AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Bundesliga ♂ · za 07 nov 2026 · 18:30

Stuttgart – Werder Bremen

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

58 %1 — Stuttgart
21 %Gelijk
21 %2 — Werder Bremen

Verwachte score 2 – 1 (9 %) · verwachte doelpunten 2,40 – 1,27

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: thuisoverwinning · betrouwbaarheid gemiddeld (verlaagd van „goed”: spannend laatste onderling duel)
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Stuttgart er ongeveer 6 winnen en de andere 4 niet.

Twee meningen 1 · N · 2

Wat is dit?
Deux façons d'estimer le même match. Les cotes du marché : ce que les bookmakers pensent, une fois leur marge retirée ; elles réagissent vite aux blessures et aux compositions. Notre modèle : les résultats passés seulement (force des équipes, Elo, avantage du terrain). Quand les deux se rejoignent, la prévision est solide ; quand ils s'écartent de plus de 12 points, le match est moins évident qu'il n'y paraît.

De markt (bookmakers)58 · 21 · 21
Ons model (competitie en Elo)66 · 19 · 15

≈ Klein verschil (8 ptn) op een zege van Stuttgart: niets verontrustends, maar houd het in gedachten.

⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Stuttgart 1 – 1 Werder Bremen op 26/04/2026, gelijkspel.

Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Stuttgart DVDDV van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisDortmund Bundesliga ♂0 – 1D
10/10/2026uitPaderborn Bundesliga ♂2 – 0V
17/10/2026uitHamburg Bundesliga ♂0 – 1D
23/10/2026thuisM'gladbach Bundesliga ♂2 – 3D
31/10/2026uitLeverkusen Bundesliga ♂4 – 2V

Werder Bremen VNNVV van oudste naar meest recente

19/09/2026thuisAugsburg Bundesliga ♂3 – 2V
09/10/2026uitDortmund Bundesliga ♂2 – 2N
17/10/2026thuisPaderborn Bundesliga ♂2 – 2N
24/10/2026uitMainz Bundesliga ♂3 – 2V
31/10/2026thuisHoffenheim Bundesliga ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Stuttgart geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 4-2-zege tegen Leverkusen · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 7 tegen)

Werder Bremen 8 wedstrijden met een doelpunt 7 wedstrijden ongeslagen 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden ongeslagen uit 2 overwinningen op rij
komt van een 2-0-zege tegen Hoffenheim · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Stuttgart

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,00 uit) · 16,1 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 2,00 uit) · 17% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 6 geel, 0 rood

Discipline · 9,3 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 1,50 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · D. Seimen rotatie · 6 redding(en), 86% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · S. Hoeneb sinds 01/04/2023 · 4 club(s) getraind sinds 2017
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-2-3-1 ×1)

Vorm (API-Football): LWLLWL

Werder Bremen

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,70 thuis, 1,30 uit) · 13,2 schoten per wedstrijd, 39% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 2,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 7 geel, 0 rood

Discipline · 10,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · K. Hein · 20 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 1,67 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · Daniel Thioune sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 3-4-3 ×1)

Vorm (API-Football): LWDWDD

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Stuttgart

  • Blessure D. Zagadou · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure J. Diehl · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure J. Vagnoman · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure N. Nartey · Dij miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure T. Tomas · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Al Dakhil (Knie), L. Stergiou (Off the roster), M. Mittelstadt (Blessure), S. Drljaca (Off the roster)

Werder Bremen

  • Blessure F. Agu · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Njinmah · Dij miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure J. Stage · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure K. Topp · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. N'Diaye · Lies miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure N. Stark · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure S. Alvero · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure S. Musah · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: S. Lynen (Heup)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter : Sören Storks 4 wedstrijd(en) dit seizoen

Assistenten: Thorben Siewer, Dr. Martin Thomsen · Vierde official: Robert Hartmann · VAR: Timo Gerach · officiële aanstelling (dfb.de)

23,3 gefloten overtredingen per wedstrijd · 4,3 buitenspel · 4,33 geel en 0,00 rood per wedstrijd (statistieken over 3 wedstrijd(en))

Stuttgart: 9,3 overtreding(en) per wedstrijd · Werder Bremen: 10,2.

Deze scheidsrechter fluit meer overtredingen (23,3 per wedstrijd) dan de twee teams gewoonlijk maken (19,5): een hakkerige wedstrijd in het vooruitzicht, vooral voor Werder Bremen, het team met de meeste overtredingen.

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,0 voor Stuttgart, 11,0 voor Werder Bremen · Verwachte gele kaarten: 3,9 · Verwacht buitenspel: 4,3

Scheidsrechter: +1 % gefloten overtredingen en +14 % kaarten ten opzichte van het gemiddelde van de competitie (4 wedstrijd(en) dit seizoen).

