Ligue des Champions ♂ · wo 04 nov 2026 · 21:00
Lens – Como
Actualiteit van de informatie 5 na te kijken
- Voorspelling berekend : op 04/11/2026 na te kijken
- Selectie van Lens : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Lens : op 25/10/2026 na te kijken
- Selectie van Como : op 23/10/2026 na te kijken
- Afwezigen bij Como : op 25/10/2026 na te kijken
Sommige informatie is verouderd: controleer ze met de aankondigingen van de clubs voordat je wedt.
KansenWat is dit?
Trois pourcentages : la chance que l'équipe à domicile gagne (1), qu'il y ait match nul (N), que l'équipe à l'extérieur gagne (2). Ils font 100 % à eux trois. 48 % pour le « 1 » veut dire : si ce match se jouait cent fois, l'équipe à domicile en gagnerait environ 48. Ce sont des estimations, pas des certitudes, et jamais un conseil de pari.
Wat is dit?
waarschijnlijkste uitslag: uitoverwinning · betrouwbaarheid laag (verlaagd van „gemiddeld”: verdeelde meningen) Wat is dit?
Lezing: van 10 wedstrijden als deze zou Como er ongeveer 5 winnen en de andere 5 niet.
Twee meningen 1 · N · 2 Wat is dit?
⚠ Verdeelde meningen: de markt en ons model wijzen niet dezelfde favoriet aan. Open wedstrijd, voorzichtig.
Bron: cotes du marché · berekend op 04/11/2026. Geen quoteringen hier: quoteringen en signalen staan in de accountruimte.
VormWat is dit?
Les cinq derniers matchs joués, du plus ancien (à gauche) au plus récent (à droite), toutes compétitions : V victoire, N nul, D défaite. Survolez une lettre pour voir la date, l'adversaire et le score. Une bonne forme ne garantit rien, elle situe l'équipe dans son moment.
Wat is dit?
Lens VDD van oudste naar meest recente
| 10/09/2026 | uit | Slavia Praha Ligue des Champions ♂ | 3 – 2 | V |
| 13/10/2026 | thuis | Sp Lisbon Ligue des Champions ♂ | 0 – 2 | D |
| 21/10/2026 | uit | Club Brugge Ligue des Champions ♂ | 0 – 3 | D |
Como VDV van oudste naar meest recente
| 10/09/2026 | thuis | RB Leipzig Ligue des Champions ♂ | 4 – 1 | V |
| 14/10/2026 | uit | Feyenoord Ligue des Champions ♂ | 2 – 3 | D |
| 21/10/2026 | thuis | Man United Ligue des Champions ♂ | 4 – 1 | V |
Alle competities samen; de onderlinge duels hieronder tellen alleen directe confrontaties, van meest recent naar oudst.
Lopende reeksenWat is dit?
Ce qui dure en ce moment : victoires ou défaites d'affilée, matchs sans défaite, sans encaisser, en marquant, à domicile ou à l'extérieur, toutes compétitions. Une série se lit comme un état de forme, pas comme une loi : elle finit toujours par s'arrêter, et souvent quand on ne l'attend pas.
Wat is dit?
Lens 2 nederlagen op rij 2 wedstrijden zonder doelpunt
komt van een 0-3-nederlaag tegen Club Brugge · 1 W, 0 G, 2 V in de laatste 3 wedstrijden (3 gescoord, 7 tegen)
Como geen reeks (twee gelijke uitslagen op rij)
komt van een 4-1-zege tegen Man United · 2 W, 0 G, 1 V in de laatste 3 wedstrijden (10 gescoord, 5 tegen)
KrachtsverhoudingenWat is dit?
Le portrait de chaque équipe en chiffres. Attaque : buts marqués par match, tirs. Défense : buts encaissés, matchs sans en prendre. Gardien : arrêts et part des tirs cadrés qu'il stoppe. Entraîneur : depuis quand il est là, son système habituel (4-3-3 = quatre défenseurs, trois milieux, trois attaquants) et un style déduit des chiffres, pas d'une opinion.
