LaLiga 2 ♂ · zo 30 mei 2027 · 17:00
Eldense – Valladolid
Actualiteit van de informatie 4 na te kijken
- Selectie van Eldense : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Eldense : op 23/10/2026 na te kijken
- Selectie van Valladolid : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Valladolid : op 24/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
Nog geen voorspelling voor deze wedstrijd: ze komt met de volgende verzameling.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Eldense VVVDD van oudste naar meest recente
| 02/10/2026 | thuis | Oviedo LaLiga 2 ♂ | 4 – 1 | V |
| 10/10/2026 | thuis | Cordoba LaLiga 2 ♂ | 2 – 1 | V |
| 18/10/2026 | uit | Valladolid LaLiga 2 ♂ | 3 – 2 | V |
| 25/10/2026 | uit | Albacete LaLiga 2 ♂ | 0 – 2 | D |
| 01/11/2026 | thuis | Granada LaLiga 2 ♂ | 0 – 2 | D |
Valladolid NVDDV van oudste naar meest recente
| 04/10/2026 | uit | Las Palmas LaLiga 2 ♂ | 2 – 2 | N |
| 12/10/2026 | thuis | Albacete LaLiga 2 ♂ | 5 – 0 | V |
| 18/10/2026 | thuis | Eldense LaLiga 2 ♂ | 2 – 3 | D |
| 23/10/2026 | uit | Granada LaLiga 2 ♂ | 1 – 2 | D |
| 02/11/2026 | thuis | Leganes LaLiga 2 ♂ | 4 – 3 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Eldense 2 nederlagen op rij 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-2-nederlaag tegen Granada · 3 W, 0 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (9 gescoord, 8 tegen)
Valladolid 10 wedstrijden zonder overwinning uit 7 wedstrijden met een doelpunt
komt van een 4-3-zege tegen Leganes · 2 W, 1 G, 2 V in de laatste 5 wedstrijden (14 gescoord, 10 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Eldense
Aanval · 1,30 doelpunt(en) per wedstrijd (1,80 thuis, 0,80 uit) · 13,1 schoten per wedstrijd, 33% op doel · niet gescoord in 40% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 76-90e minuut
Verdediging · 1,30 tegen per wedstrijd (1,20 thuis, 1,40 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 0-15e minuut · 22 geel, 0 rood
Discipline · 13,0 overtreding(en) per wedstrijd · 1,9 buitenspel per wedstrijd · 2,60 geel en 0,20 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · Ramón Vila · 29 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,33 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · Javi Calleja sinds 01/09/2026 · 8 club(s) getraind sinds 2015
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 76e et la 90e minute (ook 4-4-2 ×1)
Vorm (API-Football): LDLDWLLWWW
Valladolid
Aanval · 1,50 doelpunt(en) per wedstrijd (2,20 thuis, 0,80 uit) · 11,5 schoten per wedstrijd, 34% op doel · niet gescoord in 30% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut, 1 gemist · sterkste fase: 31-45e minuut
Verdediging · 1,40 tegen per wedstrijd (1,40 thuis, 1,40 uit) · 20% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 46-60e minuut · 31 geel, 3 rood
Discipline · 14,1 overtreding(en) per wedstrijd · 1,7 buitenspel per wedstrijd · 3,20 geel en 0,60 rood per wedstrijd (fiches de match, 18 wedstrijd(en))
Doelman · Álvaro Aceves · 23 redding(en), 62% van de schoten op doel gestopt · 1,40 tegen per 90 min · cijfer 6,8
Trainer · G. Almada sinds 01/08/2025 · 5 club(s) getraind sinds 2011
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · équilibre entre attaque et défense · marque surtout entre la 31e et la 45e minute (ook 4-1-3-2 ×4, 4-3-1-2 ×1)
Vorm (API-Football): LLDWLDWDWL
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Eldense
Geen bekende afwezige per 23/10/2026.
