Serie A ♂ · za 21 nov 2026 · 20:00
Parma – Roma
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Voorspelling berekend : 28 u geleden
- Selectie van Parma : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Parma : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Roma : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Roma : op 25/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
Verwachte score 0 – 1 (15 %) · verwachte doelpunten 0,68 – 1,83 Wat is dit?
Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Roma er ongeveer 7 winnen en de andere 3 niet.
Twee meningen 1 · N · 2 Wat is dit?
≈ Klein verschil (9 ptn) op een zege van Roma: niets verontrustends, maar houd het in gedachten.
⚖ Laatste onderlinge duel was spannend: Parma 2 – 3 Roma op 10/05/2026, gewonnen met één doelpunt verschil.
Bron: cotes du marché · berekend op 06/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Parma DDDNV van oudste naar meest recente
| 10/10/2026 | uit | Inter Serie A ♂ | 0 – 3 | D |
| 19/10/2026 | thuis | Torino Serie A ♂ | 0 – 3 | D |
| 24/10/2026 | uit | Lazio Serie A ♂ | 1 – 2 | D |
| 28/10/2026 | thuis | Udinese Serie A ♂ | 0 – 0 | N |
| 02/11/2026 | uit | Atalanta Serie A ♂ | 3 – 0 | V |
Roma NVNVV van oudste naar meest recente
| 11/10/2026 | uit | Como Serie A ♂ | 0 – 0 | N |
| 17/10/2026 | thuis | Genoa Serie A ♂ | 2 – 0 | V |
| 24/10/2026 | uit | Napoli Serie A ♂ | 3 – 3 | N |
| 27/10/2026 | thuis | Cagliari Serie A ♂ | 4 – 2 | V |
| 31/10/2026 | uit | Udinese Serie A ♂ | 5 – 2 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Parma 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 3-0-zege tegen Atalanta · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 8 tegen)
Roma 17 wedstrijden ongeslagen 10 wedstrijden ongeslagen thuis 8 wedstrijden ongeslagen uit 4 wedstrijden met een doelpunt 2 overwinningen op rij
komt van een 5-2-zege tegen Udinese · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 7 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Parma
Aanval · 0,60 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 0,30 uit) · 9,3 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 11 geel, 0 rood
Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · E. Corvi rotatie · 2 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,2
Trainer · Carlos Cuesta García sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): LLDLWLL
Roma
Aanval · 2,30 doelpunt(en) per wedstrijd (2,50 thuis, 2,00 uit) · 15,3 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 0,40 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 0,00 uit) · 71% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 13 geel, 1 rood
Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,40 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · P. Gollini rotatie · 5 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,6
Trainer · G. Gasperini sinds 01/07/2025 · 6 club(s) getraind sinds 2003
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 3-4-1-2 ×1)
Vorm (API-Football): WWWWDDW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Parma
- Blessure H. Nicolussi Caviglia · Dij miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure N. Elphege · Ziekte miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure P. Almqvist · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: L. Valenti (Keuze van de trainer)
Roma
- Blessure L. Pellegrini · Dij miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure M. Bah · Knie miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure M. Kone · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure M. Svilar · Teen miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure P. Dybala · Kuit miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Malen (Rode kaart), B. Cristante (Knie)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 12,1 voor Parma, 11,5 voor Roma · Verwachte gele kaarten: 3,6 · Verwacht buitenspel: 4,6
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
N. PisilliNiccolò Pisilli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Roma | 1,41 | 0,37 | 26 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: M. FriganMatija Frigan W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Parma 2 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Westerlo 3 1 0 2 — 0 6,7 2025-26 Parma — 0 0 — — — — 2024-25 Westerlo 36 12 2 30 — 9 7,0 2023-24 Westerlo 36 12 2 30 — 9 7,0 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Roma 7 2 1 1 — 2 7,3 2025-26 Roma 34 1 0 3 — 0 6,7 2024-25 Roma 37 5 5 12 — 3 7,2 2024-25 Juventus 0 0 5 12 — 0 7,2 2023-24 Frosinone 36 11 (5 strafsch.) 3 18 — 4 7,3 2023-24 Juventus 0 0 (5 strafsch.) 3 18 — 0 7,3 Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 1 0 0 1 — 0 6,3 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Roma 6 6 0 4 — 1 1 7,5 2026-27 Netherlands 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Dortmund 2 0 0 2 — 0 6,5 2025-26 Roma 2 1 (1 strafsch.) 0 — — 0 6,8 2025-26 Aston Villa 1 0 0 1 — 0 6,2 2024-25 Aston Villa 17 3 0 1 — 0 6,8 2024-25 Dortmund 16 3 0 2 — 1 6,7 2023-24 Dortmund 27 13 1 11 — 5 7,3
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Parma
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
76 S. LontaniSimone Lontani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 2 | 0 | 2,34 | 24 % |
Roma
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14 D. MalenDonyell Malen
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 28 % | 6 | 0 | 1,36 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18 M. SouléMatías Soulé Malvano
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 11 % | 2 | 1 | 0,43 | 49 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
22 HermosoMario Hermoso Canseco
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,18 | 66 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
77 E. LulliE. Lulli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,22 | 57 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
61 N. PisilliNiccolò Pisilli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 2 | 0 | 0,72 | 32 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Parma — 5-3-2
Trainer : Carlos Cuesta García sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Diego Carlos Santos Silva| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Parma | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Como | 4 | 0 | 1 | 6 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Fenerbahce | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Fenerbahce | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
D. Drobnic| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Enrico Del Prato| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | 34 | 4 | 0 | 20 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | 35 | 2 | 3 | 15 | — | 5 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mariano Troilo| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Franco Ezequiel Carboni| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Parma | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Parma | 7 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Inter | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Inter | 35 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Venezia | 8 | 0 | 0 | 3 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Ternana | 18 | 1 | 0 | 26 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Inter | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Monza | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Vincent Olivier Sierro| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Parma | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 5,2 |
