AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Bundesliga autrichienne ♂ · za 31 okt 2026 · 17:00

Altach – Ried

Actualiteit van de informatie 5 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Kansen
Wat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.

38 %1 — Altach
28 %Gelijk
34 %2 — Ried

Verwachte score 1 – 0 (11 %) · verwachte doelpunten 1,30 – 1,21

Wat is dit?
« Buts attendus » : combien de buts chaque équipe marquerait en moyenne si le match se rejouait beaucoup de fois, d'après ses attaques, ses défenses et le championnat. 1,70 contre 1,10 ne promet pas un 2 – 1 : c'est une tendance. Le « score attendu » est simplement le score exact le plus probable, souvent avec moins de 15 % de chances.
· waarschijnlijkste uitslag: geen gelijkspel · betrouwbaarheid laag
Wat is dit?
« Issue la plus probable » : la colonne 1, N ou 2 qui a le plus de chances (parfois une double chance, 1N ou N2, quand le match est serré). La « confiance » dit à quel point ce résultat se détache : forte à partir de 70 % (une issue domine nettement), bonne de 50 à 70 %, moyenne ou faible quand tout se tient. À 64 %, l'issue manque encore environ une fois sur trois. Elle baisse d'un cran quand les cotes et notre modèle ne s'accordent pas (12 points d'écart ou plus), et d'un cran quand le dernier face-à-face s'est joué à un but ou sur un nul : la raison est alors indiquée.

Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Altach er ongeveer 4 winnen en de andere 6 niet.

Bron: modèle + Elo (sans cotes) · berekend op 25/10/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Altach DDVDV van oudste naar meest recente

12/09/2026thuisGrazer AK Bundesliga autrichienne ♂1 – 2D
19/09/2026uitA. Lustenau Bundesliga autrichienne ♂0 – 2D
11/10/2026thuisWolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂3 – 0V
18/10/2026uitSalzburg Bundesliga autrichienne ♂0 – 3D
23/10/2026thuisAustria Vienna Bundesliga autrichienne ♂2 – 1V

Ried DNVVV van oudste naar meest recente

30/08/2026uitHartberg Bundesliga autrichienne ♂2 – 3D
11/09/2026thuisSalzburg Bundesliga autrichienne ♂1 – 1N
20/09/2026thuisWolfsberger AC Bundesliga autrichienne ♂4 – 1V
10/10/2026uitWSG Wattens Bundesliga autrichienne ♂2 – 1V
17/10/2026thuisAustria Vienna Bundesliga autrichienne ♂3 – 2V

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Altach 10 wedstrijden zonder overwinning uit 5 nederlagen op rij uit
komt van een 2-1-zege tegen Austria Vienna · 2 W, 0 G, 3 V in de laatste 5 wedstrijden (6 gescoord, 8 tegen)

Ried 9 wedstrijden met een doelpunt 4 wedstrijden ongeslagen 4 wedstrijden ongeslagen thuis 3 overwinningen op rij
komt van een 3-2-zege tegen Austria Vienna · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (12 gescoord, 8 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Altach

Aanval · 0,90 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 0,00 uit) · 12,4 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 56% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 2,00 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 13 geel, 1 rood

Discipline · 10,1 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 1,40 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 10 wedstrijd(en))

Doelman · D. Stojanovic · 24 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 6,8

Trainer · Ognjen Zaric sinds 01/07/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · attaque en difficulté · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 5-4-1 ×1, 3-5-2 ×1)

Vorm (API-Football): LWLLLLLWL

Ried

Aanval · 1,80 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,50 uit) · 13,4 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 4 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,70 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 2,30 uit) · 11% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 22 geel, 0 rood

Discipline · 10,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · A. Leitner · 30 redding(en), 79% van de schoten op doel gestopt · 0,89 tegen per 90 min · cijfer 6,7

Trainer · Mario Despotovic sinds 01/07/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 3-4-2-1 ×2, 3-4-1-2 ×1)

Vorm (API-Football): DLLWLDWWW

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Altach

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Ried

Geen bekende afwezige per 23/10/2026.

