AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Championship ♂ · za 05 dec 2026 · 13:30

Middlesbrough – Derby

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Middlesbrough VNVVD van oudste naar meest recente

13/10/2026uitStoke Championship ♂3 – 2V
17/10/2026thuisCardiff Championship ♂2 – 2N
23/10/2026uitBolton Championship ♂5 – 1V
31/10/2026thuisCharlton Championship ♂3 – 0V
04/11/2026uitWrexham Championship ♂0 – 2D

Derby DDNDD van oudste naar meest recente

14/10/2026uitQPR Championship ♂1 – 4D
17/10/2026thuisStoke Championship ♂0 – 1D
24/10/2026uitSheffield United Championship ♂1 – 1N
31/10/2026uitMillwall Championship ♂1 – 4D
03/11/2026thuisNorwich Championship ♂0 – 4D

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Middlesbrough 9 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 0-2-nederlaag tegen Wrexham · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (13 gescoord, 7 tegen)

Derby 10 wedstrijden zonder overwinning 8 wedstrijden zonder overwinning thuis 5 wedstrijden zonder overwinning uit 2 nederlagen op rij
komt van een 0-4-nederlaag tegen Norwich · 0 W, 1 G, 4 V in de laatste 5 wedstrijden (3 gescoord, 14 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Middlesbrough

Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,60 uit) · 19,1 schoten per wedstrijd, 36% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 46-60e minuut

Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,50 thuis, 1,40 uit) · 18% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 12 geel, 0 rood

Discipline · 9,7 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 1,20 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 16 wedstrijd(en))

Doelman · S. Brynn rotatie · 8 redding(en), 67% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 7,1

Trainer · R. Edwards sinds 01/08/2025 · 10 club(s) getraind sinds 2016
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute (ook 3-4-2-1 ×3, 4-2-2-2 ×1)

Vorm (API-Football): LWDWWDDWWD

Derby

Aanval · 0,80 doelpunt(en) per wedstrijd (0,70 thuis, 1,00 uit) · 12,2 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 36% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut

Verdediging · 1,80 tegen per wedstrijd (1,70 thuis, 2,00 uit) · 9% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 25 geel, 0 rood

Discipline · 13,0 overtreding(en) per wedstrijd · 2,8 buitenspel per wedstrijd · 2,30 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 15 wedstrijd(en))

Doelman · J. Widell Zetterström rotatie · 2 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 1,89 tegen per 90 min · cijfer 7,3

Trainer · J. Eustace sinds 01/02/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2016
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · attaque en difficulté · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 5-3-2 ×1)

Vorm (API-Football): DLWLLLDDLL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Middlesbrough

  • Blessure A. Jones · Kuit miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure D. Strelec · Blessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026
  • Blessure R. Pukstas · Blessure miste de vorige wedstrijd 23/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Derby

  • Schorsing Dion Sanderson · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Sheffield United – Derby) waarschijnlijke schorsing 24/10/2026
  • Blessure C. Forsyth · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure C. Taylor · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure D. Murkin · Hamstring miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure E. Cashin · Inactive miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure L. Travis · Enkel miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure M. Clarke · Kuit miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure P. Agyemang · Achillespees miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure S. Langas · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: J. Widell Zetterstrom (Knie), M. Johnston (Inactive)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,6 voor Middlesbrough, 12,5 voor Derby · Verwachte gele kaarten: 4,0 · Verwacht buitenspel: 3,5

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
D. OzohDavid Ikechukwu Ozoh
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby70014—36,6
2026-27Derby County FC4007—16,6
2025-26Derby100——07,0
2025-26Derby County FC100——07,0
2024-25Derby10106—06,9
2024-25Derby County FC10106—06,9
2024-25Crystal Palace000——0—
2023-24Crystal Palace9002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Derby1,860,3629 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: W. LankshearWilliam Lankshear

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), R. BrewsterRhian Joel Brewster
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby8012—16,6
2026-27Derby County FC6011—16,5
2025-26Derby1002—06,5
2025-26Derby County FC1002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Middlesbrough

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
7 W. LankshearWilliam Lankshear
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

7 %201,4921 %
16 J. SarmientoJeremy Leonel Sarmiento Morante
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2113—07,2
2025-26Middlesbrough20009—16,5
2025-26Cremonese700——06,8
2024-25Burnley394021—46,8
2024-25Radomiak Radom200——06,7
2024-25Brighton0004—06,9
2023-24Ipswich203113—26,8
2023-24West Brom202113—26,8
2023-24Radomiak Radom000——0—
2023-24Brighton000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

