AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Non League Div One - Southern Central · Engeland · Vaste link · Clubgeschiedenis

Hadley

118wedstrijden (3 seizoen(en) in de database)
47 %overwinningen
1,87doelpunten / wedstrijd
—ClubElo-rating
Wat is dit?
L'Elo est une note de niveau (comme aux échecs) : elle monte quand une équipe bat plus forte qu'elle, baisse quand elle perd contre plus faible. Autour de 1 500 : niveau moyen européen ; 1 800 et plus : les tout meilleurs clubs. Comparable d'un pays à l'autre.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

DVVDV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Alle competities 6 wedstrijden ongeslagen uit 3 overwinningen op rij uit
komt van een 2-1-zege tegen Milton Keynes Irish · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 6 tegen)

Vergelijken met een ander team →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Hadley

Aanval · 1,88 doelpunt(en) per wedstrijd

Verdediging · 1,41 tegen per wedstrijd

Doelman · C. Taylor

Trainer · niet bekend

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Hadley

Geen bekende afwezige per 21/10/2026.

Composition probable — 4-3-3
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

C. Taylor Millwall · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Southampton · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 West Brom · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Millwall · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Southampton · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 West Brom · 2024-25: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Burnley · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Burnley · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 Bolton Wanderers FC · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bolton · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Stoke · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel C. TaylorA. Kyeremeh A. KyeremehC. Ismail C. IsmailC. McGettigan C. McGettiganDylan Ebengo D. EbengoB. Hayes B. HayesC. Ferguson C. FergusonH. Townsend H. TownsendF. Aldridge F. AldridgeIsaac Stones I. StonesJ. Edwards Charlton · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Charlton Athletic FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Charlton · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Charlton Athletic FC · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Plymouth · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Charlton · 2024-25: 41 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Charlton Athletic FC · 2024-25: 41 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Plymouth · 2024-25: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Plymouth · 2023-24: 35 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Charlton · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Charlton Athletic FC · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel J. Edwards
Caleb Joaquin Taylor
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Millwall2000—07,2
2026-27Derby County FC100——06,9
2026-27Derby100——06,9
2025-26Southampton200——07,1
2025-26West Brom1001—06,6
2025-26Millwall1003—07,5
2024-25Southampton8002—16,7
2024-25West Brom1101—16,7
2024-25Burnley—00————
2023-24Burnley281120—86,7
2023-24Bolton Wanderers FC7001—06,9
2023-24Bolton7001—06,9
2023-24West Brom3002—06,2
2023-24Stoke000——0—
2023-24Stoke City000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

A. Kyeremeh

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

C. Ismail

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

C. McGettigan

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Dylan Ebengo

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

B. Hayes

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

C. Ferguson

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

H. Townsend

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

F. Aldridge

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Isaac Stones

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

Joshua Edwards
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Charlton2002—06,7
2026-27Charlton Athletic FC1001—05,9
2025-26Charlton7007—16,9
2025-26Charlton Athletic FC7007—16,9
2025-26Plymouth1001—06,9
2024-25Charlton411536—57,1
2024-25Charlton Athletic FC411536—57,1
2024-25Plymouth221121—4 16,9
2023-24Plymouth353034—46,7
2023-24Charlton—00————
2023-24Charlton Athletic FC—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Transfers
Wat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.

Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.

Volgende wedstrijden

Geen wedstrijd gepland.

Laatste wedstrijden

DatumWedstrijdUitslag
25/04/2026Milton Keynes Irish – Hadley1 – 2
18/04/2026Hadley – Aylesbury United0 – 1
11/04/2026Hadley – Barton Rovers2 – 1
06/04/2026Rayners Lane – Hadley1 – 5
03/04/2026Hadley – Biggleswade0 – 2
28/03/2026London Lions – Hadley0 – 3
21/03/2026Welwyn Garden City – Hadley2 – 2
17/03/2026Hadley – Biggleswade Town2 – 4
14/03/2026Hadley – Marlow1 – 2
10/03/2026Hadley – Rayners Lane1 – 2
07/03/2026Flackwell Heath – Hadley2 – 2
28/02/2026Hadley – Leighton Town1 – 2
22/02/2026Enfield 1893 – Hadley0 – 4
14/02/2026Hadley – Hertford Town2 – 0
31/01/2026Beaconsfield Town – Hadley4 – 1

Spelersprestaties
Wat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.

SpelerPositieBij de club sinds
A. KyeremehVerdediger—
B. HayesMiddenvelder—
C. FergusonMiddenvelder—
C. IsmailVerdediger—
C. McGettiganVerdediger—
C. TaylorDoelman—
Dylan EbengoVerdediger—
F. AldridgeAanvaller—
G. AlfieriVerdediger—
H. GbioVerdediger—
H. OgbeborVerdediger—
H. TownsendMiddenvelder—
Isaac StonesAanvaller—
J. EdwardsAanvaller—
J. EffaAanvaller—
J. JevdjicVerdediger—
L. MassinghamVerdediger—
L. WardDoelman—
Luke AlfanoMiddenvelder—
P. BoxerMiddenvelder—
P. RoseminAanvaller—
Stefan PowellMiddenvelder—
T. GouldAanvaller—
T. MiltonVerdediger—
Z. UribarriMiddenvelder—

Posities uit Wikidata, zonder speeltijd of prestaties: die kolommen komen met API-Football.

Selectie per 21/10/2026 · API-Football · 42 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen

Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13