Valladolid
- Schorsing David Torres · Rode kaart in de laatste wedstrijd (Granada – Valladolid) waarschijnlijke schorsing 23/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter nog niet aangeduid in onze gegevens (aanduiding bekend enkele dagen vóór de wedstrijd).
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 12,7 voor Eldense, 12,7 voor Valladolid · Verwachte gele kaarten: 4,7 · Verwacht buitenspel: 5,5
Scheidsrechter nog niet aangesteld: gemiddelde van de competitie.
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Juan LariosJuan Larios López
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Eldense | 1,81 | 0,45 | 33 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Iván AlejoIván Alejo Peralta
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Valladolid | 2,26 | 0,27 | 30 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J. SmithJustin Smith
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Eldense | 1,69 | 0,36 | 29 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Juanmi LatasaJuan Miguel Latasa Fernández Layos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Valladolid | 1,91 | 0,31 | 29 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: Manu NietoManuel Nieto Sánchez W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Eldense 8 0 0 9 — 1 6,2 2025-26 Andorra 32 5 (1 strafsch.) 1 20 — 4 6,7 2024-25 Andorra 34 12 0 — — 4 — 2024-25 Elche — 0 0 — — — — 2023-24 Andorra 20 4 0 8 — 1 6,5 2023-24 Elche 11 0 0 8 — 0 6,5 Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 9 3 1 5 — 1 7,0 Seizoen W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 6 0 0 7 — 2 6,5 2025-26 3 0 0 1 — 1 6,3 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Valladolid 9 0 0 25 — 3 6,9 2025-26 Valladolid 36 0 1 71 — 12 7,0 2024-25 Valladolid 5 0 0 15 — 3 7,3 2024-25 Cadiz 2 0 0 — — 0 — 2023-24 Cadiz 30 0 2 49 — 17 6,6
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Eldense
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 FidelFidel Chaves de la Torre
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 2 | 0 | 0,23 | 86 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Jorge RastrojoJorge Rastrojo Moro
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 3 | 1 | 0,71 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
33 Aingeru OlabarrietaAingeru Olabarrieta Capelo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 2 | 1 | 0,36 | 50 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 J. SmithJustin Smith
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,12 | 79 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 M. CarmonaM. Carmona
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 6 % | 2 | 0 | 0,55 | 43 % |
Valladolid
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 Juanmi LatasaJuan Miguel Latasa Fernández Layos
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 14 % | 3 | 0 | 0,46 | 65 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19 Adrian ArnuncioAdrián Arnuncio Baquerín
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 13 % | 4 | 1 | 0,96 | 50 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
21 J. PonceauJulien Ponceau
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 13 % | 2 | 4 | 0,23 | 86 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7 Luis ChacónLuis Rodríguez Chacón
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 1 | 0 | 0,14 | 65 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
30 Víctor FernándezVíctor Fernández Durán
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 1 | 4 | 0,15 | 65 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Eldense — 4-3-3
Trainer : Javi Calleja sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 9 | 0 | 1 | — | — | 0 | 6,8 |
| 2025-26 | Eldense | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Cordoba | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Floris Smand| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 10 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Eldense | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Cambuur | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Cambuur | 32 | 1 | 1 | 32 | — | 3 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Alex Serradell Garralaga| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 9 | 0 | 0 | 9 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Eldense | 3 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,3 |
| 2024-25 | Valencia | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jesús Clemente Corcho| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 7 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Eldense | 2 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 5,2 |
| 2024-25 | Andorra | 28 | 0 | 0 | — | — | 6 | — |
