Championship ♂ · Vaste link · Clubgeschiedenis
Stoke
Wat is dit?
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
DVNVV laatste 5 wedstrijden, van oudste naar meest recente
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Alle competities 5 wedstrijden ongeslagen uit 4 wedstrijden ongeslagen 4 overwinningen op rij uit 2 overwinningen op rij
komt van een 2-1-zege tegen Blackburn · 3 W, 1 G, 1 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 4 tegen)
Verloop van de standWat is dit?
Le rang de l'équipe au classement après chacune de ses journées de championnat, recalculé sur nos résultats en base (1 en haut). Une courbe qui monte est une équipe qui gagne des places. Le tableau du championnat donne la même chose en raccourci : les six derniers rangs et l'écart avec cinq journées plus tôt.
Wat is dit?
4e na 14 speeldag(en) · beste 4e, slechtste 25e · Vergelijken met een ander team →
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Stoke
Aanval · 1,60 doelpunt(en) per wedstrijd (2,00 thuis, 1,30 uit) · 11,3 schoten per wedstrijd, 31% op doel · niet gescoord in 0% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 0-15e minuut
Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,70 uit) · 27% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 23 geel, 2 rood
Discipline · 13,2 overtreding(en) per wedstrijd · 2,4 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,30 rood per wedstrijd (fiches de match, 12 wedstrijd(en))
Doelman · V. Johansson rotatie · 5 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 10,0
Trainer · M. Robins sinds 01/01/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2009
Systeem: 3-4-3, défense à trois centraux · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 0e et la 15e minute (ook 4-2-3-1 ×3, 3-5-2 ×2)
Vorm (API-Football): LLWWDWWWLW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Stoke
- Blessure A. Ampah · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure A. Cresswell · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure E. Bocat · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure S. Gallagher · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure S. Ingelsson · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Composition probable — 3-4-3Wat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10,0 |
| 2026-27 | Sweden | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 1 | — | — | 2 | 6,9 |
| 2024-25 | Stoke | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke City | 46 | 0 | 0 | — | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Rotherham | 45 | 0 | 0 | 1 | — | 4 | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke City | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
| 2023-24 | Stoke | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mohammed Bosun Lawal| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,0 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,0 |
| 2025-26 | Stoke City | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2025-26 | Stoke | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Stoke | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Stoke City | 7 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Celtic | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin Lewis Wilmot| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 7,2 |
| 2024-25 | Stoke City | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2024-25 | Stoke | 39 | 3 | 0 | 33 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Stoke City | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | Stoke | 25 | 1 | 2 | 23 | — | 7 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luke Graham| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Scotland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Dundee | 3 | 1 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Falkirk | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dundee | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ethan Stuart William Galbraith| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Northern Ireland | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,7 |
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Swansea City AFC | 4 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Brennan Price Johnson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Everton | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 7,4 |
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Ipswich | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2024-25 | Tottenham | 33 | 11 | 3 | 27 | — | 5 | 7,1 |
| 2024-25 | Ipswich | 32 | 1 | 2 | 27 | — | 5 1 | 6,5 |
| 2024-25 | West Ham | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Tottenham | 32 | 5 | 0 | 1 | — | 3 | 6,7 |
| 2023-24 | West Ham | 25 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
El Hadji Djibril Soumaré| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | Stoke | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 |
| 2024-25 | SC Braga | 25 | 1 | 1 | 37 | — | 9 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Sp Braga | 25 | 1 | 1 | 37 | — | 9 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Nacional | 23 | 1 | 1 | 37 | — | 9 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin David Pearson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Stoke City | 13 | 0 | 0 | 13 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Stoke | 13 | 0 | 0 | 13 | — | 5 | 6,7 |
| 2023-24 | Stoke City | 29 | 0 | 1 | 30 | — | 12 | 6,8 |
| 2023-24 | Stoke | 29 | 0 | 1 | 30 | — | 12 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Justin Devenny| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 (1 strafsch.) | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 (1 strafsch.) | 0 | 3 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Northern Ireland | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Crystal Palace | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Crystal Palace | 23 | 1 | 1 | 8 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Crystal Palace | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jack Ryan McGlynn| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke | 7 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 |
| 2026-27 | Stoke City | 4 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Mohamed Lamine Cissé| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Stoke City | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Stoke | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Stoke City | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,8 |
| 2025-26 | Stoke | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 7,8 |
| 2025-26 | Bastia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Bastia | 32 | 9 (1 strafsch.) | 2 | 27 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Nancy | 21 | 3 | 0 | — | — | 2 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 10 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
TransfersWat is dit?
