AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Serie A ♂ · zo 23 mei 2027 · 17:30

Parma – Juventus

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Parma DDDNV van oudste naar meest recente

10/10/2026uitInter Serie A ♂0 – 3D
19/10/2026thuisTorino Serie A ♂0 – 3D
24/10/2026uitLazio Serie A ♂1 – 2D
28/10/2026thuisUdinese Serie A ♂0 – 0N
02/11/2026uitAtalanta Serie A ♂3 – 0V

Juventus NDVDV van oudste naar meest recente

11/10/2026uitCagliari Serie A ♂1 – 1N
18/10/2026thuisLazio Serie A ♂0 – 3D
25/10/2026uitLecce Serie A ♂2 – 0V
28/10/2026uitGenoa Serie A ♂0 – 2D
01/11/2026thuisNapoli Serie A ♂2 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Parma 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 3-0-zege tegen Atalanta · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 8 tegen)

Juventus geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 2-0-zege tegen Napoli · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (5 gescoord, 6 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Parma

Aanval · 0,60 doelpunt(en) per wedstrijd (0,80 thuis, 0,30 uit) · 9,3 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 57% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,90 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 2,30 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 11 geel, 0 rood

Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · E. Corvi rotatie · 2 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Carlos Cuesta García sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×1, 4-4-2 ×1)

Vorm (API-Football): LLDLWLL

Juventus

Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,30 thuis, 1,30 uit) · 17,2 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 76-90e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 43% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 61-75e minuut · 9 geel, 1 rood

Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,8 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · G. Vicario rotatie · 1 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 3,3

Trainer · L. Spalletti sinds 01/09/2026 · 10 club(s) getraind sinds 1993
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×1, 3-4-2-1 ×1)

Vorm (API-Football): WWDLWDL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Parma

  • Blessure H. Nicolussi Caviglia · Dij miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure N. Elphege · Ziekte miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure P. Almqvist · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: L. Valenti (Keuze van de trainer)

Juventus

  • Blessure A. Milik · Inactive miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure F. Conceicao · Schouder miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure J. Ekhator · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure K. Grabara · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure K. Thuram · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure K. Yildiz · Voet miste de vorige wedstrijd 25/10/2026
  • Blessure M. Locatelli · Knie miste de vorige wedstrijd 25/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Durmisi (Rode kaart), D. Rugani (Off the roster), E. Zhegrova (Off the roster), J. Boga (Spierblessure)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 12,4 voor Parma, 11,1 voor Juventus · Verwachte gele kaarten: 3,3 · Verwacht buitenspel: 5,2

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Ousmane DialloOusmane Diallo Thiao

SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), M. FriganMatija Frigan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), S. LontaniSimone Lontani
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271202—08,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), N. WoltemadeNick Woltemade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus22 (1 strafsch.)03—07,6
2026-27Germany100——06,9
2026-27Newcastle1001—07,3
2025-26Newcastle4102—16,7
2025-26Stuttgart1001—06,3
2024-25Stuttgart2812 (2 strafsch.)224—46,9
2023-24Werder Bremen302022—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Parma

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
76 S. LontaniSimone Lontani
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271202—08,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %202,3424 %

Juventus

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
27 N. WoltemadeNick Woltemade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus22 (1 strafsch.)03—07,6
2026-27Germany100——06,9
2026-27Newcastle1001—07,3
2025-26Newcastle4102—16,7
2025-26Stuttgart1001—06,3
2024-25Stuttgart2812 (2 strafsch.)224—46,9
2023-24Werder Bremen302022—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %201,0432 %
11 E. ZhegrovaEdon Zhegrova
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus621——07,3
2026-27Kosovo41 (1 strafsch.)11—07,6
2025-26Juventus100——06,6
2025-26Lille000——0—
2024-25Juventus9414—27,0
2024-25Lille9414—27,0
2023-24Lille336623—3 17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %211,2315 %
17 Kerim-Sam AlajbegovićKerim-Sam Alajbegović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bosnia & Herzegovina4104—06,6
2026-27Juventus2101—07,2
2025-26Salzburg7217—07,3
2025-26Leverkusen4002—06,5
2024-25Leverkusen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %100,6732 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Parma — 4-3-3