Wat is dit?
Lens
Aanval · 2,00 doelpunt(en) per wedstrijd (2,30 thuis, 1,80 uit) · 22,0 schoten per wedstrijd, 32% op doel · niet gescoord in 14% van de wedstrijden · strafschoppen 3 benut · sterkste fase: 46-60e minuut
Verdediging · 1,60 tegen per wedstrijd (1,30 thuis, 1,80 uit) · 0% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 31-45e minuut · 14 geel, 2 rood
Discipline · 8,7 overtreding(en) per wedstrijd · 0,3 buitenspel per wedstrijd · 1,70 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))
Doelman · R. Risser rotatie · 6 redding(en), 100% van de schoten op doel gestopt · 0,00 tegen per 90 min · cijfer 8,9
Trainer · Yannick Cahuzac sinds 01/09/2026 · 1 club(s) getraind sinds 2026
Systeem: 3-4-2-1, défense à trois centraux · matchs ouverts : marque et encaisse beaucoup · marque surtout entre la 46e et la 60e minute
Vorm (API-Football): WLLDLWW
Como
Aanval · 1,70 doelpunt(en) per wedstrijd (1,00 thuis, 2,00 uit) · 12,0 schoten per wedstrijd, 53% op doel · niet gescoord in 29% van de wedstrijden · strafschoppen 0 benut · sterkste fase: 16-30e minuut
Verdediging · 1,00 tegen per wedstrijd (0,50 thuis, 1,20 uit) · 14% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt · krijgt vooral tegen rond de 16-30e minuut · 9 geel, 0 rood
Discipline · 12,3 overtreding(en) per wedstrijd · 2,3 buitenspel per wedstrijd · 2,00 geel en 0,00 rood per wedstrijd (fiches de match, 3 wedstrijd(en))
Doelman · J. Butez · 15 redding(en), 71% van de schoten op doel gestopt · 1,00 tegen per 90 min · cijfer 7,1
Trainer · Cesc Fàbregas sinds 01/07/2024 · 1 club(s) getraind sinds 2023
Systeem: 4-2-3-1, un seul avant-centre · bloc bas et solide, peu de buts encaissés · marque surtout entre la 16e et la 30e minute (ook 4-1-4-1 ×1)
Vorm (API-Football): DWWWLDW
Geblesseerd en geschorstWat is dit?
Les joueurs qui devraient manquer le prochain match : blessés, suspendus (carton rouge, cartons jaunes accumulés) et incertains, tels que notre source les relève quelques jours avant la rencontre, plus les cartons rouges lus dans nos fiches de match (« suspension probable »). La liste officielle n'est connue qu'avec la composition, une heure avant le coup d'envoi. Un absent pèse sur nos compositions probables et sur les buteurs probables, pas encore sur les probabilités du match.
Wat is dit?
Lens
- Blessure A. Sima · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure I. Ganiou · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure J. Gradit · Spierblessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure M. Nawrocki · Knie miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
- Blessure O. Edouard · Blessure miste de vorige wedstrijd 24/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Gemeld door de pers en gecontroleerd (meerdere media, of afwezig op het laatste wedstrijdblad):
- Onbeschikbaar F. Ivanović · volgens L'Équipe, Foot Mercato
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: M. Udol (Rode kaart), I. Jourdren (Off the roster), M. Diarra (Off the roster), J. Chavez (Keuze van de trainer)
Como
- Blessure A. Diao · Dij miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure J. Rodriguez · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure M. Kean · Been miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure M. Liberali · Been miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
- Blessure T. Chalobah · Blessure miste de vorige wedstrijd 27/10/2026
Vastgelegd op 23/10/2026; de officiële lijst komt met de opstelling, een uur voor de wedstrijd.
Afwezig bij de vorige wedstrijd, niet noodzakelijk bij deze: A. Lahdo (Off the roster), E. Goldaniga (Off the roster), J. Addai (Off the roster), W. Kambwala (Off the roster)
ScheidsrechterWat is dit?