Les arrivées et les départs du club depuis le début de la saison précédente : transfert, prêt, joueur libre, retour de prêt, avec le club d'origine ou de destination et la date. Le montant n'apparaît que si notre source le donne ; aucune valeur de marché n'est estimée ici. Un effectif très remanié à l'été explique souvent un début de saison irrégulier.
Wat is dit?
Aanwinsten 61
- 31/08/2026 J. DevennyJustin Devenny
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 2 (1 strafsch.) 0 4 — 1 6,8 2026-27 Stoke City 4 2 (1 strafsch.) 0 3 — 1 7,1 2026-27 Northern Ireland 4 0 0 1 — 1 7,0 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace 23 1 1 8 — 1 6,6 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Crystal Palace - 31/08/2026 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 2 1 5 — 1 7,2 2026-27 Stoke City 4 2 0 3 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Houston Dynamo - 31/08/2026 L. BombinoLuca Bombino
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 0 0 5 — 0 6,9 2026-27 Stoke City 4 0 0 5 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van San Diego - 30/08/2026 J. DevennyJustin Devenny
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 2 (1 strafsch.) 0 4 — 1 6,8 2026-27 Stoke City 4 2 (1 strafsch.) 0 3 — 1 7,1 2026-27 Northern Ireland 4 0 0 1 — 1 7,0 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Crystal Palace 23 1 1 8 — 1 6,6 2023-24 Crystal Palace 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Crystal Palace - 30/08/2026 J. McGlynnJack Ryan McGlynn
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 2 1 5 — 1 7,2 2026-27 Stoke City 4 2 0 3 — 0 7,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Houston Dynamo - 30/08/2026 L. BombinoLuca Bombino
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 7 0 0 5 — 0 6,9 2026-27 Stoke City 4 0 0 5 — 0 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van San Diego - 20/08/2026 B. JohnsonBrennan Price Johnson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wales 2 0 0 2 — 0 6,3 2026-27 Everton 2 1 1 1 — 0 7,4 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,9 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Tottenham 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Crystal Palace 1 0 0 — — 0 6,5 2025-26 Ipswich 1 1 0 1 — 0 8,0 2024-25 Tottenham 33 11 3 27 — 5 7,1 2024-25 Ipswich 32 1 2 27 — 5 1 6,5 2024-25 West Ham — 0 0 — — — — 2023-24 Tottenham 32 5 0 1 — 3 6,7 2023-24 West Ham 25 0 0 3 — 1 6,5 2023-24 Nott'm Forest 3 0 0 1 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Ipswich - 19/08/2026 G. HirstGeorge David Eric Hirst
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Stoke 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Scotland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ipswich 1 0 0 — — 0 5,5 2024-25 Ipswich 26 3 1 13 — 3 6,6 2023-24 Ipswich 26 7 (1 strafsch.) 6 23 — 3 6,9 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn Rovers FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Ipswich - 18/08/2026 G. HirstGeorge David Eric Hirst
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Stoke 1 0 0 1 — 1 5,9 2026-27 Scotland 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Ipswich 1 0 0 — — 0 5,5 2024-25 Ipswich 26 3 1 13 — 3 6,6 2023-24 Ipswich 26 7 (1 strafsch.) 6 23 — 3 6,9 2023-24 Leicester 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn Rovers FC 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Blackburn 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Ipswich - 07/07/2026 E. PietersErik Pieters
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Derby County FC 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Derby 1 0 0 — — 0 — 2024-25 Luton 0 0 0 — — 0 — 2023-24 West Brom 22 0 0 11 — 2 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij van Derby - 02/07/2026 L. GrahamLuke Graham
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Stoke 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Scotland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Dundee 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Falkirk 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dundee 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Dundee - 01/07/2026 L. GrahamLuke Graham
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Stoke 2 0 0 1 — 0 6,8 2026-27 Scotland 0 0 0 0 — 0 0,0 2025-26 Dundee 3 1 0 — — 0 — 2024-25 Falkirk 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Dundee 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Dundee 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Dundee - 30/06/2026 E. GalbraithEthan Stuart William Galbraith
