Ligue Europa ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
AZ Alkmaar
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DVV laatste 3 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 2 overwinningen op rij
komt van een 4-0-zege tegen Ararat-Armenia · 2 W, 0 G, 1 V in de laatste 3 wedstrijden (6 gescoord, 2 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
19e na 3 speeldag(en) · beste 19e, slechtste 52e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
AZ Alkmaar
Aanval · 2,20 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 2,20 uit) · 14,0 schoten per wedstrijd, 40% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 1,40 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 11 geel, 0 rood
Discipline · 14,0 overtreding(en) per wedstrijd · 0,0 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))
Doelman · J. De Busser rotatie · 7 redding(en), 78% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,3
Trainer · Leeroy Echteld sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1)
Vorm (API-Football): WWWWWDWLD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
AZ Alkmaar
- Blessure J. Hornkamp · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure K. Smit · Blessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure S. Resink · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: H. Verhulst (Off the roster), J. Clasie (Tik)
Composition probable — 4-3-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Go Ahead Eagles | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2024-25 | Go Ahead Eagles | 32 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Lommel SK | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lommel SK | 27 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Wesley Theodorus Hoedt| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 |
| 2024-25 | Watford | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Watford | 44 | 3 | 2 | 44 | — | 12 | 7,3 |
| 2023-24 | Anderlecht | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lewis Schouten| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,9 |
| 2025-26 | Excelsior | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mees Jacobus Wilhelmus de Wit| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,4 |
| 2025-26 | 5 | 1 | 2 | 4 | — | 2 | 7,1 |
| 2024-25 | 29 | 1 | 1 | 5 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | 10 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Seiya Maikuma| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,3 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | 31 | 0 | 2 | 21 | — | 3 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Peer Koopmeiners| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 5 | 2 | 0 | 11 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 36 | 1 | 7 | 59 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Almere City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Almere City | 31 | 0 | 9 | 75 | — | 7 1 | 7,3 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ayoub Oufkir| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,0 |
| 2025-26 | Sparta Rotterdam | 2 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 7,7 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sparta Rotterdam | 20 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Valdemar Byskov Andreasen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | FC Midtjylland | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | FC Midtjylland | 13 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | FC Midtjylland | 22 | 2 | 2 | 8 | — | 0 1 | 7,0 |
| 2023-24 | FC Midtjylland | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
B. Kovacs| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Weslley Pinto Batista| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | 7 | 1 | 3 | 10 | — | 3 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mexx Meerdink| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | AZ Alkmaar | 2 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Netherlands | 2 | 2 (1 strafsch.) | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | AZ Alkmaar | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | AZ Alkmaar | 29 | 13 | 0 | 15 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Vitesse | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Vitesse | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (22/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Transfers nog niet vastgelegd: ze komen met de verzamelingen, enkele teams per keer.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Wilkinson goes viral AGAIN after unbelievable trick shot! Sky Sports · vr 10:55
- "Je vais te frapper...", Luciano Spalletti menace un de ses joueurs pendant la victoire de la Juventus RMC Sport · vr 08:49
- Moviola Az Alkmaar-Juve: Sylwestrzak ok, non c’è rigore su Dijkstra Corriere dello Sport · vr 08:23 · Arbitrage
- La Juve batte l'Az Alkmaar e Spalletti si toglie qualche sassolino: "Partita seria, col Nec ci ridevate in faccia e invece ha sette punti" Corriere dello Sport · do 23:43 · Reactie
- 1-2: Kolo Muani mantiene a la Juventus en el Top 8 Mundo Deportivo · do 23:11
- Woltemade wahrt Scorer-Serie: Juventus zittert sich in Alkmaar zum Sieg kicker · do tijd nog te bepalen
- Spalletti impazzisce con Cabal dopo il gol al 90': "Ti do un cazzotto e..." Corriere dello Sport · do 23:02
- AZ Alkmaar-Juventus, en directo: Europa League, hoy en vivo AS · do 20:59
- AZ - Juventus, en directo | Europa League Mundo Deportivo · do 20:00 · Opstelling
- Koopmeiners non fa sconti al fratello, poi Kolo Muani: la Juve vince 2-1 in casa dell'Az Alkmaar Corriere dello Sport · do 19:46
- Koopmeiners contro Koopmeiners: Az Alkmaar-Juve è una questione di famiglia Corriere dello Sport · do 10:47
- Dove vedere Az Alkmaar-Juve in tv? Sky o Dazn, orario Corriere dello Sport · do 09:38 · Opstelling
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
AZ Alkmaar komt eraan Ligue Europa ♂ · do 18:45 AZ Alkmaar
Sturm Graz komt eraan Ligue Europa ♂ · do 21:00 AZ Alkmaar
Dinamo Zagreb komt eraan Ligue Europa ♂ · do 21:00 Benfica
