Ligue 2 ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Rodez
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DDDVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 2 overwinningen op rij
komt van een 1-0-zege tegen Dunkerque · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 10 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
10e na 11 speeldag(en) · beste 3e, slechtste 17e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Rodez
Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,50 uit) · 12,7 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 44% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 2,30 tegen per wedstrijd (2,20 thuis, 2,50 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 13 geel, 0 rood
Discipline · 14,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,10 rood per wedstrijd (fiches de match, 53 wedstrijd(en))
Doelman · L. Margueron rotatie · 12 redding(en), 52% van de schoten op doel gestopt · 2,20 tegen per 90 min · cijfer 6,4
Trainer · D. Santini sinds 01/12/2022 · 6 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: 5-3-2, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): WLWDLLLLL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Rodez
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Composition probable — 5-3-2Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Rodez | 34 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Oviedo | 39 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,9 |
| 2023-24 | Oviedo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mathis Magnin| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,7 |
| 2025-26 | 33 | 1 | 0 | 35 | — | 6 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Raphael Lipinski| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 1 | 3 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Rodez | 34 | 2 | 1 | 19 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Rodez | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Rodez | 33 | 1 | 0 | 15 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Auxerre | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Loni Quenabio| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | 16 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | 22 | 0 | 0 | 28 | — | 4 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ryan Ponti| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | 15 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Steven Luyambula Biwa| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Antonin Cartillier| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 9 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Brest | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Monaco | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Monaco | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Brest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Damjan Pavlović| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 8 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | FK Jablonec | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Octave Joly| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 8 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 31 | 3 | 0 | 22 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | 6 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Nachon Nsingi Nguidi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | RAAL La Louviere | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | RAAL La Louviere | 10 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 6,6 |
| 2025-26 | Oud-Heverlee Leuven | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 3 | 6,4 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dunkerque | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Oud-Heverlee Leuven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Oud-Heverlee Leuven | 36 | 3 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kelian Nsona Wa Saka| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Rodez | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Casa Pia | 10 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Hertha | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Hertha | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 36
- 01/09/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 0 0 3 — 1 6,5 2026-27 Rodez 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 19 5 4 19 — 1 6,9 2024-25 Dunkerque 12 1 0 6 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Alverca - 31/08/2026 K. NsonaKelian Nsona Wa Saka
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 4 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Casa Pia 10 1 1 6 — 0 6,6 2024-25 Hertha 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hertha 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Casa Pia - 31/08/2026 M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Alverca 4 0 0 3 — 1 6,5 2026-27 Rodez 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Dunkerque 19 5 4 19 — 1 6,9 2024-25 Dunkerque 12 1 0 6 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Alverca - 30/08/2026 M. SakaMathis Saka
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Toulouse - 30/08/2026 K. NsonaKelian Nsona Wa Saka
