Bundesliga autrichienne ♂ · sab. 13 fer. 2027 · 16:00
Sturm Graz – SK Rapid
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Gruppu di Sturm Graz : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Sturm Graz : u 23/10/2026 da verificà
- Gruppu di SK Rapid : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di SK Rapid : u 23/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
Ùn ci hè ancu previsione per sta partita : ghjunghje cù a prossima racolta.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Sturm Graz DVDVV da u più anticu à u più recente
| 30/08/2026 | for. | SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂ | 1 – 3 | D |
| 13/09/2026 | cas. | LASK Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 1 | V |
| 20/09/2026 | for. | Salzburg Bundesliga autrichienne ♂ | 0 – 3 | D |
| 10/10/2026 | for. | Austria Vienna Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 0 | V |
| 18/10/2026 | cas. | Grazer AK Bundesliga autrichienne ♂ | 6 – 1 | V |
SK Rapid VVVVV da u più anticu à u più recente
| 12/09/2026 | for. | Wolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 0 | V |
| 18/09/2026 | cas. | WSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 0 | V |
| 11/10/2026 | for. | LASK Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 0 | V |
| 16/10/2026 | cas. | Hartberg Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 1 | V |
| 24/10/2026 | cas. | A. Lustenau Bundesliga autrichienne ♂ | 5 – 1 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Sturm Graz 10 partite senza scunfitta in casa 2 vittorie di fila
esce da una vittoria 6-1 contr'à Grazer AK · 3 V, 0 P, 2 S in l'ultime 5 partite (11 gol fatti, 8 incassati)
SK Rapid 12 partite marchendu 7 vittorie di fila in casa 5 vittorie di fila
esce da una vittoria 5-1 contr'à A. Lustenau · 5 V, 0 P, 0 S in l'ultime 5 partite (16 gol fatti, 2 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Sturm Graz
Attaccu · 1,80 reta(e) per partita (2,50 in casa, 1,20 fora) · 15,7 tiri per partita, 31 % in u quadru · senza marcà in 11 % di e partite · rigori 2 marcatu(i), 1 mancatu(i) · tempu forte : 46-60a minuta
Difesa · 1,10 incassata(e) per partita (0,80 in casa, 1,40 fora) · 33 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 21 gialla(e), 2 rossa(e)
Disciplina · 11,3 fallu(i) per partita · 2,5 fora di ghjocu per partita · 2,30 gialla(e) è 0,30 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))
Guardianu · D. Khudyakov rotazione · 8 parata(e), 73 % di i tiri in u quadru parati · 1,50 incassata(e) per 90 min · nota 7,1
Allenatore · F. Ingolitsch dapoi 01/08/2025 · 4 club allenatu(i) dapoi 2021
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ancu 4-4-2 ×3, 3-4-2-1 ×2)
Forma (API-Football) : DWWDLWLWW
SK Rapid
Attaccu · 2,90 reta(e) per partita (3,60 in casa, 2,00 fora) · 15,5 tiri per partita, 40 % in u quadru · senza marcà in 0 % di e partite · rigori 1 marcatu(i) · tempu forte : 0-15a minuta
Difesa · 0,90 incassata(e) per partita (0,40 in casa, 1,50 fora) · 56 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 0-15a minuta · 14 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 7,9 fallu(i) per partita · 2,2 fora di ghjocu per partita · 1,40 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 10 partita(e))
Guardianu · N. Hedl rotazione · 10 parata(e), 56 % di i tiri in u quadru parati · 1,25 incassata(e) per 90 min · nota 6,9
Allenatore · Johannes Thorup dapoi 01/07/2025 · 1 club allenatu(i) dapoi 2025
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ancu 4-3-3 ×1)
Forma (API-Football) : WWWWLWWWW
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Sturm Graz
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : D. Khudyakov (Inactive), E. Soglo (Ferita musculare), F. Rozga (Ferita musculare), G. Mamageishvili (Ferita), L. Grgic (Ghjinochju), N. Geyrhofer (Off the roster), N. Weiper (Ferita), O. Kiteishvili (Polpa), S. Jatta (Spalla), S. Wlodarczyk (Off the roster)
SK Rapid
Nisunu assente cunnisciutu à u 23/10/2026.
