LaLiga 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Burgos
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDVVN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 3 wedstrijden ongeslagen
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Castellon · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 6 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
7e na 12 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 13e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Burgos
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,70 thuis, 0,80 uit) · 10,3 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 30% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,00 uit) · 30% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 27 geel, 0 rood
Discipline · 13,5 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 44 wedstrijd(en))
Doelman · Ander Cantero · 33 redding(en), 77% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,0
Trainer · Sergio Francisco sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×4, 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): WLDDWWWLLW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Burgos
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burgos | 10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Burgos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Burgos | 42 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Ferrol | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Ferrol | 42 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Eibar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gregorio Sierra Pérez| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 16 | — | 4 | 7,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 18 | 0 | 0 | 18 | — | 4 1 | 7,0 |
| 2023-24 | 32 | 2 | 0 | 29 | — | 6 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oier Luengo Redondo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burgos | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,3 |
| 2025-26 | Burgos | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Oviedo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Oviedo | 42 | 2 | 1 | 38 | — | 8 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Oviedo | 41 | 2 | 1 | 41 | — | 6 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Brais Martínez Prado| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burgos | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Burgos | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Ferrol | 20 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Ferrol | 24 | 0 | 0 | 18 | — | 4 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alejandro Lizancos Saldaña| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,4 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
David González Ballesteros| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 3 | 1 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 4 | 1 (1 strafsch.) | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 29 | 2 (1 strafsch.) | 2 | 8 | — | 2 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Javier Llabrés Exposito| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burgos | 10 | 1 | 2 | 6 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Mallorca | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Eldense | 15 | 3 (1 strafsch.) | 0 | 16 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Mallorca | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Mallorca | 16 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Unai Vencedor Paris| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burgos | 7 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Levante | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Ath Bilbao | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Santander | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Ath Bilbao | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Eibar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Eibar | 2 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2023-24 | Ath Bilbao | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pablo Ignacio Galdames Millán| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burgos | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | Burgos | 14 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Genoa | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kévin Sebastien Appin| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | 7 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2023-24 | 31 | 2 | 1 | 29 | — | 5 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jon Karrikaburu Jaimerena| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Burgos | 8 | 2 | 2 | 8 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Sociedad | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Santander | 41 | 8 | 4 | 41 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Sociedad | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Andorra | 21 | 3 (1 strafsch.) | 0 | 29 | — | 4 | 6,7 |
| 2023-24 | Alaves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Sociedad | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (18/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 39
- 31/08/2026 Unai VencedorUnai Vencedor Paris