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 4 0 0 0 — 0 6,4 2025-26 Casa Pia 10 1 1 6 — 0 6,6 2024-25 Hertha 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Hertha 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Casa Pia - 23/08/2026 M. SyllaMassiré Sylla
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St. Gilloise 7 0 0 6 — 2 7,7 2026-27 Schalke 04 1 1 1 — — 0 7,9 2026-27 Rodez 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Livingston 4 0 0 — — 0 — 2025-26 St. Gilloise 3 0 0 1 — 1 6,9 2025-26 Schalke 04 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Valladolid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 33 0 0 42 — 8 6,8 2024-25 Valladolid 29 5 (4 strafsch.) 1 16 — 5 6,7 2024-25 Schalke 04 27 16 0 21 — 3 7,0 2024-25 Arouca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Clermont — 0 0 — — — — 2024-25 Dijon — 0 0 — — — — 2024-25 Pau FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pau FC 35 15 (2 strafsch.) 7 26 — 4 7,3 2023-24 Arouca 32 3 5 50 — 8 7,1 2023-24 Valladolid 29 8 (1 strafsch.) 2 28 — 6 6,9 2023-24 Dundee 24 0 2 30 — 1 7,0 2023-24 Alaves 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Caen 0 0 (2 strafsch.) 7 26 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Bourg-en-bresse 01 - 22/08/2026 M. SyllaMassiré Sylla
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 St. Gilloise 7 0 0 6 — 2 7,7 2026-27 Schalke 04 1 1 1 — — 0 7,9 2026-27 Rodez 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Livingston 4 0 0 — — 0 — 2025-26 St. Gilloise 3 0 0 1 — 1 6,9 2025-26 Schalke 04 2 0 0 — — 0 6,8 2025-26 Valladolid 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 33 0 0 42 — 8 6,8 2024-25 Valladolid 29 5 (4 strafsch.) 1 16 — 5 6,7 2024-25 Schalke 04 27 16 0 21 — 3 7,0 2024-25 Arouca 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Clermont — 0 0 — — — — 2024-25 Dijon — 0 0 — — — — 2024-25 Pau FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Pau FC 35 15 (2 strafsch.) 7 26 — 4 7,3 2023-24 Arouca 32 3 5 50 — 8 7,1 2023-24 Valladolid 29 8 (1 strafsch.) 2 28 — 6 6,9 2023-24 Dundee 24 0 2 30 — 1 7,0 2023-24 Alaves 2 0 0 1 — 0 6,5 2023-24 Clermont 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Caen 0 0 (2 strafsch.) 7 26 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Bourg-en-bresse 01 - 16/08/2026 N. NsingiNachon Nsingi Nguidi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 7 0 0 5 — 0 6,4 2026-27 RAAL La Louviere 0 0 0 — — 0 — 2025-26 RAAL La Louviere 10 1 0 3 — 1 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 4 — 3 6,4 2024-25 CS Marítimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Dunkerque 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Maritimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 36 3 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van RAAL La Louvière - 15/08/2026 N. NsingiNachon Nsingi Nguidi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 7 0 0 5 — 0 6,4 2026-27 RAAL La Louviere 0 0 0 — — 0 — 2025-26 RAAL La Louviere 10 1 0 3 — 1 6,6 2025-26 Oud-Heverlee Leuven 6 0 0 4 — 3 6,4 2024-25 CS Marítimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Dunkerque 4 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 Maritimo 4 0 0 — — 0 — 2024-25 Oud-Heverlee Leuven 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Oud-Heverlee Leuven 36 3 0 — — 3 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van RAAL La Louvière - 29/07/2026 S. LuyambulaS. Luyambula
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Orleans - 13/07/2026 D. PavlovićDamjan Pavlović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 8 0 0 11 — 0 6,6 2026-27 FK Jablonec 6 0 0 3 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kauno Žalgiris - 12/07/2026 D. PavlovićDamjan Pavlović
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 8 0 0 11 — 0 6,6 2026-27 FK Jablonec 6 0 0 3 — 0 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Kauno Žalgiris - 01/07/2026 M. TouhoMathis Touho
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 9 0 1 7 — 0 6,5 2025-26 Amiens 6 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Amiens 3 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Le Mans 15 2 0 — — 0 — 2023-24 Amiens 7 1 0 1 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Villefranche - 01/07/2026 A. CartillierA. Cartillier
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfer van Rouen - 30/06/2026 M. TouhoMathis Touho
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 9 0 1 7 — 0 6,5 2025-26 Amiens 6 0 0 2 — 0 6,4 2024-25 Amiens 3 0 0 — — 0 6,8 2023-24 Le Mans 15 2 0 — — 0 — 2023-24 Amiens 7 1 0 1 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Villefranche - 29/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van St-Pryvé St-Hilaire - 29/06/2026 C. DoumbiaCheick Mohamed Doumbia
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Rodez 3 0 0 3 — 0 6,7 2024-25 Le Havre 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Le Havre 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Le Puy Foot - 16/10/2025 F. TaitFabian Tait
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Sudtirol 1 0 0 1 — 0 6,7 2025-26 Rodez 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Sudtirol 1 0 0 2 — 0 6,3 2024-25 Sudtirol 19 1 3 13 — 1 6,8 2024-25 Samsunspor 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Samsunspor 31 0 2 25 — 3 6,9 2023-24 Sudtirol 31 4 4 44 — 7 6,9 2023-24 Rennes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Samsunspor - 01/09/2025 M. SakaMathis Saka
