Ligue 1 ♂ · za 12 dec 2026 · 17:00
Rennes – Monaco
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Rennes : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Rennes : op 23/10/2026 na te kijken
- Selectie van Monaco : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Monaco : op 23/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Rennes DVDVD van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | uit | Lyon Ligue 1 ♂ | 0 – 4 | D |
| 11/10/2026 | thuis | Auxerre Ligue 1 ♂ | 4 – 1 | V |
| 18/10/2026 | uit | Paris FC Ligue 1 ♂ | 3 – 4 | D |
| 25/10/2026 | thuis | Strasbourg Ligue 1 ♂ | 3 – 0 | V |
| 30/10/2026 | uit | Nice Ligue 1 ♂ | 2 – 5 | D |
Monaco VNDND van oudste naar meest recente
| 18/09/2026 | thuis | Lens Ligue 1 ♂ | 2 – 1 | V |
| 10/10/2026 | thuis | Toulouse Ligue 1 ♂ | 2 – 2 | N |
| 18/10/2026 | uit | Lorient Ligue 1 ♂ | 0 – 1 | D |
| 25/10/2026 | thuis | Lille Ligue 1 ♂ | 1 – 1 | N |
| 01/11/2026 | uit | Paris FC Ligue 1 ♂ | 1 – 3 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Rennes 9 wedstrijden ongeslagen thuis 4 wedstrijden met een doelpunt 4 overwinningen op rij thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 2-5-nederlaag tegen Nice · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 14 tegen)
Monaco 4 wedstrijden zonder overwinning 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-3-nederlaag tegen Paris FC · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Rennes
Aanval · 2,10 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 1,70 uit) · 16,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 4 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 2,00 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 3,00 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 16 geel, 0 rood
Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · B. Samba rotatie · 4 redding(en), 80% van de schoten op doel gestopt · 0,50 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · F. Haise sinds 01/08/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2013
Systeem: 4-1-4-1 · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-3-3 ×3)
Vorm (API-Football): DWWWLWL
Monaco
Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,00 uit) · 12,6 schoten per wedstrijd, 38% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 0,80 uit) · 29% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 15 geel, 0 rood
Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · L. Hrádecký rotatie · 12 redding(en), 75% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · Filipe Luís sinds 01/07/2026 · 3 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): WWWDWDL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Rennes
- Blessure E. Lepaul · Enkel miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Monaco
- Blessure E. Dier · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
- Blessure S. Idumbo · Lies miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Gemeld door één medium, nog te bevestigen: Ansu Fati (Onbeschikbaar, L'Équipe)
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: P. Brunner (Geschorst)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 10,8 voor Rennes, 11,5 voor Monaco · Verwachte gele kaarten: 3,1 · Verwacht buitenspel: 4,6
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: L. BlasLudovic Régis Arsène Blas W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 3 0 1 5 — 1 6,6 2024-25 29 6 8 31 — 6 7,2 2023-24 29 4 (1 strafsch.) 1 44 — 3 6,8 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rennes 2 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Sunderland 3 0 1 3 — 0 6,1 2024-25 Sunderland 40 10 5 21 — 2 6,8 2023-24 Sunderland 8 0 0 3 — 0 6,5 2023-24 Hibernian 2 0 0 2 — 0 6,3 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Monaco 3 3 1 2 — 0 7,6 2025-26 Monaco 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Cercle Brugge 18 3 (1 strafsch.) 0 10 — 1 6,8 2024-25 Dortmund 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dortmund 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Monaco 2 2 0 — — 0 7,1 2025-26 Monaco 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Monaco 17 13 (1 strafsch.) 2 19 — 0 7,4 2024-25 Sturm Graz 6 2 0 1 — 0 6,5 2024-25 Arsenal — 0 0 — — — — 2023-24 Sturm Graz 15 5 2 19 — 2 6,8 2023-24 Motherwell 14 6 (1 strafsch.) 5 11 — 2 7,2 2023-24 Waalwijk 0 0 0 — — 0 —
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Rennes
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 M. NagidaMahamadou Aboubakar Nagida
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 8 % | 1 | 0 | 0,50 | 34 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| B. CoulibalyB. Coulibaly Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 5 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| K. DongopandjiK. Dongopandji Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 5 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
48 A. Ait BoudlalAbdelhamid Aït Boudlal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,90 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 L. BlasLudovic Régis Arsène Blas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 0 | 0 | 0,00 | 34 % |
Monaco
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29 Paris Josua BrunnerParis Josua Brunner
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 3 | 1 | 1,00 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 L. CamaraLamine Camara
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 1 | 0 | 0,38 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 M. BierethMika Miles Biereth
