AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Jupiler Pro League ♂ · za 10 apr 2027 · 17:00

Anderlecht – Beveren

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Anderlecht VVVDV van oudste naar meest recente

11/09/2026uitMechelen Jupiler Pro League ♂1 – 0V
19/09/2026thuisWaregem Jupiler Pro League ♂3 – 0V
10/10/2026uitCercle Brugge Jupiler Pro League ♂2 – 1V
25/10/2026uitGent Jupiler Pro League ♂0 – 4D
31/10/2026thuisWesterlo Jupiler Pro League ♂4 – 1V

Beveren VDDND van oudste naar meest recente

12/09/2026thuisSt Truiden Jupiler Pro League ♂2 – 0V
20/09/2026uitKortrijk Jupiler Pro League ♂0 – 1D
09/10/2026thuisLommel SK Jupiler Pro League ♂1 – 3D
24/10/2026uitWesterlo Jupiler Pro League ♂4 – 4N
31/10/2026thuisSt. Gilloise Jupiler Pro League ♂1 – 2D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Anderlecht 7 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 4-1-zege tegen Westerlo · 4 W, 0 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (10 gescoord, 6 tegen)

Beveren 11 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden zonder overwinning
komt van een 1-2-nederlaag tegen St. Gilloise · 1 W, 1 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (8 gescoord, 10 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Anderlecht

Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,50 thuis, 0,80 uit) · 14,8 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 0,80 tegen per wedstrijd (0,30 thuis, 1,30 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 17 geel, 0 rood

Discipline · 13,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,3 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,80 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · C. Coosemans · 23 redding(en), 79% van de schoten op doel gestopt · 0,75 tegen per 90 min · cijfer 7,5

Trainer · Vitor Bruno sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-4-2 · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×2, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): WLLWDWWW

Beveren

Aanval · 1,00 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,30 uit) · 11,0 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 38% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 2,80 uit) · 38% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 15 geel, 1 rood

Discipline · 9,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,50 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))

Doelman · J. Schenk · 27 redding(en), 68% van de schoten op doel gestopt · 1,77 tegen per 90 min · cijfer 7,2

Trainer · Tim Bakens sinds 01/08/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 4-1-4-1 ×1)

Vorm (API-Football): LWLLWWLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Anderlecht

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: G. Biancone (Hamstring), I. Camara (Voet), I. Koutsoupias (Off the roster), K. Sardella (Dij), L. Hey (Been)

Beveren

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,6 voor Anderlecht, 9,0 voor Beveren · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 4,6

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
M. KanaMarco Kana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Anderlecht1,490,4328 %
J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Beveren1,380,3826 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: D. SikanDanylo Sikan

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), T. BentayebTawfik Bentayeb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), O. AntmanOliver Antman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8014—26,9
2026-27Finland2101—07,3
2025-26Rangers—00————
2024-25Go Ahead Eagles3261510—17,1
2024-25FC Nordsjaelland3112—17,2
2023-24FC Nordsjaelland22317—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), L. MertensLennart Mertens
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 strafsch.)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Anderlecht

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
21 T. BentayebTawfik Bentayeb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %310,8349 %
14 D. SikanDanylo Sikan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %100,1675 %
10 M. WinklerMarten Winkler
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht5207—07,1
2026-27Hertha2122—08,1
2025-26Hertha4105—07,2
2024-25Hertha202113—36,7
2023-24Hertha305532—76,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %200,6041 %
61 J. BethumeJ. Bethume
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274103—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %100,4441 %

Beveren

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
5 C. LokesaChris-Emmanuel Dikwama Lokesa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren84 (1 strafsch.)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

21 %400,6083 %
17 J. MargarithaJearl Erwin Margaritha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %210,4549 %
35 Y. GomisYoni Gomis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %100,1566 %
9 M. KaboréMoïse Elohim Victoire Kaboré
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277101—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,3041 %
18 S. DewaeleSieben Dewaele
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0083 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Anderlecht — 4-3-3

