AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue des Champions ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis

Fenerbahce

9wedstrijden (1 seizoen(en) in de database)
44 %overwinningen
1,22doelpunten / wedstrijd
1658ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

NVNDN laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 5 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden zonder overwinning 3 wedstrijden zonder overwinning thuis
komt van een 2-2-gelijkspel tegen Slavia Praha · 1 W, 3 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 11 tegen)

Verloop van de stand
Wat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.

148121620242832364044485256606468727680848891 J1J5J9 Speeldag 1 (21/07/2026): 18e, 3 ptnSpeeldag 2 (29/07/2026): 19e, 4 ptnSpeeldag 3 (05/08/2026): 9e, 7 ptnSpeeldag 4 (11/08/2026): 5e, 10 ptnSpeeldag 5 (18/08/2026): 4e, 11 ptnSpeeldag 6 (26/08/2026): 4e, 14 ptnSpeeldag 7 (10/09/2026): 2e, 15 ptnSpeeldag 8 (14/10/2026): 4e, 15 ptnSpeeldag 9 (20/10/2026): 3e, 16 ptn

3e na 9 speeldag(en) · beste 2e, slechtste 19e · Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Fenerbahce

Aanval · 2,80 doelpunt(en) per wedstrijd (4,00 thuis, 1,50 uit) · 14,0 schoten per wedstrijd, 39% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut, 2 gemist · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,50 uit) · 63% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 12,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · Ederson · 25 redding(en), 86% van de schoten op doel gestopt · 0,57 tegen per 90 min · cijfer 7,7

Trainer · Ismail Kartal sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): LWWLDWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Fenerbahce

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Diouf (Off the roster), A. Fall (Off the roster), J. Oosterwolde (Achillespees), M. Asensio (Knie), M. Muldur (Knie), M. Yandas (Off the roster)

Composition probable — 4-2-3-1
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Ederson Santana de Moraes 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,7 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,0 31 EdersonNathan Benjamin Aké Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Netherlands · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 15 N. AkéMilan Škriniar Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Slovakia · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Fenerbahce · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fenerbahce · 2024-25: 16 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Paris SG · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Paris SG · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Inter · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 37 M. ŠkriniarNélson Cabral Semedo Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Portugal · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Fenerbahce · 2025-26: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 Wolves · 2024-25: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Wolves · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 N. SemedoArchibald Norman Brown Fenerbahce · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Fenerbahce · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Gent · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Kilmarnock · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sheffield United · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Gent · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood Sheffield United · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Lausanne · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Kilmarnock · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 A. BrownMattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Lazio · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Fenerbahce · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Lazio · 2024-25: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 Lazio · 2023-24: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Marseille · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 M. GuendouziMason Will John Greenwood Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,7 Marseille · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Marseille · 2024-25: 34 wedstrijden, 22 doelpunt(en), 5 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,6 Getafe · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Getafe · 2023-24: 33 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 6 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 11 M. GreenwoodN'Golo Kanté Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 France · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fenerbahce · 2025-26: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Chelsea · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 91 N. KantéOğuz Aydın Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Türkiye · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Turkey · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Fenerbahce · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Fenerbahce · 2024-25: 25 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Alanyaspor · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fenerbahce · 2023-24: 35 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 8 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Alanyaspor · 2023-24: 1 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 70 O. AydınMuhammed Kerem Aktürkoğlu Fenerbahce · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Türkiye · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Turkey · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Fenerbahce · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Benfica · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Benfica · 2024-25: 30 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 9 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 Galatasaray · 2024-25: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Galatasaray · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 K. AktürkoğluVedat Muriqi Fenerbahce · 2026-27: 8 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 Kosovo · 2026-27: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Mallorca · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Mallorca · 2024-25: 29 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 29 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 2 rood, cijfer 6,9 Mallorca · 2023-24: 29 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 19 V. Muriqi
Ederson Santana de Moraes
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27700——17,7
2025-262400——8 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nathan Benjamin Aké
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8006—07,0
2026-27Netherlands3002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Milan Škriniar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8106—17,3
2026-27Slovakia4003—07,4
2025-26Fenerbahce200——0—
2024-25Fenerbahce163023—27,0
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG400——0—
2023-24Inter000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nélson Cabral Semedo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8009—07,1
2026-27Portugal4002—16,6
2025-26Fenerbahce261320—86,9
2024-25Wolves340448—86,8
2023-24Wolves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Archibald Norman Brown
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce7016—07,2
2025-26Fenerbahce3129—07,7
2024-25Gent000——0—
2024-25Kilmarnock000——0—
2024-25Sheffield United000——0—
2023-24Gent3104——3 1—
2023-24Sheffield United1400——3—
2023-24Lausanne3008—06,6
2023-24Kilmarnock100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce81012—17,3
2025-26Lazio1001—07,2
2025-26Fenerbahce110——1—
2024-25Lazio371328—77,1
2023-24Lazio332326—3 16,9
2023-24Marseille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mason Will John Greenwood
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce84 (1 strafsch.)24—17,7
2025-26Marseille11 (1 strafsch.)01—07,7
2024-25Marseille3422 (7 strafsch.)524—37,6
2024-25Getafe—00————
2023-24Getafe338 (2 strafsch.)639—6 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