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Northern Ireland 3 0 0 4 — 1 6,7 2026-27 Stoke City 2 0 0 1 — 0 6,6 2026-27 Stoke 2 0 0 1 — 0 6,6 2025-26 Swansea City AFC 4 1 0 4 — 1 7,5 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Swansea - 30/06/2026 El Hadji Djibril SoumaréEl Hadji Djibril Soumaré
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 2 0 0 3 — 0 7,1 2026-27 Stoke 2 0 0 3 — 0 7,1 2024-25 SC Braga 25 1 1 37 — 9 1 7,0 2024-25 Sp Braga 25 1 1 37 — 9 1 7,0 2024-25 Nacional 23 1 1 37 — 9 1 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van SC Braga - 30/06/2026 J. GriffithsJoshua James Griffiths
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 7,9 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 7,9 2025-26 West Brom 0 0 0 — — 0 — 2024-25 West Brom 0 0 0 — — 0 6,8 2023-24 West Brom 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van West Brom - 30/06/2026 M. SmitMilan Smit
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Darmstadt 1 1 1 1 — 0 7,7 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Go Ahead Eagles 2 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Go Ahead Eagles 29 3 3 6 — 0 6,8 2024-25 Cambuur 3 1 0 — — 0 7,0 2023-24 Cambuur 34 17 (8 strafsch.) 2 26 — 8 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van GO Ahead Eagles - 30/06/2026 S. IngelssonSvante Ulf Ingel Ingelsson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 1 0 0 1 — 0 7,0 2026-27 Stoke City 1 0 0 1 — 0 7,0 2023-24 Hansa Rostock 30 1 4 42 — 9 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van Sheffield Wednesday - 29/06/2026 M. SmitMilan Smit
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Darmstadt 1 1 1 1 — 0 7,7 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Go Ahead Eagles 2 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Go Ahead Eagles 29 3 3 6 — 0 6,8 2024-25 Cambuur 3 1 0 — — 0 7,0 2023-24 Cambuur 34 17 (8 strafsch.) 2 26 — 8 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer van GO Ahead Eagles - 29/06/2026 N. JojićNikola Jojić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Radomlje - 30/05/2026 D. LipsiucDarius Lipsiuc
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Solihull Moors - 30/05/2026 E. TezgelEmre Tezgel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke 7 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Stoke City 7 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Stoke 12 0 0 6 — 1 6,5 2024-25 Stoke City 12 0 0 6 — 1 6,5 2023-24 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Crewe - 30/05/2026 F. AndersonFreddie Anderson
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 1 0 0 — — 0 6,6 2026-27 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,6 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Barrow - 30/05/2026 F. FawunmiFavour Fawunmi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke City 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Leyton Orient - 30/05/2026 Kieron WilloxKieron Willox
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Inverness CT - 30/05/2026 N. LoweNathan Lowe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hibernian 6 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 13 1 0 5 — 0 6,7 2023-24 Stoke City 13 1 0 5 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur van Wycombe
Vertrekken 64
- 29/09/2026 G. KellyGeorge Martin Kelly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Rotherham 18 1 1 12 — 1 6,6 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Tamworth - 31/08/2026 S. ThomasBenjamin Sorba William Thomas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Wales 2 0 2 — — 0 7,6 2026-27 Stoke 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Nantes 29 1 3 13 — 3 6,7 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Huddersfield 41 4 8 34 — 10 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Hull City - 30/08/2026 S. ThomasBenjamin Sorba William Thomas
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Wales 2 0 2 — — 0 7,6 2026-27 Stoke 2 0 1 1 — 0 7,2 2026-27 Hull 1 0 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Nantes 29 1 3 13 — 3 6,7 2024-25 Huddersfield 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Huddersfield 41 4 8 34 — 10 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Hull City - 21/08/2026 N. JojićNikola Jojić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Start - 20/08/2026 N. JojićNikola Jojić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Start - 15/08/2026 T. SekoTatsuki Seko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke 6 0 1 4 — 1 6,7 2025-26 Stoke City 6 0 1 4 — 1 6,7 2024-25 Stoke 25 0 0 21 — 1 6,7 2024-25 Stoke City 25 0 0 21 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Urawa - 15/08/2026 W. GromekW. Gromek
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Transfervrij naar Corby Town - 14/08/2026 T. SekoTatsuki Seko