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 7 0 0 13 — 1 6,9 2025-26 Levante 3 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Ath Bilbao 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Santander 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Bilbao — 0 0 — — — — 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2023-24 Eibar 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Athletic Club - 30/08/2026 Unai VencedorUnai Vencedor Paris
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 7 0 0 13 — 1 6,9 2025-26 Levante 3 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Ath Bilbao 1 0 0 3 — 0 6,3 2024-25 Santander 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Ath Bilbao — 0 0 — — — — 2024-25 Eibar — 0 0 — — — — 2023-24 Eibar 2 0 0 — — 1 — 2023-24 Ath Bilbao 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Athletic Club - 27/08/2026 Jon KarrikaburuJon Karrikaburu Jaimerena
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 8 2 2 8 — 1 6,8 2025-26 Sociedad 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Santander 41 8 4 41 — 3 6,9 2024-25 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Andorra 21 3 (1 strafsch.) 0 29 — 4 6,7 2023-24 Alaves 2 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Sociedad 0 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Real Sociedad - 26/08/2026 Jon KarrikaburuJon Karrikaburu Jaimerena
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 8 2 2 8 — 1 6,8 2025-26 Sociedad 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Santander 41 8 4 41 — 3 6,9 2024-25 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Andorra 21 3 (1 strafsch.) 0 29 — 4 6,7 2023-24 Alaves 2 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Sociedad 0 0 0 1 — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Real Sociedad - 14/08/2026 Bruno IribarneBruno Iribarne Alemán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Almeria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Almeria - 13/08/2026 Bruno IribarneBruno Iribarne Alemán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Almeria 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Almeria 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Almeria - 06/08/2026 Álex ForésÁlex Forés Mendoza
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 3 1 4 — 0 6,6 2025-26 Villarreal 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Oviedo 1 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Levante 19 5 1 3 — 2 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Villarreal - 05/08/2026 S. LencinasSantiago Lencinas
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 5 0 0 2 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van River Plate - 05/08/2026 Álex ForésÁlex Forés Mendoza
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 3 1 4 — 0 6,6 2025-26 Villarreal 4 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Oviedo 1 0 1 1 — 0 6,6 2024-25 Levante 19 5 1 3 — 2 6,8 2024-25 Villarreal — 0 0 — — — — 2023-24 Villarreal — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Villarreal - 03/08/2026 Ignasi VilarrasaIgnasi Vilarrasa Palacios
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 8 0 0 5 — 0 5,9 2025-26 Cordoba 21 1 1 16 — 2 6,8 2024-25 Huesca 41 1 (1 strafsch.) 8 17 — 3 1 6,9 2023-24 Huesca 40 4 4 16 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cordoba - 02/08/2026 Ignasi VilarrasaIgnasi Vilarrasa Palacios
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 8 0 0 5 — 0 5,9 2025-26 Cordoba 21 1 1 16 — 2 6,8 2024-25 Huesca 41 1 (1 strafsch.) 8 17 — 3 1 6,9 2023-24 Huesca 40 4 4 16 — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Cordoba - 24/07/2026 José GrageraJosé Gragera Amado
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 0 0 14 — 3 6,7 2025-26 La Coruna 3 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Espanol 10 0 0 18 — 0 6,7 2023-24 Espanol 34 1 0 76 — 10 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Espanyol - 07/07/2026 Oier LuengoOier Luengo Redondo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 6 0 0 5 — 2 7,3 2025-26 Burgos 7 0 0 5 — 2 6,6 2025-26 Oviedo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo 42 2 1 38 — 8 1 7,0 2023-24 Oviedo 41 2 1 41 — 6 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Oviedo - 06/07/2026 Oier LuengoOier Luengo Redondo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 6 0 0 5 — 2 7,3 2025-26 Burgos 7 0 0 5 — 2 6,6 2025-26 Oviedo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo 42 2 1 38 — 8 1 7,0 2023-24 Oviedo 41 2 1 41 — 6 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Oviedo - 04/07/2026 Alberto DadieAlberto Dadie Izagirre
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 1 0 21 — 4 6,8 2025-26 Real Sociedad II 33 0 1 51 — 9 6,6 2025-26 Sociedad B 33 0 1 51 — 9 6,6 2024-25 Mirandes 10 0 0 4 — 0 2 6,5 2024-25 Real Sociedad II 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Sociedad B 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sociedad B 34 2 0 — — 8 — 2023-24 Real Sociedad II 34 2 0 — — 8 — 2023-24 Sociedad 1 0 0 4 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Real Sociedad - 03/07/2026 Alberto DadieAlberto Dadie Izagirre
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 1 0 21 — 4 6,8 2025-26 Real Sociedad II 33 0 1 51 — 9 6,6 2025-26 Sociedad B 33 0 1 51 — 9 6,6 2024-25 Mirandes 10 0 0 4 — 0 2 6,5 2024-25 Real Sociedad II 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Sociedad B 1 0 0 — — 1 — 2024-25 Sociedad 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sociedad B 34 2 0 — — 8 — 2023-24 Real Sociedad II 34 2 0 — — 8 — 2023-24 Sociedad 1 0 0 4 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Real Sociedad - 30/06/2026 C. TorrelavidC. Torrelavid