N'Golo Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8007—07,1
2026-27France000——0—
2025-26Fenerbahce142016—37,1
2023-24Chelsea000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oğuz Aydın
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8238—27,3
2026-27Türkiye100——07,0
2026-27Turkey100——07,0
2025-26Fenerbahce300——06,7
2024-25Fenerbahce257315—17,3
2024-25Alanyaspor—00————
2023-24Fenerbahce3513 (2 strafsch.)828—3 17,2
2023-24Alanyaspor130——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Muhammed Kerem Aktürkoğlu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce7134—17,0
2026-27Türkiye200——06,2
2026-27Turkey200——06,2
2025-26Fenerbahce4001—06,5
2025-26Benfica100——06,7
2024-25Benfica3011919—37,3
2024-25Galatasaray322——07,7
2023-24Galatasaray500——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vedat Muriqi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce87111—17,5
2026-27Kosovo3101—06,9
2025-26Mallorca100——0—
2024-25Mallorca297 (2 strafsch.)229—1 26,9
2023-24Mallorca297 (1 strafsch.)239—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (20/10/2026) behouden.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
20/10/2026Fenerbahce – Slavia Praha2 – 2
14/10/2026Aston Villa – Fenerbahce6 – 0
10/09/2026Fenerbahce – Roma1 – 1
26/08/2026Lyon – Fenerbahce1 – 2
18/08/2026Fenerbahce – Lyon1 – 1
11/08/2026Sturm Graz – Fenerbahce0 – 1
05/08/2026Fenerbahce – Sturm Graz2 – 0
29/07/2026Gornik Zabrze – Fenerbahce1 – 1
21/07/2026Fenerbahce – Gornik Zabrze1 – 0