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 2 | 0 | 1,55 | 24 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Rennes — 4-3-3
Trainer : F. Haise sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Rennes | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,1 |
| 2024-25 | Lens | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Rennes | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Lens | 33 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Charlie Richard Cresswell| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Toulouse | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 8,2 |
| 2024-25 | Toulouse | 32 | 3 | 1 | 28 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Leeds | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leeds | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mahamadou Aboubakar Nagida| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | 26 | 2 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Abdelhamid Aït Boudlal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Rennes | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Amiens | 9 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bryan Keith Reynolds Jr.| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Westerlo | 39 | 2 | 3 | 37 | — | 8 | 6,8 |
| 2024-25 | Westerlo | 37 | 1 | 3 | 37 | — | 8 | 6,9 |
| 2023-24 | Westerlo | 33 | 0 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2023-24 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mamadou Camara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Montpellier | 6 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | PAOK | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2026-27 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Nantes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | PAOK | 33 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 6,6 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Laval | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Brest | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Rennes | 34 | 5 | 3 | 41 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Laval | 30 | 5 (1 strafsch.) | 1 | 41 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | PAOK | 19 | 7 | 1 | 33 | — | 5 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Young Boys | 18 | 0 | 0 | 26 | — | 3 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Olympiakos | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 32 | 7 (1 strafsch.) | 3 | 37 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Young Boys | 29 | 1 | 1 | 43 | — | 13 | 7,1 |
| 2023-24 | Monaco | 20 | 1 (1 strafsch.) | 2 | 25 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Olympiakos | 17 | 2 | 0 | 22 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Nancy | 8 | 0 | 0 | — | — | 3 1 | — |
| 2023-24 | PAOK | — | 0 | 0 | 22 | — | — | 7,0 |
| 2023-24 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lens | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sebastian Szymański| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,8 |
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 3 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Rennes | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Ruch Chorzow | 30 | 1 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2024-25 | Fenerbahce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Fenerbahce | 37 | 10 | 11 | 37 | — | 4 | 7,6 |
| 2023-24 | Ruch Chorzow | 31 | 0 | 1 | 29 | — | 3 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Feyenoord | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Valentin Rongier| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 8,2 |
| 2024-25 | Rennes | 30 | 3 | 1 | 37 | — | 5 | 7,0 |
| 2024-25 | Marseille | 25 | 3 | 1 | 37 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Marseille | 10 | 0 | 0 | 13 | — | 2 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Rennes | 3 | 1 | 2 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Montpellier | 15 | 2 | 1 | 7 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Rennes | 11 | 1 | 1 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Montpellier | 27 | 5 | 2 | 11 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ludovic Régis Arsène Blas| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | 29 | 6 | 8 | 31 | — | 6 | 7,2 |
| 2023-24 | 29 | 4 (1 strafsch.) | 1 | 44 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Eliezer Mayenda Dossou| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rennes | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Sunderland | 3 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,1 |
| 2024-25 | Sunderland | 40 | 10 | 5 | 21 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Sunderland | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Hibernian | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2023-24 | Sochaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Monaco — 4-3-3
Trainer : Filipe Luís sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Finland | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | 10 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,4 |
| 2024-25 | Leverkusen | 4 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Leverkusen | 33 | 0 | 0 | — | — | 2 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sadibou Sané| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Metz | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Metz | 28 | 0 | 0 | 20 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Metz | 14 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christian Mawissa Elebi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,0 |
