Championship ♂ · wo 17 feb 2027 · 20:45
Bolton – Wolves
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Bolton : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Bolton : op 24/10/2026 na te kijken
- Selectie van Wolves : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Wolves : op 25/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Bolton VNDDV van oudste naar meest recente
| 13/10/2026 | uit | Wolves Championship ♂ | 3 – 1 | V |
| 17/10/2026 | uit | Southampton Championship ♂ | 0 – 0 | N |
| 23/10/2026 | thuis | Middlesbrough Championship ♂ | 1 – 5 | D |
| 31/10/2026 | thuis | Bristol City Championship ♂ | 2 – 3 | D |
| 03/11/2026 | uit | Charlton Championship ♂ | 1 – 0 | V |
Wolves VNVVV van oudste naar meest recente
| 16/10/2026 | uit | Burnley Championship ♂ | 2 – 1 | V |
| 20/10/2026 | thuis | Portsmouth Championship ♂ | 1 – 1 | N |
| 24/10/2026 | thuis | Watford Championship ♂ | 1 – 0 | V |
| 31/10/2026 | thuis | Cardiff Championship ♂ | 3 – 0 | V |
| 04/11/2026 | uit | Bristol City Championship ♂ | 2 – 1 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Bolton 4 wedstrijden ongeslagen uit 3 nederlagen op rij thuis
komt van een 1-0-zege tegen Charlton · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (7 gescoord, 9 tegen)
Wolves 6 wedstrijden met een doelpunt 5 wedstrijden ongeslagen 3 overwinningen op rij 3 wedstrijden ongeslagen thuis
komt van een 2-1-zege tegen Bristol City · 4 W, 1 G, 0 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 3 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Bolton
Aanval · 1,40 doelpunt(en) per wedstrijd (1,20 thuis, 1,50 uit) · 13,6 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 36% van de wedstrijden · strafschoppen 1 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,80 uit) · 27% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 76-90e minuut · 19 geel, 1 rood
Discipline · 10,6 overtreding(en) per wedstrijd · 1,4 buitenspel per wedstrijd · 1,80 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 12 wedstrijd(en))
Doelman · G. Bazunu rotatie · 21 redding(en), 70% van de schoten op doel gestopt · 1,50 tegen per 90 min · cijfer 7,3
Trainer · Steven Schumacher sinds 01/08/2025 · 1 club(s) getraind sinds 2025
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): DLLLLWWLWD
Wolves
Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 1,70 uit) · 16,8 schoten per wedstrijd, 25% op doel · niet gescoord in 9% van de wedstrijden · strafschoppen 2 benut · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,50 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,50 uit) · 18% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 18 geel, 0 rood
Discipline · 11,8 overtreding(en) per wedstrijd · 2,1 buitenspel per wedstrijd · 1,60 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 12 wedstrijd(en))
Doelman · José Sá rotatie · 3 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 6,9
Trainer · César Peixoto sinds 01/07/2026 · 7 club(s) getraind sinds 2019
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-3-3 ×1, 4-4-1-1 ×1)
Vorm (API-Football): WWLDWWLLWD
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Bolton
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: C. Forino-Joseph (Lies), J. Nelson (Inactive)
Wolves
- Blessure B. Traore · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure R. Gomes · Voet miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure R. Jimenez · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Armstrong (Rug)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 11,1 voor Bolton, 10,3 voor Wolves · Verwachte gele kaarten: 3,6 · Verwacht buitenspel: 4,8
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bolton 11 0 1 7 — 1 6,6 2026-27 Bolton Wanderers FC 8 0 1 7 — 1 6,4 2025-26 Pisa 5 0 0 1 — 0 6,5 2025-26 Aston Villa 2 0 0 — — 0 6,7 2025-26 West Brom 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Middlesbrough 16 1 2 19 — 2 7,0 2024-25 Bologna 8 1 0 6 — 1 6,7 2024-25 Aston Villa 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Juventus 24 1 2 15 — 1 6,8 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bolton 6 1 1 3 — 1 6,8 2026-27 Bolton Wanderers FC 3 0 1 1 — 0 4,2 2026-27 Auxerre 1 0 0 — — 0 6,3 2025-26 Lausanne 35 1 1 15 — 1 6,5 2025-26 Auxerre 2 0 0 — — 0 6,5 2024-25 Auxerre 34 2 1 20 — 1 6,7 2024-25 Motherwell 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Motherwell 37 15 (3 strafsch.) 5 39 — 1 7,0 2023-24 St Johnstone — 0 0 — — — — Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Bolton Wanderers FC 1 0 0 1 — 0 6,3 2026-27 Bolton 1 0 0 1 — 0 6,3 2025-26 Bolton 5 1 2 2 — 1 7,0 2025-26 Bolton Wanderers FC 5 1 2 2 — 1 7,0 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Wolves 2 0 0 2 — 0 6,7 2025-26 Wolves 0 0 0 — — 0 — 2024-25 Huddersfield 13 0 0 3 — 0 6,7 2024-25 Derby 5 0 0 6 — 1 6,4 2024-25 Derby County FC 5 0 0 6 — 1 6,4 2024-25 Wolves 0 0 0 — — 0 — 2023-24 Wolves 8 0 0 4 — 1 6,6 2023-24 Ipswich — 0 0 — — — —
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Bolton
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 E. ErhahonEthan Erhahon
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 11 % | 1 | 0 | 0,13 | 64 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17 A. ItoAtsuki Ito
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 2 | 0 | 0,89 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 S. Iling-JuniorSamuel Iling-Junior
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 0 | 1 | 0,00 | 51 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 T. BairThelonius Bair
