AntosofaVoetbal, geanalyseerd vanaf de bank

Championship ♂ · za 05 dec 2026 · 18:00

Stoke – QPR

Actualiteit van de informatie 4 na te kijken

Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.

Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.

Vorm
Wat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.

Stoke DVNVV van oudste naar meest recente

13/10/2026thuisMiddlesbrough Championship ♂2 – 3D
17/10/2026uitDerby Championship ♂1 – 0V
24/10/2026thuisBristol City Championship ♂0 – 0N
31/10/2026thuisPreston Championship ♂2 – 0V
03/11/2026uitBlackburn Championship ♂2 – 1V

QPR VDVDN van oudste naar meest recente

14/10/2026thuisDerby Championship ♂4 – 1V
17/10/2026uitBirmingham Championship ♂0 – 3D
24/10/2026thuisSwansea Championship ♂5 – 0V
31/10/2026uitSouthampton Championship ♂1 – 4D
03/11/2026thuisBurnley Championship ♂1 – 1N

Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.

Lopende reeksen
Wat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.

Stoke 5 wedstrijden ongeslagen uit 4 wedstrijden ongeslagen 4 overwinningen op rij uit 2 overwinningen op rij
komt van een 2-1-zege tegen Blackburn · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)

QPR 5 wedstrijden zonder overwinning uit 4 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 1-1-gelijkspel tegen Burnley · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (11 gescoord, 9 tegen)

De twee teams vergelijken →

Krachtsverhoudingen
Wat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.

Stoke

Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,30 uit) · 11,3 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut

Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,70 uit) · 27% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 23 geel, 2 rood

Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 12 wedstrijd(en))

Doelman · V. Johansson rotatie · 5 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 10,0

Trainer · M. Robins sinds 01/01/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×2)

Vorm (API-Football): LLWWDWWWLW

QPR

Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,60 thuis, 1,20 uit) · 14,4 schoten per wedstrijd, 35% op doel · niet gescoord in 36% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut

Verdediging · 1,10 tegen per wedstrijd (1,00 thuis, 1,20 uit) · 18% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 21 geel, 1 rood

Discipline · 9,7 overtreding(en) per wedstrijd · 1,8 buitenspel per wedstrijd · 2,10 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))

Doelman · P. Charles rotatie · 1 redding(en), 50% van de schoten op doel gestopt · 0,95 tegen per 90 min · cijfer 6,3

Trainer · J. Stéphan sinds 01/07/2025 · 4 club(s) getraind sinds 2015
Systeem: 4-4-2 · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-2-3-1 ×4, 4-3-3 ×1)

Vorm (API-Football): DWWLDDDDWL

Geblesseerd en geschorst
Wat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.

Stoke

  • Blessure A. Ampah · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure A. Cresswell · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure E. Bocat · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure S. Gallagher · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure S. Ingelsson · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

QPR

  • Blessure A. S. Mbengue · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure I. Chair · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure N. Madsen · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure R. Burrell · Inactive miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
  • Blessure T. Lamptey · Inactive miste de vorige wedstrijd 24/10/2026

Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.

Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: D. Cirkin (Rode kaart), K. Dembele (Knie)

Scheidsrechter
Wat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.

Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).

Disciplinair risico
Wat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.

Verwachte overtredingen: 11,3 voor Stoke, 11,9 voor QPR · Verwachte gele kaarten: 3,6 · Verwacht buitenspel: 4,1

Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.

Meeste kans op een gele kaart

SpelerTeamOvertredingen / 90 minGeel / 90 minRisico
G. KamaraGlen Adjei Kamara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

QPR1,380,4027 %

Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: J. McGlynnJack Ryan McGlynn

SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), L. CisséMohamed Lamine Cissé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke City100——06,9
2026-27Stoke100——06,9
2025-26Stoke2101—17,8
2025-26Stoke City2101—17,8
2025-26Bastia—00————
2024-25Bastia329 (1 strafsch.)227—07,2
2023-24Nancy2130——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,7 per wedstrijd), J. DevennyJustin Devenny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke72 (1 strafsch.)04—16,8
2026-27Northern Ireland4001—17,0
2026-27Stoke City42 (1 strafsch.)03—17,1
2025-26Crystal Palace100——0—
2024-25Crystal Palace23118—16,6
2023-24Crystal Palace000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd), R. KoneRichard Kone
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

(0,6 per wedstrijd)

Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.

Waarschijnlijke doelpuntenmakers
Wat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.