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Toulouse - 01/09/2025 S. BenchammaSamy Benchamma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sochaux - 31/08/2025 S. BenchammaSamy Benchamma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sochaux - 30/08/2025 M. TourraineMathys Tourraine
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pau FC 6 0 1 3 — 1 6,7 2025-26 Rodez 10 0 1 7 — 2 6,5 2025-26 Clermont 6 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Paris FC — 0 0 — — — — 2024-25 Paris FC 33 0 0 35 — 5 7,0 2024-25 Grenoble — 0 0 — — — — 2023-24 Grenoble 30 1 1 22 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Paris FC - 29/08/2025 M. TourraineMathys Tourraine
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pau FC 6 0 1 3 — 1 6,7 2025-26 Rodez 10 0 1 7 — 2 6,5 2025-26 Clermont 6 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Paris FC — 0 0 — — — — 2024-25 Paris FC 33 0 0 35 — 5 7,0 2024-25 Grenoble — 0 0 — — — — 2023-24 Grenoble 30 1 1 22 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Paris FC - 19/08/2025 T. ArconteTaïryk Arconte
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Millwall 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Rodez 30 13 (2 strafsch.) 3 39 — 6 6,9 2025-26 Pau FC 2 1 0 — — 1 7,0 2024-25 Pau FC 28 2 (1 strafsch.) 1 24 — 3 6,7 2024-25 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez — 0 0 — — — — 2023-24 Rodez 30 6 2 25 — 5 6,6 2023-24 Brest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van PAU - 07/08/2025 K. NageraKenny Nagera
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 9 0 2 7 — 0 6,5 2025-26 Rodez 34 4 2 40 — 0 6,4 2025-26 RAAL La Louviere 6 1 0 9 — 0 6,4 2024-25 RAAL La Louviere 23 2 1 10 — 1 6,7 2023-24 Paris SG — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van RAAL La Louvière
Vertrekken 45
- 01/09/2026 M. BaaloudjMehdi Baaloudj
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Rodez 18 1 0 8 — 0 1 6,4 2024-25 Rodez 28 2 1 13 — 1 6,6 2024-25 Clermont 25 2 1 13 — 1 6,6 2023-24 Guingamp 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Baaloudj Mehdi - 31/08/2026 I. BaldéIbrahima Baldé
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lorient 5 1 0 4 — 0 6,6 2026-27 Rodez 4 5 0 5 — 1 7,9 2025-26 Rodez 29 12 (2 strafsch.) 0 42 — 4 6,8 2024-25 Rodez 31 6 2 22 — 4 6,8 2024-25 Lens — 0 0 — — — — 2023-24 Lens 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Lorient - 30/08/2026 S. BenchammaSamy Benchamma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar JS Kabylie - 29/08/2026 S. BenchammaSamy Benchamma
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 2 0 0 — — 0 6,4 2025-26 Rodez 30 4 1 11 — 3 6,7 2025-26 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Sochaux 2 0 0 — — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar JS Kabylie - 25/08/2026 C. JoliboisClément Jolibois Houilliez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kifisia 6 0 1 9 — 2 6,3 2026-27 Rodez 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Rodez 29 2 1 33 — 7 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Kifisia - 24/08/2026 C. JoliboisClément Jolibois Houilliez
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Kifisia 6 0 1 9 — 2 6,3 2026-27 Rodez 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Rodez 29 2 1 33 — 7 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Kifisia - 27/07/2026 N. GalvesNolan Galves
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Rodez 32 0 7 33 — 4 6,8 2024-25 Rodez 30 2 3 22 — 3 7,1 2024-25 Sochaux 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar West Brom - 26/07/2026 N. GalvesNolan Galves
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 West Brom 1 0 0 — — 0 6,7 2025-26 Rodez 32 0 7 33 — 4 6,8 2024-25 Rodez 30 2 3 22 — 3 7,1 2024-25 Sochaux 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Sochaux — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar West Brom - 10/07/2026 A. TrouilletAlexis Trouillet
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 0 0 3 — 1 7,2 2025-26 Rodez 21 0 1 17 — 3 6,7 2024-25 Rodez 11 0 1 17 — 0 6,8 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Volos NFC 24 1 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,8 2023-24 Panathinaikos — 0 (1 strafsch.) 0 16 — — 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Standard Liege - 09/07/2026 A. TrouilletAlexis Trouillet
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Standard 8 0 0 3 — 1 7,2 2025-26 Rodez 21 0 1 17 — 3 6,7 2024-25 Rodez 11 0 1 17 — 0 6,8 2024-25 Panathinaikos 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Volos NFC 24 1 (1 strafsch.) 0 16 — 3 6,8 2023-24 Panathinaikos — 0 (1 strafsch.) 0 16 — — 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Standard Liege - 30/06/2026 Lassana SimakhaLassana Simakha
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Troyes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Estac Troyes - 30/06/2026 M. AchiMohamed Achi Bouakline
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Rodez 8 1 0 4 — 1 6,7 2024-25 Rodez 18 0 0 11 — 0 6,6 2024-25 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cherno More Varna - 30/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Grenoble - 30/06/2026 T. ArconteTaïryk Arconte