6 %110,5726 %
22 K. JosephKyle Joseph
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough2103—07,2
2025-26Hull1001—06,2
2024-25Hull180016—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %100,9521 %

Derby

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
16 M. FuseiniMohammed Gadafi Fuseini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby7118—26,8
2026-27Derby County FC4105—27,0
2026-27St. Gilloise2011—06,9
2025-26St. Gilloise9206—06,8
2024-25St. Gilloise348 (1 strafsch.)126—46,7
2024-25Randers FC—00————
2023-24Randers FC159111—37,2
2023-24Sturm Graz13104—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

5 %110,2245 %
20 A. MowattAlex James Mowatt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby90011—36,9
2026-27Derby County FC7009—26,9
2026-27West Brom1001—07,3
2025-26West Brom1001—07,7
2024-25West Brom437227—67,2
2023-24West Brom452 (1 strafsch.)519—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

3 %000,0064 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Middlesbrough — 4-2-3-1

Trainer : R. Edwards sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Radek Vítek Middlesbrough · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bristol City · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel BW Linz · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 1 R. VítekVivaldo Borges dos Santos Neto Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Bristol City · 2025-26: 37 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Middlesbrough · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Clermont · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Middlesbrough · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Clermont · 2023-24: 28 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, 1 rood, cijfer 6,9 30 N. BorgesCallum James Brittain Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Blackburn Rovers FC · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Blackburn · 2024-25: 33 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Blackburn · 2023-24: 44 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 44 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 28 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 2 C. BrittainAshley Famiwuya Phillips Kortrijk · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Middlesbrough · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Stoke · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Stoke City · 2025-26: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Stoke · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Stoke City · 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 21 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Tottenham · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Plymouth · 2023-24: 18 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,8 Tottenham · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Blackburn · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 4 A. PhillipsLuke David Ayling Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Middlesbrough · 2024-25: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 12 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,2 Middlesbrough · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,2 Leeds · 2023-24: 14 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,2 12 L. AylingAdilson Malanda 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 29 A. MalandaSebastian Matthew Berhalter 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 6 S. BerhalterAidan Zen Patrick Morris 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 2024-25: 35 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 10 A. MorrisAmario Cozier-Duberry Brighton · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Middlesbrough · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Bolton · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Bolton Wanderers FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,3 Blackburn Rovers FC · 2024-25: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Blackburn · 2024-25: 22 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Arsenal · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Brighton · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Arsenal · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 11 A. Cozier-DuberryTommy Daniel John Conway Scotland · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Middlesbrough · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Middlesbrough · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Middlesbrough · 2024-25: 36 wedstrijden, 13 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Bristol City · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 16 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Bristol City · 2023-24: 39 wedstrijden, 10 doelpunt(en), 1 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 9 T. ConwayWilliam Lankshear Middlesbrough · 2026-27: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Tottenham · 2025-26: 6 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2024-25: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,4 7 W. Lankshear
Radek Vítek
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough000——0—
2025-26Bristol City000——0—
2024-25BW Linz2600——27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Vivaldo Borges dos Santos Neto
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3003—16,7
2025-26Bristol City370328—76,9
2025-26Middlesbrough300——06,7
2024-25Clermont000——0—
2024-25Middlesbrough000——0—
2023-24Clermont280121—3 16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Callum James Brittain
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3002—06,7
2025-26Middlesbrough1002—06,7
2024-25Blackburn Rovers FC332524—57,2
2024-25Blackburn332524—57,2
2023-24Blackburn441428—47,0
2023-24Blackburn Rovers FC441428—47,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ashley Famiwuya Phillips
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Kortrijk4003—16,7
2026-27Middlesbrough201——06,8
2025-26Stoke200——07,0
2025-26Stoke City200——07,0
2024-25Stoke350021—76,9
2024-25Stoke City350021—76,9
2024-25Tottenham000——0—
2023-24Plymouth180015—46,8
2023-24Tottenham000——0—
2023-24Blackburn00015—06,8
2023-24Blackburn Rovers FC00015—06,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luke David Ayling
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3005—06,9
2025-26Middlesbrough1001—07,0
2024-25Middlesbrough260212—57,2
2023-24Middlesbrough19017—87,2
2023-24Leeds14117—27,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Adilson Malanda
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272002—16,5
2025-261001—06,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Sebastian Matthew Berhalter
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272012—07,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Aidan Zen Patrick Morris
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-272001—07,4
2025-26100——07,7
2024-25350233—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Amario Cozier-Duberry
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Brighton1002—06,3
2026-27Middlesbrough1001—06,2
2025-26Bolton110——08,3
2025-26Bolton Wanderers FC110——08,3
2024-25Blackburn Rovers FC22109—06,6
2024-25Blackburn22109—06,6
2024-25Arsenal—00————
2024-25Brighton000——0—
2023-24Arsenal000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Tommy Daniel John Conway
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Scotland200——06,7
2026-27Middlesbrough100——06,5
2025-26Middlesbrough100——06,2
2024-25Middlesbrough3613 (2 strafsch.)116—16,9
2024-25Bristol City00 (2 strafsch.)116—06,9
2023-24Bristol City3910 (5 strafsch.)127—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