AZ Alkmaar komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 22/10/2026 | Ararat-Armenia – AZ Alkmaar | 0 – 4 |
| 15/10/2026 | AZ Alkmaar – Hapoel Be'er Sheva | 2 – 1 |
| 16/09/2026 | Sunderland – AZ Alkmaar | 1 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 | J. De BusserJari De Busser
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 26 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | P. KoopmeinersPeer Koopmeiners
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 2 | 2 | 180 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 7,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | W. GoesWouter Goes
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 2 | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | R. DaalRo-Zangelo Daal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 2 | 2 | 176 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | A. OufkirAyoub Oufkir
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 2 | 2 | 106 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | V. ByskovValdemar Byskov Andreasen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | 2 | 1 | 121 | 0 | 1 | 0 | — | 0 | 7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | D. KwakmanDave Kwakman
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 2 | 1 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. ChávezMateo Chávez García
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 2 | 1 | 104 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | M. MeerdinkMexx Meerdink
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 2 | 1 | 97 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | E. DijkstraElijah Dijkstra
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | W. HoedtWesley Theodorus Hoedt
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 31 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | L. SchoutenLewis Schouten
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 1 | 1 | 83 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | B. KovacsB. Kovacs
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 18 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. ClasieJordy Clasie
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 34 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | M. de WitMees Jacobus Wilhelmus de Wit
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 1 | 1 | 76 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 3,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | S. MaikumaSeiya Maikuma
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 28 | 1 | 1 | 61 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 3,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | K. SmitKees Smit
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 19 | 1 | 1 | 59 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | Weslley PatatiWeslley Pinto Batista
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 2 | 0 | 49 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | C. StengsCalvin Stengs
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 27 | 2 | 0 | 36 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,1 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | D. KasiusDenso Kasius
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 1 | 0 | 29 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 6,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | H. de WitHessel de Wit
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 18 | 1 | 0 | 18 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | J. HornkampJizz Hornkamp
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 27 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 54 | Jerolldino ArmantradingJerolldino Bergraaf
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | R. IchiharaRion Ichihara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | R. Owusu-OduroRome-Jayden Owusu-Oduro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. NataliAndrea Natali
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | H. VerhulstHobie Verhulst
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | I. KaIsmail Ka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | J. OeripJulian Oerip
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 41 | J. ZoetJeroen Zoet
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 34 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | R. RobbemondRio Robbemond
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 20 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. ResinkStije Resink
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 22 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | W. BouzianeWassim Bouziane
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 19 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 3 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 1
Spelers die dit seizoen voor AZ Alkmaar speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Parrott | Aanvaller | 1 | 0 | 33 | 0 | 0 | 6,3 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van AZ Alkmaar tegen:
- Aarhus
- Aluminij
- Anderlecht
- Ararat-Armenia
- Benfica
- Besiktas
- Bournemouth
- Celje
- Celta
- Celtic
- Crystal Palace
- Derry City
- Dinamo Zagreb
- Dynamo Kyiv
- FC Iberia 1999
- FC Midtjylland
- FC ST. Gallen
- FC Thun
- Ferencvarosi TC
- FK Kauno Žalgiris
- Gornik Zabrze
- Hajduk Split
- Hammarby FF
- Hapoel Be'er Sheva
- Hearts
- Hoffenheim
- Hradec Králové
- Jagiellonia
- Juventus
- Kairat Almaty
- KF Egnatia
- KI Klaksvik
- KuPS Kuopio
- Larne
- Lech Poznan
- Leverkusen
- Lille
- Lincoln Red Imps FC
- Lyon
- Maccabi Tel Aviv
- Marseille
- Milan
- Mjallby AIF
- Nijmegen
- OFI
- Olympiakos
- Omonia Nicosia
- Pafos FC
- PAOK
- PFC CSKA Sofia
- PFC Levski Sofia
- Plzen
- Qarabag
- Rangers
- Red Star Belgrade
- Rennes
- Salzburg
- Shamrock Rovers
- Sheriff Tiraspol
- Sociedad
- Sparta Prague
- St Truiden
- St. Gilloise
- Sturm Graz
- Sunderland
- Torreense
- Trabzonspor
- Tromso
- Twente
- Universitatea Cluj
- Universitatea Craiova
- Vestri
- Vikingur Reykjavik
- Vojvodina
- Žilina
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.