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 11,3 per Sturm Graz, 11,2 per SK Rapid · Carte gialle aspettate : 3,3 · Fora di ghjocu aspettati : 5,1
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
I più esposti à una carta gialla
| Ghjucatore | Squadra | Falli / 90 min | Gialle / 90 min | Risicu | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
B. BollaBendegúz Bence Bolla
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | SK Rapid | 1,61 | 0,38 | 28 % |
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Nikolaus WurmbrandNikolaus Wurmbrand P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 SK Rapid 6 2 1 3 — 0 7,0 2026-27 Rapid Vienna 6 2 1 3 — 0 7,0 2025-26 Rapid Vienna 32 4 1 13 — 3 6,9 2025-26 SK Rapid 32 4 1 13 — 3 6,9 2024-25 Rapid Vienna 17 1 0 6 — 1 6,5 2024-25 SK Rapid 17 1 0 6 — 1 6,5 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Rapid Vienna 4 4 1 7 — 0 7,6 2026-27 SK Rapid 4 4 1 7 — 0 7,6 2025-26 Rapid Vienna 3 1 0 — — 0 — 2025-26 SK Rapid 3 1 0 — — 0 — 2024-25 SK Rapid 17 2 1 20 — 3 6,8 2024-25 Rapid Vienna 17 2 1 20 — 3 6,8 2024-25 Corum 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Samsunspor 0 2 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 0 1 0 — — 0 — 2023-24 Pendikspor — 0 0 — — — — 2023-24 Corum — 0 0 — — — — Stagione P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 6 2 (1 rig.) 0 4 — 0 6,7 2025-26 8 0 0 4 — 0 6,3 2024-25 21 5 2 22 — 4 1 6,8 2023-24 17 2 0 17 — 1 6,6 Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Sturm Graz 5 1 0 5 — 0 6,5 2025-26 Sturm Graz 4 1 0 3 — 0 6,5 2025-26 Excelsior 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Salernitana 18 0 1 17 — 2 6,6 2024-25 Sturm Graz 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sturm Graz 29 5 1 10 — 0 6,7
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Sturm Graz
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20 S. JattaSeedy Jatta
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 19 % | 2 | 0 | 0,51 | 53 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 S. WłodarczykSzymon Włodarczyk
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,37 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
44 N. WeiperNelson Felix Patrick Weiper
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 2 | 0 | 1,08 | 24 % |
SK Rapid
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 E. KaraErcan Kara
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 21 % | 4 | 1 | 0,94 | 49 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
55 N. CvetkovićNenad Cvetković
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 14 % | 2 | 0 | 0,31 | 66 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6 S. Raux-YaoSerge-Philippe Raux-Yao
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,37 | 57 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15 Nikolaus WurmbrandNikolaus Wurmbrand
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 10 % | 2 | 1 | 0,58 | 41 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 P. DahlPetter Nosakhare Dahl
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 9 % | 2 | 1 | 0,59 | 41 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Sturm Graz — 4-3-3
Allenatore : F. Ingolitsch dapoi 01/08/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Emran Soglo| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 5 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Waregem | 18 | 0 | 3 | 16 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Zulte Waregem | 18 | 0 | 3 | 16 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Sturm Graz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Sturm Graz | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Marseille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Marseille | 3 | 1 | 1 | 2 | — | 1 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Joshua Quarshie| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Southampton | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Greuther Furth | 13 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Fortuna Dusseldorf | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Fortuna Dusseldorf | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,6 |
| 2023-24 | Hoffenheim | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Arjan Malic| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Bosnia & Herzegovina | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 19 | 0 | 0 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Ried | 29 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Paul-Friedrich Koller| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Altach | 17 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 14 | 1 | 0 | 10 | — | 0 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Altach | 31 | 3 | 0 | 22 | — | 6 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Altach | 31 | 3 | 0 | 34 | — | 4 | 6,9 |
| 2023-24 | Grazer AK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jürgen Heil| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,8 |
| 2025-26 | Hartberg | 27 | 2 | 2 | 35 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Hartberg | 32 | 1 | 0 | 33 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Hartberg | 32 | 2 | 2 | 52 | — | 11 1 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Valmir Matoshi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Thun | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,9 |
| 2026-27 | Kosovo | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | FC Thun | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jacob Peter Hödl| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Seedy Jatta| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 2 (1 rig.) | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 21 | 5 | 2 | 22 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 17 | 2 | 0 | 17 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Szymon Włodarczyk| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 5 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 4 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Excelsior | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Salernitana | 18 | 0 | 1 | 17 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sturm Graz | 29 | 5 | 1 | 10 | — | 0 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Belmin Beganović| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Sturm Graz | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Sturm Graz | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 2 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Ried | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ried | 18 | 4 | 0 | — | — | 3 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
SK Rapid — 4-3-3
Allenatore : Johannes Thorup dapoi 01/07/2025 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 28 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | SK Rapid | 28 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | SK Rapid | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 1 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 32 | 0 | 0 | 1 | — | 1 1 | 7,0 |