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
A. StillerAngelo Stiller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart1001—17,3
2026-27Germany100——06,9
2025-26Stuttgart100——07,0
2024-25Stuttgart321821—67,3
2023-24Stuttgart3110——57,0
2023-24Hoffenheim100——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stuttgart1,180,3225 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: N. FüllkrugNiclas Füllkrug

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen11 (1 strafsch.)01—16,7
2025-26Milan20108—06,5
2025-26West Ham100——06,3
2024-25West Ham183221—26,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund2912 (3 strafsch.)826—17,1
2023-24Werder Bremen20 (3 strafsch.)826—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,9 per wedstrijd), D. PejčinovićDženan Pejčinović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Stuttgart

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
17 D. PejčinovićDženan Pejčinović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %303,1426 %
37 Jonathan AkaegbobiJonathan Akaegbobi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Wolfsburg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %00—60 %
30 J. MajchrzakJordan Aleksander Majchrzak
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Arka Gdynia1200——2—
2024-25Legia100——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %00—60 %
7 L. PennaL. Penna
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %00—60 %
9 T. van der LeijT. van der Leij
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2025-26Waalwijk3404—07,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %00—60 %

Werder Bremen

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
18 E. DinkçiEren Sami Dinkçi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen6110—06,7
2025-26Heidenheim14319—37,0
2025-26Freiburg3003—06,5
2024-25Freiburg25039—16,8
2023-24Heidenheim3310428—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %110,2468 %
44 Y. RegeerYouri Pieter Regeer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ajax6014—17,1
2026-27Werder Bremen5005—17,3
2025-26Ajax200——07,0
2024-25Twente19016—27,2
2024-25Ajax4116—17,2
2023-24Twente000——0—
2023-24Ajax000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0068 %
26 J. WieheJ. Wiehe

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
10 N. FüllkrugNiclas Füllkrug
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen11 (1 strafsch.)01—16,7
2025-26Milan20108—06,5
2025-26West Ham100——06,3
2024-25West Ham183221—26,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund2912 (3 strafsch.)826—17,1
2023-24Werder Bremen20 (3 strafsch.)826—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,5026 %
15 L. ReisLudovit Reis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen1103—08,0
2025-26Club Brugge319541—57,0
2024-25Hamburg262222—56,9
2023-24Hamburg253232—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %101,0026 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Stuttgart — 3-4-2-1

Trainer : S. Hoeneb sinds 01/04/2023 · vastgelegd op 23/10/2026

Dennis Seimen Stuttgart · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Paderborn · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 41 D. SeimenRamon Hendriks Stuttgart · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Stuttgart · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Feyenoord · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Vitesse · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Vitesse · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel Feyenoord · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 R. HendriksFinn Jeltsch Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Germany · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stuttgart · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Nurnberg · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nurnberg · 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 29 F. JeltschMaximilian Mittelstädt Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Stuttgart · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 7 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,4 Stuttgart · 2023-24: 31 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,3 7 M. MittelstädtAngelo Stiller Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Stuttgart · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 8 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,3 Stuttgart · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Hoffenheim · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 6 A. StillerChris Jan Führich Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,2 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Stuttgart · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Stuttgart · 2023-24: 34 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 7 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 10 C. FührichAtakan Karazor 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 4 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2023-24: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,1 16 A. KarazorJamie Leweling Stuttgart · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Stuttgart · 2024-25: 27 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Stuttgart · 2023-24: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 18 J. LewelingGrischa Prömel Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Hoffenheim · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Hoffenheim · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Hoffenheim · 2023-24: 28 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 21 G. PrömelBilal El Khannouss Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Stuttgart · 2025-26: 11 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Leicester · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,3 Leicester · 2024-25: 32 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Genk · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Genk · 2023-24: 37 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel 11 B. El KhannoussDženan Pejčinović Stuttgart · 2026-27: 1 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 9,3 Wolfsburg · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolfsburg · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Fortuna Dusseldorf · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fortuna Dusseldorf · 2024-25: 19 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Wolfsburg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Wolfsburg · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 17 D. Pejčinović
Dennis Seimen
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart2000—06,9
2025-26Paderborn000——0—
2024-25Stuttgart000——0—
2023-24Stuttgart000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ramon Hendriks
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart5000—07,1
2025-26Stuttgart100——06,5
2024-25Stuttgart330112—36,7
2024-25Feyenoord000——0—
2024-25Vitesse—00————
2023-24Vitesse3100——7—
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Finn Jeltsch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart100——07,5
2026-27Germany000——0—
2025-26Stuttgart000——0—
2024-25Stuttgart13007—26,7
2024-25Nurnberg2001—06,8
2023-24Nurnberg13008—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Maximilian Mittelstädt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart1001—07,2
2026-27Germany1012—07,9
2025-26Stuttgart1001—17,2
2024-25Stuttgart321724—57,4
2023-24Stuttgart312428—57,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Angelo Stiller
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart1001—17,3
2026-27Germany100——06,9
2025-26Stuttgart100——07,0
2024-25Stuttgart321821—67,3
2023-24Stuttgart3110——57,0
2023-24Hoffenheim100——07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Chris Jan Führich
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart100——06,9
2026-27Germany1000—03,2
2025-26Stuttgart1002—06,2
2024-25Stuttgart33239—17,0
2023-24Stuttgart34876—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Atakan Karazor
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27000——0—
2025-26100——07,0
2024-25322437—10 17,1
2023-24330428—97,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jamie Leweling
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart6002—06,7
2026-27Germany100——06,7
2025-26Stuttgart110——07,9
2024-25Stuttgart272117—46,9
2023-24Stuttgart344422—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Grischa Prömel
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart1001—06,6
2025-26Hoffenheim1102—16,9
2024-25Hoffenheim200——06,5
2023-24Hoffenheim284533—96,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bilal El Khannouss
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart100——06,6
2025-26Stuttgart11506—47,2
2025-26Leicester100——05,3
2024-25Leicester322330—46,9
2024-25Genk101——07,3
2023-24Genk3730——9—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dženan Pejčinović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stuttgart130——09,3
2026-27Wolfsburg000——0—
2025-26Wolfsburg200——06,9
2025-26Fortuna Dusseldorf—00————
2024-25Fortuna Dusseldorf195011—26,8
2024-25Wolfsburg000——0—
2023-24Wolfsburg4002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Werder Bremen — 4-2-3-1

