AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 2 ♂ · vr 19 feb 2027 · 20:00

Dunkerque – Nancy

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Dunkerque DDVND van oudste naar meest recente

18/09/2026uitPau FC Ligue 2 ♂0 – 2D
09/10/2026thuisAnnecy Ligue 2 ♂0 – 1D
17/10/2026uitNantes Ligue 2 ♂3 – 2V
23/10/2026thuisMetz Ligue 2 ♂1 – 1N
30/10/2026uitRodez Ligue 2 ♂0 – 1D

Nancy VVVVV van oudste naar meest recente

18/09/2026uitRodez Ligue 2 ♂4 – 3V
09/10/2026thuisGuingamp Ligue 2 ♂1 – 0V
16/10/2026uitAnnecy Ligue 2 ♂2 – 1V
23/10/2026thuisLaval Ligue 2 ♂1 – 0V
02/11/2026uitRed Star Ligue 2 ♂4 – 1V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Dunkerque geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-1-nederlaag tegen Rodez · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 7 tegen)

Nancy 6 wedstrijden met een doelpunt 5 overwinningen op rij 3 overwinningen op rij uit
komt van een 4-1-zege tegen Red Star · 5 W, 0 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 5 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Dunkerque

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 11,6 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 2,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 23 geel, 2 rood

Discipline · 13,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Moha Airam rotatie · 22 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,60 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Albert Sánchez sinds 01/07/2025 · 2 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WDLLDWLLW

Nancy

Aanval · 1,20 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,40 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 30% op doel · niet gescoord in 33% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 1,00 uit) · 44% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 14 geel, 2 rood

Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,2 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · E. Basilio · 17 redding(en), 68% van de schoten op doel gestopt · 0,89 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Oswald Tanchot sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×3, 4-1-4-1 ×2)

Vorm (API-Football): DLWWLLWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Dunkerque

  • Schorsing Jordan Morel · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Dunkerque – Metz) waarschijnlijke schorsing 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Nancy

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,4 voor Dunkerque, 12,7 voor Nancy · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Théna MassockThéna Massock
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dunkerque2,330,3528 %
K. AyariK. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dunkerque1,970,3626 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: K. AyariK. Ayari

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), I. HousniIlyes Housni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy92 (1 strafsch.)27—07,2
2024-25Le Havre12005—06,5
2024-25Paris SG000——06,2
2023-24Paris SG000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), A. DahoAlex Daho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque5015—16,8
2025-26Sochaux5003—06,5
2025-26Dunkerque000——0—
2024-25Sochaux5003—06,5
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), G. RobailGaëtan Robail
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274202—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Dunkerque

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 E. PrutsevEgor Prutsev
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279318—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %310,4877 %
19 S. KeitaSouleymane Keita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8229—26,8
2026-27St. Gilloise100——06,7
2026-27Mantova000——0—
2025-26Boulogne7004—16,7
2025-26St. Gilloise100——06,3
2024-25Boulogne—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %220,3854 %
10 A. LebeauAdrien Lebeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 strafsch.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1377 %
26 Opa SangantéOpa Sanganté
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1185 %
7 K. AyariK. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1946 %

Nancy

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
9 I. HousniIlyes Housni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy92 (1 strafsch.)27—07,2
2024-25Le Havre12005—06,5
2024-25Paris SG000——06,2
2023-24Paris SG000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

19 %220,2285 %
4 N. Fernandez-VelizNehemiah Fernandez-Veliz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy92010—37,3
2025-26Nancy2002—06,7
2024-25Dunkerque8008—16,8
2023-24Dunkerque121011—16,8
2023-24Paris SG000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %200,2385 %
7 Z. FdaouchZakaria Fdaouch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy91 (1 strafsch.)13—16,9
2025-26Nancy100——16,9
2024-25Nancy6105—06,8
2024-25Dijon—00————
2023-24Dijon33100——2—
2023-24Martigues—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1661 %
5 P. Meïssa BaPape Meïssa Ba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy5212—17,0
2025-26Red Star15217—06,5
2025-26Widzew Łódź4001—06,5
2024-25Grenoble1810 (1 strafsch.)212—37,3
2024-25Schalke 04132113—26,7
2023-24Grenoble3411 (3 strafsch.)227—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %210,7538 %
70 N. KandilNordine Kandil
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy8124—16,9
2025-26Amiens200——06,8
2024-25Amiens254020—06,9
2024-25Strasbourg1002—06,2
2024-25Annecy—00————
2023-24Annecy364724—27,1
2023-24Strasbourg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %120,2161 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Dunkerque — 4-3-3

Trainer : Albert Sánchez sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Mohamet Airam Ramos Wade Dunkerque · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Tenerife · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Tenerife · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 73 M. AiramAllan Linguet Dunkerque · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dunkerque · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Valenciennes · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 27 A. LinguetOpa Sanganté 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2024-25: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 26 O. SangantéVictor Mayela Dunkerque · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sochaux · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,0 Dunkerque · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Auxerre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 V. MayelaLenny Vallier Dunkerque · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nacional · 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Guingamp · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Guingamp · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 L. VallierEgor Prutsev 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 11 E. PrutsevAdrien Lebeau Dunkerque · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Hansa Rostock · 2025-26: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Hansa Rostock · 2024-25: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Brest · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 10 A. LebeauThéna Massock 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 2025-26: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 18 T. MassockK. Ayari 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 7 K. AyariAlex Daho Dunkerque · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Sochaux · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Dunkerque · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sochaux · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sochaux · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 93 A. DahoGaëtan Robail 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 9 G. Robail
Mohamet Airam Ramos Wade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque600——06,8
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Tenerife000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Allan Linguet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque9005—16,7
2025-26Dunkerque1002—06,3
2024-25Dunkerque8004—2 16,8
2023-24Valenciennes271216—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Opa Sanganté
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Victor Mayela
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque6114—0 16,4
2025-26Dunkerque100——06,5
2024-25Sochaux400——18,0
2024-25Dunkerque100——08,0
2024-25Auxerre000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lenny Vallier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8001—06,8
2025-26Nacional14007—56,7
2024-25Guingamp000——0—
2023-24Guingamp000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Egor Prutsev
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279318—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrien Lebeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 strafsch.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Théna Massock
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

K. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alex Daho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque5015—16,8
2025-26Sochaux5003—06,5
2025-26Dunkerque000——0—
2024-25Sochaux5003—06,5
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gaëtan Robail
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274202—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Nancy — 4-3-3

Trainer : Oswald Tanchot sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Enzo Basilio Nancy · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nancy · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Guingamp · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Guingamp · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 1 E. BasilioEnzo Tacafred 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 44 E. TacafredNehemiah Fernandez-Veliz Nancy · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 Nancy · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Dunkerque · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Dunkerque · 2023-24: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Paris SG · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 N. Fernandez-VelizElydjah Mendy Nancy · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Dijon · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,3 Nancy · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dijon · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,3 21 E. MendyYannis Nahounou Nancy · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Reggiana · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nancy · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Reggiana · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Nice · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Nice · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 77 Y. NahounouWalid Bouabdelli 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 8 W. BouabdelliKouroufia Kebe 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 6 K. KebeZakaria Fdaouch Nancy · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Nancy · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Nancy · 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Dijon · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dijon · 2023-24: 33 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Martigues · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 Z. FdaouchIlyes Housni Nancy · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Le Havre · 2024-25: 12 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Paris SG · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Paris SG · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 9 I. HousniPape Meïssa Ba Nancy · 2026-27: 5 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Red Star · 2025-26: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Widzew Łódź · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Grenoble · 2024-25: 18 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 Schalke 04 · 2024-25: 13 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Grenoble · 2023-24: 34 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 5 P. Meïssa BaNoam Obougou Jacquet Nancy · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Le Havre · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Le Havre · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 N. Obougoujacquet
Enzo Basilio
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy900——06,8
2025-26Nancy000——0—
2024-25Guingamp3500——07,2
2023-24Guingamp3800——16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enzo Tacafred
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790013—16,9
2025-26210——07,3
2024-25—00————
2023-24200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nehemiah Fernandez-Veliz
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy92010—37,3
2025-26Nancy2002—06,7
2024-25Dunkerque8008—16,8
2023-24Dunkerque121011—16,8
2023-24Paris SG000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elydjah Mendy
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy8009—0 17,0
2025-26Dijon2002—05,3
2025-26Nancy1002—06,3
2024-25Dijon2002—05,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yannis Nahounou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy70014—06,8
2025-26Reggiana31002—06,3
2025-26Nancy2003—16,8
2024-25Reggiana31002—06,3
2024-25Nice000——0—
2023-24Nice000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Walid Bouabdelli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790018—16,9
2025-261002—06,7
2024-2561012—06,6
2023-243020——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kouroufia Kebe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780014—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Zakaria Fdaouch
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy91 (1 strafsch.)13—16,9
2025-26Nancy100——16,9
2024-25Nancy6105—06,8
2024-25Dijon—00————
2023-24Dijon33100——2—
2023-24Martigues—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ilyes Housni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy92 (1 strafsch.)27—07,2
2024-25Le Havre12005—06,5
2024-25Paris SG000——06,2
2023-24Paris SG000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pape Meïssa Ba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy5212—17,0
2025-26Red Star15217—06,5
2025-26Widzew Łódź4001—06,5
2024-25Grenoble1810 (1 strafsch.)212—37,3
2024-25Schalke 04132113—26,7
2023-24Grenoble3411 (3 strafsch.)227—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Noam Obougou Jacquet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Nancy4004—06,4
2025-26Le Havre100——06,3
2024-25Le Havre—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

0overwinning(en) Dunkerque
1gelijk
5overwinning(en) Nancy
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Dunkerque 4 doelpunt(en), Nancy 12 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 2,7 geel en 0,3 rood per wedstrijd (3 verslag(en)) · scheidsrechters: Pierre Retail, R. Landry, P. Gaillouste

Doelpuntenmakers in deze duels : B. Bokangu Nancy, 2 · N. Saint-Ruf Nancy, 2 · A. Sekongo Dunkerque, 1 · A. Zossou Dunkerque, 1 · E. Tacafred Nancy, 1 · M. Guendez Nancy, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
28/08/2026Nancy – Dunkerque Ligue 2 ♂2 – 0Nancy
09/05/2026Nancy – Dunkerque Ligue 2 ♂3 – 2Nancy
22/08/2025Dunkerque – Nancy Ligue 2 ♂1 – 3Nancy
19/02/2022Nancy – Dunkerque Ligue 2 ♂2 – 0Nancy
11/09/2021Dunkerque – Nancy Ligue 2 ♂0 – 0gelijk
13/02/2021Dunkerque – Nancy Ligue 2 ♂1 – 2Nancy

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Dunkerque – Nancy →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Pologne.

Elders in EuropaZender
France land van de competitiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13