AntosofaU ballò analizatu da u canapè

Ligue des nations ♂ · Ligame permanente · Storia di u club

Hungary

4partite (1 stagione/e in basa)
50 %vittorie
0,75gol marcate / partita
—Elo ClubElo
Chì ghjè ?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Forma
Chì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DNVV 4 ultime partite, da a più anziana à a più recente

Serie in corsu
Chì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Tutte e cumpetizioni 3 partite senza scunfitta 2 vittorie di fila
esce da una vittoria 2-1 contr'à Ukraine · 2 V, 1 P, 1 S in l'ultime 4 partite (3 gol fatti, 2 incassati)

Evuluzione di a classifica
Chì ghjè ?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

14812162024283236404448525660646872 J1J4 1a ghjurnata (25/09/2026) : 43u, 0 pti2a ghjurnata (28/09/2026) : 57u, 1 pti3a ghjurnata (02/10/2026) : 40u, 4 pti4a ghjurnata (05/10/2026) : 29u, 7 pti

29u dopu à 4 ghjurnata(e) · megliu rangu 29u, peghju 57u · Paragunà cù un'altra squadra →

Forze in presenza
Chì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hungary

Attaccu · 0,75 reta(e) per partita · 16,5 tiri per partita, 26 % in u quadru

Difesa · 0,50 incassata(e) per partita

Disciplina · 14,5 fallu(i) per partita · 0,8 fora di ghjocu per partita · 2,80 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 4 partita(e))

Guardianu · Á. Pécsi

Allenatore · G. Jeremias dapoi 01/05/2025 · 5 club allenatu(i) dapoi 2021
Sistema : bloc bas et solide, peu de buts encaissés

Feriti è squalificati
Chì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hungary

Nisunu assente cunnisciutu à u 25/10/2026.

Composition probable — 4-2-3-1
Chì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

B. Tóth Blackburn · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Blackburn Rovers FC · 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,7 Blackburn · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Blackburn Rovers FC · 2025-26 : 0 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e) Blackburn · 2024-25 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 Blackburn Rovers FC · 2024-25 : 6 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,2 1 B. TóthA. Osváth Ferencvarosi TC · 2026-27 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 3 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), nota 6,6 Ferencváros TC · 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 2 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,0 2 A. OsváthM. Csinger 2026-27 : 8 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 9 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 6,4 3 M. CsingerW. Orbán 2026-27 : 1 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 9,3 2025-26 : 4 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,5 2024-25 : 26 partite, 5 gol(i), 0 passata(e), 23 fallu(i), — fora di ghjocu, 4 ghjalla(e), 2 rossa(e), nota 7,3 2023-24 : 19 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 16 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,1 6 W. OrbánA. Markgráf 2026-27 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 8 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,8 5 A. MarkgráfA. Schäfer 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,0 2025-26 : 3 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 5 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 2024-25 : 33 partite, 1 gol(i), 1 passata(e), 27 fallu(i), — fora di ghjocu, 3 ghjalla(e), nota 6,9 2023-24 : 20 partite, 1 gol(i), 2 passata(e), 22 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), 1 rossa(e), nota 6,7 13 A. SchäferA. Tóth 2026-27 : 1 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 0 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 6,8 2025-26 : 9 partite, 0 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 6,5 21 A. TóthD. Szoboszlai 2026-27 : 1 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 1 fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,1 2025-26 : 1 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), — fallu(i), — fora di ghjocu, 0 ghjalla(e), nota 7,2 2024-25 : 5 partite, 1 gol(i), 0 passata(e), 6 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,0 2023-24 : 33 partite, 3 gol(i), 2 passata(e), 29 fallu(i), — fora di ghjocu, 1 ghjalla(e), nota 7,1 10 D. SzoboszlaiDániel Lukács 16 D. LukácsM. Vitális 2026-27 : 5 partite, 0 gol(i), 1 passata(e), 4 fallu(i), — fora di ghjocu, 2 ghjalla(e), nota 7,3 8 M. VitálisM. Tóth 20 M. Tóth
Balázs Tóth
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Blackburn100——06,7
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,7
2025-26Blackburn000——0—
2025-26Blackburn Rovers FC000——0—
2024-25Blackburn600——17,2
2024-25Blackburn Rovers FC600——17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Attila Osváth
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Ferencvarosi TC9003—46,6
2026-27Ferencváros TC8002—36,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Márk Csinger
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Groningen8009—26,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Vilmos Tamás Orbán
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27RB Leipzig111——09,3
2025-26RB Leipzig412——07,5
2024-25RB Leipzig265023—4 27,3
2023-24RB Leipzig190016—27,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Ákos Markgráf
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27FC Copenhagen3008—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

