Championship ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Portsmouth
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
VNVNV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 6 wedstrijden ongeslagen 5 wedstrijden ongeslagen thuis 3 overwinningen op rij thuis 3 wedstrijden ongeslagen uit
komt van een 3-1-zege tegen Swansea · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 3 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
10e na 15 speeldag(en) · beste 10e, slechtste 21e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Portsmouth
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,00 uit) · 13,2 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 27% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 0,80 uit) · 27% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 16 geel, 0 rood
Discipline · 10,5 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 40 wedstrijd(en))
Doelman · N. Schmid rotatie · 5 redding(en), 63% van de schoten op doel gestopt · 2,73 tegen per 90 min · cijfer 6,3
Trainer · J. Mousinho sinds 01/01/2023 · 1 club(s) getraind sinds 2023
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute
Vorm (API-Football): WLLWDDLWWD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Portsmouth
- Blessure B. Arthur · Rug miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure C. Bishop · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure C. Ogilvie · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure C. Shaughnessy · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure J. Murphy · Lies miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure J. Swift · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure K. Anderson · Overload miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure L. Brooke-Smith · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure M. Kosznovszky · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: F. Umeh (Hamstring), T. Waddingham (Enkel)
Composition probable — 4-2-3-1Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portsmouth | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Portsmouth | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Portsmouth | 35 | 0 | 2 | — | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | BW Linz | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | BW Linz | 31 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Regan Leslie Poole| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portsmouth | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Portsmouth | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Portsmouth | 29 | 1 | 0 | 18 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | Portsmouth | 14 | 3 | 0 | 14 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Lincoln | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lincoln City FC | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Terry Devlin| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portsmouth | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Northern Ireland | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Portsmouth | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Portsmouth | 34 | 0 | 1 | 18 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Portsmouth | 19 | 1 | 1 | 15 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Zachary Swanson| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 30 | 1 | 1 | 33 | — | 5 | 6,8 |
| 2023-24 | 12 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Madiodio Dia| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 2 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Abu Kamara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portsmouth | 11 | 0 | 1 | 12 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Getafe | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Portsmouth | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Hull | 36 | 5 | 3 | 19 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Portsmouth | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Norwich | 2 | 0 | 3 | 19 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Portsmouth | 46 | 8 | 10 | 42 | — | 7 | 7,0 |
| 2023-24 | Randers FC | 9 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Norwich | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Olympiakos | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marlon Pack| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 10 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | 41 | 0 | 2 | 39 | — | 8 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 38 | 3 | 9 | 51 | — | 8 | 7,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Iyad Inomse M'Vourani Mohamed| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portsmouth | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Metz | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Casa Pia | 24 | 1 | 0 | 38 | — | 5 | 6,7 |
| 2025-26 | Montpellier | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Pau FC | 19 | 0 | 0 | 23 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Casa Pia | 10 | 0 | 0 | 7 | — | 2 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Pau FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrian Segecic| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ebrima Adams| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portsmouth | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Portsmouth | 16 | 2 | 1 | 20 | — | 3 | 7,1 |