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Ibiza - 30/06/2026 Javi LlabrésJavier Llabrés Exposito
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 1 2 6 — 0 6,8 2025-26 Mallorca 3 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Eldense 15 3 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,9 2024-25 Mallorca 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Mallorca 16 1 0 5 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Mallorca - 29/06/2026 C. TorrelavidC. Torrelavid
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Ibiza - 29/06/2026 Javi LlabrésJavier Llabrés Exposito
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 10 1 2 6 — 0 6,8 2025-26 Mallorca 3 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Eldense 15 3 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,9 2024-25 Mallorca 1 0 0 — — 0 6,7 2023-24 Mallorca 16 1 0 5 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Mallorca - 01/02/2026 H. CuencaHugo Francisco Cuenca Martínez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta B 7 0 1 4 — 1 6,8 2025-26 Genoa 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Burgos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genoa 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Genoa - 24/01/2026 Oier LuengoOier Luengo Redondo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 6 0 0 5 — 2 7,3 2025-26 Burgos 7 0 0 5 — 2 6,6 2025-26 Oviedo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo 42 2 1 38 — 8 1 7,0 2023-24 Oviedo 41 2 1 41 — 6 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Oviedo - 19/01/2026 P. GaldamesPablo Ignacio Galdames Millán
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 9 0 0 10 — 2 6,7 2025-26 Burgos 14 0 0 5 — 2 6,6 2023-24 Genoa 2 0 0 1 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Independiente - 30/12/2025 F. MimbacasFernando Mimbacas Imaz
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 4 0 0 — — 0 6,4 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Deportivo Cali - 11/09/2025 Aitor BuñuelAitor Buñuel Redrado
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Burgos 4 0 0 5 — 1 6,4 2024-25 Ferrol 28 1 0 35 — 2 1 6,7 2024-25 Tenerife — 0 0 — — — — 2023-24 Tenerife 28 0 0 23 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Racing Ferrol
Vertrekken 49
- 20/08/2026 José Mateo Mejía PiedrahitaJosé Mateo Mejía Piedrahita
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Panetolikos 6 0 0 6 — 0 6,1 2026-27 Burgos 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Burgos 3 0 0 — — 1 6,5 2024-25 Sevilla 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Panetolikos - 03/08/2026 L. LečićLuka Lečić
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Extremadura 1924 - 02/08/2026 L. LečićLuka Lečić
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Extremadura 1924 - 01/08/2026 EthanEthan Ventosa González
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ventosa Ethan - 01/08/2026 M. MonederoM. Monedero
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Monedero Marc - 28/07/2026 Fer NiñoFernando Niño Rodríguez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Elche 9 5 0 6 — 2 7,1 2025-26 Burgos 38 7 1 61 — 7 6,9 2024-25 Burgos 41 10 2 42 — 8 6,8 2023-24 Burgos 37 7 4 36 — 8 7,0 2023-24 Villarreal 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Elche - 27/07/2026 Fer NiñoFernando Niño Rodríguez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Elche 9 5 0 6 — 2 7,1 2025-26 Burgos 38 7 1 61 — 7 6,9 2024-25 Burgos 41 10 2 42 — 8 6,8 2023-24 Burgos 37 7 4 36 — 8 7,0 2023-24 Villarreal 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Elche - 20/07/2026 Hugo PascualHugo Pascual Pérez-Griffo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lugo - 19/07/2026 Hugo PascualHugo Pascual Pérez-Griffo
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 1 0 0 — — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Lugo - 09/07/2026 F. MiguelFlorian Miguel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Metz 9 0 1 14 — 2 6,7 2025-26 Burgos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Burgos 39 0 1 43 — 9 6,9 2024-25 Oud-Heverlee Leuven — 0 0 — — — — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 26 1 0 — — 4 — 2023-24 Huesca — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Metz - 08/07/2026 Iván MoranteIván Morante Ruiz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Girona 7 0 1 3 — 0 6,0 2025-26 Burgos 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Burgos 34 0 1 31 — 6 6,8 2024-25 Santander — 0 0 — — — — 2023-24 Santander 34 2 3 33 — 5 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Girona - 08/07/2026 F. MiguelFlorian Miguel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Metz 9 0 1 14 — 2 6,7 2025-26 Burgos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Burgos 39 0 1 43 — 9 6,9 2024-25 Oud-Heverlee Leuven — 0 0 — — — — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 26 1 0 — — 4 — 2023-24 Huesca — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Metz - 07/07/2026 Iván MoranteIván Morante Ruiz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Girona 7 0 1 3 — 0 6,0 2025-26 Burgos 2 0 0 — — 0 — 2024-25 Burgos 34 0 1 31 — 6 6,8 2024-25 Santander — 0 0 — — — — 2023-24 Santander 34 2 3 33 — 5 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Girona - 04/07/2026 Hugo RastrillaHugo Rastrilla López Gómez