William Lankshear
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Middlesbrough3202—17,2
2025-26Tottenham63010—06,9
2024-25West Brom11005—26,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (23/10/2026) behouden.

Derby — 4-2-3-1

Trainer : J. Eustace sinds 01/02/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Jacob Mikael Widell Zetterström Sweden · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Derby · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Derby County FC · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Derby · 2024-25: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2024-25: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 1 J. Widell ZetterströmRyan Peter Hedges Derby · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Derby County FC · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Blackburn · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Blackburn Rovers FC · 2025-26: 24 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Blackburn Rovers FC · 2024-25: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Blackburn · 2024-25: 42 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 46 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,9 Blackburn · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 17 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 10 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 26 R. HedgesRyan Simasiku Nyambe Derby · 2026-27: 5 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Derby County FC · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Derby · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Derby County FC · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Derby · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Derby County FC · 2024-25: 20 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,7 Derby · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2023-24: 19 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,9 24 R. NyambeJoe Ward Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 5,9 Derby · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Swansea City AFC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Derby · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Derby County FC · 2024-25: 17 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Crystal Palace · 2024-25: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,1 Derby · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2023-24: 29 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 3 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Crystal Palace · 2023-24: 26 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 23 J. WardMax Johnston Rep. Of Ireland · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel West Brom · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2025-26: 34 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 9 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Derby · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Derby County FC · 2025-26: 15 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Sturm Graz · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 West Brom · 2024-25: 40 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 5 assist(s), 15 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,0 Sturm Graz · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 5 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,8 Celtic · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sturm Graz · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 West Brom · 2023-24: 20 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Celtic · 2023-24: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 22 M. JohnstonDavid Ikechukwu Ozoh Derby · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,6 Derby County FC · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Derby · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Derby County FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 Derby · 2024-25: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2024-25: 10 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Crystal Palace · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Crystal Palace · 2023-24: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 4 D. OzohBobby Lamont Clark Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Salzburg · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,4 Derby · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Salzburg · 2024-25: 18 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 14 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Liverpool · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Liverpool · 2023-24: 11 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,4 8 B. ClarkSamuel Joseph Szmodics Derby County FC · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Derby · 2026-27: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 Derby · 2025-26: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Derby County FC · 2025-26: 13 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 Ipswich · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Ipswich · 2024-25: 22 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 Blackburn Rovers FC · 2024-25: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Blackburn · 2024-25: 1 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,2 Blackburn · 2023-24: 44 wedstrijden, 27 doelpunt(en), 4 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,3 Blackburn Rovers FC · 2023-24: 44 wedstrijden, 27 doelpunt(en), 4 assist(s), 20 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,3 11 S. SzmodicsAlex James Mowatt Derby · 2026-27: 9 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,9 Derby County FC · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 9 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 West Brom · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 West Brom · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,7 West Brom · 2024-25: 43 wedstrijden, 7 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 7,2 West Brom · 2023-24: 45 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 5 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 20 A. MowattMohammed Gadafi Fuseini Derby · 2026-27: 7 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Derby County FC · 2026-27: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,0 St. Gilloise · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 St. Gilloise · 2025-26: 9 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 6 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 St. Gilloise · 2024-25: 34 wedstrijden, 8 doelpunt(en), 1 assist(s), 26 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 Randers FC · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Randers FC · 2023-24: 15 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 7,2 Sturm Graz · 2023-24: 13 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 16 M. FuseiniRhian Joel Brewster Derby · 2026-27: 8 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Derby County FC · 2026-27: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Derby · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Derby County FC · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 10 R. Brewster
Jacob Mikael Widell Zetterström
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Sweden200——08,0
2026-27Derby100——07,3
2026-27Derby County FC100——07,3
2025-26Derby600——17,0
2025-26Derby County FC600——17,0
2024-25Derby40002—26,9
2024-25Derby County FC40002—26,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Peter Hedges
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby10005—16,7
2026-27Derby County FC7003—06,7
2025-26Blackburn241226—36,9
2025-26Blackburn Rovers FC241226—36,9
2024-25Blackburn Rovers FC421246—46,9
2024-25Blackburn421246—46,9
2023-24Blackburn172310—27,1
2023-24Blackburn Rovers FC172310—27,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ryan Simasiku Nyambe
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby5003—06,3
2026-27Derby County FC3001—06,3
2025-26Derby000——0—
2025-26Derby County FC000——0—
2024-25Derby200011—26,7
2024-25Derby County FC200011—26,7
2023-24Derby190015—16,9
2023-24Derby County FC190015—16,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Joe Ward
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby100——05,9
2026-27Derby County FC100——05,9
2025-26Derby2101—06,9
2025-26Derby County FC2101—06,9
2025-26Swansea City AFC1001—06,7
2024-25Derby17002—16,5
2024-25Derby County FC17002—16,5
2024-25Crystal Palace2004—16,1
2023-24Derby29237—06,9
2023-24Derby County FC29237—06,9
2023-24Crystal Palace260122—46,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Michael Andrew Johnston
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rep. Of Ireland400——0—
2026-27West Brom100——06,7
2026-27Derby County FC100——06,9
2026-27Derby100——06,9
2025-26West Brom342920—37,0
2025-26Derby15014—16,6
2025-26Derby County FC15014—16,6
2025-26Sturm Graz101——07,4
2024-25West Brom403515—37,0
2024-25Sturm Graz25157—36,8
2024-25Celtic000——0—
2023-24Sturm Graz23014—26,6
2023-24West Brom207213—17,1
2023-24Celtic9206—07,1