Ce que l'arbitre siffle en moyenne par match cette saison : fautes, hors-jeu (signalés par ses assistants), cartons jaunes et rouges, penaltys. Comparé aux fautes que les deux équipes commettent d'habitude, cela dit si le match risque d'être haché. Un arbitre n'est jamais une cause de résultat, mais une équipe fautive souffre davantage avec un arbitre sévère.
Wat is dit?
Scheidsrechter : Rohit Saggi 12 wedstrijd(en) dit seizoen
Assistenten: Anders Olav Dale, Ole Andreas Haukåsen · Vierde official: Marius Hansen Grøtta · VAR: Robert Schröder (assistent-VAR: Bastian Dankert) · officiële aanstelling (uefa.com)
27,3 gefloten overtredingen per wedstrijd · 2,8 buitenspel · 5,00 geel en 0,27 rood per wedstrijd · 2 strafschop(pen) gegeven (statistieken over 10 wedstrijd(en))
Lens: 8,7 overtreding(en) per wedstrijd · Como: 12,3.
Deze scheidsrechter fluit meer overtredingen (27,3 per wedstrijd) dan de twee teams gewoonlijk maken (21,0): een hakkerige wedstrijd in het vooruitzicht, vooral voor Como, het team met de meeste overtredingen.
Disciplinair risicoWat is dit?
Pour chaque titulaire probable : fautes, cartons jaunes et hors-jeu par 90 minutes cette saison (avec peu de minutes jouées, le taux est rapproché de la moyenne de son poste). L'arbitre est comparé à la moyenne de sa compétition : un arbitre qui siffle 15 % de fautes de plus fait monter les fautes attendues d'autant. Risque de carton : moitié le taux de cartons du joueur, moitié ses fautes multipliées par le nombre de cartons que l'arbitre donne par faute ; c'est la probabilité d'au moins un jaune s'il joue tout le match. Hors-jeu : attaquants, additionnés match par match. Une estimation, pas une certitude.
Wat is dit?
Verwachte overtredingen: 13,7 voor Lens, 11,6 voor Como · Verwachte gele kaarten: 4,3 · Verwacht buitenspel: 2,5
Scheidsrechter: +13 % gefloten overtredingen en +22 % kaarten ten opzichte van het gemiddelde van de competitie (12 wedstrijd(en) dit seizoen).
Meeste kans op een gele kaart
| Speler | Team | Overtredingen / 90 min | Geel / 90 min | Risico | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
M. BaturinaMartin Baturina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Como | 1,11 | 0,36 | 28 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
S. BaidooSamson Baidoo
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | Lens | 1,13 | 0,32 | 27 % |
Aanvallers die het vaakst buitenspel staan: T. DouvikasAnastasios Douvikas W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Como 7 3 0 4 — 0 6,9 2026-27 Greece 2 1 0 0 — 0 4,6 2025-26 Como 1 1 0 — — 0 7,3 2024-25 Celta 22 3 1 10 — 2 6,6 2024-25 Como 14 2 2 13 — 1 6,8 2023-24 Celta 35 7 1 18 — 2 6,8 2023-24 Utrecht 2 0 0 5 — 0 7,0 Seizoen Team W Doelpunten Assists Overtredingen BS Kaarten Cijfer 2026-27 Lens 1 1 0 1 — 0 8,0 2025-26 Lens 4 3 (1 strafsch.) 4 2 — 0 8,3 2024-25 Udinese 25 8 (1 strafsch.) 3 10 — 0 7,2 2023-24 Udinese 29 5 (1 strafsch.) 3 14 — 4 6,9
Schatting op basis van de waarschijnlijke opstelling en de statistieken van dit seizoen: waarden per 90 minuten van elke basisspeler (richting het gemiddelde van de positie bij weinig speeltijd), afgezet tegen de strengheid van de scheidsrechter. Geen officiële voorspelling.
Waarschijnlijke doelpuntenmakersWat is dit?