| 2025-26 | Derby | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Derby County FC | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,8 |
| 2024-25 | Derby | 44 | 6 | 1 | 87 | — | 12 | 7,1 |
| 2024-25 | Derby County FC | 44 | 6 | 1 | 87 | — | 12 | 7,1 |
| 2024-25 | Cardiff City FC | 0 | 0 | 1 | 87 | — | 0 | 7,1 |
| 2023-24 | Derby | 17 | 1 | 1 | 31 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Derby County FC | 17 | 1 | 1 | 31 | — | 6 | 7,0 |
| 2023-24 | Cardiff City FC | 11 | 0 | 0 | 10 | — | 4 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
R. Kavuma McQueen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Portsmouth | 11 | 1 | 2 | 11 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Chelsea | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 61
- 31/08/2026 J. MeghomaJayden Meghoma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 7 0 0 2 — 2 6,7 2025-26 Rangers 3 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Preston North End FC 12 0 1 7 — 1 6,6 2024-25 Preston 12 0 1 7 — 1 6,6 2024-25 Brentford 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Southampton — 0 0 — — — — 2023-24 Southampton 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Brentford - 31/08/2026 T. ShadeTyrese Shade
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 1 2 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Burton Albion - 30/08/2026 T. ShadeTyrese Shade
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 1 2 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Burton Albion - 26/08/2026 I. MohamedIyad Inomse M'Vourani Mohamed
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 6 0 0 6 — 1 6,6 2026-27 Metz 5 0 0 6 — 2 6,8 2025-26 Casa Pia 24 1 0 38 — 5 6,7 2025-26 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Pau FC 19 0 0 23 — 5 7,0 2024-25 Casa Pia 10 0 0 7 — 2 1 6,5 2023-24 Pau FC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Casa Pia - 25/08/2026 I. MohamedIyad Inomse M'Vourani Mohamed
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 6 0 0 6 — 1 6,6 2026-27 Metz 5 0 0 6 — 2 6,8 2025-26 Casa Pia 24 1 0 38 — 5 6,7 2025-26 Montpellier 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Pau FC 19 0 0 23 — 5 7,0 2024-25 Casa Pia 10 0 0 7 — 2 1 6,5 2023-24 Pau FC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Casa Pia - 13/08/2026 R. Kavuma McQueenR. Kavuma McQueen
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 11 1 2 11 — 2 6,8 2025-26 Chelsea 1 0 0 — — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Chelsea - 11/08/2026 Benjamin ArthurBenjamin Arthur
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 6 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Celtic 4 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Brentford 2 0 0 — — 0 7,3 2024-25 Brentford 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Brentford 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Brentford - 09/08/2026 A. KamaraAbu Kamara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 11 0 1 12 — 0 6,7 2025-26 Getafe 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Portsmouth — 0 0 — — — — 2024-25 Hull 36 5 3 19 — 1 6,9 2024-25 Portsmouth 5 0 0 2 — 2 6,7 2024-25 FC Midtjylland 4 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Norwich 2 0 3 19 — 0 6,9 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth 46 8 10 42 — 7 7,0 2023-24 Randers FC 9 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 FC Midtjylland 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Norwich — 0 0 — — — — 2023-24 Olympiakos — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Hull City - 08/08/2026 A. KamaraAbu Kamara
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 11 0 1 12 — 0 6,7 2025-26 Getafe 1 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Hull 1 0 0 — — 0 7,3 2025-26 Portsmouth — 0 0 — — — — 2024-25 Hull 36 5 3 19 — 1 6,9 2024-25 Portsmouth 5 0 0 2 — 2 6,7 2024-25 FC Midtjylland 4 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Norwich 2 0 3 19 — 0 6,9 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth 46 8 10 42 — 7 7,0 2023-24 Randers FC 9 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 FC Midtjylland 1 0 0 1 — 0 6,2 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Norwich — 0 0 — — — — 2023-24 Olympiakos — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Hull City - 23/07/2026 D. BielicaDaniel Bielica
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2025-26 NAC Breda 0 0 0 — — 0 — 2024-25 NAC Breda 34 0 0 — — 2 7,2 2024-25 Gornik Zabrze — 0 0 — — — — 2023-24 Gornik Zabrze 34 0 0 — — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van NAC Breda - 22/07/2026 M. MilovanovićMarko Milovanović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Alverca 31 9 (3 strafsch.) 2 32 — 3 6,7 2024-25 Almeria 6 2 (1 strafsch.) 0 12 — 2 6,8 2024-25 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Almeria 11 1 0 15 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Almeria - 22/07/2026 D. BielicaDaniel Bielica
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2025-26 NAC Breda 0 0 0 — — 0 — 2024-25 NAC Breda 34 0 0 — — 2 7,2 2024-25 Gornik Zabrze — 0 0 — — — — 2023-24 Gornik Zabrze 34 0 0 — — 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van NAC Breda - 21/07/2026 M. MilovanovićMarko Milovanović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Alverca 31 9 (3 strafsch.) 2 32 — 3 6,7 2024-25 Almeria 6 2 (1 strafsch.) 0 12 — 2 6,8 2024-25 Heerenveen 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Almeria 11 1 0 15 — 0 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Almeria - 12/07/2026 R. SheinRocco Robert Shein