Trainer : Daniel Thioune sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Karl Jakob Hein Werder Bremen · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Estonia · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Werder Bremen · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Arsenal · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Valladolid · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Arsenal · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Arsenal · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 K. HeinArthur Augusto de Matos Soares Werder Bremen · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Sabadell · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Leverkusen · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leverkusen · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Juventus · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leverkusen · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Sabadell · 2024-25: 20 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Girona · 2024-25: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Juventus · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Fiorentina · 2023-24: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Leverkusen · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Liverpool · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Juventus · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 13 ArthurAmos Pieper 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 2024-25: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 5 A. PieperMarco Friedl Austria · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Werder Bremen · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Werder Bremen · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Werder Bremen · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Werder Bremen · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 32 M. FriedlOlivier Deman Werder Bremen · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Werder Bremen · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 Antwerp · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Werder Bremen · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Werder Bremen · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Cercle Brugge · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2 O. DemanYouri Pieter Regeer Ajax · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Werder Bremen · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Ajax · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Twente · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Ajax · 2024-25: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Twente · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Ajax · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 44 Y. RegeerLudovit Reis Werder Bremen · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Club Brugge · 2025-26: 31 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 5 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Hamburg · 2024-25: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Hamburg · 2023-24: 25 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 15 L. ReisIván San José Cantalejo Werder Bremen · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Valladolid · 2025-26: 34 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 7 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Valladolid · 2024-25: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Valladolid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 C. San JoséMarco Grüll Austria · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Werder Bremen · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Werder Bremen · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Werder Bremen · 2024-25: 31 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 SK Rapid · 2023-24: 29 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 6 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,5 Rapid Vienna · 2023-24: 29 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 6 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,5 Werder Bremen · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 M. GrüllEren Sami Dinkçi Werder Bremen · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Heidenheim · 2025-26: 14 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Freiburg · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Freiburg · 2024-25: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Heidenheim · 2023-24: 33 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 18 E. DinkçiNiclas Füllkrug Werder Bremen · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Milan · 2025-26: 20 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 West Ham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 West Ham · 2024-25: 18 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Dortmund · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dortmund · 2023-24: 29 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Werder Bremen · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 8 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 10 N. Füllkrug
Karl Jakob Hein
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen6000—07,1
2026-27Estonia100——06,7
2025-26Werder Bremen200——07,7
2025-26Arsenal100——06,2
2024-25Valladolid3300——06,9
2024-25Arsenal000——0—
2023-24Arsenal000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Arthur Augusto de Matos Soares
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen5001—16,8
2026-27Sabadell5006—16,8
2026-27Leverkusen000——0—
2025-26Leverkusen3103—07,1
2025-26Juventus—00————
2024-25Leverkusen310120—16,5
2024-25Sabadell2020——2—
2024-25Girona150016—26,9
2024-25Juventus000——0—
2023-24Fiorentina332 (1 strafsch.)318—27,2
2023-24Leverkusen4022—07,0
2023-24Liverpool000——0—
2023-24Juventus—0 (1 strafsch.)318——7,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amos Pieper
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,6
2025-26190010—47,1
2024-25320011—36,9
2023-247005—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Friedl
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Austria100——06,3
2026-27Werder Bremen100——08,0
2025-26Werder Bremen1002—16,6
2024-25Werder Bremen260026—9 17,0
2023-24Werder Bremen251031—67,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Olivier Deman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen1011—07,2
2025-26Werder Bremen100——16,2
2024-25Antwerp200021—97,0
2024-25Werder Bremen9001—16,6
2023-24Werder Bremen292127—56,8
2023-24Cercle Brugge500——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Youri Pieter Regeer
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ajax6014—17,1
2026-27Werder Bremen5005—17,3
2025-26Ajax200——07,0
2024-25Twente19016—27,2
2024-25Ajax4116—17,2
2023-24Twente000——0—
2023-24Ajax000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ludovit Reis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen1103—08,0
2025-26Club Brugge319541—57,0
2024-25Hamburg262222—56,9
2023-24Hamburg253232—47,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván San José Cantalejo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen1001—06,0
2025-26Valladolid347 (1 strafsch.)741—47,0
2024-25Valladolid18203—16,5
2023-24Valladolid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Grüll
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Austria2003—06,6
2026-27Werder Bremen101——06,9
2025-26Werder Bremen1001—06,3
2024-25Werder Bremen316122—16,7
2023-24SK Rapid2913 (7 strafsch.)635—37,5
2023-24Rapid Vienna2913 (7 strafsch.)635—37,5
2023-24Werder Bremen—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eren Sami Dinkçi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen6110—06,7
2025-26Heidenheim14319—37,0
2025-26Freiburg3003—06,5
2024-25Freiburg25039—16,8
2023-24Heidenheim3310428—86,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Niclas Füllkrug
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Werder Bremen11 (1 strafsch.)01—16,7
2025-26Milan20108—06,5
2025-26West Ham100——06,3
2024-25West Ham183221—26,8
2024-25Dortmund000——0—
2023-24Dortmund2912 (3 strafsch.)826—17,1
2023-24Werder Bremen20 (3 strafsch.)826—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Stuttgart
2gelijk
2overwinning(en) Werder Bremen
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Stuttgart 11 doelpunt(en), Werder Bremen 7 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 3,2 geel en 0,4 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Christian Dingert, Robert Hartmann, D. Schlager