La probabilité que chaque joueur marque au moins un but dans ce match. On part des buts attendus de son équipe, qu'on répartit selon les buts qu'il a déjà marqués, son poste et son temps de jeu, puis on tient compte de ses chances de jouer. 45 % pour un attaquant = un peu moins d'une fois sur deux. Les blessés et les gardiens n'y figurent pas.
Wat is dit?
Lens
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 F. ThauvinFlorian Tristán Mariano Thauvin
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 16 % | 1 | 0 | 1,20 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28 J. KadileJunior Morau Kadile
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 0 | 0 | 0,00 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9 T. HazardThorgan Ganael Francis Hazard
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 7 % | 0 | 0 | 0,00 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29 F. IvanovićFranjo Ivanović
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 5 % | 0 | 0 | 0,00 | 43 % | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14 M. UdolMatthieu Udol
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 4 % | 0 | 1 | 0,00 | 43 % |
Como
| Speler | Scoort | Doelpunten | Assists | Doelpunten / 90 min | Speelt | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 T. DouvikasAnastasios Douvikas
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 37 % | 3 | 0 | 0,54 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20 M. BaturinaMartin Baturina
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 25 % | 2 | 1 | 0,64 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10 N. PazNicolás Paz Martínez
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 25 % | 2 | 2 | 0,32 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4 Jacobo Ramón NaverosJacobo Ramón Naveros
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 12 % | 1 | 0 | 0,15 | 100 % | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16 KaikiKaiki Bruno da Silva
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10. | 9 % | 1 | 0 | 0,36 | 72 % |
Kans dat een speler minstens één doelpunt maakt: de verwachte doelpunten van zijn team (model), verdeeld volgens zijn aandeel in de doelpunten van het seizoen, zijn positie en zijn speeltijd, gewogen met zijn kans om te spelen. Statistiek, geen advies.
Waarschijnlijke opstellingenWat is dit?
Le onze le plus probable, construit à partir des joueurs qui ont le plus souvent été titulaires cette saison, en écartant blessés et suspendus connus. Le C signale le capitaine, l'astérisque un joueur placé à un poste voisin faute de titulaire disponible. Ce n'est pas la feuille de match officielle, qui n'est connue qu'une heure avant le coup d'envoi.
Wat is dit?
Lens — 3-4-2-1
Trainer : Yannick Cahuzac sinds 01/09/2026 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 8,9 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Lens | 5 | 0 | 0 | — | — | 1 | 6,7 |
| 2024-25 | Red Star | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 7,1 |
| 2024-25 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Dijon | 30 | 0 | 0 | — | — | 2 | — |
| 2023-24 | Strasbourg | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Jean-Clair Dimitri Roger Todibo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 3 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | West Ham | 23 | 0 | 1 | 8 | — | 5 1 | 6,6 |
| 2024-25 | Nice | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | West Ham | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Nice | 30 | 0 | 2 | 25 | — | 2 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Saud Abdullah Salem Abdulhamid| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | Lens | 33 | 3 | 4 | 54 | — | 5 | 7,3 |
| 2025-26 | Roma | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2024-25 | Roma | 31 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 6,8 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Samson Baidoo| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 6,1 |
| 2025-26 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 7,3 |
| 2025-26 | Salzburg | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2024-25 | Salzburg | 30 | 0 | 0 | 19 | — | 5 1 | 7,2 |
