Primeira Liga ♂ · zo 07 mrt 2027 · 17:00
Porto – Maritimo
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Porto : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Porto : op 23/10/2026 na te kijken
- Selectie van Maritimo : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Maritimo : op 24/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Porto VVVVV van oudste naar meest recente
| 12/09/2026 | uit | Casa Pia Primeira Liga ♂ | 4 – 1 | V |
| 20/09/2026 | thuis | Benfica Primeira Liga ♂ | 3 – 1 | V |
| 10/10/2026 | uit | Maritimo Primeira Liga ♂ | 2 – 1 | V |
| 24/10/2026 | uit | Gil Vicente Primeira Liga ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | thuis | Estoril Primeira Liga ♂ | 4 – 0 | V |
Maritimo NDDDD van oudste naar meest recente
| 19/09/2026 | uit | Gil Vicente Primeira Liga ♂ | 1 – 1 | N |
| 10/10/2026 | thuis | Porto Primeira Liga ♂ | 1 – 2 | D |
| 23/10/2026 | uit | Vitória SC Primeira Liga ♂ | 0 – 5 | D |
| 23/10/2026 | uit | Guimaraes Primeira Liga ♂ | 0 – 5 | D |
| 01/11/2026 | thuis | Santa Clara Primeira Liga ♂ | 0 – 2 | D |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Porto 20 wedstrijden met een doelpunt 11 overwinningen op rij 10 wedstrijden ongeslagen thuis 8 overwinningen op rij thuis 5 overwinningen op rij uit 2 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 4-0-zege tegen Estoril · 5 W, 0 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 3 tegen)
Maritimo 9 wedstrijden zonder overwinning 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 nederlagen op rij 4 wedstrijden zonder overwinning thuis 3 wedstrijden zonder doelpunt 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Santa Clara · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (2 gescoord, 15 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Porto
Aanval · 2,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 2,80 uit) · 15,6 schoten per wedstrijd, 37% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 0,50 tegen per wedstrijd (0,50 thuis, 0,50 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 8 geel, 0 rood
Discipline · 14,6 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · J. Afonso rotatie · 0 redding(en) · cijfer 0,0
Trainer · F. Farioli sinds 01/06/2025 · 4 club(s) getraind sinds 2021
Systeem: 4-3-3, trois attaquants · attaque prolifique derrière une défense solide · marque surtout entre la 31e et la 45e minute
Vorm (API-Football): WWWWWWWW
Maritimo
Aanval · 1,10 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 1,30 uit) · 10,0 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 13% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (1,80 thuis, 1,80 uit) · 13% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 14 geel, 0 rood
Discipline · 14,9 overtreding(en) per wedstrijd · 1,1 buitenspel per wedstrijd · 1,90 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 9 wedstrijd(en))
Doelman · Alfonso Pastor · 21 redding(en), 66% van de schoten op doel gestopt · 1,83 tegen per 90 min · cijfer 5,6
Trainer · Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-3-3 ×2)
Vorm (API-Football): WWDLLLDL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Porto
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: J. Bednarek (Rode kaart), D. Prpic (Off the roster), Gabriel Mec (Off the roster), V. Sousa (Been), William Gomes (Enkel)
Maritimo
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 11,7 voor Porto, 13,3 voor Maritimo · Verwachte gele kaarten: 3,8 · Verwacht buitenspel: 4,7
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Igor JuliãoIgor de Carvalho Julião
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Maritimo | 1,67 | 0,38 | 28 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rodrigo AndradeRodrigo Marcos Rodrigues Andrade
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Maritimo | 2,07 | 0,25 | 26 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: SamuFábio Samuel Amorim da Silva W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Vitória SC 8 1 0 13 — 1 6,9 2026-27 St Mirren 5 1 2 3 — 1 5,8 2026-27 Spain 2 0 0 — — 0 — 2026-27 Porto 2 0 0 1 — 0 6,4 2025-26 CS Marítimo 33 0 0 1 — 4 7,2 2025-26 Maritimo 33 0 0 1 — 4 7,2 2025-26 Vitória SC 28 6 (1 strafsch.) 3 43 — 4 6,7 2025-26 Porto 1 0 0 — — 0 6,7 2024-25 Vitória SC 31 2 1 49 — 3 7,0 2024-25 Porto 30 19 (4 strafsch.) 3 35 — 3 1 7,2 2024-25 CS Marítimo 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Maritimo 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Alaves — 0 0 — — — — 2024-25 Ath Madrid — 0 0 — — — — 2024-25 Casa Pia 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Alaves 34 8 1 30 — 6 6,7 2023-24 Vizela 32 4 (2 strafsch.) 2 60 — 7 7,2 2023-24 Vitória SC 32 4 (2 strafsch.) 2 60 — 7 7,2 2023-24 Maritimo 15 0 0 — — 2 — 2023-24 CS Marítimo 15 0 0 — — 2 — 2023-24 Granada 1 1 0 1 — 0 7,3 2023-24 Casa Pia 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 2 1 (1 strafsch.) 0 1 — 0 4,7 2025-26 Milan 1 2 0 2 — 0 8,2 2024-25 Milan 14 5 2 11 — 3 1 6,6 2024-25 Feyenoord 5 5 (1 strafsch.) 1 2 — 1 7,4 2023-24 Feyenoord 1 2 1 — — 1 9,1 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Porto 2 1 0 1 — 1 7,0 2026-27 Poland 2 0 0 — — 0 — 2025-26 Porto 16 3 2 15 — 2 7,0 2025-26 Jagiellonia 9 2 1 11 — 0 7,0 2024-25 Jagiellonia 0 0 0 — — 0 — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Maritimo 8 1 (1 strafsch.) 0 11 — 1 6,7 2026-27 CS Marítimo 7 1 (1 strafsch.) 0 9 — 1 6,8 2025-26 CS Marítimo 11 5 2 13 — 0 7,0 2025-26 Maritimo 11 5 2 13 — 0 7,0 2024-25 Mirandes 15 1 1 5 — 1 6,6 2024-25 Nacional 10 0 1 8 — 2 6,7 2024-25 Vitória SC 0 0 1 8 — 0 6,7 2023-24 Vitória SC 17 0 0 6 — 0 6,5
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Porto
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 N. PérezPatricio Nehuén Pérez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 1 | 0 | 0,61 | 24 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
97 Gabriel VeronGabriel Veron Fonseca de Souza