Trainer : Vitor Bruno sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Colin Maurice Coosemans 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2024-25: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 2023-24: 36 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 26 C. CoosemansAli Maamar 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 79 A. MaamarLéo Pétrot Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Elche · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,8 St Etienne · 2024-25: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 St Etienne · 2023-24: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 27 L. PétrotHans Carl Ludwig Augustinsson Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Anderlecht · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 Anderlecht · 2024-25: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Sevilla · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Anderlecht · 2023-24: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel Sevilla · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 6 L. AugustinssonGiulian Biancone Anderlecht · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,6 Olympiakos · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Olympiakos · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Olympiakos · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Nott'm Forest · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 4 G. BianconeMarco Kana Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Anderlecht · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Anderlecht · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Kortrijk · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Kortrijk · 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel Anderlecht · 2023-24: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 55 M. KanaLukáš Ambros Anderlecht · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Czechia · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 Czech Republic · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,8 Gornik Zabrze · 2025-26: 26 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 34 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 Gornik Zabrze · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Wolfsburg · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 L. AmbrosIlias Koutsoupias Anderlecht · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Frosinone · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Frosinone · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Catanzaro · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Frosinone · 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Bari · 2023-24: 14 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 30 I. KoutsoupiasDanylo Sikan Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Ukraine · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Trabzonspor · 2025-26: 17 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Anderlecht · 2025-26: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Trabzonspor · 2024-25: 14 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 14 D. SikanTawfik Bentayeb Anderlecht · 2026-27: 6 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Troyes · 2025-26: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Rodez · 2024-25: 29 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 21 T. BentayebOliver Antman Anderlecht · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Finland · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Rangers · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Go Ahead Eagles · 2024-25: 32 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 15 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 FC Nordsjaelland · 2024-25: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 FC Nordsjaelland · 2023-24: 22 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 11 O. Antman
Colin Maurice Coosemans
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27800——07,5
2025-26200——07,0
2024-253600——17,4
2023-243600——17,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ali Maamar
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780214—07,0
2025-261002—06,3
2024-25190211—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Léo Pétrot
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8017—17,0
2025-26Elche4102—07,8
2024-25St Etienne310322—46,8
2023-24St Etienne361027—37,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Hans Carl Ludwig Augustinsson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8007—06,8
2025-26Anderlecht2009—27,2
2024-25Anderlecht241115—17,0
2024-25Sevilla—00————
2023-24Anderlecht3100——3—
2023-24Sevilla—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Giulian Biancone
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6008—37,6
2025-26Olympiakos100——06,9
2024-25Olympiakos17018—36,8
2023-24Olympiakos110014—36,9
2023-24Nott'm Forest000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Marco Kana
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht80011—46,9
2025-26Anderlecht2002—17,0
2024-25Anderlecht100——06,7
2024-25Kortrijk—00————
2023-24Kortrijk2000——5—
2023-24Anderlecht200——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lukáš Ambros
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht7007—17,0
2026-27Czechia2001—05,8
2026-27Czech Republic2001—05,8
2025-26Gornik Zabrze261534—56,8
2024-25Gornik Zabrze260114—16,8
2023-24Wolfsburg000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ilias Koutsoupias
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht4011—17,3
2026-27Frosinone100——07,3
2025-26Frosinone2001—06,5
2024-25Catanzaro110011—16,9
2024-25Frosinone61011—16,9
2023-24Bari142113—27,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Danylo Sikan
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8107—16,5
2026-27Ukraine2102—17,2
2025-26Trabzonspor173126—16,9
2025-26Anderlecht92113—16,8
2024-25Trabzonspor143126—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tawfik Bentayeb
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht6314—07,2
2025-26Troyes3203—07,0
2024-25Rodez2910122—56,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Antman
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Anderlecht8014—26,9
2026-27Finland2101—07,3
2025-26Rangers—00————
2024-25Go Ahead Eagles3261510—17,1
2024-25FC Nordsjaelland3112—17,2
2023-24FC Nordsjaelland22317—16,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Beveren — 4-3-3