| 2024-25 | Monaco | 31 | 0 | 0 | 19 | — | 3 | 6,6 |
| 2024-25 | Toulouse | 0 | 0 | 0 | 19 | — | 0 | 6,6 |
| 2023-24 | Toulouse | 17 | 2 | 0 | 13 | — | 3 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Vanderson de Oliveira Campos| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | 31 | 1 | 3 | 28 | — | 6 1 | 7,1 |
| 2023-24 | 20 | 3 | 1 | 45 | — | 5 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Flávio Basilua Jacinto Nazinho| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Cercle Brugge | 28 | 3 | 4 | 34 | — | 13 | 7,0 |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cercle Brugge | 22 | 1 | 0 | — | — | 5 1 | — |
| 2023-24 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lamine Camara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Monaco | 29 | 2 | 7 | 45 | — | 10 1 | 7,3 |
| 2024-25 | Metz | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Metz | 31 | 1 | 5 | 46 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stanis Idumbo-Muzambo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 2 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Monaco | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Sevilla | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Sevilla | 36 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Denis Lemi Zakaria Lako Lado| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Switzerland | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 2 | 6,7 |
| 2026-27 | Monaco | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Monaco | 27 | 6 (2 strafsch.) | 4 | 32 | — | 5 | 7,2 |
| 2024-25 | Monaco | 27 | 6 (2 strafsch.) | 4 | 32 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Monaco | 25 | 4 | 0 | 33 | — | 11 | 7,1 |
| 2023-24 | Juventus | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Chelsea | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Paris Josua Brunner| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 3 | 3 | 1 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Monaco | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cercle Brugge | 18 | 3 (1 strafsch.) | 0 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dortmund | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mika Miles Biereth| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 2 | 2 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Monaco | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Monaco | 17 | 13 (1 strafsch.) | 2 | 19 | — | 0 | 7,4 |
| 2024-25 | Sturm Graz | 6 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Arsenal | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Sturm Graz | 15 | 5 | 2 | 19 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Motherwell | 14 | 6 (1 strafsch.) | 5 | 11 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Waalwijk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mathys Detourbet| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Monaco | 2 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Troyes | 2 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Troyes | 13 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Rennes 8 doelpunt(en), Monaco 13 · beide scoren in 67% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 83% · 4,0 geel en 0,6 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: R. Buquet, Hakim Ben el Salem Hadj, J. Stinat
Doelpuntenmakers in deze duels : M. Akliouche Monaco, 3 · L. Blas Rennes, 2 · M. Biereth Monaco, 2 · A. Ait Boudlal Rennes, 1 · A. Fati Monaco, 1 · A. Golovin Monaco, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 31/01/2026 | Monaco – Rennes Ligue 1 ♂ | 4 – 0 | Monaco |
| 22/11/2025 | Rennes – Monaco Ligue 1 ♂ | 4 – 1 | Rennes |
| 25/01/2025 | Monaco – Rennes Ligue 1 ♂ | 3 – 2 | Monaco |
| 05/10/2024 | Rennes – Monaco Ligue 1 ♂ | 1 – 2 | Monaco |
| 07/04/2024 | Monaco – Rennes Ligue 1 ♂ | 1 – 0 | Monaco |
| 09/12/2023 | Rennes – Monaco Ligue 1 ♂ | 1 – 2 | Monaco |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Rennes – Monaco →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Pologne · rechten van het seizoen: Eleven Sports zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur ligue1.com le 29/09/2026.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France land van de competitie | Ligue 1+ of beIN Sports rechten van het seizoen |
| Allemagne | DAZN rechten van het seizoen |
| Autriche | DAZN rechten van het seizoen |
| Belgique | DAZN rechten van het seizoen |
| Canada (Québec) | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Danemark | Viaplay rechten van het seizoen |
| Espagne | DAZN rechten van het seizoen |
| États-Unis (New York) | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Grèce | Open TV rechten van het seizoen |
| Irlande | Ligue 1+ rechten van het seizoen |
| Italie | Ligue 1+ rechten van het seizoen |
| Luxembourg | DAZN rechten van het seizoen |
| Maroc | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Pays-Bas | Viaplay rechten van het seizoen |
| Portugal | Sport TV rechten van het seizoen |
| Royaume-Uni | Ligue 1+ of Amazon Prime Video rechten van het seizoen |
| Sénégal | Canal+ of SuperSport rechten van het seizoen |
| Suisse | DAZN of Sky Switzerland rechten van het seizoen |
| Tunisie | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Turquie | beIN Sports rechten van het seizoen |