AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 2 ♂ · za 22 mei 2027 · 20:00

Grenoble – Dunkerque

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Grenoble NDDDD van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisClermont Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026uitMontpellier Ligue 2 ♂0 – 2D
16/10/2026thuisBoulogne Ligue 2 ♂0 – 2D
23/10/2026uitPau FC Ligue 2 ♂1 – 2D
30/10/2026thuisDijon Ligue 2 ♂1 – 3D

Dunkerque DDVND van oudste naar meest recente

18/09/2026uitPau FC Ligue 2 ♂0 – 2D
09/10/2026thuisAnnecy Ligue 2 ♂0 – 1D
17/10/2026uitNantes Ligue 2 ♂3 – 2V
23/10/2026thuisMetz Ligue 2 ♂1 – 1N
30/10/2026uitRodez Ligue 2 ♂0 – 1D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Grenoble 5 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden zonder overwinning thuis 4 nederlagen op rij
komt van een 1-3-nederlaag tegen Dijon · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 10 tegen)

Dunkerque geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 0-1-nederlaag tegen Rodez · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 7 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Grenoble

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (0,50 thuis, 1,20 uit) · 8,4 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 33% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 24 geel, 0 rood

Discipline · 14,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 2,40 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · A. Olliero · 34 redding(en), 69% van de schoten op doel gestopt · 1,67 tegen per 90 min · cijfer 6,9

Trainer · O. Frapolli sinds 01/07/2026 · 4 club(s) getraind sinds 2012
Systeem: 4-1-4-1 · attaque en difficulté · marque surtout entre la 31e et la 45e minute

Vorm (API-Football): LDLWLWDLL

Dunkerque

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 11,6 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 2,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 23 geel, 2 rood

Discipline · 13,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,5 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · Moha Airam rotatie · 22 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,60 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Albert Sánchez sinds 01/07/2025 · 2 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WDLLDWLLW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Grenoble

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Dunkerque

  • Schorsing Jordan Morel · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Dunkerque – Metz) waarschijnlijke schorsing 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,5 voor Grenoble, 12,4 voor Dunkerque · Verwachte gele kaarten: 3,6 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
Théna MassockThéna Massock
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dunkerque2,330,3528 %
K. AyariK. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Dunkerque1,970,3626 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: K. AyariK. Ayari

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), U. BonnetUgo Bonnet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), K. FofanaK. Fofana
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279109—16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), L. CerriLeonardo Cerri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble4002—06,6
2025-26Bari10105—06,5
2024-25Carrarese293117—26,8
2023-24Juventus100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Grenoble

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
30 S. DibaSamba Lélé Diba
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble82012—36,8
2025-26Grenoble100——06,6
2024-25Grenoble5004—17,1
2024-25Servette FC—00————
2023-24Servette FC10005—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %200,3261 %
27 M. XantippeMatthéo Xantippe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1185 %
10 B. MouazanBaptiste Mouazan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %110,1577 %
47 K. FofanaK. Fofana
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279109—16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,2046 %
6 Y. MagninYohann Magnin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %010,0077 %

Dunkerque

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
11 E. PrutsevEgor Prutsev
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279318—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

16 %310,4877 %
19 S. KeitaSouleymane Keita
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8229—26,8
2026-27St. Gilloise100——06,7
2026-27Mantova000——0—
2025-26Boulogne7004—16,7
2025-26St. Gilloise100——06,3
2024-25Boulogne—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %220,3854 %
10 A. LebeauAdrien Lebeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 strafsch.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %110,1377 %
26 Opa SangantéOpa Sanganté
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1185 %
7 K. AyariK. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,1946 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Grenoble — 4-3-3

Trainer : O. Frapolli sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Alexandre Olliero Grenoble · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Reims · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,4 Reims · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Reims · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 A. OllieroMatthéo Xantippe 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 18 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 27 M. XantippeNesta Zahui 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 19 N. ZahuiClément Vidal Grenoble · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Grenoble · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Grenoble · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Ajaccio · 2024-25: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,1 Ajaccio · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 5 C. VidalAurélien Pelon Grenoble · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Rodez · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Rodez · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Lorient · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lorient · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,2 43 A. PelonYohann Magnin Grenoble · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Clermont · 2024-25: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Clermont · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 6 Y. MagninBaptiste Mouazan Grenoble · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Grenoble · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,3 Grenoble · 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Concarneau · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Concarneau · 2023-24: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Nancy · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 B. MouazanLucas Bernadou Grenoble · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Grenoble · 2025-26: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Volos NFC · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 8 L. BernadouK. Fofana 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 47 K. FofanaUgo Bonnet Grenoble · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Grenoble · 2025-26: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,5 Guingamp · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Valenciennes · 2023-24: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 Guingamp · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 12 U. BonnetLeonardo Cerri Grenoble · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Bari · 2025-26: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Carrarese · 2024-25: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Juventus · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 17 L. Cerri
Alexandre Olliero
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble900——06,9
2025-26Reims4001—18,4
2024-25Reims000——0—
2023-24Reims000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matthéo Xantippe
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791119—26,8
2025-261001—06,9
2024-25182223—27,0
2023-24130015—36,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nesta Zahui
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279001—06,9
2025-261101—07,9
2024-2517004—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Clément Vidal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble9009—36,9
2025-26Grenoble1003—06,6
2024-25Grenoble330024—67,1
2024-25Ajaccio280024—67,1
2023-24Ajaccio271022—36,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aurélien Pelon
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble6005—16,8
2025-26Rodez000——0—
2024-25Rodez17005—26,9
2024-25Lorient—00————
2023-24Lorient1001—16,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yohann Magnin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble80114—36,8
2024-25Clermont271028—56,9
2023-24Clermont311038—26,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Baptiste Mouazan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble81112—26,8
2025-26Grenoble190215—2 16,3
2024-25Grenoble6013—06,5
2024-25Concarneau200——0—
2023-24Concarneau364119—26,8
2023-24Nancy—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lucas Bernadou
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble9009—16,6
2025-26Grenoble151113—46,8
2024-25Volos NFC14006—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