| 2023-24 | SK Rapid | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 32 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nenad Cvetković| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 6 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 6 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 30 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 7,2 |
| 2025-26 | SK Rapid | 30 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 7,2 |
| 2024-25 | SK Rapid | 26 | 2 | 0 | 17 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 26 | 2 | 0 | 17 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2023-24 | SK Rapid | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 7 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 7,0 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Serge-Philippe Raux-Yao| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 6 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 6 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 31 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | SK Rapid | 31 | 0 | 0 | 14 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | SK Rapid | 31 | 1 | 0 | 14 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 31 | 1 | 0 | 14 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Rodez | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Rodez | 39 | 0 | 2 | 29 | — | 5 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Bendegúz Bence Bolla| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 5 | 1 (1 rig.) | 3 | 11 | — | 3 | 7,1 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 5 | 1 (1 rig.) | 3 | 11 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | 8,0 |
| 2025-26 | SK Rapid | 1 | 1 | 0 | — | — | 1 | 8,0 |
| 2024-25 | SK Rapid | 32 | 2 | 2 | 29 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 32 | 2 | 2 | 29 | — | 7 | 7,1 |
| 2024-25 | Servette FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Servette FC | 33 | 5 (1 rig.) | 4 | 24 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Wolves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jonas Antonius Auer| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | SK Rapid | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | SK Rapid | 27 | 2 | 1 | 18 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 27 | 2 | 1 | 18 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | SK Rapid | 27 | 1 | 2 | 8 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 27 | 1 | 2 | 8 | — | 5 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Matthias Seidl| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 6 | 0 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 6 | 0 | 2 | 7 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 30 | 4 | 6 | 22 | — | 3 1 | 7,1 |
| 2025-26 | SK Rapid | 30 | 4 | 6 | 22 | — | 3 1 | 7,1 |
| 2024-25 | SK Rapid | 34 | 4 (2 rig.) | 6 | 17 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 34 | 4 (2 rig.) | 6 | 17 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | SK Rapid | 32 | 5 | 1 | 22 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Rapid Vienna | 32 | 5 | 1 | 22 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | BW Linz | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Tonni Adamsen| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rapid Vienna | 5 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,1 |
| 2026-27 | SK Rapid | 5 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,1 |
| 2025-26 | Silkeborg | 31 | 14 (2 rig.) | 7 | 11 | — | 2 | 7,3 |
| 2024-25 | Silkeborg | 32 | 15 (5 rig.) | 4 | 18 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Silkeborg | 28 | 5 | 7 | 13 | — | 2 | 7,1 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Petter Nosakhare Dahl| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rapid Vienna | 6 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | SK Rapid | 6 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 23 | 3 | 5 | 16 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | SK Rapid | 23 | 3 | 5 | 16 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Mechelen | 22 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ercan Kara| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rapid Vienna | 4 | 4 | 1 | 7 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | SK Rapid | 4 | 4 | 1 | 7 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | SK Rapid | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | SK Rapid | 17 | 2 | 1 | 20 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 17 | 2 | 1 | 20 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Corum | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Samsunspor | 0 | 2 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Samsunspor | 0 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Pendikspor | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Corum | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Nikolaus Wurmbrand| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 6 | 2 | 1 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 6 | 2 | 1 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 32 | 4 | 1 | 13 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | SK Rapid | 32 | 4 | 1 | 13 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Rapid Vienna | 17 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | SK Rapid | 17 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,5 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marco Tilio| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | SK Rapid | 5 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Rapid Vienna | 5 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Rapid Vienna | 13 | 1 | 0 | 4 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | SK Rapid | 13 | 1 | 0 | 4 | — | 2 | 6,5 |
| 2024-25 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celtic | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
6 scontru(i) : Sturm Graz 10 reta(e), SK Rapid 8 · e duie squadre marcanu in 67 % di i casi · più di 2,5 gol in 67 % · 4,3 gialla(e) è 0,7 rossa(e) per partita (3 scheda(e)) · arbitri : Stefan Ebner, S. Gishamer, H. Lechner
Marcatori di sti duelli : A. Vallci Sturm Graz, 1 · B. Beganovic Sturm Graz, 1 · G. Mamageishvili Sturm Graz, 1 · M. Tilio SK Rapid, 1 · P. Dahl SK Rapid, 1 · S. Hierlander Sturm Graz, 1
| Data | Partita | Risultatu | Vincitore |
|---|---|---|---|
| 30/08/2026 | SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂ | 3 – 1 | SK Rapid |
| 17/05/2026 | Sturm Graz – SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 0 | Sturm Graz |
| 05/04/2026 | SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂ | 0 – 2 | Sturm Graz |
| 02/11/2025 | SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂ | 2 – 1 | SK Rapid |
| 10/08/2025 | Sturm Graz – SK Rapid Bundesliga autrichienne ♂ | 1 – 2 | SK Rapid |
| 24/04/2024 | SK Rapid – Sturm Graz Bundesliga autrichienne ♂ | 1 – 3 | Sturm Graz |
Da a più recente à a più anziana.
Tutta a storia Sturm Graz – SK Rapid →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.