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke 6 0 1 4 — 1 6,7 2025-26 Stoke City 6 0 1 4 — 1 6,7 2024-25 Stoke 25 0 0 21 — 1 6,7 2024-25 Stoke City 25 0 0 21 — 1 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Urawa - 13/08/2026 M. SmitMilan Smit
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Darmstadt 1 1 1 1 — 0 7,7 2026-27 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2026-27 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Go Ahead Eagles 2 1 0 1 — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2024-25 Go Ahead Eagles 29 3 3 6 — 0 6,8 2024-25 Cambuur 3 1 0 — — 0 7,0 2023-24 Cambuur 34 17 (8 strafsch.) 2 26 — 8 7,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar SV Darmstadt 98 - 07/08/2026 Ruben CurlyRuben Curly
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke City — 0 0 — — — — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Morecambe - 30/07/2026 S. NzonziSteven N'Kemboanza Mike Christ Nzonzi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Dunkerque 3 0 0 — — 0 6,6 2025-26 Stoke 29 1 0 14 — 2 6,6 2025-26 Stoke City 29 1 0 14 — 2 6,6 2024-25 Konyaspor 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Konyaspor 33 4 0 18 — 2 7,0 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Dunkerque - 29/07/2026 F. FawunmiFavour Fawunmi
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke City 3 0 0 — — 0 — 2025-26 Stoke 3 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Oldham - 27/07/2026 C. ChibuezeChinonso Chibueze
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke City 1 0 0 2 — 0 6,2 2025-26 Stoke 1 0 0 2 — 0 6,2 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar South Shields - 22/07/2026 E. TezgelEmre Tezgel
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke 7 0 0 2 — 0 6,6 2025-26 Stoke City 7 0 0 2 — 0 6,6 2024-25 Stoke 12 0 0 6 — 1 6,5 2024-25 Stoke City 12 0 0 6 — 1 6,5 2023-24 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Wycombe - 20/07/2026 True GrantTrue Grant
Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen.
Huur naar FC Halifax Town - 13/07/2026 N. LoweNathan Lowe
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Hibernian 6 0 0 — — 0 6,3 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 13 1 0 5 — 0 6,7 2023-24 Stoke City 13 1 0 5 — 0 6,7 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Hibernian - 06/07/2026 Sydney AginaSydney Agina
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke City 5 0 0 2 — 1 6,3 2025-26 Stoke 5 0 0 2 — 1 6,3 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Forest Green - 05/07/2026 N. JojićNikola Jojić
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Jojic Nikola - 02/07/2026 Kieron WilloxKieron Willox
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Elgin City - 01/07/2026 Kieron WilloxKieron Willox
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Elgin City - 30/06/2026 D. LipsiucDarius Lipsiuc
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Notts County - 30/06/2026 J. GriffinJake Griffin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke City — 0 0 — — — — 2025-26 Stoke — 0 0 — — — — 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfer naar Chester - 30/06/2026 L. BakerLewis Renard Baker
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke 1 0 0 — — 0 6,9 2025-26 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,9 2024-25 Stoke City 13 1 0 5 — 2 6,8 2024-25 Stoke 13 1 0 5 — 2 6,8 2024-25 Blackburn 0 0 1 — — 0 7,2 2024-25 Blackburn Rovers FC 0 0 1 — — 0 7,2 2023-24 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 0 0 0 — — 0 — W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Bursaspor - 30/06/2026 Tommy SimkinTommy Simkin
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2025-26 Stoke City 2 0 0 — — 0 7,0 2025-26 Stoke 2 0 0 — — 0 7,0 2024-25 Stoke 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Stoke City 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Stoke 1 0 0 — — 0 6,2 2023-24 Stoke City 1 0 0 — — 0 6,2 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Huur naar Doncaster - 29/06/2026 B. WilmotBenjamin Lewis Wilmot
Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Stoke City 2 0 0 3 — 0 7,1 2026-27 Stoke 2 0 0 3 — 0 7,1 2025-26 Stoke 6 0 0 4 — 1 7,2 2025-26 Stoke City 6 0 0 4 — 1 7,2 2024-25 Stoke City 39 3 0 33 — 8 7,0 2024-25 Stoke 39 3 0 33 — 8 7,0 2023-24 Stoke City 25 1 2 23 — 7 6,9 2023-24 Stoke 25 1 2 23 — 7 6,9 W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Transfervrij naar Wilmot Ben
Sinds het begin van vorig seizoen, volgens API-Football, vastgelegd op 25/10/2026. Bedragen zoals de bron ze geeft, vaak ontbrekend: er wordt geen marktwaarde berekend.
