AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue des nations ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis

North Macedonia

4wedstrijden (1 seizoen(en) in de database)
0 %overwinningen
0,00doelpunten / wedstrijd
—ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DDDD laatste 4 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 4 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-3-nederlaag tegen Switzerland · 0 W, 0 G, 4 V in de laatste 4 wedstrijden (0 gescoord, 10 tegen)

Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

North Macedonia

Aanval · 0,00 doelpunt(en) per wedstrijd · 6,0 schoten per wedstrijd, 4% op doel

Verdediging · 2,50 tegen per wedstrijd

Discipline · 13,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,3 buitenspel per wedstrijd · 3,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 4 wedstrijd(en))

Doelman · S. Dimitrievski

Trainer · G. Sedloski sinds 01/10/2026 · 11 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: attaque en difficulté

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

North Macedonia

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Stole Dimitrievski Valencia · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 FYR Macedonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Valencia · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Valencia · 2024-25: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Vallecano · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Valencia · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Vallecano · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 23 S. DimitrievskiVisar Musliu St Truiden · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 FYR Macedonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 St Truiden · 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Paderborn · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 St Truiden · 2024-25: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Paderborn · 2023-24: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,8 6 V. MusliuEzgjan Alioski FC Lugano · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,4 FYR Macedonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 FC Lugano · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Fenerbahce · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 8 E. AlioskiGjoko Zajkov 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 5 G. ZajkovAndrej Stojchevski 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 A. StojchevskiEnis Bardhi Konyaspor · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 5,9 FYR Macedonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Konyaspor · 2025-26: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 4 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Bodrumspor · 2024-25: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Trabzonspor · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Trabzonspor · 2023-24: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 E. BardhiEljif Elmas FYR Macedonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Atalanta · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Napoli · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Torino · 2024-25: 13 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 RB Leipzig · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 RB Leipzig · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Napoli · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 E. ElmasBojan Ilievski 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2 B. IlievskiBojan Miovski FYR Macedonia · 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,6 Rangers · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Rangers · 2025-26: 37 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 2 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Girona · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Rangers · 2024-25: 37 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 2 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Girona · 2024-25: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Aberdeen · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aberdeen · 2023-24: 37 wedstrijden, 16 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 9 B. MiovskiA. Omeragikj 17 A. OmeragikjE. Rastoder Panathinaikos · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 FC Thun · 2025-26: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 FC Thun · 2024-25: 5 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 FC Vaduz · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Vaduz · 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel Grasshoppers · 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 11 E. Rastoder
Stole Dimitrievski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia900——16,8
2026-27FYR Macedonia200——06,8
2025-26Valencia400——07,1
2024-25Valencia3800——16,4
2024-25Vallecano—00————
2023-24Valencia3800——27,0
2023-24Vallecano3700——27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Visar Musliu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Truiden7007—17,2
2026-27FYR Macedonia210——07,6
2025-26St Truiden300022—47,1
2024-25Paderborn11002—16,7
2024-25St Truiden9004—36,9
2023-24Paderborn263021—3 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ezgjan Alioski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Lugano3003—05,4
2026-27FYR Macedonia2002—06,8
2025-26FC Lugano200——1—
2023-24Fenerbahce000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gjoko Zajkov
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia200——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrej Stojchevski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enis Bardhi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Konyaspor6003—1 15,9
2026-27FYR Macedonia2002—07,2
2025-26Konyaspor325 (2 strafsch.)427—46,9
2024-25Bodrumspor151312—17,2
2024-25Trabzonspor000——0—
2023-24Trabzonspor510——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Eljif Elmas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bojan Ilievski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia2011—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bojan Miovski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia2212—17,6
2026-27Rangers100——06,9
2025-26Rangers3716 (6 strafsch.)237—66,8
2025-26Girona100——06,5
2024-25Rangers3716 (6 strafsch.)237—66,8
2024-25Girona302113—06,7
2024-25Aberdeen100——0—
2023-24Aberdeen3716 (4 strafsch.)230—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

A. Omeragikj

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Elmin Rastoder
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Panathinaikos6103—16,6
2025-26FC Thun51111—06,5
2024-25FC Thun51111—06,5
2024-25FC Vaduz—00————
2023-24FC Vaduz1410——1—
2023-24Grasshoppers6002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

In de pers
Wat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.