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 1 | 0,54 | 21 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 36 D. LawrenceD. Lawrence Nog geen seizoensstatistieken voor deze speler: ze komen met de verzamelingen. | 2 % | 0 | 0 | — | 60 % |
Wolves
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 A. ArmstrongAdam James Armstrong
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,39 | 27 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 AndréAndré Trindade da Costa Neto
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 1,00 | 21 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 Fer LópezFernando López González
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 3 % | 1 | 0 | 0,98 | 21 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
59 S. OlagunjuSaheed Olagunju
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 2 % | 1 | 0 | 1,06 | 21 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Bolton — 4-3-3
Trainer : Steven Schumacher sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,3 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 8,0 |
| 2026-27 | Rep. Of Ireland | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Stoke | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Stoke City | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Standard | 8 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Southampton | 41 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lewis Brunt| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 7 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,8 |
| 2024-25 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Leicester | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Akinlolu Richard Olamide Famewo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2025-26 | Hull | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luca Stephenson| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Liverpool | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Benjamin Thomas Davies| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 1 | 1 | 2 | — | 0 | 7,6 |
| 2026-27 | Tottenham | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 3,7 |
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Tottenham | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 40 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Birmingham | 40 | 1 | 1 | 13 | — | 3 | 7,2 |
| 2024-25 | Tottenham | 24 | 0 | 0 | 17 | — | 5 | 6,9 |
| 2024-25 | Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Sheffield United | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Tottenham | 30 | 1 | 0 | 8 | — | 2 | 7,0 |
| 2023-24 | Rangers | 20 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Sheffield United | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ethan Erhahon| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 10 | 1 | 0 | 9 | — | 1 | 7,1 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | Bolton | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 1 | — | — | 0 | 7,5 |
| 2024-25 | Lincoln City FC | 31 | 0 | 1 | 12 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Lincoln | 31 | 0 | 1 | 12 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Bolton Wanderers FC | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Bolton | 4 | 0 | 0 | 5 | — | 3 | 6,9 |
| 2023-24 | Lincoln | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Lincoln City FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Atsuki Ito| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 5 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Gent | 30 | 4 | 3 | 27 | — | 3 | 6,9 |
| 2024-25 | Gent | 33 | 2 | 0 | 33 | — | 7 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Joshua Luke Sheehan| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Bolton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Bolton Wanderers FC | 35 | 3 | 5 | 27 | — | 8 | 7,1 |
| 2024-25 | Bolton | 35 | 3 | 5 | 27 | — | 8 | 7,1 |
| 2023-24 | Bolton | 48 | 2 | 12 | 41 | — | 10 | 7,2 |
| 2023-24 | Bolton Wanderers FC | 48 | 2 | 12 | 41 | — | 10 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Samuel Iling-Junior| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 11 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,6 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 8 | 0 | 1 | 7 | — | 1 | 6,4 |
| 2025-26 | Pisa | 5 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Aston Villa | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | West Brom | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Middlesbrough | 16 | 1 | 2 | 19 | — | 2 | 7,0 |
| 2024-25 | Bologna | 8 | 1 | 0 | 6 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Aston Villa | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Juventus | 24 | 1 | 2 | 15 | — | 1 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thelonius Bair| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton | 6 | 1 | 1 | 3 | — | 1 | 6,8 |
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 3 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 4,2 |
| 2026-27 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Lausanne | 35 | 1 | 1 | 15 | — | 1 | 6,5 |
| 2025-26 | Auxerre | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Auxerre | 34 | 2 | 1 | 20 | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Motherwell | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Motherwell | 37 | 15 (3 strafsch.) | 5 | 39 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | St Johnstone | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Samuel George Dalby| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Bolton Wanderers FC | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2026-27 | Bolton | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2025-26 | Bolton | 5 | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Bolton Wanderers FC | 5 | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Wolves — 4-3-3