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Millwall 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Rodez 30 13 (2 strafsch.) 3 39 — 6 6,9 2025-26 Pau FC 2 1 0 — — 1 7,0 2024-25 Pau FC 28 2 (1 strafsch.) 1 24 — 3 6,7 2024-25 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez — 0 0 — — — — 2023-24 Rodez 30 6 2 25 — 5 6,6 2023-24 Brest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Millwall - 30/06/2026 W. YounoussaWilitty Younoussa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 2 2 11 — 3 7,0 2025-26 Rodez 25 0 1 27 — 4 6,7 2024-25 Rodez 33 1 2 71 — 6 7,0 2023-24 Rodez 37 3 2 42 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Nantes - 29/06/2026 A. PelonAurélien Pelon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Grenoble II - 29/06/2026 C. KrzesinskiClement Krzesinski
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 — 0 0 — — — — 2023-24 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Tarbes - 29/06/2026 Lassana SimakhaLassana Simakha
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Troyes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Estac Troyes - 29/06/2026 M. AchiMohamed Achi Bouakline
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Rodez 8 1 0 4 — 1 6,7 2024-25 Rodez 18 0 0 11 — 0 6,6 2024-25 Nantes 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Nantes 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Cherno More Varna - 29/06/2026 M. CorredorMorgan Corredor
Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 1 0 0 1 — 0 6,5 2024-25 5 0 0 — — 0 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Tarbes - 29/06/2026 M. SakaMathis Saka
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Rodez 5 0 0 7 — 3 6,4 2026-27 Toulouse 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Rodez 2 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Toulouse 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Toulouse 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Toulouse - 29/06/2026 T. ArconteTaïryk Arconte
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Millwall 2 0 0 0 — 0 6,7 2025-26 Rodez 30 13 (2 strafsch.) 3 39 — 6 6,9 2025-26 Pau FC 2 1 0 — — 1 7,0 2024-25 Pau FC 28 2 (1 strafsch.) 1 24 — 3 6,7 2024-25 Brest 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez — 0 0 — — — — 2023-24 Rodez 30 6 2 25 — 5 6,6 2023-24 Brest 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Millwall - 29/06/2026 W. YounoussaWilitty Younoussa
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Nantes 7 2 2 11 — 3 7,0 2025-26 Rodez 25 0 1 27 — 4 6,7 2024-25 Rodez 33 1 2 71 — 6 7,0 2023-24 Rodez 37 3 2 42 — 5 6,8 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Nantes - 01/02/2026 A. PelonAurélien Pelon
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Grenoble 6 0 0 5 — 1 6,8 2025-26 Rodez 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Rodez 17 0 0 5 — 2 6,9 2024-25 Lorient — 0 0 — — — — 2023-24 Lorient 1 0 0 1 — 1 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar St-Pryvé St-Hilaire - 12/01/2026 M. TourraineMathys Tourraine
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Pau FC 6 0 1 3 — 1 6,7 2025-26 Rodez 10 0 1 7 — 2 6,5 2025-26 Clermont 6 0 0 2 — 1 6,7 2025-26 Paris FC — 0 0 — — — — 2024-25 Paris FC 33 0 0 35 — 5 7,0 2024-25 Grenoble — 0 0 — — — — 2023-24 Grenoble 30 1 1 22 — 3 7,1 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Paris FC
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Calero no se fía: "Albert Sánchez es un entrenador de la escuela Barça" Mundo Deportivo · zo 12:32
- Albert Sánchez se propone recuperar al mejor Jesé Mundo Deportivo · za 11:50
- Santini : «Ma tête voulait, pas mon corps» L'Équipe · vr 11:55
- Un joli nom proposé à Dunkerque pour remplacer Sanchez Foot Mercato · do 14:25
- Dunkerque officialise le départ d'Albert Sanchez, Pierre Achille Webo le remplace « jusqu'à nouvel ordre » L'Équipe · do 10:51
- L'entraîneur de Dunkerque Albert Sanchez vers un départ à Las Palmas quinze mois après son arrivée, son successeur connu jeudi L'Équipe · wo 18:37
- Rodez l'emporte dans les derniers instants sur la pelouse de Dijon pour la 10e journée de Ligue 2 L'Équipe · za 16:11 · Blessure
- Ligue 2: "Je souffre énormément", Rodez privé de son entraîneur Didier Santini pour une durée indéterminée RMC Sport · di 14:15 · Blessure
- « Je souffre énormément à l'entraînement ou sur le terrain » : l'entraîneur de Rodez, Didier Santini, va se faire opérer et sera absent plusieurs semaines L'Équipe · di 13:06 · Blessure
- Rodez 0-3 MHSC : "On a notre destin entres les mains", assure Zoumana Camara RMC Sport · ma 23:56 · Transfer
- Ligue 2 : Montpellier ne fait qu’une bouchée de Rodez Foot Mercato · ma 22:51
- Un Montpellier poussif puis réaliste s'impose à Rodez et prend la deuxième place de Ligue 2, le jeune Laciné Megnan buteur L'Équipe · ma 22:40
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Rodez 311 28N 422 Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Guingamp
Rodez 381 27N 362 Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Rodez
Reims komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Boulogne
Rodez komt eraan Ligue 2 ♂ · za 20:00 Rodez
Red Star komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Sochaux