Trainer : Carlos Cuesta García sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Edoardo Corvi 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 40 E. CorviDiego Carlos Santos Silva Parma · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Como · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Fenerbahce · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Fenerbahce · 2024-25: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Aston Villa · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Aston Villa · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 34 D. CarlosFranco Ezequiel Carboni Parma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Parma · 2025-26: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Empoli · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Inter · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Inter · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Venezia · 2024-25: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Ternana · 2023-24: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Inter · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Monza · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 29 F. CarboniD. Drobnic 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 72 D. DrobnicEnrico Del Prato 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2024-25: 34 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 2023-24: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 15 E. Del PratoVincent Olivier Sierro Parma · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,2 Switzerland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,5 Toulouse · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Toulouse · 2024-25: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 1 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Toulouse · 2023-24: 30 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 2 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 4 V. SierroChristian Nahuel Ordoñez 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 32 C. OrdoñezSascha Britschgi Switzerland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Parma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 FC Luzern · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Parma · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 FC Luzern · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 27 S. BritschgiMatija Frigan Parma · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Westerlo · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Parma · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Westerlo · 2024-25: 36 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 Westerlo · 2023-24: 36 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 20 M. FriganOusmane Diallo Thiao 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 7 O. DialloSimone Lontani 2026-27: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,5 76 S. Lontani
Edoardo Corvi
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,2
2025-26000——0—
2024-25000——0—
2023-24200——07,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diego Carlos Santos Silva
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma5006—16,7
2025-26Como4016—16,8
2025-26Fenerbahce2001—06,9
2024-25Fenerbahce4005—16,5
2024-25Aston Villa000——0—
2023-24Aston Villa000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Franco Ezequiel Carboni
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma2002—16,3
2025-26Parma7003—06,5
2025-26Empoli1004—16,5
2025-26Inter100——06,3
2024-25Inter35003—26,7
2024-25Venezia8003—26,7
2023-24Ternana181026—36,9
2023-24Inter000——0—
2023-24Monza000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

D. Drobnic
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271002—06,2
2025-26000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Enrico Del Prato
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——07,3
2025-263003—06,9
2024-25344020—87,0
2023-24352315—57,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vincent Olivier Sierro
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma4005—05,2
2026-27Switzerland1000—03,5
2025-26Toulouse3003—07,2
2024-25Toulouse295 (2 strafsch.)134—47,0
2023-24Toulouse306 (4 strafsch.)252—87,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Nahuel Ordoñez
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272003—06,9
2025-263002—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sascha Britschgi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Switzerland2001—06,6
2026-27Parma2003—06,6
2025-26FC Luzern3005—06,4
2025-26Parma2103—07,1
2024-25FC Luzern000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Matija Frigan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Parma2001—06,5
2025-26Westerlo3102—06,7
2025-26Parma—00————
2024-25Westerlo3612230—97,0
2023-24Westerlo3612230—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ousmane Diallo Thiao
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Simone Lontani
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271202—08,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Juventus — 4-3-3