K. Fofana
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279109—16,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ugo Bonnet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble7016—06,6
2025-26Grenoble131013—1 16,5
2024-25Guingamp—00————
2023-24Valenciennes14003—26,5
2023-24Guingamp8003—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Leonardo Cerri
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Grenoble4002—06,6
2025-26Bari10105—06,5
2024-25Carrarese293117—26,8
2023-24Juventus100——06,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Dunkerque — 4-3-3

Trainer : Albert Sánchez sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Mohamet Airam Ramos Wade Dunkerque · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Tenerife · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Tenerife · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 73 M. AiramAllan Linguet Dunkerque · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dunkerque · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,8 Valenciennes · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 27 A. LinguetOpa Sanganté 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 7,1 2024-25: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 26 O. SangantéVictor Mayela Dunkerque · 2026-27: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,4 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sochaux · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,0 Dunkerque · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Auxerre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 V. MayelaLenny Vallier Dunkerque · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Nacional · 2025-26: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Guingamp · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Guingamp · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 L. VallierEgor Prutsev 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 11 E. PrutsevAdrien Lebeau Dunkerque · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Hansa Rostock · 2025-26: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Hansa Rostock · 2024-25: 23 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 4 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Brest · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 10 A. LebeauThéna Massock 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 2025-26: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 18 T. MassockK. Ayari 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 7 K. AyariAlex Daho Dunkerque · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Sochaux · 2025-26: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Dunkerque · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sochaux · 2024-25: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sochaux · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 93 A. DahoGaëtan Robail 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 9 G. Robail
Mohamet Airam Ramos Wade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque600——06,8
2024-25Tenerife000——0—
2023-24Tenerife000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Allan Linguet
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque9005—16,7
2025-26Dunkerque1002—06,3
2024-25Dunkerque8004—2 16,8
2023-24Valenciennes271216—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Opa Sanganté
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—27,0
2025-26240322—4 17,1
2024-25352020—4 16,8
2023-24342130—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Victor Mayela
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque6114—0 16,4
2025-26Dunkerque100——06,5
2024-25Sochaux400——18,0
2024-25Dunkerque100——08,0
2024-25Auxerre000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lenny Vallier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8001—06,8
2025-26Nacional14007—56,7
2024-25Guingamp000——0—
2023-24Guingamp000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Egor Prutsev
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279318—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adrien Lebeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque8116—36,8
2025-26Hansa Rostock181010—36,8
2024-25Hansa Rostock233 (1 strafsch.)412—47,1
2024-25Brest—00————
2023-24Brest7011—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Théna Massock
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790020—36,7
2025-267117—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

K. Ayari
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791015—36,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alex Daho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Dunkerque5015—16,8
2025-26Sochaux5003—06,5
2025-26Dunkerque000——0—
2024-25Sochaux5003—06,5
2023-24Sochaux—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Gaëtan Robail
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274202—17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Grenoble
1gelijk
3overwinning(en) Dunkerque
2,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Grenoble 6 doelpunt(en), Dunkerque 9 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 3,4 geel en 0,2 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Brendan Roffet, M. Lesage, T. Bouille

Doelpuntenmakers in deze duels : Y. Diaby Grenoble, 3 · E. Prutsev Dunkerque, 2 · E. Bardeli Dunkerque, 1 · G. Courtet Dunkerque, 1 · M. Decherf Dunkerque, 1 · Muhannad Al Saad Dunkerque, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
08/08/2026Dunkerque – Grenoble Ligue 2 ♂4 – 2Dunkerque
02/05/2026Dunkerque – Grenoble Ligue 2 ♂0 – 1Grenoble
13/09/2025Grenoble – Dunkerque Ligue 2 ♂1 – 0Grenoble
18/04/2025Dunkerque – Grenoble Ligue 2 ♂2 – 0Dunkerque
08/11/2024Grenoble – Dunkerque Ligue 2 ♂0 – 1Dunkerque
13/01/2024Grenoble – Dunkerque Ligue 2 ♂2 – 2gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Grenoble – Dunkerque →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Pologne.

Elders in EuropaZender
France land van de competitiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13