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 3 — 0 6,3 2023-24 Utrecht — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Fredrikstad - 11/07/2026 R. SheinRocco Robert Shein
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Portsmouth 1 0 0 3 — 0 6,3 2023-24 Utrecht — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Fredrikstad - 05/07/2026 E. KennyEoin Kenny
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Dundalk - 04/07/2026 E. KennyEoin Kenny
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 — — 0 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Dundalk - 30/06/2026 B. DowneyB. Downey
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Crusaders FC - 30/06/2026 Ben PhillipsonBen Phillipson
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Portsmouth - 30/06/2026 Max HammondMax Hammond
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Portsmouth - 30/06/2026 O. BaileyOdin Ohray Bailey
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Stockport County - 29/06/2026 O. BaileyOdin Ohray Bailey
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Stockport County - 29/06/2026 T. StewardToby Steward
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Johnstone 9 0 0 1 — 0 7,4 2025-26 St Johnstone — 0 0 — — — — 2024-25 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van ST Johnstone - 30/05/2026 J. FarrellJacob Brett Farrell
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,5 2024-25 1 0 0 — — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Western Sydney Wanderers - 04/04/2026 Olutayo SingerrOlutayo Singerr
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 1 0 — — 0 7,5 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Gosport Borough
Vertrekken 55
- 14/09/2026 J. FarrellJacob Brett Farrell
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 7,5 2024-25 1 0 0 — — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Sydney - 09/09/2026 L. Le RouxLuke Gareth Le Roux
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cercle Brugge 1 0 1 1 — 0 7,7 2026-27 Portsmouth 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Portsmouth 1 0 0 2 — 1 6,9 2024-25 Volendam — 0 0 — — — — 2023-24 Volendam 14 1 0 17 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cercle Brugge - 07/09/2026 Olutayo SingerrOlutayo Singerr
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 1 0 — — 0 7,5 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar AFC Totton - 02/09/2026 L. Le RouxLuke Gareth Le Roux
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Cercle Brugge 1 0 1 1 — 0 7,7 2026-27 Portsmouth 1 0 0 1 — 0 6,2 2025-26 Portsmouth 1 0 0 2 — 1 6,9 2024-25 Volendam — 0 0 — — — — 2023-24 Volendam 14 1 0 17 — 3 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cercle Brugge - 31/08/2026 J. BursikJosef John Bursik
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Hibernian 5 0 0 — — 1 7,7 2025-26 Portsmouth 1 0 0 — — 0 5,9 2024-25 Hibernian 38 0 0 — — 1 6,7 2024-25 Club Brugge — 0 0 — — — — 2023-24 Club Brugge 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar AFC Wimbledon - 30/08/2026 H. MatthewsHayden Matthews
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 0 0 0 — — 0 — 2025-26 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 6 0 0 1 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Bradford - 27/08/2026 J. KnightJason Paul Knight
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rep. Of Ireland 3 0 0 5 — 0 6,8 2026-27 Bristol City 1 0 0 — — 0 7,5 2026-27 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Portsmouth 14 0 0 7 — 0 6,7 2025-26 Hannover 3 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Bristol City 2 1 0 — — 0 7,7 2024-25 Bristol City 48 3 6 46 — 6 7,1 2024-25 Hannover 32 3 0 11 — 5 7,0 2023-24 Portsmouth 47 6 2 20 — 7 7,2 2023-24 Bristol City 46 4 3 46 — 4 6,9 2023-24 Derby — 0 0 — — — — 2023-24 Hannover — 0 0 — — — — 2023-24 Derby County FC — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Reading - 05/08/2026 Conal McDermottConal McDermott
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Derry City - 04/08/2026 I. BowatIbane Bowat
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portsmouth 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hartberg 31 1 0 32 — 3 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Huddersfield - 04/08/2026 Conal McDermottConal McDermott
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Derry City - 03/08/2026 I. BowatIbane Bowat
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portsmouth 1 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hartberg 31 1 0 32 — 3 1 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Huddersfield - 28/07/2026 J. WilliamsJoseph Michael Williams
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bristol City 1 0 0 — — 0 7,2 2025-26 Bristol City 2 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Portsmouth 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Bristol City 25 0 4 23 — 7 1 7,0 2024-25 Portsmouth 20 0 0 19 — 6 6,7 2024-25 Birmingham City FC 1 0 0 2 — 0 6,7 2024-25 Birmingham 1 0 0 2 — 0 6,7 2023-24 Bristol City 40 0 5 44 — 8 6,9 2023-24 Portsmouth — 0 3 21 — — 6,9 2023-24 Birmingham 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Birmingham City FC 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Blackpool - 15/07/2026 M. KirkMaKenzie Kirk