Stoke

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
13 J. DevennyJustin Devenny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke72 (1 strafsch.)04—16,8
2026-27Northern Ireland4001—17,0
2026-27Stoke City42 (1 strafsch.)03—17,1
2025-26Crystal Palace100——0—
2024-25Crystal Palace23118—16,6
2023-24Crystal Palace000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

15 %200,4051 %
7 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

14 %210,4145 %
9 R. BoženíkRóbert Boženík
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke City2206—07,6
2026-27Stoke2206—07,6
2026-27Slovakia210——1—
2025-26Stoke221039—26,3
2025-26Stoke City221039—26,3
2024-25Boavista335 (1 strafsch.)168—76,7
2023-24Boavista319265—47,0
2023-24Feyenoord000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %201,9121 %

QPR

SpelerScoortDoelpuntenAssistsDoelpunten / 90 minSpeelt
18 G. KamaraGlen Adjei Kamara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

8 %000,0051 %
26 Rayan Jawad KolliRayan Jawad Kolli
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-273004—16,4
2025-26110——07,7
2024-25204212—26,8
2023-2410015—06,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

4 %000,0033 %
G. IkorohaG. Ikoroha

Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.

3 %00—60 %
33 L. ScarlettL. Scarlett
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-275002—16,4
2025-26100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

2 %000,0021 %

Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.

Waarschijnlijke opstellingen
Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.

Stoke — 3-4-3

Trainer : M. Robins sinds 01/01/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Viktor Tobias Johansson Stoke · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 10,0 Stoke City · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 10,0 Sweden · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Stoke City · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,9 Stoke · 2024-25: 46 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Stoke City · 2024-25: 46 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,2 Rotherham · 2023-24: 45 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,3 Stoke City · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Stoke · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 1 V. JohanssonMohammed Bosun Lawal Stoke · 2026-27: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Stoke City · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,0 Rep. Of Ireland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,0 Stoke · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Stoke City · 2024-25: 7 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Celtic · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 B. LawalBenjamin Lewis Wilmot Stoke · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Stoke City · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Stoke · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Stoke City · 2025-26: 6 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Stoke · 2024-25: 39 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Stoke City · 2024-25: 39 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 7,0 Stoke City · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 Stoke · 2023-24: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 23 overtreding(en), — buitenspel, 7 geel, cijfer 6,9 16 B. WilmotLuke Graham Stoke City · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Stoke · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,8 Scotland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 0 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 0,0 Dundee · 2025-26: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dundee · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Falkirk · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Dundee · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 5 L. GrahamEthan Stuart William Galbraith Northern Ireland · 2026-27: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,7 Stoke City · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Stoke · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Swansea City AFC · 2025-26: 4 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,5 8 E. GalbraithBenjamin Anthony Johnson Everton · 2026-27: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,4 Wales · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 Stoke · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke City · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Crystal Palace · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,5 Ipswich · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 Tottenham · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Tottenham · 2024-25: 33 wedstrijden, 11 doelpunt(en), 3 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,1 Ipswich · 2024-25: 32 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, 1 rood, cijfer 6,5 West Ham · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Tottenham · 2023-24: 32 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 3 geel, cijfer 6,7 West Ham · 2023-24: 25 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,5 Nott'm Forest · 2023-24: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 2 B. JohnsonEl Hadji Djibril Soumaré Stoke · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 Stoke City · 2026-27: 2 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,1 SC Braga · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Sp Braga · 2024-25: 25 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 7,0 Nacional · 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 37 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, 1 rood, cijfer 7,0 27 E. Hadji Djibril SoumaréBenjamin David Pearson Stoke · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke City · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Stoke City · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Stoke · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Stoke City · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 13 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,7 Stoke City · 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,8 Stoke · 2023-24: 29 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 30 overtreding(en), — buitenspel, 12 geel, cijfer 6,8 4 B. PearsonJustin Devenny Stoke · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 4 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Northern Ireland · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,0 Stoke City · 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,1 Crystal Palace · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Crystal Palace · 2024-25: 23 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 8 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 Crystal Palace · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 13 J. DevennyJack Ryan McGlynn Stoke · 2026-27: 7 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 5 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,2 Stoke City · 2026-27: 4 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 7 J. McGlynnMohamed Lamine Cissé Stoke City · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 Stoke · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,8 Stoke City · 2025-26: 2 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,8 Bastia · 2025-26: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Bastia · 2024-25: 32 wedstrijden, 9 doelpunt(en), 2 assist(s), 27 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,2 Nancy · 2023-24: 21 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 2 geel 11 L. Cissé
Viktor Tobias Johansson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke100——010,0
2026-27Stoke City100——010,0
2026-27Sweden000——0—
2025-26Stoke601——26,9
2025-26Stoke City601——26,9
2024-25Stoke4600——47,2
2024-25Stoke City4600——47,2
2023-24Rotherham45001—47,3
2023-24Stoke City—001——7,3
2023-24Stoke—001——7,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohammed Bosun Lawal
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke7001—07,2
2026-27Stoke City4001—16,0
2026-27Rep. Of Ireland1000—06,0
2025-26Stoke—00————
2025-26Stoke City—00————
2024-25Stoke700——0—
2024-25Stoke City700——0—
2023-24Celtic000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin Lewis Wilmot
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke2003—07,1
2026-27Stoke City2003—07,1
2025-26Stoke6004—17,2
2025-26Stoke City6004—17,2
2024-25Stoke393033—87,0
2024-25Stoke City393033—87,0
2023-24Stoke City251223—76,9
2023-24Stoke251223—76,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Luke Graham
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke City2001—06,8
2026-27Stoke2001—06,8
2026-27Scotland0000—00,0
2025-26Dundee310——0—
2024-25Dundee000——0—
2024-25Falkirk000——0—
2023-24Dundee000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ethan Stuart William Galbraith
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Northern Ireland3004—16,7
2026-27Stoke City2001—06,6
2026-27Stoke2001—06,6
2025-26Swansea City AFC4104—17,5