| 2023-24 | Salzburg | 22 | 2 | 1 | 6 | — | 1 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Matthieu Udol| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 1 | 1 | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Lens | 5 | 0 | 0 | 7 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Metz | 32 | 4 | 7 | 42 | — | 6 | 7,5 |
| 2023-24 | Metz | 30 | 3 | 4 | 35 | — | 5 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Michaël Bruno Dominique Cuisance| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Hertha | 4 | 1 | 1 | 6 | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Hertha | 32 | 6 (2 strafsch.) | 7 | 48 | — | 6 | 7,3 |
| 2023-24 | Osnabruck | 25 | 3 (3 strafsch.) | 1 | 28 | — | 8 | 7,0 |
| 2023-24 | Hertha | — | 0 (3 strafsch.) | 1 | 28 | — | — | 7,0 |
| 2023-24 | Venezia | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Ruben Aguilar| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Lens | 19 | 1 | 2 | 14 | — | 4 | 7,1 |
| 2023-24 | Lens | 25 | 1 | 3 | 20 | — | 3 | 7,1 |
| 2023-24 | Monaco | 0 | 0 | 3 | 20 | — | 0 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Amadou Haidara| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Lens | 3 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2025-26 | RB Leipzig | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2024-25 | RB Leipzig | 30 | 0 | 1 | 23 | — | 7 | 6,8 |
| 2023-24 | RB Leipzig | 21 | 2 | 1 | 14 | — | 5 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Thorgan Ganael Francis Hazard| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 5 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 5,4 |
| 2025-26 | Anderlecht | 2 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 6,5 |
| 2024-25 | Anderlecht | 18 | 1 | 3 | 19 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Anderlecht | 18 | 1 | 3 | 19 | — | 2 | 7,2 |
| 2023-24 | Dortmund | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,2 |
| 2023-24 | PSV Eindhoven | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yacine Titraoui| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2025-26 | Charleroi | 5 | 0 | 0 | — | — | 2 1 | — |
| 2024-25 | Charleroi | 28 | 2 | 1 | 31 | — | 3 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Florian Tristán Mariano Thauvin| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Lens | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 8,0 |
| 2025-26 | Lens | 4 | 3 (1 strafsch.) | 4 | 2 | — | 0 | 8,3 |
| 2024-25 | Udinese | 25 | 8 (1 strafsch.) | 3 | 10 | — | 0 | 7,2 |
| 2023-24 | Udinese | 29 | 5 (1 strafsch.) | 3 | 14 | — | 4 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 9 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Como — 4-2-3-1
Trainer : Cesc Fàbregas sinds 01/07/2024 · vastgelegd op 23/10/2026
| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0,0 |
| 2025-26 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Antwerp | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2023-24 | Antwerp | 20 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Yan Bueno Couto| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 1 | 3 | — | 1 | 6,9 |
| 2025-26 | Dortmund | 20 | 2 | 3 | 20 | — | 4 | 6,8 |
| 2024-25 | Dortmund | 21 | 0 | 0 | 12 | — | 5 | 6,7 |
| 2024-25 | Girona | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Girona | 34 | 1 | 8 | 35 | — | 8 | 6,9 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Kaiki Bruno da Silva| Seizoen | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | 5 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 7,3 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Marc Oliver Kempf| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,9 |
| 2025-26 | Como | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,3 |
| 2024-25 | Como | 32 | 0 | 0 | 21 | — | 6 1 | 7,0 |
| 2024-25 | Hertha | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 7,1 |
| 2023-24 | Hertha | 23 | 4 | 0 | 20 | — | 3 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Willy Kambwala Ndengushi| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,7 |