Doelpuntenmakers in deze duels : D. Undav Stuttgart, 2 · E. Demirović Stuttgart, 2 · J. Stage Werder Bremen, 2 · M. Ducksch Werder Bremen, 2 · O. Burke Werder Bremen, 2 · B. El Khannouss Stuttgart, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
26/04/2026Stuttgart – Werder Bremen Bundesliga ♂1 – 1gelijk
14/12/2025Werder Bremen – Stuttgart Bundesliga ♂0 – 4Stuttgart
13/04/2025Stuttgart – Werder Bremen Bundesliga ♂1 – 2Werder Bremen
30/11/2024Werder Bremen – Stuttgart Bundesliga ♂2 – 2gelijk
21/04/2024Werder Bremen – Stuttgart Bundesliga ♂2 – 1Werder Bremen
02/12/2023Stuttgart – Werder Bremen Bundesliga ♂2 – 0Stuttgart

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Stuttgart – Werder Bremen →

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Belgique · Telenet / Playsports enige uitzender van de competitie

Elders in EuropaZender
Allemagne land van de competitieSky Deutschland of WOW of DAZN of Sport1 of Sat.1 of RTL rechten van het seizoen
AutricheSky Deutschland of DAZN of WOW rechten van het seizoen
Canada (Québec)DAZN of One Soccer rechten van het seizoen
DanemarkViaplay enige uitzender van de competitie
EspagneDAZN enige uitzender van de competitie
États-Unis (New York)USA Networks of Fandango of Telemundo of Peacock rechten van het seizoen
FrancebeIN Sports rechten van het seizoen
GrèceNova enige uitzender van de competitie
IrlandeSky Sports of BBC of The Vardy Party of That's Football of Bundesliga App rechten van het seizoen
ItalieSky Italia enige uitzender van de competitie
LuxembourgSky Deutschland of WOW of DAZN of Eleven Sports rechten van het seizoen
MarocMBC of Shahid of Bundesliga App rechten van het seizoen
Pays-BasViaplay enige uitzender van de competitie
PologneEleven Sports enige uitzender van de competitie
PortugalDAZN enige uitzender van de competitie
Royaume-UniSky Sports of Amazon Prime Video of BBC of That's Football of Bundesliga App rechten van het seizoen
SénégalCanal+ of StarTimes rechten van het seizoen
SuisseSky Deutschland (via MySports / UPC) of DAZN of WOW rechten van het seizoen
TunisieMBC of Shahid of Bundesliga App rechten van het seizoen
TurquieS Sport of Bundesliga App rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13