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,2 voor Altach, 10,6 voor Ried · Verwachte gele kaarten: 3,5 · Verwacht buitenspel: 5,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
F. RossdorferFabian Hubert Rossdorfer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274002—26,5
2025-26231116—16,7
2024-251810——0—
2023-242130——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ried1,050,4025 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,8 per wedstrijd), O. DiawaraOusmane Diawara
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793015—17,1
2025-26275 (1 strafsch.)042—5 16,6
2024-25141022—26,7
2023-244003—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), R. Elongo-YomboRodney Elongo-Yombo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach5014—06,4
2024-25Dortmund000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), S. HrstićSrđan Hrstić
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279001—06,4
2025-26263119—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Altach

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
10 O. DiawaraOusmane Diawara
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793015—17,1
2025-26275 (1 strafsch.)042—5 16,6
2024-25141022—26,7
2023-244003—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

28 %300,3792 %
28 Y. MassomboYann Massombo Litawumba
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277202—07,0
2025-26313 (1 strafsch.)518—2 16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %200,3366 %
18 P. GreilPatrick Greil
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach9118—36,8
2025-26Altach2912 (2 strafsch.)231—57,1
2023-24Rapid Vienna8002—06,5
2023-24SK Rapid8002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %110,1392 %
37 B. BöckleBenjamin Böckle
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach9135—07,0
2025-26WSG Wattens292212—36,9
2024-25SK Rapid17013—26,8
2024-25Rapid Vienna17013—26,8
2023-24Preußen Münster27000—26,7
2023-24Fortuna Dusseldorf000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

10 %130,1192 %
8 M. BähreMike-Steven Bähre
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780010—0 16,8
2025-26300345—8 17,0
2024-25291 (1 strafsch.)142—96,8
2023-24305 (3 strafsch.)055—137,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0083 %

Ried

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
22 S. SchwabStefan Schwab
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried94 (2 strafsch.)114—36,9
2025-26Holstein Kiel4016—06,9
2024-25PAOK194 (4 strafsch.)014—46,9
2023-24PAOK335 (1 strafsch.)221—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

20 %410,48100 %
47 Evan Eghosa AisowierenEvan Eghosa Aisowieren
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

11 %200,3291 %
12 A. BajićAnte Bajić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24Rapid Vienna6116—26,9
2023-24SK Rapid6116—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

9 %130,11100 %
17 P. PomerPhilipp Pomer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275311—07,3
2025-26324 (2 strafsch.)418—67,0
2024-252420——7—
2023-241740——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %310,6853 %
28 S. ChukwudiSamuel Johansen Chukwudi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried9108—27,0
2026-27Faroe Islands000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %100,11100 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Altach — 3-4-3

Trainer : Ognjen Zaric sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Dejan Stojanovic Altach · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Altach · 2025-26: 32 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,1 Silkeborg · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Altach · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Altach · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,4 1 D. StojanovicFilip Milojevic 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,5 2025-26: 0 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 2024-25: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 27 F. MilojevicBenjamin Böckle Altach · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 WSG Wattens · 2025-26: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 SK Rapid · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Rapid Vienna · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Preußen Münster · 2023-24: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Fortuna Dusseldorf · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 37 B. BöckleLukas Jäger 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 2025-26: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,6 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,5 2023-24: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,9 17 L. JägerPatrick Greil Altach · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Altach · 2025-26: 29 wedstrijden, 12 doelpunt(en), 2 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Rapid Vienna · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 SK Rapid · 2023-24: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 18 P. GreilVesel Demaku Altach · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Kosovo · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Altach · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Altach · 2024-25: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 31 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 Sturm Graz · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Altach · 2023-24: 15 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Sturm Graz · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 6 V. DemakuYann Massombo Litawumba 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 2025-26: 31 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, 1 rood, cijfer 6,6 28 Y. MassomboMike-Steven Bähre 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, 1 rood, cijfer 6,8 2025-26: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 45 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 7,0 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,8 2023-24: 30 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 55 overtreding(en), — buitenspel, 13 geel, cijfer 7,0 8 M. BähreOusmane Diawara 2026-27: 9 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 2025-26: 27 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 42 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,6 2024-25: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 2023-24: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 10 O. DiawaraRodney Elongo-Yombo Altach · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 Dortmund · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 39 R. Elongo-YomboSrđan Hrstić 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 2025-26: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 19 S. Hrstić
Dejan Stojanovic
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach9000—16,8
2025-26Altach3200——47,1
2025-26Silkeborg000——0—
2024-25Altach29001—17,0
2023-24Altach26001—27,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Filip Milojevic
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790015—36,5
2025-2601021—56,8
2024-2510003—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin Böckle
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach9135—07,0
2025-26WSG Wattens292212—36,9
2024-25SK Rapid17013—26,8
2024-25Rapid Vienna17013—26,8
2023-24Preußen Münster27000—26,7
2023-24Fortuna Dusseldorf000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Lukas Jäger
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279008—26,6
2025-26260027—56,6
2024-25270014—56,5
2023-24301045—126,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Patrick Greil
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach9118—36,8
2025-26Altach2912 (2 strafsch.)231—57,1
2023-24Rapid Vienna8002—06,5
2023-24SK Rapid8002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vesel Demaku
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach90010—16,8
2026-27Kosovo1001—06,5
2025-26Altach100——07,4
2024-25Altach290131—66,8
2024-25Sturm Graz—00————
2023-24Altach151114—46,8
2023-24Sturm Graz00114—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Yann Massombo Litawumba
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-277202—07,0
2025-26313 (1 strafsch.)518—2 16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mike-Steven Bähre
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2780010—0 16,8
2025-26300345—8 17,0
2024-25291 (1 strafsch.)142—96,8
2023-24305 (3 strafsch.)055—137,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ousmane Diawara
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2793015—17,1
2025-26275 (1 strafsch.)042—5 16,6
2024-25141022—26,7
2023-244003—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rodney Elongo-Yombo
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Altach5014—06,4
2024-25Dortmund000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Srđan Hrstić
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279001—06,4
2025-26263119—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Ried — 4-3-3

