024-25 Beveren 14 0 2 10 — 0 6,8 2024-25 Estoril 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Estoril 0 0 0 — — 0 — P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ritornu di prestu versu Estoril
Dapoi u principiu di a stagione precedente, secondu API-Football, rilevatu u 25/10/2026. Muntanti cum'è a fonte i dà, spessu assenti : nisunu valore di mercatu ùn hè calculatu.
In a stampaChì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Chì ghjè ?
- WSL talking points: Kang could have a problem and how long can Slegers hang on? The Guardian · lun. 12:29
- WSL talking points: pressure mounts on Slegers as Hemp closes on record The Guardian · lun. 13:01
Tituli di i media, cù u ligame versu i so articuli. Assuciazione autumatica : un sbagliu ferma pussibule.
Prossime partite
Gent 201 21N 592 Jupiler Pro League ♂ · sab. 20:45 Charleroi
Beveren à vene Jupiler Pro League ♂ · sab. 20:45 Beveren
Cercle Brugge à vene Jupiler Pro League ♂ · sab. 16:00 Beveren
Mechelen à vene Jupiler Pro League ♂ · sab. 20:45 RAAL La Louviere
Beveren à vene Jupiler Pro League ♂ · ven. 20:45 Beveren
Club Brugge à vene Jupiler Pro League ♂ · sab. 17:00 St. Gilloise
Beveren à vene Jupiler Pro League ♂ · sab. 17:00 Beveren
Kortrijk à vene
Ultime partite
| Data | Partita | Risultatu |
|---|---|---|
| 31/10/2026 | Beveren – St. Gilloise | 1 – 2 |
| 24/10/2026 | Westerlo – Beveren | 4 – 4 |
| 09/10/2026 | Beveren – Lommel SK | 1 – 3 |
| 20/09/2026 | Kortrijk – Beveren | 1 – 0 |
| 12/09/2026 | Beveren – St Truiden | 2 – 0 |
| 06/09/2026 | Beveren – Oud-Heverlee Leuven | 3 – 0 |
| 28/08/2026 | Genk – Beveren | 4 – 0 |
| 22/08/2026 | Waregem – Beveren | 4 – 0 |
| 16/08/2026 | Beveren – Anderlecht | 1 – 0 |
| 09/08/2026 | Antwerp – Beveren | 2 – 1 |
| 19/05/2007 | St Truiden – Beveren | 3 – 2 |
| 12/05/2007 | Beveren – Bergen | 0 – 0 |
| 06/05/2007 | Anderlecht – Beveren | 8 – 1 |
| 28/04/2007 | FC Brussels – Beveren | 2 – 0 |
| 21/04/2007 | Beveren – Roeselare | 2 – 2 |
Prestazioni di i ghjucatoriChì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Chì ghjè ?
| # | Ghjucatore | Postu | Età | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota | Statutu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | S. DewaeleSieben Dewaele
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 26 | 8 | 8 | 712 | 0 | 0 | 6 | — | 3 | 6,9 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | C. JanssensChristophe Janssens
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 27 | 8 | 8 | 683 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,9 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | B. GodeauBruno Godeau
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 33 | 8 | 8 | 670 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | C. BrülsChristian Brüls
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 37 | 8 | 8 | 663 | 0 | 3 | 3 | — | 1 | 6,9 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | J. SchenkJohannes Schenk
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 22 | 8 | 8 | 662 | 0 | 0 | 1 | — | 0 1 | 7,2 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 21 | 8 | 8 | 605 | 4 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. JansLaurent Jans
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 33 | 7 | 7 | 630 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 | titulare | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | Y. GomisYoni Gomis
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 20 | 7 | 6 | 619 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,3 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 92 | L. MertensLennart Mertens
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 33 | 7 | 5 | 414 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,4 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 44 | C. CondeCheick Oumar Conde
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 25 | 8 | 4 | 474 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 25 | 7 | 4 | 396 | 2 | 1 | 8 | — | 3 | 7,1 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | F. SlegersFerre Slegers
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 21 | 7 | 4 | 304 | 0 | 1 | 8 | — | 1 | 6,6 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | K. AbrahamsKurt Chad Abrahams
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 29 | 5 | 4 | 218 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 19 | 7 | 3 | 297 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotazione | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | S. KellerStephane Paul Keller
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | C. KonatéCheick Oumar Konaté
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 1 | 1 | 89 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | V. BooneViktor Luc Boone
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 27 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. VerschuerenArno Verschueren
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 28 | 4 | 0 | 96 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,8 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | G. De SchryverGuillaume Luc De Schryver
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 29 | 4 | 0 | 52 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | D. ThompsonDominic Lewis Thompson
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 25 | 4 | 0 | 48 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,8 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | J. RobatschJannik Thomas Robatsch
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Difensore | 21 | 2 | 0 | 40 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 84 | J. LusambaJosua Lusamba Tshiolola
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 21 | 1 | 0 | 54 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | V. OlatunjiVictor Oluyemi Olatunji
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 26 | 1 | 0 | 28 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | I. NajimIlyes Najim
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 23 | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | rimpiazzante | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | J. DioufJ. Diouf
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Attaccante | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | L. KuavitaLéandre Filipe Kuavita
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 26 | N. MaweteNoah Emmanuel Mawete Kinsiona
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | micca adupratu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | D. SayalaD. Sayala Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Attaccante | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | M. DemanMaxim Deman
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Guardianu | 24 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Milan De SchutterMilan De Schutter Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | Guardianu | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 97 | T. SjongersT. Sjongers
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | Centrucampistu | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.
Effettivu à u 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione
Partuti durante a stagione 1
Ghjucadori chì anu ghjucatu per Beveren sta stagione è ùn facenu più parte di u gruppu : e so cifre fatte quì fermanu quì, quelle di u novu club sò nant'à a so scheda.
| Ghjucatore | Postu | Partite | Titulare | Minuti | Gol | Passate | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D. Rigo | Centrucampistu | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 6,7 |
Storia di i scontri
Tutte e partite di Beveren contr'à :
- Anderlecht
- Antwerp
- Cercle Brugge
- Charleroi
- Club Brugge
- Genk
- Gent
- Kortrijk
- Lommel SK
- Mechelen
- Oud-Heverlee Leuven
- RAAL La Louviere
- St Truiden
- St. Gilloise
- Standard
- Waregem
- Westerlo
Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.