Championship ♂ · sab. 07 nuv. 2026 · 13:30
Wrexham – Wolves
Freschezza di l'infurmazioni 4 da verificà
- Previsione calculata : 23 ore fà
- Gruppu di Wrexham : u 25/10/2026 da verificà
- Assenti di Wrexham : u 25/10/2026 da verificà
- Gruppu di Wolves : u 23/10/2026 da verificà
- Assenti di Wolves : u 25/10/2026 da verificà
Certe infurmazioni sò vechje: da cunfruntà cù l'annunzii di i club nanzu à scumette.
ProbabilitàChì ghjè ?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Chì ghjè ?
Risultatu aspettatu 0 – 1 (9 %) · gol aspettati 1,34 – 1,47 Chì ghjè ?
Chì ghjè ?
Lettura : nant'à 10 partite cum'è questa, Wolves ne vincerebbe circa 4, è ùn vincerebbe micca l'altre 6.
Dui pareri 1 · N · 2 Chì ghjè ?
✓ I dui pareri cuncordanu : a previsione tene cù dui metodi sfarenti.
Fonte : cotes du marché · calculatu u 06/11/2026. Nisuna quota quì : e quote è i segnali sò in u spaziu contu.
FormaChì ghjè ?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Chì ghjè ?
Wrexham DVDDV da u più anticu à u più recente
| 13/10/2026 | cas. | West Brom Championship ♂ | 1 – 2 | D |
| 17/10/2026 | cas. | Preston Championship ♂ | 4 – 1 | V |
| 24/10/2026 | for. | Blackburn Championship ♂ | 0 – 2 | D |
| 30/10/2026 | for. | Sheffield United Championship ♂ | 0 – 1 | D |
| 04/11/2026 | cas. | Middlesbrough Championship ♂ | 2 – 0 | V |
Wolves VNVVV da u più anticu à u più recente
| 16/10/2026 | for. | Burnley Championship ♂ | 2 – 1 | V |
| 20/10/2026 | cas. | Portsmouth Championship ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | cas. | Watford Championship ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | cas. | Cardiff Championship ♂ | 3 – 0 | V |
| 04/11/2026 | for. | Bristol City Championship ♂ | 2 – 1 | V |
Tutte e cumpetizioni cunfuse ; u faccia à faccia quì sottu ùn ritene chè i scontri diretti, da u più recente à u più anticu.
Serie in corsuChì ghjè ?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Chì ghjè ?
Wrexham 5 partite senza vittoria fora
esce da una vittoria 2-0 contr'à Middlesbrough · 2 V, 0 P, 3 S in l'ultime 5 partite (7 gol fatti, 6 incassati)
Wolves 6 partite marchendu 5 partite senza scunfitta 3 vittorie di fila 3 partite senza scunfitta in casa
esce da una vittoria 2-1 contr'à Bristol City · 4 V, 1 P, 0 S in l'ultime 5 partite (9 gol fatti, 3 incassati)
Forze in presenzaChì ghjè ?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Chì ghjè ?
Wrexham
Attaccu · 1,20 reta(e) per partita · 12,2 tiri per partita, 28 % in u quadru
Difesa · 1,55 incassata(e) per partita
Disciplina · 11,3 fallu(i) per partita · 1,6 fora di ghjocu per partita · 1,40 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 16 partita(e))
Guardianu · Arthur Smith
Allenatore · Phil Parkinson dapoi 01/07/2021
Sistema : équilibre entre attaque et défense
Wolves
Attaccu · 1,70 reta(e) per partita (1,80 in casa, 1,70 fora) · 16,8 tiri per partita, 25 % in u quadru · senza marcà in 9 % di e partite · rigori 2 marcatu(i) · tempu forte : 31-45a minuta
Difesa · 1,50 incassata(e) per partita (1,40 in casa, 1,50 fora) · 18 % di partite senza incassà · incassa soprattuttu versu a 16-30a minuta · 18 gialla(e), 0 rossa(e)
Disciplina · 11,8 fallu(i) per partita · 2,1 fora di ghjocu per partita · 1,60 gialla(e) è 0,00 rossa(e) per partita (fiches de match, 12 partita(e))
Guardianu · José Sá rotazione · 3 parata(e), 100 % di i tiri in u quadru parati · 0,00 incassata(e) per 90 min · nota 6,9
Allenatore · César Peixoto dapoi 01/07/2026 · 7 club allenatu(i) dapoi 2019
Sistema : 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ancu 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Forma (API-Football) : WWLDWWLLWD
Feriti è squalificatiChì ghjè ?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Chì ghjè ?
Wrexham
Nisunu assente cunnisciutu à u 25/10/2026.
Wolves
- Ferita B. Traore · Ferita assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita R. Gomes · Pede assente à l'ultima partita 24/10/2026
- Ferita R. Jimenez · Ghjinochju assente à l'ultima partita 24/10/2026
Rilevatu u 23/10/2026 ; a lista ufficiale esce cù a cumpusizione, un'ora nanzu à a partita.
Assenti à a partita precedente, micca per forza per quessa : A. Armstrong (Schiena)
ArbitruChì ghjè ?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Chì ghjè ?
Arbitru ùn hè ancu designatu in i nostri dati (designazione cunnisciuta qualchì ghjornu nanzu à a partita).
Risicu disciplinariuChì ghjè ?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Chì ghjè ?
Falli aspettati : 11,6 per Wrexham, 11,4 per Wolves · Carte gialle aspettate : 3,8 · Fora di ghjocu aspettati : 3,1
Arbitru micca ancu designatu : media di a cumpetizione.
