Süper Lig ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Genclerbirligi
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DNDDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 3 nederlagen op rij uit
komt van een 5-0-zege tegen Alanyaspor · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 9 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
14e na 10 speeldag(en) · beste 1e, slechtste 16e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Genclerbirligi
Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (1,20 thuis, 0,30 uit) · 12,0 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 3,00 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 0 rood
Discipline · 11,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,6 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 8 wedstrijd(en))
Doelman · İ. Eğribayat · 42 redding(en), 72% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 7,7
Trainer · Metin Diyadin sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1, 3-4-2-1 ×1)
Vorm (API-Football): WWDLLLDL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Genclerbirligi
- Blessure C. Niasse · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure K. Rodrigues · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure P. Etebo · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Traore (Spierblessure), P. Pereira (Blessure)
Composition probable — 4-1-4-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,7 |
| 2025-26 | Samsunspor | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dimitrios Goutas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 8 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 33 | 3 | 0 | 14 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Cardiff City FC | 34 | 1 | 1 | 19 | — | 3 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Cardiff City FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fıratcan Üzüm| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 8 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Genclerbirligi | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Goztep | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,5 |
| 2023-24 | Genclerbirligi | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Metehan Baltacı| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Galatasaray | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Galatasaray | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Eyupspor | 13 | 0 | 0 | 14 | — | 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Galatasaray | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Abdurrahim Dursun| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 17 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Antalyaspor | 16 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Ad. Demirspor | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Franco Daryl Tongya Heubang| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 8 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 28 | 5 (1 strafsch.) | 3 | 47 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Odense | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Salernitana | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Odense | 6 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ousmane Diabate| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 1 | 1 | 15 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rafael Filipe Gonçalves Soares Luís| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Strasbourg | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Benfica | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Benfica | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Salih Uçan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Besiktas | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Besiktas | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Besiktas | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tiago Maria Antunes Gouveia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Nice | 4 | 0 | 1 | 3 | — | 2 | 6,6 |
| 2025-26 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Benfica | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Benfica | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sékou Koïta| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Genclerbirligi | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Genclerbirligi | 27 | 6 | 0 | 28 | — | 3 2 | 6,6 |
| 2023-24 | Salzburg | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (25/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 64
- 03/09/2026 Pedro MendesPedro Manuel Lobo Peixoto Mineiro Mendes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 5 0 0 4 — 0 6,4 2026-27 Modena 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Modena 28 4 1 8 — 0 6,5 2024-25 Modena 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Modena 24 10 (3 strafsch.) 1 27 — 2 7,2 2023-24 Ascoli 24 10 (3 strafsch.) 1 27 — 2 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Modena - 03/09/2026 Rafael LuísRafael Filipe Gonçalves Soares Luís
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 5 1 0 2 — 0 6,9 2025-26 Strasbourg 4 0 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 4 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Benfica 3 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Benfica - 02/09/2026 Pedro MendesPedro Manuel Lobo Peixoto Mineiro Mendes
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 5 0 0 4 — 0 6,4 2026-27 Modena 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Modena 28 4 1 8 — 0 6,5 2024-25 Modena 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Modena 24 10 (3 strafsch.) 1 27 — 2 7,2 2023-24 Ascoli 24 10 (3 strafsch.) 1 27 — 2 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Modena - 02/09/2026 Rafael LuísRafael Filipe Gonçalves Soares Luís
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 5 1 0 2 — 0 6,9 2025-26 Strasbourg 4 0 0 — — 0 — 2025-26 Benfica 4 0 0 2 — 0 6,8 2024-25 Benfica 3 0 0 — — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Benfica - 02/09/2026 V. OrakpoVictor Orakpo