| 2026-27 | Villarreal | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Villarreal | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | 6,6 |
| 2024-25 | Villarreal | 30 | 0 | 0 | 5 | — | 1 1 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Lucas da Cunha| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 7,1 |
| 2026-27 | France | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 3,5 |
| 2025-26 | Como | 18 | 2 | 2 | 10 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 38 | 3 | 2 | 21 | — | 4 | 7,2 |
| 2023-24 | Como | 34 | 7 | 6 | 21 | — | 7 | 7,1 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Martin Baturina| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 2 | 1 | 3 | — | 2 | 7,0 |
| 2026-27 | Croatia | 4 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 7,2 |
| 2025-26 | Como | 21 | 5 (1 strafsch.) | 4 | 11 | — | 0 | 7,4 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Máximo Perrone| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 0 | 1 | 4 | — | 0 | 7,0 |
| 2025-26 | Como | 5 | 0 | 0 | 2 | — | 1 | 6,8 |
| 2024-25 | Como | 26 | 0 | 3 | 26 | — | 6 | 6,9 |
| 2024-25 | Las Palmas | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
| 2023-24 | Las Palmas | 29 | 0 | 0 | 27 | — | 6 | 6,7 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Maxence Caqueret| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 6 | 0 | 1 | 2 | — | 1 | 6,7 |
| 2025-26 | Como | 4 | 0 | 0 | — | — | 0 | 7,0 |
| 2024-25 | Como | 18 | 2 | 3 | 17 | — | 4 | 6,9 |
| 2024-25 | Lyon | 9 | 0 | 0 | 4 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Lyon | 34 | 1 | 4 | 34 | — | 1 | 7,2 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Samuele Ricci| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 4 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 6,5 |
| 2026-27 | Milan | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-27 | Italy | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-26 | Milan | 35 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Milan | 35 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2024-25 | Torino | 34 | 1 | 1 | 38 | — | 8 1 | 6,9 |
| 2023-24 | Torino | 32 | 1 | 2 | 37 | — | 7 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Anastasios Douvikas| Seizoen | Team | W | Doelpunten | Assists | Overtredingen | BS | Kaarten | Cijfer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-27 | Como | 7 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 6,9 |
| 2026-27 | Greece | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 4,6 |
| 2025-26 | Como | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 7,3 |
| 2024-25 | Celta | 22 | 3 | 1 | 10 | — | 2 | 6,6 |
| 2024-25 | Como | 14 | 2 | 2 | 13 | — | 1 | 6,8 |
| 2023-24 | Celta | 35 | 7 | 1 | 18 | — | 2 | 6,8 |
| 2023-24 | Utrecht | 2 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 7,0 |
W: gespeelde wedstrijden in alle competities · assists · BS: buitenspel · cijfer op 10.
Elftal samengesteld op basis van posities en speeltijd (laatste officiële opstelling en speeltijd van het seizoen). Een ster markeert een speler buiten zijn gewone positie. Dit is niet de officiële opstelling, die ongeveer een uur vóór de aftrap verschijnt. 11 basisspeler(s) van de vorige wedstrijd (24/10/2026) behouden.
Onderlinge duelsWat is dit?
Les dernières confrontations directes entre ces deux équipes, de la plus récente à la plus ancienne. Utile pour l'ambiance, moins pour prévoir : les effectifs changent d'une saison à l'autre.
Wat is dit?
Geen recente onderlinge wedstrijd in de gegevens.
Volledige historiek Lens – Como →
In de persWat is dit?
Des titres d'articles de médias foot (L'Équipe, BBC Sport, Marca…) qui parlent de ce match ou de ces équipes, avec le lien vers l'article. Ils sont rattachés automatiquement : le programme reconnaît les clubs, les surnoms, les joueurs et les entraîneurs dans le titre, puis cherche le match le plus proche. En cas de doute, il ne rattache pas.
Wat is dit?
Na de wedstrijd
- Cesc Fabregas encore sous le choc après le 9-1 infligé à Lens Foot Mercato · vr 09:11
- 9-1: "Ils vont traîner ça toute leur vie", le terrible constat de Rothen sur l'humiliation des Lensois "qui résonne dans l'Europe entière" RMC Sport · do 19:10