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Eibar II - 03/07/2026 Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 9 0 1 8 — 3 6,7 2025-26 Burgos 4 2 0 1 — 1 8,1 2024-25 Burgos 32 3 5 15 — 5 7,0 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 33 4 2 23 — 2 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Castellón - 02/07/2026 Raúl NavarroRaúl Navarro del Río
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 7 0 0 6 — 2 6,4 2023-24 13 0 0 11 — 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sloga Doboj - 02/07/2026 Iñigo CórdobaIñigo Córdoba Querejeta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Castellon 9 0 1 8 — 3 6,7 2025-26 Burgos 4 2 0 1 — 1 8,1 2024-25 Burgos 32 3 5 15 — 5 7,0 2024-25 For Sittard — 0 0 — — — — 2023-24 For Sittard 33 4 2 23 — 2 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Castellón - 30/06/2026 Mario GonzálezMario González Gutiérrez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Burgos 23 3 (1 strafsch.) 0 3 — 2 6,5 2024-25 Famalicao 16 2 2 3 — 0 6,7 2024-25 Lech Poznan 6 1 0 — — 0 6,6 2024-25 Granada 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon — 0 0 — — — — 2023-24 Burgos 21 2 1 7 — 2 6,7 2023-24 Sp Gijon 20 2 1 7 — 2 6,7 2023-24 Sp Braga — 0 0 — — — — 2023-24 Granada 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FC Noah - 30/06/2026 Miguel AtienzaMiguel Ángel Atienza Villa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leganes 9 1 0 8 — 0 6,9 2025-26 Burgos 3 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 Burgos 39 0 0 49 — 11 7,0 2023-24 Burgos 37 0 0 38 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Leganes - 29/06/2026 Aitor BuñuelAitor Buñuel Redrado
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Burgos 4 0 0 5 — 1 6,4 2024-25 Ferrol 28 1 0 35 — 2 1 6,7 2024-25 Tenerife — 0 0 — — — — 2023-24 Tenerife 28 0 0 23 — 4 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Redrado Aitor Bunuel - 29/06/2026 Jesús RuizJesús Ruiz Suárez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Burgos 4 0 0 — — 0 7,4 2024-25 Ferrol 35 0 0 1 — 2 7,0 2023-24 Alcorcon 29 0 0 — — 2 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Ruiz Jesus - 29/06/2026 Mario GonzálezMario González Gutiérrez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Burgos 23 3 (1 strafsch.) 0 3 — 2 6,5 2024-25 Famalicao 16 2 2 3 — 0 6,7 2024-25 Lech Poznan 6 1 0 — — 0 6,6 2024-25 Granada 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Sp Gijon — 0 0 — — — — 2023-24 Burgos 21 2 1 7 — 2 6,7 2023-24 Sp Gijon 20 2 1 7 — 2 6,7 2023-24 Sp Braga — 0 0 — — — — 2023-24 Granada 0 0 0 — — 0 — 2023-24 SC Braga — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar FC Noah - 29/06/2026 Miguel AtienzaMiguel Ángel Atienza Villa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Leganes 9 1 0 8 — 0 6,9 2025-26 Burgos 3 0 0 1 — 1 6,7 2024-25 Burgos 39 0 0 49 — 11 7,0 2023-24 Burgos 37 0 0 38 — 6 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Leganes - 29/06/2026 Oier LuengoOier Luengo Redondo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Burgos 6 0 0 5 — 2 7,3 2025-26 Burgos 7 0 0 5 — 2 6,6 2025-26 Oviedo 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Oviedo 42 2 1 38 — 8 1 7,0 2023-24 Oviedo 41 2 1 41 — 6 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Oviedo - 29/06/2026 H. CuencaHugo Francisco Cuenca Martínez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Celta B 7 0 1 4 — 1 6,8 2025-26 Genoa 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Burgos 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Genoa 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Genoa
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- El Burgos remonta y vence ante el Celta Fortuna Mundo Deportivo · za 12:18
- El Celta paga su bisoñez ante el Burgos AS · za 11:58
- Resumen y goles del Burgos vs. Celta Fortuna, jornada 13 de LaLiga Hypermotion AS · za 11:14
- Burgos CF 2 - 1 Celta Fortuna: resumen, goles y resultado AS · za tijd nog te bepalen
- Burgos - Celta de Vigo B, en directo | LaLiga Hypermotion: Segunda división Mundo Deportivo · za 08:30
- Sir Alex Ferguson raconte son hémorragie cérébrale en 2018 : « ma femme m’a sauvé la vie » Foot Mercato · za 05:51
- « Si ma femme n'avait pas été là, l'Arbitre du Ciel aurait peut-être sifflé la fin du match pour moi » : sir Alex Ferguson revient dans un livre sur son hémorragie cérébrale survenue en mai 2018 L'Équipe · za 04:35 · Arbitrage
- El Burgos recela de la visita del Celta Fortuna AS · vr 18:55
- Um inferno dos diabos: os números da crise permanente do United no pós-Alex Ferguson Record · vr 03:42
- El Burgos donará la taquilla ante el Tenerife a la familia de Jesús de Miguel Mundo Deportivo · do 13:57
- Castellón rinde homenaje a Jesús de Miguel AS · di 14:21
- El Burgos frena al líder Castellón Mundo Deportivo · zo 16:59
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Burgos 291 31N 392 LaLiga 2 ♂ · zo 12:00 Burgos
Albacete 541 27N 202 LaLiga 2 ♂ · zo 12:00 Eibar
Burgos komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 12:00 Burgos
Cadiz komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 12:00 Mallorca
Burgos komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 12:00 Burgos
Girona komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 12:00 Valladolid
Burgos komt eraan LaLiga 2 ♂ · zo 12:00 Tenerife
Burgos komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 01/11/2026 | Burgos – Castellon | 1 – 1 |
| 26/10/2026 | Andorra – Burgos | 2 – 3 |