Attaccanti u più spessu fora di ghjocu : Alf SmithAlf Smith Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.Stagione Squadra P Gol Passate Falli FG Carte Nota 2026-27 Wolves 3 1 0 1 — 0 7,0 2025-26 Southampton 2 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Wolves 2 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 West Brom 16 3 (1 rig.) 0 16 — 0 6,7 2024-25 Southampton 2 1 (1 rig.) 0 1 — 2 7,3 2023-24 Southampton 49 24 (5 rig.) 13 41 — 5 7,2
Stima à partesi da a cumpusizione probabile è da e statistiche di a stagione : tassi per 90 minuti di ogni titulare (avvicinati à a media di u postu quandu hà ghjucatu pocu), di fronte à a severità di l'arbitru. Ùn hè micca una previsione ufficiale.
Marcatori probabiliChì ghjè ?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Chì ghjè ?
Wrexham
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca |
|---|---|---|---|---|---|
| Connor BellConnor Bell Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
| Everton WilliamsEverton Williams Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
| Fred DavisFred Davis Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
| Geoff LloydGeoff Lloyd Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
| Jesse McLartyJesse McLarty Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte. | 3 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Wolves
| Ghjucatore | Marca | Gol | Passate | Gol / 90 min | Ghjoca | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,39 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 1 | 0 | 1,00 | 21 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 Fer LópezFernando López González
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10. | 2 % | 1 | 0 | 0,98 | 21 % |
Prubabilità chì un ghjucatore marchi almenu un gol : gol aspettati di a so squadra (mudellu) sparti secondu a so parte di i gol di a stagione, u so postu è u so tempu di ghjocu, po pisati secondu a so prubabilità di ghjucà. Statistica, micca cunsigliu.
Cumpusizioni probabiliChì ghjè ?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Chì ghjè ?
Wrexham — 3-4-2-1
Allenatore : Phil Parkinson dapoi 01/07/2021 · rilevatu u 25/10/2026
Ùn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Adrian MoodyÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Alan BerminghamÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Alan HillÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Adam MitchellÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Adam OwenÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Alan JonesÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Albert MalamÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Aled OwenÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Alf SheldonÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Alf SmithÙn ci hè ancu statistiche per stagione per stu ghjucatore : ghjunghjenu cù e racolte.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu.
Wolves — 4-2-3-1
Allenatore : César Peixoto dapoi 01/07/2026 · rilevatu u 23/10/2026
| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Portugal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Wolves | 23 | 0 | 0 | — | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Hugo Bueno López| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,7 |
| 2025-26 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Feyenoord | 20 | 0 | 3 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Wolves | 22 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Kieran John Trippier| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Newcastle | 25 | 0 | 3 | 16 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Newcastle | 28 | 1 | 10 | 27 | — | 5 | 7,3 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ladislav Krejčí| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Czech Republic | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,8 |
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Czechia | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,8 |
| 2025-26 | Wolves | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Girona | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 5,6 |
| 2024-25 | Girona | 34 | 2 | 0 | 24 | — | 9 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Yerson Mosquera Valdelamar| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 1 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 7,9 |
| 2026-27 | Vitória SC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Wolves | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Villarreal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Villarreal | 16 | 2 | 1 | 14 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Rafiki Saïd Ahamada| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Standard | 37 | 8 | 4 | 21 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Troyes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Troyes | 35 | 9 (2 rig.) | 3 | 40 | — | 4 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jordan Anthony James| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Rennes | 31 | 0 | 1 | 26 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Birmingham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Birmingham City FC | 42 | 8 | 0 | 32 | — | 10 | 6,8 |
| 2023-24 | Birmingham | 42 | 8 | 0 | 32 | — | 10 | 6,8 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Marshall Nyasha Munetsi| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,3 |
| 2025-26 | Wolves | 2 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Paris FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Reims | 19 | 4 | 2 | 28 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Wolves | 14 | 2 | 1 | 19 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Reims | 27 | 4 | 3 | 45 | — | 5 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
André Trindade da Costa Neto| Stagione | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 8,2 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,6 |
| 2024-25 | 35 | 0 | 0 | 36 | — | 7 | 6,9 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Jean-Ricner Bellegarde| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Wolves | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Wolves | 37 | 2 | 7 | 31 | — | 3 | 6,8 |
| 2023-24 | Wolves | 22 | 2 | 1 | 10 | — | 0 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Strasbourg | 3 | 2 | 2 | 3 | — | 2 | 7,6 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Adam James Armstrong| Stagione | Squadra | P | Gol | Passate | Falli | FG | Carte | Nota |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Southampton | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | West Brom | 16 | 3 (1 rig.) | 0 | 16 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Southampton | 2 | 1 (1 rig.) | 0 | 1 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Southampton | 49 | 24 (5 rig.) | 13 | 41 | — | 5 | 7,2 |
P : partite ghjucate in tutte e cumpetizioni · passate : decisive · FG : fora di ghjocu · nota nantu à 10.
Ondeci ricustituitu à partesi da i posti è da u tempu di ghjocu (ultima cumpusizione ufficiale è tempu di ghjocu di a stagione). Una stella signala un ghjucatore fora di u so postu abituale. Ùn hè micca a cumpusizione ufficiale, publicata circa un'ora nanzu à u calciu d'iniziu. 11 titulare(i) di l'ultima partita (24/10/2026) cunfirmatu(i).
Faccia à facciaChì ghjè ?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Chì ghjè ?
Nisunu scontru recente in i dati.
Tutta a storia Wrexham – Wolves →
Diffusione TVChì ghjè ?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Chì ghjè ?
Diffusione scunnisciuta : nè canale annunziatu, nè diritti indicati per sta cumpetizione.