AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Ligue 2 ♂ · za 22 mei 2027 · 20:00

Laval – Rodez

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Laval NDNDV van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisSochaux Ligue 2 ♂1 – 1N
09/10/2026uitPau FC Ligue 2 ♂2 – 3D
16/10/2026thuisClermont Ligue 2 ♂3 – 3N
23/10/2026uitNancy Ligue 2 ♂0 – 1D
30/10/2026thuisBoulogne Ligue 2 ♂1 – 0V

Rodez DDDVV van oudste naar meest recente

18/09/2026thuisNancy Ligue 2 ♂3 – 4D
10/10/2026uitSt Etienne Ligue 2 ♂0 – 2D
19/10/2026thuisMontpellier Ligue 2 ♂0 – 3D
24/10/2026uitDijon Ligue 2 ♂2 – 1V
30/10/2026thuisDunkerque Ligue 2 ♂1 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Laval 6 wedstrijden zonder overwinning uit 3 wedstrijden ongeslagen thuis 3 nederlagen op rij uit
komt van een 1-0-zege tegen Boulogne · 1 W, 2 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 8 tegen)

Rodez 2 overwinningen op rij
komt van een 1-0-zege tegen Dunkerque · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Laval

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 12,2 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 11% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 2,20 tegen per wedstrijd (2,00 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 16 geel, 2 rood

Discipline · 13,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · M. Samassa · 23 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 2,00 tegen per 90 min · cijfer 6,7

Trainer · David Vignes sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-3-1-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 3-4-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): LWDLLLDLD

Rodez

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,50 uit) · 13,9 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 2,30 tegen per wedstrijd (2,20 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 13 geel, 0 rood

Discipline · 13,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,8 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 19 wedstrijd(en))

Doelman · L. Margueron rotatie · 12 redding(en), 52% van de schoten op doel gestopt · 2,20 tegen per 90 min · cijfer 6,4

Trainer · D. Santini sinds 01/12/2022 · 6 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: 5-3-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): WLWDLLLLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Laval

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Rodez

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,1 voor Laval, 14,1 voor Rodez · Verwachte gele kaarten: 3,1 · Verwacht buitenspel: 5,0

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: T. DagoTrevis Dago

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), M. TouhoMathis Touho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez9017—06,5
2025-26Amiens6002—06,4
2024-25Amiens300——06,8
2023-24Le Mans1520——0—
2023-24Amiens7101—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), A. KantéAboubakary Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Dunkerque1001—06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), M. HoudayerM. Houdayer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Laval

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
31 M. HoudayerM. Houdayer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

18 %300,4277 %
28 A. KantéAboubakary Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Dunkerque1001—06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %300,7846 %
6 S. SannaSam Sanna
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—06,9
2025-262003—06,8
2024-25282332—37,0
2023-24381253—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1285 %
11 T. DagoTrevis Dago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %200,5154 %
20 E. ClavreulEthan Clavreul
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2782413—16,7
2025-262003—16,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %240,3646 %

Rodez

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
13 C. RoubiouCorentin Issanchou Roubiou
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2772012—15,5
2025-267002—16,6
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

13 %200,3961 %
3 R. LipinskiRaphael Lipinski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez91313—16,8
2025-26Rodez342119—27,0
2024-25Rodez7002—06,7
2023-24Rodez331015—16,8
2023-24Auxerre—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %130,1185 %
22 O. JolyOctave Joly
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278204—06,9
2025-26313022—36,8
2024-256002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %200,6238 %
11 M. TouhoMathis Touho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez9017—06,5
2025-26Amiens6002—06,4
2024-25Amiens300——06,8
2023-24Le Mans1520——0—
2023-24Amiens7101—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %010,0069 %
15 E. Jean-LambertE. Jean-Lambert
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278105—16,8
2025-26320622—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,2146 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Laval — 4-3-3