András Schäfer
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Union Berlin1001—07,0
2025-26Union Berlin3005—16,5
2024-25Union Berlin331127—36,9
2023-24Union Berlin201222—1 16,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Alex Tóth
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth1000—06,8
2025-26Bournemouth9001—16,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dominik Szoboszlai
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Liverpool1101—07,1
2025-26Liverpool101——07,2
2024-25Liverpool5106—17,0
2023-24Liverpool333229—17,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Dániel Lukács

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Milán Vitális
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27AEK5014—27,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

M. Tóth

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 10 titulare(i) di l'ultima partita (05/10/2026) cunfirmatu(i).

Muvimenti di ghjucatori
Chì ghjè ?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Muvimenti micca ancu rilevati : ghjunghjenu cù e racolte, qualchì squadra per passata.

In a stampa
Chì ghjè ?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Prossime partite

Ultime partite

DataPartitaRisultatu
05/10/2026Ukraine – Hungary1 – 2
02/10/2026Hungary – Georgia1 – 0
28/09/2026Northern Ireland – Hungary0 – 0
25/09/2026Hungary – Ukraine0 – 1

Prestazioni di i ghjucatori
Chì ghjè ?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#GhjucatorePostuEtàPartiteTitulareMinutiGolPassateFalliFGCarteNotaStatutu
7T.SzücsTamas Szucs
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27402——1—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Centrucampistu204——02——1—
19T. RajmundRajmund Tóth
StagionePGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27110——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Centrucampistu211——10——0—
5A. MarkgráfÁkos Markgráf
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27FC Copenhagen3008—16,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Difensore20—————————
2A. OsváthAttila Osváth
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Ferencvarosi TC9003—46,6
2026-27Ferencváros TC8002—36,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Difensore30—————————
22Á. PécsiÁrmin Pécsi
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Hartberg9000—06,6
2025-26Liverpool—00————
2024-25Liverpool—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Guardianu20—————————
13A. SchäferAndrás Schäfer
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Union Berlin1001—07,0
2025-26Union Berlin3005—16,5
2024-25Union Berlin331127—36,9
2023-24Union Berlin201222—1 16,7

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Centrucampistu26—————————
21A. TóthAlex Tóth
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Bournemouth1000—06,8
2025-26Bournemouth9001—16,5

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Centrucampistu20—————————
1Á. YaakobishviliÁron Yaakobishvili
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Almeria000——0—
2024-25Barcelona000——0—
2023-24Barcelona000——0—

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Guardianu19—————————
15Áron CsongvaiÁron Csongvai

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Centrucampistu25—————————
23Áron DoktoricsÁron Doktorics

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Centrucampistu24—————————
14B. BollaBendegúz Bence Bolla
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Rapid Vienna51 (1 rig.)311—37,1
2026-27SK Rapid51 (1 rig.)311—37,1
2025-26Rapid Vienna110——18,0
2025-26SK Rapid110——18,0
2024-25Rapid Vienna322229—77,1
2024-25SK Rapid322229—77,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC335 (1 rig.)424—27,0
2023-24Wolves—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Difensore26—————————
1B. TóthBalázs Tóth
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Blackburn100——06,7
2026-27Blackburn Rovers FC100——06,7
2025-26Blackburn000——0—
2025-26Blackburn Rovers FC000——0—
2024-25Blackburn600——17,2
2024-25Blackburn Rovers FC600——17,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Guardianu28—————————
19B. VargaBarnabás Varga
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27AEK4404—07,8
2025-26AEK175216—27,0