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 3 0 0 3 — 0 6,4 2025-26 Nancy 8 0 0 11 — 0 6,3 2025-26 Montpellier 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Nice 11 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Nice - 20/08/2026 M. BaltacıMetehan Baltacı
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 6 0 0 3 — 1 6,7 2025-26 Galatasaray 2 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Galatasaray 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eyupspor 13 0 0 14 — 1 6,9 2023-24 Galatasaray 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Galatasaray - 19/08/2026 C. NiasseCheikh Ahmet Tidiane Niasse
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 1 0 0 — — 1 6,7 2025-26 Verona 2 0 0 2 — 1 6,3 2024-25 Young Boys 14 0 0 14 — 4 6,8 2024-25 Verona 11 0 0 11 — 4 6,8 2023-24 Young Boys 30 0 4 27 — 6 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Hellas Verona - 19/08/2026 Tiago GouveiaTiago Maria Antunes Gouveia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 7 0 1 6 — 1 6,8 2026-27 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2025-26 Nice 4 0 1 3 — 2 6,6 2025-26 Benfica 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Benfica 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Benfica 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Benfica - 12/08/2026 İ. Eğribayatİrfan Can Eğribayat
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 8 0 0 1 — 1 7,7 2025-26 Samsunspor 3 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Fenerbahce 3 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Fenerbahce 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Fenerbahce 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Fenerbahçe - 09/08/2026 S. UçanSalih Uçan
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 7 0 0 3 — 0 6,6 2025-26 Besiktas 5 0 0 3 — 0 6,9 2024-25 Besiktas 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Besiktas 4 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Beşiktaş - 16/07/2026 G. ErdemZafer Göktuğ Erdem
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Yeni Orduspor - 16/07/2026 M. CavusogluMuhammet Ensar Çavuşoğlu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Vanspor FK - 08/07/2026 Kévin RodriguesKévin Manuel Rodrigues
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 Ad. Demirspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Gaziantep FK - 30/06/2026 S. KoïtaSékou Koïta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 7 1 1 4 — 0 6,5 2025-26 Genclerbirligi 27 6 0 28 — 3 2 6,6 2023-24 Salzburg 1 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van CSKA Moscow - 29/06/2026 G. AltıparmakSami Gökhan Altıparmak
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 18 2 0 7 — 0 6,6 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Serik Spor - 29/06/2026 Kévin RodriguesKévin Manuel Rodrigues
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2023-24 Ad. Demirspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Gaziantep FK - 29/06/2026 M. CavusogluMuhammet Ensar Çavuşoğlu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Vanspor FK - 29/06/2026 A. AkgülA. Akgül
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van 1926 Bulancak - 29/06/2026 Berat Can SebatBerat Can Sebat
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sebat Gençlikspor - 29/06/2026 Dilhan DemirDilhan Demir
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 2 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Amed - 29/06/2026 F. TulgayoğluF. Tulgayoğlu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Türk Metal 1963 - 29/06/2026 G. AkkanGökhan Akkan
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Genclerbirligi 4 0 0 — — 1 6,4 2025-26 Sivasspor 3 0 0 — — 0 6,1 2024-25 Erzurumspor 15 0 0 5 — 2 6,8 2024-25 Bodrumspor 4 0 0 — — 0 6,8 2024-25 Rizespor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rizespor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Sivasspor - 29/06/2026 S. KoïtaSékou Koïta
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 7 1 1 4 — 0 6,5 2025-26 Genclerbirligi 27 6 0 28 — 3 2 6,6 2023-24 Salzburg 1 1 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van CSKA Moscow - 29/06/2026 Zahid SaglamZahid Saglam
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur van Melbourne Victory - 02/02/2026 Seyfi ToprakSeyfi Toprak
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Gençlerbirliği S.K.
Vertrekken 75
- 11/09/2026 M. NiangM'Baye Babacar Niang
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Dunkerque 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Genclerbirligi 1 2 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria 11 1 0 33 — 5 1 6,8 2024-25 Empoli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Empoli 14 6 (4 strafsch.) 1 15 — 1 6,9 2023-24 Auxerre — 0 0 — — — — 2023-24 Ad. Demirspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Dunkerque - 10/09/2026 M. KyabouMoussa Kyabou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 2 0 0 4 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sheriff Tiraspol - 03/09/2026 Dilhan DemirDilhan Demir
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 2 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Amed - 03/09/2026 E. KemaloğluEnsar Kemaloğlu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 12 0 0 12 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Kayserispor - 02/09/2026 Dilhan DemirDilhan Demir
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 4 2 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Amed - 02/09/2026 E. KemaloğluEnsar Kemaloğlu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 1 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 12 0 0 12 — 3 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Kayserispor - 02/09/2026 Berat Can SebatBerat Can Sebat
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Karabük İdman Yurdu - 02/09/2026 Zahid SaglamZahid Saglam