Trainer : Tim Bakens sinds 01/08/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Johannes Schenk Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 7,2 Preußen Münster · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,9 Preußen Münster · 2024-25: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Preußen Münster · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 1 J. SchenkChristophe Janssens 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2025-26: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,3 2024-25: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 2023-24: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, 1 rood, cijfer 7,1 4 C. JanssensBruno Godeau Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Beveren · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,3 St Truiden · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 St Truiden · 2023-24: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel 31 B. GodeauLaurent Jans Beveren · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Luxembourg · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Beveren · 2025-26: 31 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 17 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Beveren · 2024-25: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 21 L. JansYoni Gomis Beveren · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 Beveren · 2025-26: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Le Havre · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Strasbourg · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Le Havre · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 35 Y. GomisSieben Dewaele 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,9 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 54 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,9 2023-24: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 47 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,9 18 S. DewaeleChristian Brüls Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Beveren · 2025-26: 29 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 11 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,7 Beveren · 2024-25: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 7,1 Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Zulte Waregem · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Waregem · 2023-24: 27 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Beveren · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 St Truiden · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 22 C. BrülsChris-Emmanuel Dikwama Lokesa Beveren · 2026-27: 8 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Beveren · 2025-26: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Waalwijk · 2025-26: 2 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Waalwijk · 2024-25: 19 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Waalwijk · 2023-24: 31 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 5 C. LokesaLennart Mertens 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 2025-26: 29 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 3 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 2024-25: 10 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,0 92 L. MertensJearl Erwin Margaritha 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2025-26: 31 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 11 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 17 J. MargarithaKurt Chad Abrahams 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 2025-26: 27 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 2024-25: 15 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 34 K. Abrahams
Johannes Schenk
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren8001—0 17,2
2025-26Preußen Münster100——07,9
2024-25Preußen Münster3300——07,1
2023-24Preußen Münster800——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christophe Janssens
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278007—36,9
2025-26280226—107,3
2024-259108—27,0
2023-24200322—6 17,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bruno Godeau
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren8002—16,8
2025-26Beveren281011—37,3
2024-25St Truiden300020—47,0
2023-24St Truiden3700——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Laurent Jans
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren7002—06,6
2026-27Luxembourg2001—06,7
2025-26Beveren310117—37,0
2024-25Beveren311523—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yoni Gomis
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren7104—17,3
2025-26Beveren19008—07,1
2024-25Le Havre000——0—
2024-25Strasbourg000——0—
2023-24Le Havre000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sieben Dewaele
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278006—36,9
2025-26300035—86,9
2024-25270354—106,9
2023-24221147—66,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christian Brüls
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren8033—16,9
2025-26Beveren2951113—27,7
2024-25Beveren151111—3 17,1
2024-25Waregem00111—07,1
2024-25Zulte Waregem00111—07,1
2023-24Zulte Waregem271115—37,0
2023-24Waregem271115—37,0
2023-24Beveren250115—27,0
2023-24St Truiden000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Chris-Emmanuel Dikwama Lokesa
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Beveren84 (1 strafsch.)04—17,1
2025-26Beveren13316—27,0
2025-26Waalwijk2222—08,3
2024-25Waalwijk193110—36,7
2023-24Waalwijk311219—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lennart Mertens
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277006—06,4
2025-262913 (2 strafsch.)333—67,0
2024-25102014—2 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jearl Erwin Margaritha
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277218—37,1
2025-26315119—17,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kurt Chad Abrahams
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275001—06,5
2025-26279010—17,3
2024-2515259—57,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

4overwinning(en) Anderlecht
1gelijk
1overwinning(en) Beveren
4,0doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Anderlecht 19 doelpunt(en), Beveren 5 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 1,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: N. Verboomen

Doelpuntenmakers in deze duels : Y. Gomis Beveren, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
16/08/2026Beveren – Anderlecht Jupiler Pro League ♂1 – 0Beveren
06/05/2007Anderlecht – Beveren Jupiler Pro League ♂8 – 1Anderlecht
01/12/2006Beveren – Anderlecht Jupiler Pro League ♂1 – 1gelijk
18/03/2006Anderlecht – Beveren Jupiler Pro League ♂4 – 0Anderlecht
15/10/2005Beveren – Anderlecht Jupiler Pro League ♂0 – 1Anderlecht
29/01/2005Anderlecht – Beveren Jupiler Pro League ♂5 – 2Anderlecht

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Anderlecht – Beveren →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13