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Brennan Price Johnson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Everton2111—07,4
2026-27Wales2002—06,3
2026-27Stoke100——06,9
2026-27Stoke City100——06,9
2025-26Crystal Palace100——06,5
2025-26Ipswich1101—08,0
2025-26Tottenham100——06,2
2024-25Tottenham3311327—57,1
2024-25Ipswich321227—5 16,5
2024-25West Ham—00————
2023-24Tottenham32501—36,7
2023-24West Ham25003—16,5
2023-24Nott'm Forest3001—06,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

El Hadji Djibril Soumaré
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke2003—07,1
2026-27Stoke City2003—07,1
2024-25SC Braga251137—9 17,0
2024-25Sp Braga251137—9 17,0
2024-25Nacional231137—9 17,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Benjamin David Pearson
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke1001—06,9
2026-27Stoke City1001—06,9
2025-26Stoke1001—06,6
2025-26Stoke City1001—06,6
2024-25Stoke130013—56,7
2024-25Stoke City130013—56,7
2023-24Stoke City290130—126,8
2023-24Stoke290130—126,8

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Justin Devenny
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke72 (1 strafsch.)04—16,8
2026-27Northern Ireland4001—17,0
2026-27Stoke City42 (1 strafsch.)03—17,1
2025-26Crystal Palace100——0—
2024-25Crystal Palace23118—16,6
2023-24Crystal Palace000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jack Ryan McGlynn
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke7215—17,2
2026-27Stoke City4203—07,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Mohamed Lamine Cissé
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Stoke City100——06,9
2026-27Stoke100——06,9
2025-26Stoke2101—17,8
2025-26Stoke City2101—17,8
2025-26Bastia—00————
2024-25Bastia329 (1 strafsch.)227—07,2
2023-24Nancy2130——2—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