Trainer : César Peixoto sinds 01/07/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6,8 |
| 2026-27 | Sp Lisbon | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Sp Lisbon | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Everton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Everton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tote António Gomes| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 7,1 |
| 2025-26 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | 31 | 0 | 1 | 24 | — | 7 | 6,9 |
| 2023-24 | 35 | 1 | 3 | 38 | — | 7 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yacouba Nasser Djiga| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Rangers | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Wolves | 13 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | FC Basel 1893 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | FC Basel 1893 | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Hugo Bueno López| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4,7 |
| 2025-26 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Feyenoord | 20 | 0 | 3 | 7 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Wolves | 22 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kieran John Trippier| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Newcastle | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | Newcastle | 25 | 0 | 3 | 16 | — | 1 | 7,0 |
| 2023-24 | Newcastle | 28 | 1 | 10 | 27 | — | 5 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Rafiki Saïd Ahamada| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 4 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Standard | 37 | 8 | 4 | 21 | — | 4 | 7,1 |
| 2024-25 | Troyes | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Troyes | 35 | 9 (2 strafsch.) | 3 | 40 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thomas Glyn Doyle| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 3 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Birmingham | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Birmingham City FC | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Wolves | 33 | 0 | 1 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2023-24 | Wolves | 32 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jordan Anthony James| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wales | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,3 |
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,4 |
| 2025-26 | Leicester | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Rennes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Rennes | 31 | 0 | 1 | 26 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Birmingham City FC | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Birmingham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Birmingham | 42 | 8 | 0 | 32 | — | 10 | 6,8 |
| 2023-24 | Birmingham City FC | 42 | 8 | 0 | 32 | — | 10 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Adam James Armstrong| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2025-26 | Southampton | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,2 |
| 2024-25 | West Brom | 16 | 3 (1 strafsch.) | 0 | 16 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Southampton | 2 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 2 | 7,3 |
| 2023-24 | Southampton | 49 | 24 (5 strafsch.) | 13 | 41 | — | 5 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Tawanda Chirewa| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Huddersfield | 13 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Derby | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Derby County FC | 5 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 6,4 |
| 2024-25 | Wolves | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Wolves | 8 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,6 |
| 2023-24 | Ipswich | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Sean Thoms Neave| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Wolves | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 5,9 |
| 2026-27 | Newcastle | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Newcastle | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
6 onderlinge wedstrijd(en): Bolton 10 doelpunt(en), Wolves 15 · beide scoren in 83% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 100% · 5,0 geel en 0,0 rood per wedstrijd (1 verslag(en)) · scheidsrechters: Tim Robinson
Doelpuntenmakers in deze duels : Atsuki Ito Bolton, 1 · Jean-Ricner Bellegarde Wolves, 1 · Josh Sheehan Bolton, 1 · Sam Dalby Bolton, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 13/10/2026 | Wolves – Bolton Championship ♂ | 1 – 3 | Bolton |
| 21/04/2018 | Bolton – Wolves Championship ♂ | 0 – 4 | Wolves |
| 25/11/2017 | Wolves – Bolton Championship ♂ | 5 – 1 | Wolves |
| 02/02/2016 | Wolves – Bolton Championship ♂ | 2 – 2 | gelijk |
| 12/09/2015 | Bolton – Wolves Championship ♂ | 2 – 1 | Bolton |
| 31/01/2015 | Bolton – Wolves Championship ♂ | 2 – 2 | gelijk |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Bolton – Wolves →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Uitzending onbekend: geen zender aangekondigd en geen rechten bekend voor deze competitie.