Trainer : Mario Despotovic sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026

Andreas Leitner 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2025-26: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,1 2024-25: 30 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 1 A. LeitnerOliver Steurer 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2025-26: 35 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 2024-25: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 2023-24: 26 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel 30 O. SteurerSamuel Johansen Chukwudi Ried · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 Faroe Islands · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 28 S. ChukwudiPhilipp Pomer 2026-27: 5 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 2025-26: 32 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 4 assist(s), 18 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,0 2024-25: 24 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 7 geel 2023-24: 17 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 3 geel 17 P. PomerFabian Hubert Rossdorfer 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,5 2025-26: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 2023-24: 21 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel 18 F. RossdorferMoegamat Yusuf Maart 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 2025-26: 33 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 25 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 6 Y. MaartStefan Schwab Ried · 2026-27: 9 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 1 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Holstein Kiel · 2025-26: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2024-25: 19 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 PAOK · 2023-24: 33 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,9 22 S. SchwabMartin Rasner 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 2025-26: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,5 2024-25: 27 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 14 geel 8 M. RasnerAnte Bajić Ried · 2026-27: 9 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Ried · 2025-26: 31 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 5 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 10 geel, cijfer 7,0 Ried · 2024-25: 26 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 5 geel Ried · 2023-24: 15 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel Rapid Vienna · 2023-24: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 SK Rapid · 2023-24: 6 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 12 A. BajićEvan Eghosa Aisowieren Ried · 2026-27: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Ried · 2025-26: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Coventry · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 47 E. Eghosa AisowierenJaedin Rhodes Ried · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Huddersfield · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 J. Rhodes
Andreas Leitner
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279000—16,7
2025-2635011—37,1
2024-253000——4—
2023-242900——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Oliver Steurer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279005—16,6
2025-26352115—46,9
2024-252910——2—
2023-242630——5—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuel Johansen Chukwudi
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried9108—27,0
2026-27Faroe Islands000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Philipp Pomer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275311—07,3
2025-26324 (2 strafsch.)418—67,0
2024-252420——7—
2023-241740——3—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Fabian Hubert Rossdorfer
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-274002—26,5
2025-26231116—16,7
2024-251810——0—
2023-242130——1—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Moegamat Yusuf Maart
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-279024—16,9
2025-26330025—17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Stefan Schwab
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried94 (2 strafsch.)114—36,9
2025-26Holstein Kiel4016—06,9
2024-25PAOK194 (4 strafsch.)014—46,9
2023-24PAOK335 (1 strafsch.)221—56,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Martin Rasner
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-2790111—16,6
2025-26270021—56,5
2024-252700——14—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ante Bajić
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried9138—16,7
2025-26Ried314540—107,0
2024-25Ried2690——5—
2023-24Ried1550——2—
2023-24Rapid Vienna6116—26,9
2023-24SK Rapid6116—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Evan Eghosa Aisowieren
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried9209—06,7
2025-26Ried9005—06,5
2023-24Coventry000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jaedin Rhodes
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Ried6003—16,7
2023-24Huddersfield000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (17/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Altach
0gelijk
3overwinning(en) Ried
2,5doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Altach 7 doelpunt(en), Ried 8 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 50% · 4,0 geel en 1,0 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: A. Sadikovski, M. Greinecker

Doelpuntenmakers in deze duels : K. Mutandwa Ried, 3 · P. Greil Altach, 2 · M. Ouedraogo Altach, 1 · Y. Massombo Altach, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
16/05/2026Altach – Ried Bundesliga autrichienne ♂2 – 0Altach
03/04/2026Ried – Altach Bundesliga autrichienne ♂3 – 2Ried
13/12/2025Ried – Altach Bundesliga autrichienne ♂3 – 0Ried
09/08/2025Altach – Ried Bundesliga autrichienne ♂1 – 0Altach
03/12/2023Altach – Ried Bundesliga autrichienne ♂1 – 2Ried
19/05/2023Ried – Altach Bundesliga autrichienne ♂0 – 1Altach

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Altach – Ried →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13