- Lens après la claque historique du 9-1 : un vestiaire sonné, des questions et déjà l’urgence de rebondir RMC Sport · do 18:24
- Lens humilié 9-1: cette stat lunaire qui place le foot français aux côtés d'Andorre et Saint-Marin RMC Sport · do 16:24
- Ligue des champions: stats terribles, calendrier corsé... pourquoi le cauchemar des Lensois n'est peut-être pas fini RMC Sport · do 15:54
- Il pensait être hors antenne: quand Bertrand Latour évoque son pari gagnant sur le nombre de buts encaissés par Lens RMC Sport · do 15:01 · Reactie
- « Comosutra », « Epicomo », « Le show Fabregas » : la démonstration de Côme à Lens en Ligue des champions saluée par la presse italienne L'Équipe · do 14:26
- Como 1907 - eine Erfolgsgeschichte nach Disney-Vorbild Sportschau · do 13:44
- Se pensant hors antenne, le journaliste de Canal+ Bertrand Latour évoque son pari osé sur le match de Ligue des champions entre Lens et Côme L'Équipe · do 13:21
- Huit matches et un bilan déjà décevant : Yannick Cahuzac fait moins bien que ses prédécesseurs sur le banc de Lens L'Équipe · do 12:03
- Comment Lens a-t-il pu être aussi nul, et de plus en plus nul ? L'Équipe · do 11:43
- Lens: le bilan très mitigé de Cahuzac depuis sa prise de pouvoir chez les Sang et Or RMC Sport · do 09:33
- L’échange moqueur entre Laure Boulleau et Bertrand Latour sur Lens en direct sur Canal+ Foot Mercato · do 09:27
- Cesc Fabregas en rajoute une couche sur le RC Lens : « tout s’est déroulé comme prévu » Foot Mercato · do 08:25
- Lens-Côme: le geste émouvant de Nico Paz qui a dédié son but à Jesus de Miguel RMC Sport · do 08:12
- Il Como è un’orchestra sinfonica Corriere dello Sport · do 08:03
- Lens-Côme: "Toppmöller a été viré pour moins que ça", les supporters lensois désabusés après la débâche historique RMC Sport · do 07:42
- Saggi impreciso, Caqueret-petto lo salva il Var: la moviola di Lens-Como Corriere dello Sport · do 07:42 · Arbitrage
- "Ridicules", "humiliés", la presse française accable Lens après sa déroute historique contre Côme RMC Sport · do 06:50
- "Cette attitude est inacceptable", Samuel Umtiti accuse les Lensois d'avoir lâché le match contre Côme RMC Sport · do 06:04
- "Notre règle, c'est d'être bidon en Coupe d'Europe": pour Riolo, le naufrage de Lens contre Côme illustre le "déclassement terrible" du foot français RMC Sport · do 00:34
- Côme est devenue contre Lens la première équipe à compter onze joueurs décisifs lors d'un match de Ligue des champions L'Équipe · do 00:20
- Lens-Côme: Cahuzac reconnaît "un sentiment d'humiliation" après le naufrage des Sang et Or RMC Sport · wo 23:57
- Les notes de Lens-Côme : les cancres lensois, le maître Nico Paz L'Équipe · wo 23:57
- Como Calcio schreibt Geschichte: 9:1-Rekordsieg bei RC Lens Sportschau · wo 23:55
- Lens-Côme: "Tous les joueurs sont choqués", Aguilar raconte la détresse des Sang et Or après le 9-1 RMC Sport · wo 23:54
- Lens 1-9 Côme : “On a été humiliés… à nous de relever la tête et de faire preuve de fierté”, lance Cahuzac RMC Sport · wo 23:51 · Reactie
- Yannick Cahuzac après la défaite historique de Lens contre Côme en Ligue des champions : « On a été humiliés » L'Équipe · wo 23:48 · Reactie
- Lens-Côme : le résumé de la déroute historique des Sang et Or en Ligue des champions Le Monde · wo 23:47
- RC Lens : la réaction tant attendue de Yannick Cahuzac après la gifle contre Côme Foot Mercato · wo 23:41 · Reactie
Koppen uit de media, met links naar hun artikelen. Automatisch gekoppeld: een fout blijft mogelijk.
Tv-uitzendingWat is dit?
Où regarder le match, dans ton pays d'abord, puis dans les autres pays d'Europe : le pays de la compétition (la ligue y attribue ses droits) et ceux que le site sert. Quand la ligue a déjà annoncé la chaîne, elle est affichée telle quelle ; sinon on montre qui détient les droits de la compétition cette saison, c'est-à-dire les chaînes possibles. Les droits sont renseignés par le site à partir des attributions publiées par les ligues, à vérifier auprès de la chaîne le jour du match.
Wat is dit?
Geen bekende zender voor Pologne.
| Elders in Europa | Zender |
|---|---|
| France | Canal+ rechten van het seizoen |