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#SpelerPositieLeeftijdWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijferStatus
15N. AkéNathan Benjamin Aké
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8006—07,0
2026-27Netherlands3002—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3088720006—07basisspeler
37M. ŠkriniarMilan Škriniar
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8106—17,3
2026-27Slovakia4003—07,4
2025-26Fenerbahce200——0—
2024-25Fenerbahce163023—27,0
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG400——0—
2023-24Inter000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3088699106—17,3basisspeler
6M. GuendouziMattéo Elias Kenzo Guendouzi Olié
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce81012—17,3
2025-26Lazio1001—07,2
2025-26Fenerbahce110——1—
2024-25Lazio371328—77,1
2023-24Lazio332326—3 16,9
2023-24Marseille000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder26886821012—17,3basisspeler
11M. GreenwoodMason Will John Greenwood
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce84 (1 strafsch.)24—17,7
2025-26Marseille11 (1 strafsch.)01—07,7
2024-25Marseille3422 (7 strafsch.)524—37,6
2024-25Getafe—00————
2023-24Getafe338 (2 strafsch.)639—6 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2487597424—17,7basisspeler
91N. KantéN'Golo Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8007—07,1
2026-27France000——0—
2025-26Fenerbahce142016—37,1
2023-24Chelsea000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3487589007—07,1basisspeler
31EdersonEderson Santana de Moraes
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27700——17,7
2025-262400——8 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman327763000——17,7basisspeler
27Nélson SemedoNélson Cabral Semedo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8009—07,1
2026-27Portugal4002—16,6
2025-26Fenerbahce261320—86,9
2024-25Wolves340448—86,8
2023-24Wolves000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3286563009—07,1rotatie
3A. BrownArchibald Norman Brown
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce7016—07,2
2025-26Fenerbahce3129—07,7
2024-25Gent000——0—
2024-25Kilmarnock000——0—
2024-25Sheffield United000——0—
2023-24Gent3104——3 1—
2023-24Sheffield United1400——3—
2023-24Lausanne3008—06,6
2023-24Kilmarnock100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2376521016—07,2rotatie
19V. MuriqiVedat Muriqi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce87111—17,5
2026-27Kosovo3101—06,9
2025-26Mallorca100——0—
2024-25Mallorca297 (2 strafsch.)229—1 26,9
2023-24Mallorca297 (1 strafsch.)239—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller31854147111—17,5rotatie
17İ. Kahveciİrfan Can Kahveci
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce7239—17,3
2026-27Turkey100——0—
2026-27Türkiye100——0—
2025-26Fenerbahce300——16,2
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3075406239—17,3rotatie
70O. AydınOğuz Aydın
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce8238—27,3
2026-27Türkiye100——07,0
2026-27Turkey100——07,0
2025-26Fenerbahce300——06,7
2024-25Fenerbahce257315—17,3
2024-25Alanyaspor—00————
2023-24Fenerbahce3513 (2 strafsch.)828—3 17,2
2023-24Alanyaspor130——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2584379238—27,3rotatie
7K. AktürkoğluMuhammed Kerem Aktürkoğlu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce7134—17,0
2026-27Türkiye200——06,2
2026-27Turkey200——06,2
2025-26Fenerbahce4001—06,5
2025-26Benfica100——06,7
2024-25Benfica3011919—37,3
2024-25Galatasaray322——07,7
2023-24Galatasaray500——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2774368134—17rotatie
24J. OosterwoldeJayden Quinn Oosterwolde
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273005—16,8
2025-263004—16,9
2024-25000——0—
2023-24300——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2433210005—16,8invaller
10Marco AsensioMarco Asensio Willemsen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce320——07,3
2025-26Fenerbahce110——0—
2024-25Aston Villa133111—27,1
2024-25Paris SG000——0—
2023-24Paris SG510——0—
2023-24Real Madrid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder303318720——07,3invaller
5İ. Yüksekİsmail Yüksek
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce7009—06,9
2026-27Turkey2002—07,3
2026-27Türkiye2002—07,3
2025-26Fenerbahce200——0—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce300——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2772259009—06,9rotatie
9R. LukakuRomelu Menama Lukaku Bolingoli
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce7115—26,3
2026-27Belgium6312—16,8
2025-26Napoli000——0—
2024-25Napoli3614 (3 strafsch.)1047—47,0
2024-25Chelsea000——0—
2024-25Roma000——0—
2023-24Roma3213324—5 17,0
2023-24Inter000——0—
2023-24Chelsea—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller3272246115—26,3rotatie
22L. MercanMünir Levent Mercan
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275022—07,1
2025-26300——0—
2024-25000——0—
2023-24361529—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2552210022—07,1rotatie
18M. MüldürMert Müldür
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Turkey3001—06,8
2026-27Türkiye3001—06,8
2026-27Fenerbahce200——06,6
2025-26Fenerbahce3001—06,9
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce261419—46,9
2023-24Sassuolo—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger262215700——06,6invaller
13T. ÇetinTarık Çetin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce100——06,3
2025-26Fenerbahce000——0—
2024-25Rizespor1100——16,8
2023-24Rizespor9001—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman29119000——06,3invaller
45N. DorgelesNene Dorgeles
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce4001—06,4
2025-26Fenerbahce4105—27,0
2025-26Salzburg110——0—
2024-25Salzburg3013 (2 strafsch.)415—17,4
2023-24Salzburg100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller234079001—06,4invaller
28B. ElmazBartuğ Elmaz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce3001—06,5
2026-27Türkiye200——06,8
2025-26Fenerbahce100——1—
2024-25Fenerbahce000——0—
2023-24Fenerbahce5002—16,5
2023-24Sivasspor5002—16,5
2023-24Marseille—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder223021001—06,5invaller
21K. Peprah OppongKojo Peprah Oppong
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Fenerbahce200——06,9
2025-26Nice5003—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger21202300——06,9invaller
8M. YandaşMert Hakan Yandaş
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,9
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24410——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder31101300——06,9invaller
77O. MimovićOgnjen Mimović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Serbia000——0—
2026-27Fenerbahce0000—00,0
2025-26Fenerbahce—00————
2024-25Fenerbahce000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger21000000—00niet gebruikt
1Kuzey SapazKuzey Sapaz
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman1800—00——0—niet gebruikt
34M. GünokFehmi Mert Günok
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Turkey000——0—
2026-27Fenerbahce000——0—
2026-27Türkiye000——0—
2025-26Besiktas100——07,9
2025-26Fenerbahce000——0—
2024-25Besiktas000——0—
2023-24Besiktas300——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman3600—00——0—niet gebruikt
14Y. DemirYusuf Demir
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rapid Vienna5119—07,2
2026-27SK Rapid5119—07,2
2026-27Fenerbahce000——0—
2025-26SK Rapid8013—0 16,3
2025-26Rapid Vienna8013—0 16,3
2025-26Fenerbahce200——0—
2025-26Galatasaray000——0—
2024-25Fenerbahce—00————
2024-25Galatasaray000——0—
2024-25FC Basel 1893—00————
2023-24FC Basel 189311019—26,8
2023-24Galatasaray000——0—
2023-24Fenerbahce000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2100—00——0—niet gebruikt
17Alaettin EkiciAlaettin Ekici
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder17—————————
67Kamil Efe ÜregenKamil Uregen
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger17—————————

Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.

Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 9 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Vertrokken in de loop van het seizoen 4

Spelers die dit seizoen voor Fenerbahce speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.

SpelerPositieWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsCijfer
FredMiddenvelder42231006,8
TaliscaAanvaller1190107,2
A. MusabaAanvaller1020006,6
S. CherifAanvaller108006,3

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van Fenerbahce tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13