| 2024-25 | Eldense | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Eldense | 36 | 2 | 3 | 81 | — | 8 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Juan Larios López| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 6 | 0 | 0 | 10 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Zaragoza | 17 | 0 | 0 | 27 | — | 6 | 6,6 |
| 2025-26 | Cultural Leonesa | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2024-25 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Southampton | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Fidel Chaves de la Torre| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 10 | 2 (2 strafsch.) | 0 | 7 | — | 2 | 6,8 |
| 2025-26 | Eldense | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Albacete | 34 | 4 | 6 | 17 | — | 5 | 7,1 |
| 2023-24 | Elche | 17 | 1 | 2 | 8 | — | 3 | 7,0 |
| 2023-24 | Albacete | 14 | 0 | 2 | 8 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Justin Smith| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 9 | 1 | 0 | 17 | — | 4 | 7,0 |
| 2026-27 | Hibernian | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Hibernian | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,4 |
| 2025-26 | Sp Gijon | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Livingston | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Hibernian | 38 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 7,1 |
| 2024-25 | Espanol | 5 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,7 |
| 2023-24 | Huddersfield | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Le Mans | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Nott'm Forest | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Carlos Guirao Mora| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 9 | 0 | 1 | 12 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Leganes | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Betis | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | Leganes | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
D. Ruiz| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 6 | 0 | 0 | 7 | — | 2 | 6,5 |
| 2025-26 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jorge Rastrojo Moro| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 9 | 3 | 1 | 5 | — | 1 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Manuel Nieto Sánchez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Eldense | 8 | 0 | 0 | 9 | — | 1 | 6,2 |
| 2025-26 | Andorra | 32 | 5 (1 strafsch.) | 1 | 20 | — | 4 | 6,7 |
| 2024-25 | Andorra | 34 | 12 | 0 | — | — | 4 | — |
| 2024-25 | Elche | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Andorra | 20 | 4 | 0 | 8 | — | 1 | 6,5 |
| 2023-24 | Elche | 11 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 6,5 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Valladolid — 4-3-3
Trainer : G. Almada sinds 01/08/2025 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 10 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Valladolid | 11 | 0 | 0 | — | — | 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Eldense | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Valladolid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Eldense | 14 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2023-24 | Valladolid | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Iván Garriel Muñoz| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 8 | 0 | 1 | 4 | — | 2 | 6,9 |
| 2025-26 | Valladolid | 15 | 0 | 0 | 11 | — | 2 | 6,7 |
| 2024-25 | Celta B | 29 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2024-25 | Valladolid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Valladolid | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | Celta B | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ramón Martínez Gil| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 4 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Valladolid | 16 | 0 | 0 | 14 | — | 5 | 6,5 |
| 2025-26 | Sevilla | 1 | 0 | 0 | — | — | 1 | — |
| 2024-25 | Sevilla | 18 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Pablo Tomeo Félez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 6 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Valladolid | 36 | 1 | 1 | 31 | — | 9 | 6,7 |
| 2024-25 | Mirandes | 40 | 4 | 0 | 32 | — | 5 | 6,9 |
| 2023-24 | Mirandes | 29 | 1 | 0 | 20 | — | 7 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Carlos Clerc Martínez| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 5 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2025-26 | Valladolid | 15 | 0 | 1 | 12 | — | 3 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Elche | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,7 |
