Ligue des nations ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Armenia
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VDDN laatste 4 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 3 wedstrijden zonder overwinning 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-0-gelijkspel tegen Montenegro · 1 W, 1 G, 2 V in de laatste 4 wedstrijden (4 gescoord, 5 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
47e na 4 speeldag(en) · beste 18e, slechtste 49e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Armenia
Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd · 12,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel
Verdediging · 1,25 tegen per wedstrijd
Discipline · 10,3 overtreding(en) per wedstrijd · 0,7 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 4 wedstrijd(en))
Doelman · A. Beglaryan
Trainer · E. Melikyan sinds 01/09/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: attaque en difficulté
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Armenia
Geen bekende afwezige per 25/10/2026.
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nayair Tiknizyan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Armenia | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Red Star Belgrade | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Olympiakos | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Erik Piloyan| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Georgi Harutyunyan| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Erik Simonyan| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ugochukwu Christus Iwu| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Narek Hovhannisyan| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Karlen Hovhannisyan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Armenia | 3 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Ararat-Armenia | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 5,9 |
| 2026-27 | FC Ararat-Armenia | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Artur Miranyan| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gor Manvelyan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Armenia | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Edgar Sevikyan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Armenia | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,3 |
| 2026-27 | AD Ceuta FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 4,3 |
| 2026-27 | Ferencváros TC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Ferencvarosi TC | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (05/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Pancadaria no parlamento da Arménia após proposta para criar "Ministério do Sexo" Record · zo 11:06 · Transfer
- Deputados envolvem-se em confrontos físicos em sessão parlamentar na Arménia Record · vr 18:17
- Manuel Tulipa vence líder e sobe ao segundo lugar na Arménia Record · ma 19:35
- Tulipa empata na Liga da Arménia Record · za 19:15
- Centeno compara Montenegro a Sócrates e alerta para desvio da despesa pública face à receita Record · wo 13:41
- Le résumé vidéo de Monténégro - Arménie L'Équipe · ma 23:45
- Montenegro - Armenia, en directo | Nations League Mundo Deportivo · ma 19:45 · Opstelling
- ¡Antoñito, qué bueno que volviste! AS · za 20:31
- Zidane: "El rendimiento del equipo ha sido muy bueno, pero el resultado es frustrante" Mundo Deportivo · za 00:01 · Reactie
- L'Italia Under 21 passa in Armenia: decide un gol di Cisse nel recupero Corriere dello Sport · do 17:31
- Dove vedere Armenia-Italia U21 in tv? Rai o Sky, orario Corriere dello Sport · do 09:25 · Opstelling
- Les buts d’Arménie - Monténégro L'Équipe · ma 19:59
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Cyprus 421 28N 302 Ligue des nations ♂ · zo 15:00 Latvia
Armenia 321 29N 382
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 05/10/2026 | Montenegro – Armenia | 0 – 0 |
| 02/10/2026 | Cyprus – Armenia | 2 – 0 |
| 28/09/2026 | Armenia – Montenegro | 2 – 3 |
| 25/09/2026 | Armenia – Latvia | 2 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | N. TiknizyanNayair Tiknizyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 4 | 4 | 360 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | E. PiloyanErik Piloyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 4 | 4 | 359 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | Georgiy HarutyunyanGeorgi Harutyunyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 4 | 4 | 352 | 1 | 1 | — | — | 0 | 7,6 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | A. MiranyanArtur Miranyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 30 | 4 | 4 | 261 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | E. SpertsyanEduard Spertsyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 4 | 3 | 304 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 7,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | Ugochukwu IwuUgochukwu Christus Iwu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 4 | 3 | 262 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | A. BandikyanArtem Bandikyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 3 | 3 | 232 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 | basisspeler | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | N. HovhannisyanNarek Hovhannisyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 4 | 2 | 205 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | K. HovhannisyanKarlen Hovhannisyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 3 | 2 | 215 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 7,1 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Erik SimonyanErik Simonyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 3 | 2 | 144 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | G. ManvelyanGor Manvelyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 3 | 2 | 135 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | A. BeglaryanArsen Beglaryan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | O. ČančarevićOgnjen Čančarević
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 37 | 2 | 2 | 180 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | A. PetrosyanArgishti Petrosyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 34 | 3 | 1 | 152 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | E. SevikyanEdgar Sevikyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 3 | 1 | 73 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,3 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | Z. ShaghoyanZhirayr Shaghoyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 2 | 1 | 75 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Jose·JulioJosé Junior Julio Bueno
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 30 | 1 | 1 | 45 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | Artur GharibyanArtur Gharibyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 3 | 0 | 64 | 1 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | rotatie | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | N. GrigoryanNarek Grigoryan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 1 | 0 | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | Davit TerteryanDavit Terteryan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 0 | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | Karen NalbandyanKaren Nalbandyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 | invaller | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | Gor matinyanGor Matinyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | Karen MuradyanKaren Muradyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 33 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | Khariton·AyvazyanKhariton Ayvazyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | A. SerobyanArtur Serobyan
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 3 | — | — | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 25/10/2026 · Wikidata, API-Football · 4 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Armenia speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Eloyan | Middenvelder | 1 | 0 | 16 | 0 | 0 | 6,2 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Armenia tegen:
- Ajax
- Albania
- Andorra
- Austria
- AZ Alkmaar
- Azerbaijan
- Belarus
- Belgium
- Bosnia & Herzegovina
- Bulgaria
- Cambuur
- Croatia
- Cyprus
- Czechia
- Den Haag
- Denmark
- England
- Estonia
- Excelsior
- Faroe Islands
- Feyenoord
- Finland
- For Sittard
- France
- FYR Macedonia
- Georgia
- Germany
- Gibraltar
- Go Ahead Eagles
- Greece
- Groningen
- Heerenveen
- Hungary
- Iceland
- Israel
- Italy
- Kazakhstan
- Kosovo
- Latvia
- Liechtenstein
- Lithuania
- Luxembourg
- Malta
- Moldova
- Montenegro
- Netherlands
- Nijmegen
- Northern Ireland
- Norway
- Poland
- Portugal
- PSV Eindhoven
- Rep. Of Ireland
- Romania
- San Marino
- Scotland
- Serbia
- Slovakia
- Slovenia
- Spain
- Sparta Rotterdam
- Sweden
- Switzerland
- Telstar
- Türkiye
- Twente
- Ukraine
- Utrecht
- Wales
- Willem II
- Zwolle
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.