AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Championship · Schotland · Vaste link · Clubgeschiedenis

Inverness CT

13wedstrijden (1 seizoen(en) in de database)
38 %overwinningen
1,31doelpunten / wedstrijd
—ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

VDVVD laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 8 wedstrijden met een doelpunt 3 overwinningen op rij thuis
komt van een 1-5-nederlaag tegen Dunfermline · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 7 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

1246810 J1J5J10J13 Speeldag 1 (01/08/2026): 7e, 1 ptnSpeeldag 2 (08/08/2026): 7e, 2 ptnSpeeldag 3 (21/08/2026): 6e, 3 ptnSpeeldag 4 (29/08/2026): 8e, 3 ptnSpeeldag 5 (05/09/2026): 9e, 3 ptnSpeeldag 6 (12/09/2026): 7e, 6 ptnSpeeldag 7 (19/09/2026): 8e, 7 ptnSpeeldag 8 (25/09/2026): 7e, 10 ptnSpeeldag 9 (10/10/2026): 5e, 13 ptnSpeeldag 10 (13/10/2026): 6e, 13 ptnSpeeldag 11 (17/10/2026): 4e, 16 ptnSpeeldag 12 (24/10/2026): 4e, 19 ptnSpeeldag 13 (31/10/2026): 6e, 19 ptn

6e na 13 speeldag(en) · beste 4e, slechtste 9e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Inverness CT

Aanval · 1,31 doelpunt(en) per wedstrijd

Verdediging · 1,23 tegen per wedstrijd

Doelman · R. Munro

Trainer · niet bekend

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Inverness CT

Geen bekende afwezige per 08/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

R. Munro Falkirk · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ross County · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 R. MunroD. Devine 6 D. DevineRemmi Eugene Savage 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 R. Eugene SavageK. Smith Derby County FC · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Derby · 2023-24: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 St Johnstone · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 15 K. SmithNoa Boutin 3 N. BoutinA. Mackinnon 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 A. MackinnonA. Stewart 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 35 A. StewartC. Macleod 2 C. MacleodL. Longstaff 11 L. LongstaffL. Stewart FC Thun · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 FC Thun · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Rangers · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Thun · 2024-25: 14 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Preston · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Preston North End FC · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Preston North End FC · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Preston · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Liverpool · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 L. StewartR. Duncan Aberdeen · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hearts · 2024-25: 0 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aberdeen · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Hearts · 2023-24: 0 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 R. Duncan
Ross Alexander Munro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Falkirk000——0—
2023-24Ross County000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

D. Devine

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Remmi Eugene Savage
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2023-24Newcastle—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Korey Alexander Sheridan Smith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2023-24Derby County FC321118—36,9
2023-24Derby321118—36,9
2023-24St Johnstone3002—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Noa Boutin

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Adam Mackinnon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2023-24Ross County000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alfie Stewart
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Aberdeen000——0—
2023-24Aberdeen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

C. Macleod

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

L. Longstaff

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Layton Rhys Stewart
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Thun3102—06,8
2025-26FC Thun500——06,6
2025-26Rangers000——0—
2024-25FC Thun1440——0—
2024-25Preston000——0—
2024-25Preston North End FC000——0—
2023-24Preston North End FC160012—26,5
2023-24Preston160012—26,5
2023-24Liverpool000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Andrew Duncan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Aberdeen000——0—
2024-25Hearts020————
2023-24Aberdeen9014—06,6
2023-24Hearts020————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (25/09/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
31/10/2026Dunfermline – Inverness CT5 – 1
24/10/2026Raith Rovers – Inverness CT0 – 2
17/10/2026Inverness CT – Arbroath2 – 0
13/10/2026Queen's Park – Inverness CT2 – 1
10/10/2026Inverness CT – Stenhousemuir2 – 0
25/09/2026Inverness CT – Morton2 – 0
19/09/2026Livingston – Inverness CT2 – 2
12/09/2026Ayr Utd – Inverness CT1 – 3
05/09/2026Inverness CT – Raith Rovers0 – 2
29/08/2026Stenhousemuir – Inverness CT3 – 1
21/08/2026Inverness CT – Partick1 – 1
08/08/2026Arbroath – Inverness CT0 – 0
01/08/2026Inverness CT – Dunfermline0 – 0

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

SpelerPositieBij de club sinds
A. BavidgeAanvaller—
A. MackinnonMiddenvelder—
A. StewartMiddenvelder—
B. McKayAanvaller—
C. MacleodMiddenvelder—
D. DevineVerdediger—
D. MackayAanvaller—
D. OsongAanvaller—
D. WotherspoonMiddenvelder—
G. ShinnieMiddenvelder—
K. SmithVerdediger—
L. LongstaffAanvaller—
L. RossDoelman—
L. SoleMiddenvelder—
L. StewartAanvaller—
M. BatesAanvaller—
Noa BoutinVerdediger—
P. AllanMiddenvelder—
R. DuncanAanvaller—
R. MacGregorMiddenvelder—
R. MunroDoelman—
Remmi Eugene SavageVerdediger—

Posities uit Wikidata, zonder speeltijd of prestaties: die kolommen komen met API-Football.

Selectie per 08/10/2026 · API-Football · 13 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Inverness CT tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13