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Attaccante31—————————
12Bence Gundel-TakacsBence Gundel-Takacs

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Guardianu28—————————
19Bence VarkonyiBence Varkonyi

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Difensore24—————————
17C. StylesCallum John Styles
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27West Brom201——06,7
2025-26West Brom1001—07,3
2024-25West Brom343146—106,9
2023-24Sunderland120112—26,8

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Centrucampistu25—————————
9D. BárányDonát Bárány
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Den Haag3101—06,6
2026-27ADO Den Haag2101—07,2

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Attaccante25—————————
23D. RedzicDamir Redzic
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Salzburg6001—06,5
2025-26Salzburg9105—06,6

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Attaccante22—————————
10D. SzoboszlaiDominik Szoboszlai
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Liverpool1101—07,1
2025-26Liverpool101——07,2
2024-25Liverpool5106—17,0
2023-24Liverpool333229—17,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Centrucampistu25—————————
16Dániel LukácsDániel Lukács

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Centrucampistu30—————————
17Gabor JurekGabor Jurek

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Attaccante22—————————
11Jozsef SzalaiJozsef Szalai

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Attaccante23—————————
4Kornel·SzucsKornel·Szucs

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Difensore25—————————
3M. CsingerMárk Csinger
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Groningen8009—26,4

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Difensore22—————————
11M. KerkezMiloš Kerkez
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Liverpool1003—16,2
2026-27Aris000——0—
2026-27Aris Thessalonikis000——0—
2025-26For Sittard100——06,5
2025-26Liverpool100——07,3
2025-26Aris000——0—
2025-26Aris Thessalonikis000——0—
2024-25Bournemouth382530—47,0
2024-25Liverpool5005—26,8
2024-25Aris Thessalonikis2001—06,3
2024-25Aris2001—06,3
2023-24Bournemouth310125—4 16,7
2023-24AZ Alkmaar—00————

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Difensore22—————————
20M. TóthM. Tóth

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Attaccante23—————————
8M. VitálisMilán Vitális
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27AEK5014—27,3

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Centrucampistu23—————————
8P. BaráthP. Baráth

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Centrucampistu23—————————
20R. SallaiRoland Sallai
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27Galatasaray71011—27,0
2025-26Galatasaray1002—05,3
2024-25Galatasaray262153—107,1
2024-25Freiburg000——0—
2023-24Freiburg273041—66,9

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Difensore28—————————
6W. OrbánVilmos Tamás Orbán
StagioneSquadraPGolPassateFalliFGCarteNota
2026-27RB Leipzig111——09,3
2025-26RB Leipzig412——07,5
2024-25RB Leipzig265023—4 27,3
2023-24RB Leipzig190016—27,1

P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.

Difensore33—————————
18Z. NagyZ. Nagy

Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.

Centrucampistu32—————————

Partite : apparizioni in tutte e cumpetizioni di a stagione (API-Football) ; nota : media nant'à 10 di e partite ghjucate ; falli fatti, FG = fora di ghjocu, carte gialle è rosse di a stagione ; statutu : titulare ≥ 70 % di e partite di a squadra, rotazione ≥ 50 % di l'apparizioni.

Effettivu à u 25/10/2026 · API-Football · 4 partita(e) di campiunatu ghjucata(e) sta stagione

Storia di i scontri

Tutte e partite di Hungary contr'à :

Passate nant'à un nome o tuccatelu, o passate nant'à una maglia : statistiche di u ghjucatore stagione per stagione.

Nisunu sistema ùn guarantisce un guadagnu · pruibitu à i minori di 18 anni · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13