| 2026-27 | Switzerland | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Toulouse | 3 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Toulouse | 29 | 5 (2 strafsch.) | 1 | 34 | — | 4 | 7,0 |
| 2023-24 | Toulouse | 30 | 6 (4 strafsch.) | 2 | 52 | — | 8 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christian Nahuel Ordoñez| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
El Bilal Touré| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Parma | 2 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Besiktas | 22 | 5 | 4 | 31 | — | 4 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Atalanta | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Stuttgart | 12 | 2 | 1 | 9 | — | 0 | 6,9 |
| 2024-25 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Atalanta | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Almeria | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
José David Romero| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matija Frigan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Parma | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Westerlo | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Parma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Westerlo | 36 | 12 | 2 | 30 | — | 9 | 7,0 |
| 2023-24 | Westerlo | 36 | 12 | 2 | 30 | — | 9 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Roma — 3-5-2
Trainer : G. Gasperini sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Roma | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,6 |
| 2025-26 | Roma | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 5,9 |
| 2024-25 | Genoa | 15 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Atalanta | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Napoli | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Atalanta | — | 0 | 0 | — | — | — | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mario Hermoso Canseco| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Roma | 7 | 1 | 0 | 3 | — | 2 | 7,5 |
| 2025-26 | Roma | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Roma | 8 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,5 |
| 2024-25 | Leverkusen | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Ath Madrid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ath Madrid | 31 | 0 | 1 | 32 | — | 9 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Gianluca Mancini| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Roma | 6 | 0 | 2 | 7 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Italy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2025-26 | Roma | 9 | 1 | 0 | 20 | — | 3 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Roma | 37 | 2 | 0 | 49 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Roma | 36 | 4 | 1 | 49 | — | 9 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Obite Evan Ndicka| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | 31 | 1 | 0 | 31 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | 38 | 0 | 1 | 37 | — | 2 | 7,1 |
| 2023-24 | 25 | 0 | 3 | 26 | — | 6 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Wesley Vinícius França Lima| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 1 | 5 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bryan Cristante| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Italy | 5 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Roma | 5 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Roma | 37 | 2 | 1 | 63 | — | 6 | 7,1 |
| 2024-25 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Roma | 5 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Niccolò Pisilli| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Roma | 6 | 2 | 0 | 5 | — | 2 | 6,8 |
| 2026-27 | Italy | 2 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Roma | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Roma | 37 | 2 | 1 | 19 | — | 7 | 6,7 |
| 2023-24 | Roma | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marten Elco de Roon| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Roma | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Netherlands | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Atalanta | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Atalanta | 3 | 1 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Atalanta | 36 | 4 | 4 | 48 | — | 5 | 7,2 |
| 2023-24 | Atalanta | 30 | 0 | 5 | 43 | — | 10 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
E. Lulli| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Donyell Malen| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Roma | 6 | 6 | 0 | 4 | — | 1 1 | 7,5 |
| 2026-27 | Netherlands | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Dortmund | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Roma | 2 | 1 (1 strafsch.) | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Aston Villa | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Aston Villa | 17 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 16 | 3 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Dortmund | 27 | 13 | 1 | 11 | — | 5 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matías Soulé Malvano| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Roma | 7 | 2 | 1 | 1 | — | 2 | 7,3 |
| 2025-26 | Roma | 34 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Roma | 37 | 5 | 5 | 12 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Juventus | 0 | 0 | 5 | 12 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Frosinone | 36 | 11 (5 strafsch.) | 3 | 18 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Juventus | 0 | 0 (5 strafsch.) | 3 | 18 | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Parma 5 doelpunt(en), Roma 14 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 4,0 geel en 0,5 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: D. Chiffi ×2, Valerio Crezzini, M. Di Bello
Doelpuntenmakers in deze duels : A. Dovbyk Roma, 2 · D. Malen Roma, 2 · P. Dybala Roma, 2 · A. Circati Parma, 1 · A. Saelemaekers Roma, 1 · D. Rensch Roma, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 10/05/2026 | Parma – Roma Serie A ♂ | 2 – 3 | Roma |
| 29/10/2025 | Roma – Parma Serie A ♂ | 2 – 1 | Roma |
| 16/02/2025 | Parma – Roma Serie A ♂ | 0 – 1 | Roma |
| 22/12/2024 | Roma – Parma Serie A ♂ | 5 – 0 | Roma |
| 14/03/2021 | Parma – Roma Serie A ♂ | 2 – 0 | Parma |
| 22/11/2020 | Roma – Parma Serie A ♂ | 3 – 0 | Roma |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Parma – Roma →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Turquie · rechten van het seizoen: TIVIBU of S Sport zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| Italie land van de competitie | BAZR of Sky of DAZN rechten van het seizoen |
| Canada (Québec) | Fubo of TLN rechten van het seizoen |
| Danemark | TV2 enige uitzender van de competitie |
| Espagne | DAZN enige uitzender van de competitie |
| États-Unis (New York) | CBS enige uitzender van de competitie |
| France | DAZN rechten van het seizoen |
| Grèce | Cosmote enige uitzender van de competitie |
| Pays-Bas | Ziggo enige uitzender van de competitie |
| Pologne | Eleven of Polsat rechten van het seizoen |
| Portugal | Sport TV enige uitzender van de competitie |
| Royaume-Uni | DAZN enige uitzender van de competitie |
| Suisse | Sky enige uitzender van de competitie |