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

David Ikechukwu Ozoh
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby70014—36,6
2026-27Derby County FC4007—16,6
2025-26Derby100——07,0
2025-26Derby County FC100——07,0
2024-25Derby10106—06,9
2024-25Derby County FC10106—06,9
2024-25Crystal Palace000——0—
2023-24Crystal Palace9002—16,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Bobby Lamont Clark
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby County FC1003—06,5
2026-27Derby1003—06,5
2025-26Salzburg6008—16,4
2025-26Derby2102—06,9
2025-26Derby County FC2102—06,9
2024-25Salzburg181014—26,8
2024-25Liverpool000——0—
2023-24Liverpool11004—06,4

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Samuel Joseph Szmodics
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby County FC110——07,7
2026-27Derby110——07,7
2025-26Derby13319—57,0
2025-26Derby County FC13319—57,0
2025-26Ipswich100——07,2
2024-25Ipswich22409—26,6
2024-25Blackburn Rovers FC120——08,2
2024-25Blackburn120——08,2
2023-24Blackburn4427420—87,3
2023-24Blackburn Rovers FC4427420—87,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Alex James Mowatt
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby90011—36,9
2026-27Derby County FC7009—26,9
2026-27West Brom1001—07,3
2025-26West Brom1001—07,7
2024-25West Brom437227—67,2
2023-24West Brom452 (1 strafsch.)519—47,2

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohammed Gadafi Fuseini
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby7118—26,8
2026-27Derby County FC4105—27,0
2026-27St. Gilloise2011—06,9
2025-26St. Gilloise9206—06,8
2024-25St. Gilloise348 (1 strafsch.)126—46,7
2024-25Randers FC—00————
2023-24Randers FC159111—37,2
2023-24Sturm Graz13104—06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Rhian Joel Brewster
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Derby8012—16,6
2026-27Derby County FC6011—16,5
2025-26Derby1002—06,5
2025-26Derby County FC1002—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 8 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

3overwinning(en) Middlesbrough
1gelijk
2overwinning(en) Derby
1,8doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Middlesbrough 7 doelpunt(en), Derby 4 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 3,3 geel en 0,0 rood per wedstrijd (4 verslag(en)) · scheidsrechters: Andrew Kitchen, James Linington, G. Ward

Doelpuntenmakers in deze duels : B. Clark Derby, 1 · F. Azaz Middlesbrough, 1 · K. Jackson Derby, 1 · M. Targett Middlesbrough, 1 · M. Whittaker Middlesbrough, 1 · P. Agyemang Derby, 1

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
01/01/2026Derby – Middlesbrough Championship ♂1 – 0Derby
29/11/2025Middlesbrough – Derby Championship ♂2 – 1Middlesbrough
01/03/2025Middlesbrough – Derby Championship ♂1 – 0Middlesbrough
17/08/2024Derby – Middlesbrough Championship ♂1 – 0Derby
12/02/2022Middlesbrough – Derby Championship ♂4 – 1Middlesbrough
21/08/2021Derby – Middlesbrough Championship ♂0 – 0gelijk

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Middlesbrough – Derby →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13