Volgende wedstrijden

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
06/10/2026Switzerland – FYR Macedonia3 – 0
03/10/2026FYR Macedonia – Scotland0 – 2
29/09/2026Slovenia – FYR Macedonia2 – 0
26/09/2026FYR Macedonia – Switzerland0 – 3

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

#SpelerPositieLeeftijdWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijferStatus
9B. MiovskiBojan Miovski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia2212—17,6
2026-27Rangers100——06,9
2025-26Rangers3716 (6 strafsch.)237—66,8
2025-26Girona100——06,5
2024-25Rangers3716 (6 strafsch.)237—66,8
2024-25Girona302113—06,7
2024-25Aberdeen100——0—
2023-24Aberdeen3716 (4 strafsch.)230—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller2622180212—17,6rotatie
10E. BardhiEnis Bardhi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Konyaspor6003—1 15,9
2026-27FYR Macedonia2002—07,2
2025-26Konyaspor325 (2 strafsch.)427—46,9
2024-25Bodrumspor151312—17,2
2024-25Trabzonspor000——0—
2023-24Trabzonspor510——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder3022180002—07,2rotatie
7E. ElmasEljif Elmas
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia200——06,7
2026-27Atalanta110——07,6
2025-26Napoli2001—06,8
2024-25Torino134013—06,9
2024-25RB Leipzig2002—16,6
2023-24RB Leipzig14004—06,5
2023-24Napoli000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder262218000——06,7rotatie
23S. DimitrievskiStole Dimitrievski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Valencia900——16,8
2026-27FYR Macedonia200——06,8
2025-26Valencia400——07,1
2024-25Valencia3800——16,4
2024-25Vallecano—00————
2023-24Valencia3800——27,0
2023-24Vallecano3700——27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman322218000——06,8rotatie
6V. MusliuVisar Musliu
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27St Truiden7007—17,2
2026-27FYR Macedonia210——07,6
2025-26St Truiden300022—47,1
2024-25Paderborn11002—16,7
2024-25St Truiden9004—36,9
2023-24Paderborn263021—3 16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger312218010——07,6rotatie
8E. AlioskiEzgjan Alioski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FC Lugano3003—05,4
2026-27FYR Macedonia2002—06,8
2025-26FC Lugano200——1—
2023-24Fenerbahce000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger3322153002—06,8rotatie
5G. ZajkovGjoko Zajkov
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia200——07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger302215100——07,1rotatie
2Bojan IlievskiBojan Ilievski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia2011—07,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2621131011—07,2rotatie
18Tihomir KostadinovTihomir Kostadinov
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia1001—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder301190001—07,3invaller
21J. AtanasovJani Atanasov
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia200——07,0
2025-26Larisa300——2—
2025-26Cracovia2004—16,4
2025-26Cracovia Krakow2004—16,4
2024-25Cracovia9018—16,7
2024-25Cracovia Krakow9018—16,7
2023-24Cracovia285 (1 strafsch.)239—77,1
2023-24Cracovia Krakow285 (1 strafsch.)239—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder26207300——07rotatie
15A. EleziAgon Elezi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia000——0—
2024-25Bochum000——0—
2023-24Bochum000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Middenvelder2400000——0—niet gebruikt
4A. StojchevskiAndrej Stojchevski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Verdediger2200000——0—niet gebruikt
12D. ShishkovskiDamjan Shishkovski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27FYR Macedonia000——0—
2026-27FK Borac Banja Luka000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Doelman3000000——0—niet gebruikt
17A. OmeragikjA. Omeragikj

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Aanvaller23—————————
13Anes meliqiAnes meliqi

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Verdediger20—————————
1D. TaleskiD. Taleski

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Doelman30—————————
20Dimitar MitrovskiDimitar Mitrovski

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Middenvelder27—————————
11E. RastoderElmin Rastoder
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Panathinaikos6103—16,6
2025-26FC Thun51111—06,5
2024-25FC Thun51111—06,5
2024-25FC Vaduz—00————
2023-24FC Vaduz1410——1—
2023-24Grasshoppers6002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aanvaller24—————————
22Hristijan MaleskiHristijan Maleski

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Aanvaller24—————————
19L. DorievL. Doriev

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Middenvelder30—————————
14Mario MladenovskiMario Mladenovski

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Verdediger26—————————
16Matej GashtarovMatej Gashtarov

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Middenvelder19—————————
6S. AlomeroviсS. Alomeroviс

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Verdediger28—————————
3Sebastian HereraSebastian Herera

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Middenvelder31—————————

Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.

Selectie per 25/10/2026 · API-Football · 4 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Vertrokken in de loop van het seizoen 8

Spelers die dit seizoen voor North Macedonia speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.

SpelerPositieWedstrijdenBasisMinutenDoelpuntenAssistsCijfer
N. SerafimovVerdediger22136006,8
D. ChurlinovAanvaller21109007,1
I. AlimiMiddenvelder22107017,3
A. TrajkovskiAanvaller2163107,2
B. DimoskiVerdediger2030005,3
D. ToševskiAanvaller1027006,3
K. TrapanovskiMiddenvelder1010006,2
J. ManevVerdediger10000—

Historiek van de onderlinge duels

Alle wedstrijden van North Macedonia tegen:

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13