| 18/10/2026 | Burgos – Sabadell | 1 – 0 |
| 12/10/2026 | Burgos – Granada | 0 – 1 |
| 03/10/2026 | Almeria – Burgos | 2 – 1 |
| 27/09/2026 | Burgos – Eldense | 1 – 0 |
| 20/09/2026 | Las Palmas – Burgos | 1 – 2 |
| 11/09/2026 | Burgos – Ceuta | 3 – 1 |
| 06/09/2026 | Oviedo – Burgos | 0 – 0 |
| 31/08/2026 | Burgos – Sociedad B | 2 – 2 |
| 23/08/2026 | Sp Gijon – Burgos | 1 – 0 |
| 16/08/2026 | Burgos – Cordoba | 3 – 2 |
| 31/05/2026 | Burgos – Andorra | 1 – 0 |
| 24/05/2026 | Cultural Leonesa – Burgos | 0 – 2 |
| 16/05/2026 | Granada – Burgos | 0 – 1 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Ander CanteroAnder Cantero Armendariz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 30 | 10 | 10 | 900 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | David GonzálezDavid González Ballesteros
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 10 | 10 | 844 | 3 | 1 | 10 | — | 2 | 7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Javi LlabrésJavier Llabrés Exposito
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 10 | 10 | 725 | 1 | 2 | 6 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | GregoGregorio Sierra Pérez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 32 | 9 | 9 | 801 | 0 | 0 | 16 | — | 4 | 7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | Alberto DadieAlberto Dadie Izagirre
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 10 | 8 | 783 | 1 | 0 | 21 | — | 4 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Curro SánchezFrancisco José Sánchez Rodríguez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 10 | 8 | 633 | 2 | 1 | 11 | — | 0 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | José GrageraJosé Gragera Amado
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 10 | 7 | 630 | 0 | 0 | 14 | — | 3 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Álex ForésÁlex Forés Mendoza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 10 | 6 | 552 | 3 | 1 | 4 | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Ignasi VilarrasaIgnasi Vilarrasa Palacios
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 8 | 6 | 514 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 5,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | Unai VencedorUnai Vencedor Paris
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 7 | 6 | 534 | 0 | 0 | 13 | — | 1 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Jon KarrikaburuJon Karrikaburu Jaimerena
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 8 | 5 | 404 | 2 | 2 | 8 | — | 1 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Oier LuengoOier Luengo Redondo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 6 | 5 | 450 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 7,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | P. GaldamesPablo Ignacio Galdames Millán
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 9 | 4 | 386 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Brais MartínezBrais Martínez Prado
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 7 | 4 | 379 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Sergio GonzálezSergio González Martínez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 5,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | Marcelo ExpósitoMarcelo Expósito Jiménez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 5 | 2 | 184 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 5,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | K. AppinKévin Sebastien Appin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 4 | 2 | 164 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ÁlexAlejandro Lizancos Saldaña
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 3 | 2 | 181 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | Saúl del CerroSaúl del Cerro García
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 3 | 2 | 176 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Víctor MollejoVíctor Mollejo Carpintero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 9 | 0 | 180 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | S. LencinasSantiago Lencinas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 5 | 0 | 86 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | Fermin GarciaFermin Garcia Murillo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 | I. MartinezI. Martinez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Bruno IribarneBruno Iribarne Alemán
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | C. TorrelavidC. Torrelavid
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | D. GonzalezD. Gonzalez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 39 | D. HernaizD. Hernaiz
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | Irian RibasIrian Ribas Carrasco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | M. MonederoM. Monedero
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Mario CanteroMario Cantero Mariño
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 12 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Burgos speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| José Mateo Mejía Piedrahita | Aanvaller | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Burgos tegen:
- Albacete
- Almeria
- Andorra
- Cadiz
- Castellon
- Celta B
- Ceuta
- Cordoba
- Eibar
- Eldense
- Girona
- Granada
- Las Palmas
- Leganes
- Mallorca
- Oviedo
- Real Sociedad II
- Sabadell
- Sociedad B
- Sp Gijon
- Tenerife
- Valladolid
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.