QPR — 4-1-4-1

Trainer : J. Stéphan sinds 01/07/2025 · vastgelegd op 23/10/2026

Pierce Charles Northern Ireland · 2026-27: 4 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 8,0 QPR · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 1 P. CharlesBoy Kemper QPR · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 NAC Breda · 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 NAC Breda · 2024-25: 30 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 3 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 6,9 NAC Breda · 2023-24: 3 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 7,3 12 B. KemperJames Gerard Dunne Rep. Of Ireland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 QPR · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 QPR · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,3 QPR · 2024-25: 45 wedstrijden, 5 doelpunt(en), 2 assist(s), 48 overtreding(en), — buitenspel, 9 geel, cijfer 7,2 QPR · 2023-24: 29 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 36 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 7,0 3 J. DunneRonnie Lee Edwards QPR · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,0 QPR · 2025-26: 17 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 1 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,8 Southampton · 2025-26: 3 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,8 Falkirk · 2025-26: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 QPR · 2024-25: 21 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 0 assist(s), 19 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Southampton · 2024-25: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Amorebieta · 2023-24: 36 wedstrijden, 4 doelpunt(en), 0 assist(s), 33 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 6,6 5 R. EdwardsKealey Adamson 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2 K. AdamsonGlen Adjei Kamara QPR · 2026-27: 10 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 11 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 7,0 Finland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,3 Rennes · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Rennes · 2024-25: 13 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,7 Leeds · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Leeds · 2023-24: 40 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 3 assist(s), 24 overtreding(en), — buitenspel, 2 geel, cijfer 7,1 Rangers · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 18 G. KamaraHarvey James Vale QPR · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 2 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 7,5 Rep. Of Ireland · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 QPR · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 1 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 Chelsea · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel QPR · 2024-25: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Hull · 2023-24: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Chelsea · 2023-24: — wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel 20 H. ValePaul Patrick Smyth QPR · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 Northern Ireland · 2026-27: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel QPR · 2025-26: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,2 QPR · 2024-25: 43 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 4 assist(s), 41 overtreding(en), — buitenspel, 6 geel, cijfer 6,8 QPR · 2023-24: 44 wedstrijden, 3 doelpunt(en), 1 assist(s), 39 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, cijfer 6,7 11 P. SmythJonathan Varane QPR · 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 QPR · 2025-26: 36 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 2 assist(s), 38 overtreding(en), — buitenspel, 5 geel, cijfer 6,8 QPR · 2024-25: 39 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 2 assist(s), 40 overtreding(en), — buitenspel, 8 geel, 1 rood, cijfer 6,9 Sp Gijon · 2024-25: 0 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel Sp Gijon · 2023-24: 23 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 22 overtreding(en), — buitenspel, 4 geel, cijfer 6,7 40 J. VaraneKwame Afriyie Adubofour Poku 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,6 2025-26: 16 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), 7 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 6,6 17 K. PokuRichard Kone 2026-27: 1 wedstrijden, 0 doelpunt(en), 0 assist(s), — overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,2 2025-26: 1 wedstrijden, 1 doelpunt(en), 0 assist(s), 1 overtreding(en), — buitenspel, 1 geel, cijfer 8,2 2024-25: 3 wedstrijden, 2 doelpunt(en), 1 assist(s), 3 overtreding(en), — buitenspel, 0 geel, cijfer 6,9 22 R. Kone
Pierce Charles
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Northern Ireland401——08,0
2026-27QPR100——06,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Boy Kemper
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR100——06,9
2025-26NAC Breda1102—06,3
2024-25NAC Breda301340—96,9
2023-24NAC Breda3101—17,3

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

James Gerard Dunne
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27Rep. Of Ireland1001—07,3
2026-27QPR1001—06,9
2025-26QPR1001—06,3
2024-25QPR455248—97,2
2023-24QPR291136—57,0

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Ronnie Lee Edwards
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR100——07,0
2025-26QPR171111—26,8
2025-26Southampton3002—16,8
2025-26Falkirk000——06,7
2024-25QPR212019—27,1
2024-25Southampton100——06,2
2023-24Amorebieta364033—26,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kealey Adamson
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,6
2025-26100——06,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Glen Adjei Kamara
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR100011—47,0
2026-27Finland100——07,3
2025-26Rennes100——06,6
2024-25Rennes13017—06,7
2024-25Leeds000——0—
2023-24Leeds400324—27,1
2023-24Rangers000——0—

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Harvey James Vale
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR1002—07,5
2026-27Rep. Of Ireland100——06,9
2025-26QPR1011—06,6
2024-25Chelsea000——0—
2024-25QPR—00————
2023-24Hull000——0—
2023-24Chelsea—00————

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Paul Patrick Smyth
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR1001—06,2
2026-27Northern Ireland000——0—
2025-26QPR1001—18,2
2024-25QPR431441—66,8
2023-24QPR443139—86,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Jonathan Varane
SeizoenTeamWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27QPR100——06,6
2025-26QPR361238—56,8
2024-25QPR390240—8 16,9
2024-25Sp Gijon000——0—
2023-24Sp Gijon230022—46,7

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Kwame Afriyie Adubofour Poku
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-271001—06,6
2025-2616007—16,6

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Richard Kone
SeizoenWDoelpuntenAssistsOvertredingenBSKaartenCijfer
2026-27100——06,2
2025-261101—18,2
2024-253213—06,9

W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.

Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.

Onderlinge duels
Wat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.

2overwinning(en) Stoke
2gelijk
2overwinning(en) QPR
2,3doelpunten per wedstrijd

6 onderlinge wedstrijd(en): Stoke 7 doelpunt(en), QPR 7 · beide scoren in 50% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33%

DatumWedstrijdUitslagWinnaar
17/01/2026Stoke – QPR Championship ♂0 – 0gelijk
20/09/2025QPR – Stoke Championship ♂1 – 0QPR
29/03/2025Stoke – QPR Championship ♂3 – 1Stoke
23/11/2024QPR – Stoke Championship ♂1 – 1gelijk
14/02/2024Stoke – QPR Championship ♂1 – 0Stoke
28/11/2023QPR – Stoke Championship ♂4 – 2QPR

Van meest recent naar oudst.

Volledige historiek Stoke – QPR →

Tv-uitzending
Wat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.

Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.

Geen enkel systeem garandeert winst · verboden onder 18 jaar · Joueurs Info Service 09 74 75 13 13