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer naar Etimesgut SK - 01/09/2026 Ž. ŽužekŽan Žužek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 3 0 0 4 — 0 7,1 2026-27 Celje 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Genclerbirligi 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Bari — 0 0 — — — — 2023-24 Bari 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Celje - 31/08/2026 Ž. ŽužekŽan Žužek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Genclerbirligi 3 0 0 4 — 0 7,1 2026-27 Celje 1 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Genclerbirligi 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Genclerbirligi 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Bari — 0 0 — — — — 2023-24 Bari 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Celje - 29/08/2026 Emirhan UnalEmirhan Unal
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Unal Emirhan - 27/08/2026 M. KyabouMoussa Kyabou
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 2 0 0 4 — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Kyabou Moussa - 19/08/2026 U. İslamoğluUmut İslamoğlu
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar İstanbulspor - 13/08/2026 F. TulgayoğluF. Tulgayoğlu
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Bigaspor - 10/07/2026 H. OnyekuruHenry Chukwuemeka Onyekuru
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Genclerbirligi 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Ad. Demirspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Onyekuru Henry - 07/07/2026 E. ErentürkErhan Erentürk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Genclerbirligi 7 0 0 — — 2 7,1 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 — — — 6,7 2023-24 Konyaspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sivasspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Çorum FK - 05/07/2026 G. AltıparmakSami Gökhan Altıparmak
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 18 2 0 7 — 0 6,6 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Batman Petrolspor - 04/07/2026 G. AltıparmakSami Gökhan Altıparmak
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 18 2 0 7 — 0 6,6 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Batman Petrolspor - 02/07/2026 S. OnurSamed Onur
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Samsunspor 6 0 0 7 — 1 6,7 2025-26 Genclerbirligi 25 0 1 14 — 3 6,7 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Genclerbirligi — 0 0 1 — — 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Samsunspor - 30/06/2026 M. HanousekMatěj Hanousek
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Genclerbirligi 22 0 0 7 — 1 6,5 2025-26 Widzew Łódź 9 0 0 8 — 2 6,5 2024-25 Widzew Łódź 26 0 1 23 — 5 6,8 2024-25 Genclerbirligi 8 0 1 3 — 1 7,1 2023-24 Widzew Łódź 26 0 1 44 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Dukla Praha - 30/06/2026 M. MimaroğluMetehan Mimaroğlu
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 3 0 1 1 — 0 7,0 2025-26 Genclerbirligi 32 6 (1 strafsch.) 4 19 — 3 6,8 2024-25 Genclerbirligi 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Eyupspor 9 4 2 1 — 1 7,6 2023-24 Genclerbirligi — 0 2 1 — — 7,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Trabzonspor - 29/06/2026 G. GürpüzGöktan Gürpüz
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Corum 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Genclerbirligi 29 0 5 21 — 2 6,7 2025-26 Trabzonspor 6 0 2 4 — 1 6,9 2024-25 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Trabzonspor 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Trabzonspor - 29/06/2026 M. NiangM'Baye Babacar Niang
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Dunkerque 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Genclerbirligi 1 2 0 — — 0 — 2024-25 Sampdoria 11 1 0 33 — 5 1 6,8 2024-25 Empoli 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Empoli 14 6 (4 strafsch.) 1 15 — 1 6,9 2023-24 Auxerre — 0 0 — — — — 2023-24 Ad. Demirspor 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Niang M'Baye - 29/06/2026 A. ŞahindereAbdullah Şahindere
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Sahindere Abdullah - 29/06/2026 C. ÇanakCihan Çanak
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Trabzonspor 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Genclerbirligi 14 0 0 6 — 0 6,6 2025-26 Trabzonspor 3 0 0 — — 1 — 2024-25 Trabzonspor 23 0 1 29 — 2 6,7 2024-25 Standard — 0 0 — — — — 2023-24 Standard 29 0 2 — — 1 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Trabzonspor
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 24/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Ricardo Melo Gouveia e Daniel Rodrigues em dificuldades no Open de Abu Dhabi Record · za 14:14
- Ricardo Melo Gouveia e Daniel Rodrigues caem posições em Abu Dhabi Record · vr 19:44
- Tiago Gouveia bisa na goleada do Gençlerbirligi frente a João Pereira na Turquia Record · ma 22:22
- Galatasaray emite comunicado sobre lesão de Rafael Leão Record · zo 11:27
- Tomás Gouveia termina torneio de Hangzhou em 27.º lugar Record · zo 09:30
- Leao entra con il Galatasaray ma la sua partita dura un quarto d'ora: cos'è successo Corriere dello Sport · zo 08:51
- Turquia: Rafael Leão entra e sai lesionado ao fim de... 16 minutos Record · za 21:51 · Blessure
- Avant son déplacement à Lille en Ligue des champions, Galatasaray s'impose sur le fil contre Gençlerbirligi mais perd Rafael Leao L'Équipe · za 16:56 · Blessure
- Papa Leão XIV recebe alta hospitalar após cirurgia ao pulmão Record · za 12:50
- Papa Leão XIV vai ter alta hoje Record · za 09:50
- Patrícia Silva mantém-se de leão ao peito: «Eu dou, mas o clube também me dá a mim» Record · do 18:38
- Mercedes do leão novinho em folha: Sporting teve o onze mais jovem da 2.ª ronda da Champions Record · do 02:09
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Genclerbirligi 771 14N 82 Süper Lig ♂ · za 10:30 Genclerbirligi
Gaziantep 461 27N 272 Süper Lig ♂ · za 13:00 Samsunspor
Genclerbirligi komt eraan Süper Lig ♂ · zo 13:00 Genclerbirligi
Eyupspor komt eraan Süper Lig ♂ · zo 10:30 Kocaelispor
Genclerbirligi komt eraan Süper Lig ♂ · zo 10:30 Genclerbirligi