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
- Stoke battle to victory at Blackburn Sky Sports · di 22:15
- Remarkable free-kick! Blackburn keeper caught out from distance! Sky Sports · di 21:47
- Stoke see off dreadful Preston Sky Sports · za 15:35
- Stoke see off dreadful Preston LIVE! Sky Sports · za 12:30
- Wrexham fined for fielding ineligible players BBC Sport · do 14:40
- Stoke and Bristol City battle to draw Sky Sports · za 21:50
- Flick vor Derby: "Mit so einem Auftritt reicht es nicht" kicker · ma 16:00
- Ex-West Brom & Stoke striker Berahino retires at 33 BBC Sport · ma 14:51
- Das Derby, bei dem sich keiner mag, aber das jeder braucht kicker · zo 19:11
- "Die Böller fliegen": Fans stimmen sich auf Münchner Regionalliga-Derby ein kicker · zo 12:22
- "Die Böller fliegen": Fans stimmen sich auf Münchener Regionalliga-Derby ein kicker · zo 12:22
- Sorry Derby beaten at home by Stoke Sky Sports · zo 09:53
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Volgende wedstrijden
Stoke 401 29N 302 Championship ♂ · za 16:00 Stoke
Birmingham 321 28N 392 Championship ♂ · wo 21:00 Stoke
Millwall 371 28N 352 Championship ♂ · za 16:00 West Ham
Stoke komt eraan Championship ♂ · za 16:00 Stoke
QPR komt eraan Championship ♂ · wo 20:45 Lincoln
Stoke komt eraan Championship ♂ · za 13:30 Stoke
West Brom komt eraan Championship ♂ · za 16:00 Burnley
Stoke komt eraan
Laatste wedstrijden
| Datum | Wedstrijd | Uitslag |
|---|---|---|
| 03/11/2026 | Blackburn – Stoke | 1 – 2 |
| 31/10/2026 | Stoke – Preston | 2 – 0 |
| 24/10/2026 | Stoke – Bristol City | 0 – 0 |
| 17/10/2026 | Derby – Stoke | 0 – 1 |
| 13/10/2026 | Stoke – Middlesbrough | 2 – 3 |
| 10/10/2026 | Bolton – Stoke | 1 – 2 |
| 19/09/2026 | Stoke – Sheffield United | 2 – 1 |
| 12/09/2026 | Watford – Stoke | 1 – 2 |
| 08/09/2026 | Cardiff – Stoke | 1 – 1 |
| 05/09/2026 | Stoke – Charlton | 4 – 0 |
| 01/09/2026 | Stoke – Norwich | 1 – 0 |
| 29/08/2026 | Wolves – Stoke | 4 – 1 |
| 22/08/2026 | Southampton – Stoke | 3 – 1 |
| 15/08/2026 | Stoke – Swansea | 1 – 2 |
| 02/05/2026 | Bristol City – Stoke | 2 – 0 |
SpelersprestatiesWat is dit?
Matchs : apparitions toutes compétitions cette saison. Titulaire : combien de fois dans le onze de départ. Minutes : temps de jeu total. Buts et passes décisives. Note : moyenne sur 10 des matchs joués (6,5 = correct, 7,5 = très bon). Statut : titulaire, rotation, remplaçant ou pas utilisé, d'après le temps de jeu.