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 0 | 0 | — | 60 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 S. GiménezSantiago Tomás Giménez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 2,09 | 15 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8 Victor Mow FroholdtVictor Mow Froholdt
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | — | 10 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
77 O. PietuszewskiOskar Pietuszewski
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 4,29 | 15 % |
Maritimo
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17 Adrián ButzkeAdrián Butzke Benavides
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,14 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 Raphael GuzzoRaphael Gregório Guzzo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,13 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 Martín TejónMartín Tejón Fauli
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 1 | 0,13 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
44 Romain CorreiaRomain Rodrigues Correia
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,13 | 77 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
23 Paulo HenriquePaulo Henrique Rodrigues Cabral
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 1 | 0 | 0,13 | 77 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Porto — 4-3-3
Trainer : F. Farioli sinds 01/06/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Francisco Sampaio de Moura| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 5,3 |
| 2025-26 | Porto | 21 | 2 | 2 | 19 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | Porto | 27 | 3 | 9 | 22 | — | 2 | 7,2 |
| 2024-25 | Famalicao | 4 | 0 | 1 | 6 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Porto | 33 | 1 | 4 | 36 | — | 7 | 7,1 |
| 2023-24 | Famalicao | 33 | 1 | 4 | 36 | — | 7 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Patricio Nehuén Pérez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 5 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Porto | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Porto | 25 | 1 | 2 | 38 | — | 11 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Udinese | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,0 |
| 2023-24 | Udinese | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Christopher Lloyd Smalling| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2024-25 | Roma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Roma | 8 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Dominik Prpić| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Seko Mohamed Fofana| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4,5 |
| 2026-27 | Annecy | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Lecce | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Grazer AK | 15 | 0 | 0 | 13 | — | 0 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Porto | 12 | 3 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Rennes | 12 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Lecce | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Rennes | 16 | 1 | 1 | 9 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Grazer AK | 14 | 0 | 0 | 26 | — | 6 | 6,7 |
| 2024-25 | Bordeaux | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | For Sittard | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Leverkusen | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | For Sittard | 11 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Nurnberg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Leverkusen | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Lens | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
João Pedro Moreira Teixeira| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tiago Silva| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Santiago Tomás Giménez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 2 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 0 | 4,7 |
| 2025-26 | Milan | 1 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 8,2 |
| 2024-25 | Milan | 14 | 5 | 2 | 11 | — | 3 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Feyenoord | 5 | 5 (1 strafsch.) | 1 | 2 | — | 1 | 7,4 |
| 2023-24 | Feyenoord | 1 | 2 | 1 | — | — | 1 | 9,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fábio Samuel Amorim da Silva| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Vitória SC | 8 | 1 | 0 | 13 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | St Mirren | 5 | 1 | 2 | 3 | — | 1 | 5,8 |
| 2026-27 | Spain | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Porto | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 33 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | Maritimo | 33 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | Vitória SC | 28 | 6 (1 strafsch.) | 3 | 43 | — | 4 | 6,7 |
| 2025-26 | Porto | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Vitória SC | 31 | 2 | 1 | 49 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Porto | 30 | 19 (4 strafsch.) | 3 | 35 | — | 3 1 | 7,2 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Maritimo | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Alaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Ath Madrid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Casa Pia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Alaves | 34 | 8 | 1 | 30 | — | 6 | 6,7 |
| 2023-24 | Vizela | 32 | 4 (2 strafsch.) | 2 | 60 | — | 7 | 7,2 |
| 2023-24 | Vitória SC | 32 | 4 (2 strafsch.) | 2 | 60 | — | 7 | 7,2 |
| 2023-24 | Maritimo | 15 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | CS Marítimo | 15 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Granada | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2023-24 | Casa Pia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Oskar Pietuszewski| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Porto | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2026-27 | Poland | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Porto | 16 | 3 | 2 | 15 | — | 2 | 7,0 |
| 2025-26 | Jagiellonia | 9 | 2 | 1 | 11 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Jagiellonia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Maritimo — 4-3-3