Trainer : David Vignes sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Mamadou Samassa 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 30 M. SamassaAbabacar Moustapha Lô Laval · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Amiens · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Metz · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Metz · 2023-24: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,5 18 A. LôWilliam Ludovic Brandon Bianda 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 3 W. BiandaSidi Bane Laval · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,2 AVS · 2025-26: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Laval · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Annecy · 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Lens · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 24 S. BaneA. Beaudouin 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 21 A. BeaudouinSam Sanna 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2024-25: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 2023-24: 38 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 53 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 6 S. SannaJules Gaudin Laval · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Charleroi · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, 1 rood, cijfer 6,7 Paris FC · 2024-25: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Caen · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Paris FC · 2023-24: 37 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,1 22 J. GaudinEsteban Mouton 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 23 E. MoutonM. Houdayer 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 31 M. HoudayerTrevis Dago Laval · 2026-27: 6 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Laval · 2025-26: 0 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Annecy · 2024-25: 23 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Lille · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Lille · 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 11 T. DagoAboubakary Kanté Laval · 2026-27: 7 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Middlesbrough · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Austria Vienna · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel St Etienne · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Austria Vienna · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Dunkerque · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ajaccio · 2024-25: 25 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Dunkerque · 2024-25: 25 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Austria Vienna · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Troyes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Troyes · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 44 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Huesca · 2023-24: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 28 A. Kanté
Mamadou Samassa
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277001—16,7
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ababacar Moustapha Lô
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval8003—06,8
2025-26Amiens200——06,9
2024-25Metz16007—46,8
2023-24Metz6003—0 16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

William Ludovic Brandon Bianda
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278004—16,8
2025-263003—16,8
2024-257008—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sidi Bane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval4102—0 16,2
2025-26AVS91013—16,5
2025-26Laval9003—26,9
2024-25Annecy14008—2 16,7
2024-25Lens000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

A. Beaudouin
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277009—16,8
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sam Sanna
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2791010—06,9
2025-262003—06,8
2024-25282332—37,0
2023-24381253—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jules Gaudin
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval90012—16,4
2025-26Charleroi190011—1 16,7
2024-25Paris FC160117—17,1
2024-25Caen110117—47,1
2023-24Paris FC371236—77,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Esteban Mouton
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278029—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

M. Houdayer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793012—27,2
2025-26200——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Trevis Dago
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval6209—16,5
2025-26Laval0102—07,3
2024-25Annecy234040—56,7
2024-25Lille000——0—
2023-24Lille4012—17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aboubakary Kanté
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Laval7305—06,8
2026-27Middlesbrough000——0—
2026-27Austria Vienna000——0—
2025-26St Etienne130033—36,9
2025-26Austria Vienna200——06,3
2025-26Dunkerque1001—06,3
2025-26Middlesbrough1002—16,7
2024-25Ajaccio256120—06,8
2024-25Dunkerque256120—06,8
2024-25Austria Vienna—00————
2024-25Troyes—00————
2023-24Troyes180144—06,8
2023-24Huesca160015—26,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Rodez — 4-3-3