Rodez komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Rodez
Annecy komt eraan Ligue 2 ♂ · vr 20:00 Montpellier
Rodez komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 30/10/2026 | Rodez – Dunkerque | 1 – 0 |
| 24/10/2026 | Dijon – Rodez | 1 – 2 |
| 19/10/2026 | Rodez – Montpellier | 0 – 3 |
| 10/10/2026 | St Etienne – Rodez | 2 – 0 |
| 18/09/2026 | Rodez – Nancy | 3 – 4 |
| 11/09/2026 | Rodez – Grenoble | 0 – 1 |
| 05/09/2026 | Metz – Rodez | 4 – 1 |
| 28/08/2026 | Rodez – Pau FC | 2 – 2 |
| 22/08/2026 | Nantes – Rodez | 2 – 5 |
| 14/08/2026 | Annecy – Rodez | 2 – 0 |
| 08/08/2026 | Rodez – Laval | 3 – 1 |
| 09/05/2026 | Annecy – Rodez | 1 – 2 |
| 02/05/2026 | Rodez – St Etienne | 2 – 1 |
| 24/04/2026 | Laval – Rodez | 0 – 0 |
| 17/04/2026 | Rodez – Amiens | 3 – 2 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | J. MendesJordan Mendes Correia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 24 | — | 2 | 6,7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | M. MagninMathis Magnin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 9 | 9 | 810 | 0 | 1 | 12 | — | 2 | 6,7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | R. LipinskiRaphael Lipinski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 9 | 9 | 810 | 1 | 3 | 13 | — | 1 | 6,8 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | L. QuenabioLoni Quenabio
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 24 | 9 | 9 | 795 | 0 | 0 | 10 | — | 2 | 7 | basisspeler | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 29 | Antonin CartillierAntonin Cartillier
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 21 | 9 | 7 | 640 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | M. TouhoMathis Touho
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 21 | 9 | 7 | 570 | 0 | 1 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | C. RoubiouCorentin Issanchou Roubiou
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 7 | 6 | 460 | 2 | 0 | 12 | — | 1 | 5,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | L. MargueronLucas Margueron
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 5 | 5 | 450 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | E. Jean-LambertE. Jean-Lambert
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 8 | 4 | 431 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | D. PavlovićDamjan Pavlović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 8 | 4 | 330 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 6,6 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | R. PontiRyan Ponti
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 27 | 7 | 4 | 379 | 1 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | K. NageraKenny Nagera
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 9 | 3 | 373 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 6,5 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | O. JolyOctave Joly
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 8 | 3 | 292 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | S. Luyambula BiwaSteven Luyambula Biwa
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 23 | 7 | 3 | 275 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | N. NsingiNachon Nsingi Nguidi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 7 | 3 | 264 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,4 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | M. SakaMathis Saka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 19 | 5 | 3 | 270 | 0 | 0 | 7 | — | 3 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | Q. BraatQuentin Braat
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 28 | 3 | 3 | 270 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | K. NsonaKelian Nsona Wa Saka
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 24 | 4 | 1 | 110 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,4 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | L. Vungele VangiL. Vungele Vangi
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 20 | 2 | 1 | 27 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | E. CrombezEnzo Crombez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 22 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | M. Essimi AtebaMarco Rachid Essimi Ateba
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 27 | 2 | 0 | 22 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | M. SyllaMassiré Sylla
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 33 | D. MavouniaD. Mavounia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 28 | C. DoumbiaCheick Mohamed Doumbia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 11 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 4
Spelers die dit seizoen voor Rodez speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. Baldé | Aanvaller | 4 | 4 | 344 | 5 | 0 | 7,9 |
| S. Benchamma | Middenvelder | 2 | 1 | 95 | 0 | 0 | 6,4 |
| D. Vangi | Verdediger | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 6,5 |
| C. Jolibois | Verdediger | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | 6,9 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Rodez tegen:
- Annecy
- Boulogne
- Clermont
- Dijon
- Dunkerque
- Grenoble
- Guingamp
- Laval
- Metz
- Montpellier
- Nancy
- Nantes
- Pau FC
- Red Star
- Reims
- Sochaux
- St Etienne
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.