| 2023-24 | Elche | 34 | 0 | 2 | 33 | — | 5 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Julien Ponceau| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 10 | 2 | 4 | 9 | — | 2 | 7,2 |
| 2025-26 | Valladolid | 37 | 1 | 3 | 41 | — | 8 | 6,9 |
| 2024-25 | Lorient | 30 | 3 | 5 | 39 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Lorient | 32 | 3 | 2 | 30 | — | 5 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Víctor Fernández Durán| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 10 | 1 | 4 | 13 | — | 2 1 | 7,0 |
| 2025-26 | Levante | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Levante | 39 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Stanko Jurić| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 6 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Valladolid | 35 | 1 | 1 | 66 | — | 11 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Levadiakos | 5 | 1 (1 strafsch.) | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Valladolid | 26 | 0 | 0 | 38 | — | 6 | 6,5 |
| 2023-24 | Valladolid | 38 | 2 | 5 | 53 | — | 5 | 7,0 |
| 2023-24 | Parma | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Iván Alejo Peralta| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 9 | 0 | 0 | 25 | — | 3 | 6,9 |
| 2025-26 | Valladolid | 36 | 0 | 1 | 71 | — | 12 | 7,0 |
| 2024-25 | Valladolid | 5 | 0 | 0 | 15 | — | 3 | 7,3 |
| 2024-25 | Cadiz | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Cadiz | 30 | 0 | 2 | 49 | — | 17 | 6,6 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Juan Miguel Latasa Fernández Layos| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 10 | 3 | 0 | 17 | — | 3 | 6,7 |
| 2025-26 | Valladolid | 38 | 7 (2 strafsch.) | 1 | 64 | — | 8 | 6,7 |
| 2024-25 | Valladolid | 28 | 3 | 0 | 40 | — | 6 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Real Madrid | 0 | 0 | 0 | 40 | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Getafe | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Getafe | 32 | 2 | 0 | 66 | — | 6 | 6,8 |
| 2023-24 | Real Madrid | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Luis Rodríguez Chacón| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Valladolid | 7 | 1 | 0 | 5 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Cultural Leonesa | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Cultural Leonesa | 32 | 10 | 0 | — | — | 5 | — |
| 2024-25 | La Coruna | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Ferrol | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
3 onderlinge wedstrijd(en): Eldense 3 doelpunt(en), Valladolid 4 · beide scoren in 33% van de gevallen · meer dan 2,5 doelpunten in 33% · 5,5 geel en 0,5 rood per wedstrijd (2 verslag(en)) · scheidsrechters: J. Sanchez, Iosu Galech, Miguel Sesma
Doelpuntenmakers in deze duels : Adrian Arnu Valladolid, 1 · Aingeru Olabarrieta Eldense, 1 · Jorge Rastrojo Eldense, 1 · Mariano Emilio Carmona Cerezo Eldense, 1 · Monchu Valladolid, 1 · Victor Barbera Valladolid, 1
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Winnaar |
|---|---|---|---|
| 18/10/2026 | Valladolid – Eldense LaLiga 2 ♂ | 2 – 3 | Eldense |
| 13/04/2024 | Valladolid – Eldense LaLiga 2 ♂ | 1 – 0 | Valladolid |
| 04/10/2023 | Eldense – Valladolid LaLiga 2 ♂ | 0 – 1 | Valladolid |
Van meest recent naar oudst.
Volledige historiek Eldense – Valladolid →
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Italie · rechten van het seizoen: DAZN zender van de wedstrijd nog niet aangekondigd
Relevé sur laliga.com le 29/09/2026.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| Espagne land van de competitie | Movistar+ of DAZN rechten van het seizoen |
| Allemagne | DAZN rechten van het seizoen |
| Autriche | DAZN rechten van het seizoen |
| Belgique | DAZN rechten van het seizoen |
| Canada (Québec) | TSN Canada of RDS rechten van het seizoen |
| Danemark | Disney+ rechten van het seizoen |
| États-Unis (New York) | ESPN of ESPN Deportes of ESPN+ rechten van het seizoen |
| France | DAZN of Disney+ rechten van het seizoen |
| Grèce | MAGENTA TV rechten van het seizoen |
| Guadeloupe | ESPN of beIN Sports of Rush Sports rechten van het seizoen |
| Irlande | Disney+ of Premier Sports rechten van het seizoen |
| La Réunion | beIN Sports of Canal+ of SuperSport 7 of DAZN rechten van het seizoen |
| Luxembourg | DAZN rechten van het seizoen |
| Maroc | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Pays-Bas | Ziggo Sport rechten van het seizoen |
| Pologne | Canal+ rechten van het seizoen |
| Portugal | DAZN rechten van het seizoen |
| Royaume-Uni | Disney+ of Premier Sports rechten van het seizoen |
| Sénégal | Canal+ of SuperSport 7 of DAZN of New World rechten van het seizoen |
| Suisse | DAZN rechten van het seizoen |
| Tunisie | beIN Sports rechten van het seizoen |
| Turquie | S Sport of S Sport Plus rechten van het seizoen |