Trainer : L. Spalletti sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Guglielmo Vicario Juventus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,3 Italy · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Tottenham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Tottenham · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Tottenham · 2023-24: 38 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 25 G. VicarioPierre Kazeye Rommel Kalulu Kyatengwa Juventus · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 France · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 3,6 Juventus · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Juventus · 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Milan · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Milan · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 15 P. KaluluFederico Gatti 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 2024-25: 33 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 7,0 4 F. GattiJhon Janer Lucumí Bonilla Juventus · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Bologna · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Bologna · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Bologna · 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 26 J. LucumíAndrea Cambiaso 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 2023-24: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,9 20 A. CambiasoPape Matar Sarr Juventus · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Tottenham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Tottenham · 2024-25: 36 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 2 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Tottenham · 2023-24: 34 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 3 assist(s), 32 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,0 29 P. SarrWeston James Earl McKennie Juventus · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Juventus · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Juventus · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,3 Juventus · 2023-24: 34 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 7 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Leeds · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 W. McKennieKerim-Sam Alajbegović Bosnia & Herzegovina · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Juventus · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Salzburg · 2025-26: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Leverkusen · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Leverkusen · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 K. AlajbegovićNick Woltemade Juventus · 2026-27: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,6 Germany · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Newcastle · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Newcastle · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Stuttgart · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Stuttgart · 2024-25: 28 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Werder Bremen · 2023-24: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 27 N. WoltemadeJérémie Boga Juventus · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Nice · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Juventus · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Nice · 2024-25: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Nice · 2023-24: 28 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 6 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Atalanta · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 J. BogaKenan Yıldız Turkey · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Türkiye · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Juventus · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Juventus · 2025-26: 4 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 Juventus · 2024-25: 36 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 4 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,3 10 K. Yıldız
Guglielmo Vicario
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus1000—03,3
2026-27Italy0000—00,0
2025-26Tottenham100——06,9
2024-25Tottenham2600——17,1
2023-24Tottenham3800——27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pierre Kazeye Rommel Kalulu Kyatengwa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus2000—07,0
2026-27France1002—03,6
2025-26Juventus100——06,7
2024-25Juventus291026—2 16,9
2024-25Milan00026—06,9
2023-24Milan9001—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Federico Gatti
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272005—06,8
2025-264002—16,4
2024-25331020—27,0
2023-24324039—77,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jhon Janer Lucumí Bonilla
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus2011—17,0
2025-26Bologna200——06,6
2024-25Bologna350122—8 16,9
2023-24Bologna290010—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Andrea Cambiaso
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271010—07,7
2025-261002—06,7
2024-25332328—47,0
2023-24342335—106,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pape Matar Sarr
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus2004—06,8
2025-26Tottenham1001—07,0
2024-25Tottenham363234—66,8
2023-24Tottenham343332—97,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Weston James Earl McKennie
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus2011—06,7
2025-26Juventus400——17,1
2024-25Juventus100——16,3
2023-24Juventus340723—67,0
2023-24Leeds000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kerim-Sam Alajbegović
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Bosnia & Herzegovina4104—06,6
2026-27Juventus2101—07,2
2025-26Salzburg7217—07,3
2025-26Leverkusen4002—06,5
2024-25Leverkusen000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Nick Woltemade
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus22 (1 strafsch.)03—07,6
2026-27Germany100——06,9
2026-27Newcastle1001—07,3
2025-26Newcastle4102—16,7
2025-26Stuttgart1001—06,3
2024-25Stuttgart2812 (2 strafsch.)224—46,9
2023-24Werder Bremen302022—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jérémie Boga
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Juventus400——06,9
2025-26Nice400——06,9
2025-26Juventus000——06,9
2024-25Nice24121—06,9
2023-24Nice28667—17,1
2023-24Atalanta—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kenan Yıldız
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Turkey3002—07,1
2026-27Türkiye3002—07,1
2026-27Juventus100——07,3
2025-26Juventus4312—07,8
2024-25Juventus367425—2 17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

1overwinning(en) Parma
1gelijk
4overwinning(en) Juventus
3,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Parma 5 doelpunt(en), Juventus 13 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 3,8 geel en 0,2 rood per wedstrijd (5 verslag(en)) · scheidsrechters: Francesco Fourneau, F. Fourneau, Matteo Marcenaro

Doelpuntenmakers in deze duels : Bremer Juventus, 2 · J. David Juventus, 2 · W. McKennie Juventus, 2 · D. Vlahovic Juventus, 1 · E. Delprato Parma, 1 · M. Pellegrino Parma, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
29/08/2026Juventus – Parma Serie A ♂2 – 0Juventus
01/02/2026Parma – Juventus Serie A ♂1 – 4Juventus
24/08/2025Juventus – Parma Serie A ♂2 – 0Juventus
23/04/2025Parma – Juventus Serie A ♂1 – 0Parma
30/10/2024Juventus – Parma Serie A ♂2 – 2gelijk
21/04/2021Juventus – Parma Serie A ♂3 – 1Juventus

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Parma – Juventus →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Portugal · rechten van het seizoen: Sport TV zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur legaseriea.it le 29/09/2026.

Elders in EuropaZender
Italie land van de competitieBAZR of Sky of DAZN rechten van het seizoen
Canada (Québec)Fubo of TLN rechten van het seizoen
DanemarkTV2 rechten van het seizoen
EspagneDAZN rechten van het seizoen
États-Unis (New York)CBS rechten van het seizoen
FranceDAZN rechten van het seizoen
GrèceCosmote rechten van het seizoen
Pays-BasZiggo rechten van het seizoen
PologneEleven of Polsat rechten van het seizoen
Royaume-UniDAZN rechten van het seizoen
SuisseSky rechten van het seizoen
TurquieTIVIBU of S Sport rechten van het seizoen
Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13