Wat is dit?
| # | Speler | Positie | Leeftijd | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer | Status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | J. DevennyJustin Devenny
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 7 | 6 | 453 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | J. McGlynnJack Ryan McGlynn
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 7 | 5 | 436 | 2 | 1 | 5 | — | 1 | 7,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 18 | B. LawalMohammed Bosun Lawal
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 7 | 5 | 68 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | B. WilmotBenjamin Lewis Wilmot
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 26 | 2 | 2 | 187 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | L. GrahamLuke Graham
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 21 | 2 | 2 | 187 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 42 | M. ManhoefMillion Manhoef
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 23 | 2 | 2 | 130 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | E. GalbraithEthan Stuart William Galbraith
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 24 | 2 | 2 | 110 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 21 | L. BombinoLuca Bombino
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 7 | 1 | 232 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 | rotatie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | J. TchamadeuJunior Baptiste Tchamadeu
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 22 | 4 | 1 | 133 | 0 | 1 | 3 | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | R. BoženíkRóbert Boženík
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 2 | 1 | 94 | 2 | 0 | 6 | — | 0 | 7,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20 | S. GallagherSamuel James Gallagher
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Aanvaller | 30 | 2 | 1 | 92 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | E. BocatEric-Junior Bocat
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 26 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | L. CisséMohamed Lamine Cissé
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 22 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | S. IngelssonSvante Ulf Ingel Ingelsson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Middenvelder | 27 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | V. JohanssonViktor Tobias Johansson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 27 | 1 | 1 | 97 | 0 | 0 | — | — | 0 | 10 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | B. PearsonBenjamin David Pearson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 30 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | J. GriffithsJoshua James Griffiths
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 24 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 19 | T. RigoTomáš Rigo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 1 | 1 | 90 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 52 | L. GianiLaurence Giani
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 17 | 1 | 1 | 81 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | B. JohnsonBrennan Price Johnson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 25 | 1 | 1 | 64 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 27 | El Hadji Djibril SoumaréEl Hadji Djibril Soumaré
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 23 | 2 | 0 | 77 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 7,1 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | Bae Jun-HoJun-Ho Bae
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Middenvelder | 22 | 1 | 0 | 31 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 7,2 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | G. HirstGeorge David Eric Hirst
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 26 | 1 | 0 | 27 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 5,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 40 | M. TalovierovMaksym Talovierov
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 25 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | F. AndersonFreddie Anderson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 19 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 | invaller | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 23 | B. GibsonBenjamin James Gibson
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 32 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 34 | F. FieldingFrancis David Fielding
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Doelman | 37 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | T. MartinT. Martin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Aanvaller | 17 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | — | 0 | — | niet gebruikt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | A. CresswellAaron William Cresswell
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. geblesseerd | Verdediger | 36 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | R. OtegbayoR. Otegbayo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Verdediger | 18 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Wedstrijden: optredens in alle competities dit seizoen (API-Football); cijfer: gemiddelde op 10 van de gespeelde wedstrijden; gemaakte overtredingen, BS = buitenspel, gele en rode kaarten dit seizoen; status: basisspeler ≥ 70% van de teamwedstrijden, rotatie ≥ 50% van de optredens.
Selectie per 23/10/2026 · Wikidata, API-Football · 14 competitiewedstrijd(en) gespeeld dit seizoen
Vertrokken in de loop van het seizoen 2
Spelers die dit seizoen voor Stoke speelden en niet meer tot de kern behoren: hun cijfers hier blijven hier, die van de nieuwe club staan op diens pagina.
| Speler | Positie | Wedstrijden | Basis | Minuten | Doelpunten | Assists | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Thomas | Middenvelder | 2 | 2 | 187 | 0 | 1 | 7,2 |
| Mohammed Olabosun Lawal | Verdediger | 0 | 0 | 111 | 0 | 0 | 7,2 |
Historiek van de onderlinge duels
Alle wedstrijden van Stoke tegen:
- Birmingham
- Blackburn
- Bolton
- Bristol City
- Burnley
- Cardiff
- Charlton
- Derby
- Lincoln
- Middlesbrough
- Millwall
- Norwich
- Portsmouth
- Preston
- QPR
- Queens Park Rangers FC
- Sheffield United
- Southampton
- Swansea
- Watford
- West Brom
- West Ham
- Wolves
- Wrexham
Beweeg over of tik op een naam, of beweeg over een shirt: statistieken van de speler seizoen per seizoen.