AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Primeira Liga ♂ · zo 07 mrt 2027 · 17:00

Estrela – Arouca

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Estrela NDDDD van oudste naar meest recente

14/09/2026uitRio Ave Primeira Liga ♂3 – 3N
20/09/2026thuisAcademico Viseu Primeira Liga ♂0 – 2D
11/10/2026uitArouca Primeira Liga ♂0 – 1D
24/10/2026thuisCasa Pia Primeira Liga ♂0 – 2D
31/10/2026uitMoreirense Primeira Liga ♂1 – 2D

Arouca NNVVV van oudste naar meest recente

19/09/2026uitSp Lisbon Primeira Liga ♂2 – 2N
19/09/2026uitSporting Clube de Portugal Primeira Liga ♂2 – 2N
11/10/2026thuisEstrela Primeira Liga ♂1 – 0V
24/10/2026uitAlverca Primeira Liga ♂1 – 0V
01/11/2026thuisNacional Primeira Liga ♂1 – 0V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Estrela 5 wedstrijden zonder overwinning 4 nederlagen op rij 3 wedstrijden zonder overwinning uit
komt van een 1-2-nederlaag tegen Moreirense · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (4 gescoord, 10 tegen)

Arouca 6 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden ongeslagen 4 wedstrijden ongeslagen uit 3 overwinningen op rij 3 wedstrijden zonder tegendoelpunt
komt van een 1-0-zege tegen Nacional · 3 W, 2 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Estrela

Aanval · 1,35 doelpunt(en) per wedstrijd · 12,6 schoten per wedstrijd, 30% op doel

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd

Discipline · 12,4 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 2,50 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 17 wedstrijd(en))

Doelman · A. Alipour

Trainer · Cipriano Madeira sinds 01/07/2024 · 1 club(s) getraind sinds 2024
Systeem: équilibre entre attaque et défense

Arouca

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 0,80 uit) · 11,9 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 25% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 0,90 tegen per wedstrijd (0,80 thuis, 1,00 uit) · 50% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 24 geel, 1 rood

Discipline · 12,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 3,10 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · I. de Arruabarrena · 29 redding(en), 85% van de schoten op doel gestopt · 0,63 tegen per 90 min · cijfer 7,4

Trainer · Vasco Seabra sinds 01/10/2024 · 8 club(s) getraind sinds 2016
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 46e et la 60e minute

Vorm (API-Football): WWLWDLDW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Estrela

Geen bekende afwezige per 25/10/2026.

Arouca

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,1 voor Estrela, 10,3 voor Arouca · Verwachte gele kaarten: 3,6 · Verwacht buitenspel: 4,9

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: BarberoIván Martínez Gonzálvez

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 strafsch.)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), N. DjouahraNäis Djouahra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Diogo DabóDiogo Gil dos Santos Dabó
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), Diogo GuilhermeDiogo Guilherme de Carvalho Baião
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25920——0 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Estrela

Niet genoeg gegevens om de doelpuntenmakers te schatten.

Arouca

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
17 BarberoIván Martínez Gonzálvez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 strafsch.)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

26 %500,7972 %
3 José FontánJosé Manuel Fontán Mondragón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca82 (1 strafsch.)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

12 %200,2572 %
6 E. van EeEspen van Ee
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %100,1672 %
7 N. DjouahraNäis Djouahra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %050,0072 %
19 A. TrezzaAlfonso Trezza Hernández
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %010,0072 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Estrela — 4-3-3

Trainer : Cipriano Madeira sinds 01/07/2024 · vastgelegd op 25/10/2026

A. Alipour Estrela · 2024-25: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Gil Vicente · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Gil Vicente · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel A. AlipourBernardo Alcácer 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 6 geel B. AlcácerCarlos Miguel Braz Cassola 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel C. Miguel Braz CassolaDaniel Catita 2024-25: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. CatitaDiogo Santos 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel D. SantosCadinho 2024-25: 12 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel CadinhoChrist Gakou 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 9 geel C. GakouDaniel Filipe Mendes Pinto 2024-25: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. Filipe Mendes PintoDiogo Dabó 2024-25: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel D. DabóDiogo Guilherme 2024-25: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood 11 D. GuilhermeDiogo Pais Oliveira 2024-25: 14 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel D. Pais Oliveira
Alireza Alipour
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25Estrela1900——2—
2024-25Gil Vicente000——0—
2023-24Gil Vicente000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bernardo Parreira Correia Medronho Alcá
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-252310——6—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Carlos Miguel Braz Cassola
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Lopes Catita
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25300——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Francisco Santos
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251000——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ricardo Filipe Zagal Ferreira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251210——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Christ Gakou
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-252310——9—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Daniel Filipe Mendes Pinto
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25610——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Gil dos Santos Dabó
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25600——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo Guilherme de Carvalho Baião
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-25920——0 1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Diogo José Pais Oliveira
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2024-251400——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (bekende posities, zonder speeltijd). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Arouca — 4-3-3