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 St Johnstone 2 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2024-25 St Johnstone 36 8 1 20 — 1 6,8 2023-24 Hearts 0 26 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Barnsley - 12/07/2026 A. DozzellAndre Leon Dozzell
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portsmouth 1 0 0 1 — 0 7,5 2024-25 Portsmouth 39 2 1 45 — 11 6,7 2023-24 QPR 25 2 0 10 — 4 6,9 2023-24 Birmingham 10 1 0 10 — 1 6,9 2023-24 Birmingham City FC 10 1 0 10 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar DC United - 11/07/2026 A. DozzellAndre Leon Dozzell
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portsmouth 1 0 0 1 — 0 7,5 2024-25 Portsmouth 39 2 1 45 — 11 6,7 2023-24 QPR 25 2 0 10 — 4 6,9 2023-24 Birmingham 10 1 0 10 — 1 6,9 2023-24 Birmingham City FC 10 1 0 10 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar DC United - 09/07/2026 R. SwannReuben Swann
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Braintree - 06/07/2026 T. StewardToby Steward
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St Johnstone 9 0 0 1 — 0 7,4 2025-26 St Johnstone — 0 0 — — — — 2024-25 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Portsmouth 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar ST Johnstone - 29/06/2026 M. AlliMillenic Alli
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Charlton 2 0 0 — — 0 6,4 2026-27 Charlton Athletic FC 2 0 0 — — 0 6,4 2026-27 Rep. Of Ireland 1 0 1 — — 0 7,3 2025-26 Portsmouth 21 1 2 23 — 1 6,6 2025-26 Luton 4 2 0 5 — 1 7,2 2024-25 Luton 16 4 0 12 — 1 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Luton - 29/06/2026 A. AleseAjibola Joshua Odunayo Afolarin Alese
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portsmouth 1 0 0 — — 1 6,3 2024-25 Sunderland 12 0 0 8 — 2 6,8 2023-24 Sunderland 8 0 0 3 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Sunderland - 29/06/2026 C. ChaplinConor Mark Chaplin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Ipswich 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Portsmouth 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Ipswich 28 1 1 11 — 2 6,7 2023-24 Ipswich 44 13 8 31 — 7 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Ipswich - 29/06/2026 G. CaballeroGustavo Rubén Caballero González
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 12 1 0 11 — 1 6,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Santos - 29/06/2026 Harry CloutHarry Clout
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Clout Harry - 29/06/2026 J. ArcherJordan Gideon Archer
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Portsmouth — 0 0 — — — — 2024-25 Portsmouth 2 0 0 — — 0 7,5 2023-24 QPR 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Archer Jordan - 29/06/2026 R. SwannReuben Swann
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 0 0 0 — — 0 — 2024-25 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Swann Reuben - 30/05/2026 F. BianchiniFlorian Bianchini
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Clermont 5 2 (1 strafsch.) 1 7 — 1 7,2 2025-26 Swansea City AFC 6 0 1 5 — 0 6,6 2025-26 Portsmouth 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Swansea City AFC 36 3 0 22 — 2 6,6 2024-25 Bastia 1 0 0 1 — 0 6,3 2023-24 Bastia 28 5 5 32 — 5 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Swansea
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Championship roundup: Devlin’s double for Portsmouth denies Swansea top spot The Guardian · di 22:28
- Devlin scores twice as Portsmouth beat Swansea Sky Sports · di 21:15
- Celestini earns a point in first Burnley game Sky Sports · za 17:15
- Fabio Celestini coge las riendas del Burnley AS · wo 19:46
- Burnley appoint ex-Basel boss Celestini as head coach BBC Sport · wo 18:16
- Neville fears Carrick set to be sacked as Carra calls for swift decision Sky Sports · zo 16:10
- Portsmouth hit back to beat Millwall Sky Sports · za 17:48
- Portsmouth strike late to frustrate Wolves Sky Sports · wo 11:49
- Wolves 1-1 Portsmouth highlights Sky Sports · wo 11:18
- Struggling Norwich beaten by Portsmouth Sky Sports · za 23:09
- West Ham unstoppable, Norwich in trouble - Aaron McLean's EFL takeaways BBC Sport · za 19:43
- Ten-man Southampton secure first league derby win since 2004 Sky Sports · zo 19:45
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Stoke 401 29N 302 Championship ♂ · za 15:00 Bolton
Portsmouth 381 27N 352 Championship ♂ · di 19:45 Portsmouth
West Ham 261 24N 502 Championship ♂ · za 15:00 Wrexham
Portsmouth 461 27N 272 Championship ♂ · za 15:00 Portsmouth
West Brom komt eraan Championship ♂ · wo 19:45 Preston
Portsmouth komt eraan Championship ♂ · za 15:00 Portsmouth
Birmingham komt eraan Championship ♂ · za 15:00 Middlesbrough
Portsmouth komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 03/11/2026 | Portsmouth – Swansea | 3 – 1 |
| 31/10/2026 | Burnley – Portsmouth | 0 – 0 |
| 24/10/2026 | Portsmouth – Millwall | 2 – 1 |
| 20/10/2026 | Wolves – Portsmouth | 1 – 1 |
| 17/10/2026 | Norwich – Portsmouth | 0 – 1 |
| 14/10/2026 | Portsmouth – Sheffield United | 3 – 2 |
| 11/10/2026 | Southampton – Portsmouth | 1 – 0 |
| 19/09/2026 | Portsmouth – Blackburn | 2 – 2 |
| 12/09/2026 | Charlton – Portsmouth | 0 – 0 |
| 05/09/2026 | Portsmouth – Cardiff | 2 – 0 |
| 01/09/2026 | Portsmouth – Derby | 0 – 2 |
| 29/08/2026 | Bristol City – Portsmouth | 2 – 1 |
| 22/08/2026 | Lincoln – Portsmouth | 1 – 3 |
| 15/08/2026 | Portsmouth – Queens Park Rangers FC | 1 – 3 |