Trainer : D. Santini sinds 01/12/2022 · vastgelegd op 23/10/2026

Lucas Margueron Rodez · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Rodez · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Clermont · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 16 L. MargueronMathis Magnin 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2025-26: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 4 M. MagninRaphael Lipinski Rodez · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Rodez · 2025-26: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Rodez · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Rodez · 2023-24: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Auxerre · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 R. LipinskiLoni Quenabio 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2024-25: 22 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 24 L. QuenabioCorentin Issanchou Roubiou 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 5,5 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 C. RoubiouJordan Mendes Correia Rodez · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Samsunspor · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Rodez · 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 57 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,8 Samsunspor · 2025-26: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,6 Alverca · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel FC Basel 1893 · 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 Guingamp · 2024-25: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Sp Braga · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 SC Braga · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Sp Braga · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel SC Braga · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Laval · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 J. MendesAntonin Cartillier Rodez · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Brest · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monaco · 2023-24: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brest · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 A. CartillierDamjan Pavlović Rodez · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 FK Jablonec · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 8 D. PavlovićMathis Touho Rodez · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Amiens · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Amiens · 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Le Mans · 2023-24: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Amiens · 2023-24: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 11 M. TouhoKenny Nagera Rodez · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Rodez · 2025-26: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 RAAL La Louviere · 2025-26: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 RAAL La Louviere · 2024-25: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Paris SG · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 7 K. NageraNachon Nsingi Nguidi Rodez · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 RAAL La Louviere · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel RAAL La Louviere · 2025-26: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Oud-Heverlee Leuven · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,4 CS Marítimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dunkerque · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Maritimo · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Oud-Heverlee Leuven · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Oud-Heverlee Leuven · 2023-24: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 9 N. Nsingi
Lucas Margueron
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez500——06,4
2025-26Rodez000——0—
2023-24Clermont—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mathis Magnin
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790112—26,7
2025-26331035—66,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Raphael Lipinski
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez91313—16,8
2025-26Rodez342119—27,0
2024-25Rodez7002—06,7
2023-24Rodez331015—16,8
2023-24Auxerre—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Loni Quenabio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790010—27,0
2025-2600016—27,0
2024-25220028—46,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Corentin Issanchou Roubiou
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2772012—15,5
2025-267002—16,6
2024-25000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jordan Mendes Correia
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez90124—26,7
2026-27Samsunspor81111—06,6
2025-26Rodez300257—86,8
2025-26Samsunspor270120—4 16,6
2025-26Alverca—00————
2024-25FC Basel 1893291123—77,0
2024-25Guingamp14215—06,8
2024-25Sp Braga4007—06,5
2024-25SC Braga4007—06,5
2023-24Sp Braga100——0—
2023-24SC Braga100——0—
2023-24Laval—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Antonin Cartillier
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez9014—06,5
2024-25Brest—00————
2024-25Monaco—00————
2023-24Monaco100——0—
2023-24Brest000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Damjan Pavlović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez80011—06,6
2026-27FK Jablonec6003—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mathis Touho
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez9017—06,5
2025-26Amiens6002—06,4
2024-25Amiens300——06,8
2023-24Le Mans1520——0—
2023-24Amiens7101—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kenny Nagera
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez9027—06,5
2025-26Rodez344240—06,4
2025-26RAAL La Louviere6109—06,4
2024-25RAAL La Louviere232110—16,7
2023-24Paris SG—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nachon Nsingi Nguidi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rodez7005—06,4
2026-27RAAL La Louviere000——0—
2025-26RAAL La Louviere10103—16,6
2025-26Oud-Heverlee Leuven6004—36,4
2024-25CS Marítimo400——0—
2024-25Dunkerque4001—06,5
2024-25Maritimo400——0—
2024-25Oud-Heverlee Leuven000——0—
2023-24Oud-Heverlee Leuven3630——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Laval
2gelijk
1overwinning(en) Rodez
2,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Laval 9 doelpunt(en), Rodez 7 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 2,8 geel en 0,2 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Eddy Rosier, F. Benchabane, E. Rosier

Doelpuntenmakers in deze duels : M. Sellouki Laval, 2 · M. Tchokounté Laval, 2 · C. Issanchou Roubiou Rodez, 1 · E. Clavreul Laval, 1 · I. Balde Rodez, 1 · K. Nagera Rodez, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
08/08/2026Rodez – Laval Ligue 2 ♂3 – 1Rodez
24/04/2026Laval – Rodez Ligue 2 ♂0 – 0gelijk
22/08/2025Rodez – Laval Ligue 2 ♂1 – 1gelijk
18/04/2025Laval – Rodez Ligue 2 ♂2 – 1Laval
24/09/2024Rodez – Laval Ligue 2 ♂1 – 3Laval
27/01/2024Rodez – Laval Ligue 2 ♂1 – 2Laval

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Laval – Rodez →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Geen bekende zender voor Luxembourg.

Elders in EuropaZender
France land van de competitiebeIN Sports rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13