Corum komt eraan Süper Lig ♂ · zo 12:00 Rizespor
Genclerbirligi komt eraan Süper Lig ♂ · zo 12:00 Fenerbahce
Genclerbirligi komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 02/11/2026 | Genclerbirligi – Alanyaspor | 5 – 0 |
| 25/10/2026 | Konyaspor – Genclerbirligi | 2 – 0 |
| 17/10/2026 | Genclerbirligi – Galatasaray | 0 – 1 |
| 10/10/2026 | Genclerbirligi – Amedspor | 2 – 2 |
| 19/09/2026 | Buyuksehyr – Genclerbirligi | 4 – 0 |
| 13/09/2026 | Genclerbirligi – Kasimpasa | 1 – 2 |
| 06/09/2026 | Trabzonspor – Genclerbirligi | 5 – 0 |
| 28/08/2026 | Genclerbirligi – Erzurumspor | 1 – 1 |
| 23/08/2026 | Goztep – Genclerbirligi | 0 – 1 |
| 15/08/2026 | Genclerbirligi – Fenerbahce | 2 – 1 |
| 17/05/2026 | Trabzonspor – Genclerbirligi | 0 – 3 |
| 09/05/2026 | Genclerbirligi – Kasimpasa | 3 – 2 |
| 03/05/2026 | Karagumruk – Genclerbirligi | 1 – 0 |
| 26/04/2026 | Genclerbirligi – Kocaelispor | 1 – 0 |
| 18/04/2026 | Genclerbirligi – Galatasaray | 1 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | D. GoutasDimitrios Goutas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 8 | 8 | 720 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 70 | İ. Eğribayatİrfan Can Eğribayat
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 8 | 8 | 720 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,7 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | F. TongyaFranco Daryl Tongya Heubang
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 8 | 8 | 690 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | Ousmane DiabateOusmane Diabate
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 8 | 8 | 661 | 1 | 1 | 15 | — | 3 | 6,9 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Tiago GouveiaTiago Maria Antunes Gouveia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 7 | 7 | 566 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | A. DursunAbdurrahim Dursun
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 7 | 6 | 510 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 35 | O. ÜlgünOğulcan Ülgün
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 7 | 6 | 491 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Pedro PereiraPedro Miguel Almeida Lopes Pereira
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 6 | 6 | 540 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | A. TraoréAbdoul Karim Traoré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 30 | 6 | 6 | 462 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Thalisson KelvenThalisson Kelven da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 5 | 5 | 445 | 1 | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | S. KoïtaSékou Koïta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 7 | 4 | 353 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | Pedro MendesPedro Manuel Lobo Peixoto Mineiro Mendes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 5 | 4 | 348 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 88 | F. ÜzümFıratcan Üzüm
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 6 | 3 | 241 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 90 | M. BaltacıMetehan Baltacı
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 6 | 2 | 211 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 83 | Rafael LuísRafael Filipe Gonçalves Soares Luís
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 5 | 2 | 274 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | S. UçanSalih Uçan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 32 | 7 | 1 | 208 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 45 | P. MartorP. Martor
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 4 | 0 | 30 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | V. OrakpoVictor Orakpo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 3 | 0 | 35 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,4 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | C. NiasseCheikh Ahmet Tidiane Niasse
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 25 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | Y. AydarYigit Aydar
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 1 | 0 | 24 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | O. EteboOghenekaro Peter Etebo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | G. ErdemZafer Göktuğ Erdem
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 53 | M. CavusogluMuhammet Ensar Çavuşoğlu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | A. ÇelikArda Çağan Çelik
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Arda Aslan ErkArda Aslan Erk
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | F. Ayaz OzcanF. Ayaz Ozcan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 16 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | G. AkkanGökhan Akkan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 31 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | H. OgulH. Ogul
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 72 | Bilal SariBilal Sari
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 58 | Emirzat BaycuEmirzat Baycu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 77 | Kévin RodriguesKévin Manuel Rodrigues
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 31 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 94 | Y. Hasan TemelY. Hasan Temel Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 10 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 3
Spelers die dit seizoen voor Genclerbirligi speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ž. Žužek | Verdediger | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 |
| E. Kemaloğlu | Middenvelder | 2 | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,5 |
| M. Kyabou | Middenvelder | 1 | 0 | 24 | 0 | 0 | 7,0 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Genclerbirligi tegen:
- Alanyaspor
- Amedspor
- Besiktas
- Buyuksehyr
- Corum
- Erzurumspor
- Eyupspor
- Fenerbahce
- Galatasaray
- Gaziantep
- Goztep
- Kasimpasa
- Kocaelispor
- Konyaspor
- Rizespor
- Samsunspor
- Trabzonspor
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.