Trainer : Mitchell van der Gaag sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 6 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,6 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Maritimo | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Rio Ave | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Sevilla | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Levante | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Paulo Henrique Rodrigues Cabral| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,4 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 12 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 7,2 |
| 2025-26 | Maritimo | 12 | 1 | 0 | 20 | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Radomiak Radom | 19 | 3 | 1 | 30 | — | 7 | 7,2 |
| 2024-25 | Santa Clara | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Santa Clara | 31 | 2 | 0 | — | — | 4 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Romain Rodrigues Correia| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 5 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 0 | 0 | 9 | — | 5 | 6,8 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Igor de Carvalho Julião| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 0 | 0 | 16 | — | 4 | 6,3 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 0 | 0 | 12 | — | 3 | 6,3 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Maritimo | 10 | 0 | 0 | 11 | — | 1 1 | 6,7 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 6 | — | 2 | 6,7 |
| 2023-24 | Maritimo | 23 | 2 | 0 | — | — | 6 1 | — |
| 2023-24 | CS Marítimo | 23 | 2 | 0 | — | — | 6 1 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rafael Tavares Gomes Fernandes| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 5,6 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Rangers | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lille | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Arouca | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Raphael Gregório Guzzo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 0 | 13 | — | 3 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 0 | 12 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,0 |
| 2024-25 | Chaves | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Chaves | 17 | 2 | 0 | 17 | — | 5 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martín Tejón Fauli| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 | 1 | 10 | — | 0 | 7,0 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 | 1 | 8 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 13 | 1 | 2 | 31 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 13 | 1 | 2 | 31 | — | 1 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Valencia | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2023-24 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rodrigo Marcos Rodrigues Andrade| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 0 | 0 | 18 | — | 2 | 6,5 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 0 | 0 | 17 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | CS Marítimo | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Maritimo | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,3 |
| 2023-24 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | CS Marítimo | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adrián Butzke Benavides| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 8 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 11 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 7 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 9 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 5 | 2 | 13 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 5 | 2 | 13 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Mirandes | 15 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Nacional | 10 | 0 | 1 | 8 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Vitória SC | 0 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Vitória SC | 17 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mohamed Bouzaidi Diouri| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Maritimo | 4 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | CS Marítimo | 3 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | CS Marítimo | 11 | 2 (2 strafsch.) | 2 | 14 | — | 3 | 6,8 |
| 2025-26 | Maritimo | 11 | 2 (2 strafsch.) | 2 | 14 | — | 3 | 6,8 |
| 2024-25 | Eldense | 12 | 1 | 0 | 11 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Cordoba | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Cordoba | 36 | 6 | 0 | — | — | 3 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Bryan Michael Limbombe Ekango| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | CS Marítimo | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,1 |
| 2026-27 | Maritimo | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,1 |
| 2025-26 | Heracles | 22 | 1 | 3 | 20 | — | 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Heracles | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Heracles | 31 | 2 | 0 | 25 | — | 2 1 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Porto 14 doelpunt(en), Maritimo 5 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 67% · 3,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Joao Antonio Ferreira Goncalves
Doelpuntenmakers in deze duels : Gábor Szalai Maritimo, 1 · Oskar Pietuszewski Porto, 1 · Victor Froholdt Porto, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 10/10/2026 | Maritimo – Porto Primeira Liga ♂ | 1 – 2 | Porto |
| 01/02/2023 | Maritimo – Porto Primeira Liga ♂ | 0 – 2 | Porto |
| 06/08/2022 | Porto – Maritimo Primeira Liga ♂ | 5 – 1 | Porto |
| 30/01/2022 | Porto – Maritimo Primeira Liga ♂ | 2 – 1 | Porto |
| 22/08/2021 | Maritimo – Porto Primeira Liga ♂ | 1 – 1 | gelijk |
| 22/02/2021 | Maritimo – Porto Primeira Liga ♂ | 1 – 2 | Porto |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Porto – Maritimo →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.