Trainer : Vasco Seabra sinds 01/10/2024 · vastgelegd op 23/10/2026

Ignacio de Arruabarrena Fernández 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,4 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 12 I. de ArruabarrenaJosé Manuel Fontán Mondragón Arouca · 2026-27: 8 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,3 Arouca · 2025-26: 30 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 11 geel, 3 rood, cijfer 6,6 Arouca · 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,8 Cartagena · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Cartagena · 2023-24: 37 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 Celta · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Go Ahead Eagles · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 3 J. FontánTiago Alexandre de Sousa Esgaio 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 2025-26: 29 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 6,8 2024-25: 25 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 35 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 2023-24: 28 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 28 T. EsgaioOrest Zinoviyovych Lebedenko Arouca · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Vitória SC · 2025-26: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Vizela · 2024-25: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Vitória SC · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 Vizela · 2023-24: 23 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 18 O. LebedenkoJavier Sánchez de Felipe Arouca · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 Arouca · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 Valladolid · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Valladolid · 2024-25: 25 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Valladolid · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 15 J. SánchezTaichi Fukui Arouca · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Arouca · 2025-26: 33 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 3 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Arouca · 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Portimonense · 2023-24: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 8 T. FukuiEspen van Ee Arouca · 2026-27: 8 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Arouca · 2025-26: 26 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,8 Heerenveen · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Heerenveen · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 Heerenveen · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,5 6 E. van EePablo Gozálbez Gilabert Arouca · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Arouca · 2025-26: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,6 Arouca · 2024-25: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Valencia · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Valencia · 2023-24: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Arouca · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 10 P. GozálbezNäis Djouahra Arouca · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 5 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Arouca · 2025-26: 34 wedstrijden, 6 doelpunt(en), 3 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Leganes · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leganes · 2023-24: 28 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 7 N. DjouahraAlfonso Trezza Hernández 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 32 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 2 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,7 2024-25: 33 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 50 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2023-24: 24 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 19 A. TrezzaIván Martínez Gonzálvez Arouca · 2026-27: 8 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Arouca · 2025-26: 31 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 2 assist(s), 52 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,5 La Coruna · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel La Coruna · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 17 Barbero
Ignacio de Arruabarrena Fernández
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278000—17,4
2025-261600——56,8
2024-25000——0—
2023-24000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

José Manuel Fontán Mondragón
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca82 (1 strafsch.)05—27,3
2025-26Arouca302337—11 36,6
2024-25Arouca291048—106,8
2024-25Cartagena—00————
2023-24Cartagena374048—96,9
2023-24Celta000——0—
2023-24Go Ahead Eagles000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tiago Alexandre de Sousa Esgaio
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278008—06,8
2025-26293540—106,8
2024-25252135—27,1
2023-24282325—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Orest Zinoviyovych Lebedenko
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca80011—16,6
2025-26Vitória SC13009—16,6
2024-25Vizela4125—07,2
2023-24Vitória SC292115—36,7
2023-24Vizela232115—36,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Javier Sánchez de Felipe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca7003—37,1
2025-26Arouca150110—67,0
2025-26Valladolid200——06,5
2024-25Valladolid252019—66,8
2023-24Valladolid000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Taichi Fukui
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca8009—17,0
2025-26Arouca334319—2 17,0
2024-25Arouca300228—56,9
2023-24Portimonense131112—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Espen van Ee
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca81011—26,8
2025-26Arouca262139—76,8
2025-26Heerenveen1001—06,7
2024-25Heerenveen321239—56,9
2023-24Heerenveen180012—0 16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Pablo Gozálbez Gilabert
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca7014—16,8
2025-26Arouca281224—46,6
2024-25Arouca171020—16,6
2024-25Valencia—00————
2023-24Valencia5006—06,2
2023-24Arouca—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Näis Djouahra
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca8051—16,9
2025-26Arouca346310—26,8
2024-25Leganes—00————
2023-24Leganes28129—16,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alfonso Trezza Hernández
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-278013—06,6
2025-26329236—2 16,7
2024-25335250—4 16,8
2023-24240021—56,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Iván Martínez Gonzálvez
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Arouca85010—26,9
2025-26Arouca318 (1 strafsch.)252—56,5
2024-25La Coruna000——0—
2023-24La Coruna000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Estrela
1gelijk
3overwinning(en) Arouca
1,7doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Estrela 5 doelpunt(en), Arouca 5 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 6,2 geel en 0,3 rood per wedstrijd (6 verslag(en)) · scheidsrechters: Luis Carlos Mateus Filipe, S. Guelho, Joao Antonio Ferreira Goncalves

Doelpuntenmakers in deze duels : Rodrigo Pinho Estrela, 2 · A. Marcus Estrela, 1 · D. Nandín Arouca, 1 · Iván Barbero Arouca, 1 · Jason Arouca, 1 · Kikas Estrela, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
11/10/2026Arouca – Estrela Primeira Liga ♂1 – 0Arouca
19/04/2026Arouca – Estrela Primeira Liga ♂1 – 0Arouca
07/12/2025Estrela – Arouca Primeira Liga ♂3 – 1Estrela
19/04/2025Arouca – Estrela Primeira Liga ♂1 – 0Arouca
09/12/2024Estrela – Arouca Primeira Liga ♂2 – 1Estrela
05/05/2024Arouca – Estrela Primeira Liga ♂0 – 0gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Estrela – Arouca →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13