| 15/08/2026 | Portsmouth – QPR | 1 – 3 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | A. KamaraAbu Kamara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 11 | 11 | 924 | 0 | 1 | 12 | — | 0 | 6,7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | M. PackMarlon Pack
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 34 | 10 | 9 | 735 | 0 | 0 | 12 | — | 1 | 6,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 25 | R. Kavuma McQueenR. Kavuma McQueen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 16 | 11 | 7 | 597 | 1 | 2 | 11 | — | 2 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | J. MeghomaJayden Meghoma
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 7 | 7 | 564 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | Benjamin ArthurBenjamin Arthur
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 20 | 6 | 5 | 447 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | T. ShadeTyrese Shade
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 25 | 6 | 5 | 396 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 37 | I. MohamedIyad Inomse M'Vourani Mohamed
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 6 | 3 | 233 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | A. SegecicAdrian Segecic
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 1 | 1 | 99 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | C. ShaughnessyConor Glynn Shaughnessy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 29 | 1 | 1 | 99 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 38 | E. AdamsEbrima Adams
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 29 | 1 | 1 | 99 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | N. SchmidNicolas Schmid
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 28 | 1 | 1 | 99 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | R. PooleRegan Leslie Poole
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 99 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | R. SheinRocco Robert Shein
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 1 | 1 | 99 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | T. DevlinTerry Devlin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 1 | 1 | 99 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | C. BishopColby David Bishop
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 29 | 1 | 1 | 82 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | Z. SwansonZachary Swanson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | L. Brooke-SmithLuke Brooke-Smith
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 17 | 1 | 1 | 52 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | J. MurphyJosh Murphy
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 30 | 2 | 0 | 44 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | K. AndersonKeshi Stuart Oluyinka Adetokun Anderson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 30 | 2 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 32 | E. KennyEoin Kenny
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 1 | 0 | 39 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | M. MilovanovićMarko Milovanović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 1 | 0 | 39 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | O. BaileyOdin Ohray Bailey
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 26 | 1 | 0 | 39 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | H. BlairHarvey Blair
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. SwiftJohn David Swift
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 30 | 1 | 0 | 17 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | T. WaddinghamThomas Waddingham
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | B. KillipBen Killip
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | D. BielicaDaniel Bielica
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 26 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 55 | M. DiaMadiodio Dia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 66 | B. DowneyB. Downey Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | 17 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Ben PhillipsonBen Phillipson Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 99 | C. AguC. Agu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | C. OgilvieConnor Stuart Ogilvie
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 29 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | K. SylvanusK. Sylvanus Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Aanvaller | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | M. AniMichael Ani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| — | Max HammondMax Hammond Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | Middenvelder | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 48 | N. ChiomaNathaniel Chioma
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 2025 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 15 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor Portsmouth speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L. Le Roux | Middenvelder | 1 | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,2 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Portsmouth tegen:
- Birmingham
- Blackburn
- Bolton
- Bristol City
- Burnley
- Cardiff
- Charlton
- Derby
- Lincoln
- Middlesbrough
- Millwall
- Norwich
- Preston
- QPR
- Queens Park Rangers FC
- Sheffield United
- Southampton
- Stoke
- Swansea
- Watford
- West Brom
- West Ham
- Wolves
- Wrexham
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.